Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
naruto vs pain Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
naruto vs pain Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 naruto vs pain

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
toby
Academy Student
Academy Student
toby

Sex : masculin Varsta : 31
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0

naruto vs pain Empty
MesajSubiect: naruto vs pain   naruto vs pain I_icon19Mier 21 Apr 2010, 18:27

eu cred ca naruto nu are nici o sansa sa il invinga pe pain chiar daca stapaneste modul sage
pain pana la urma se va sinucide nu va fi ucis de naruto ,parerea mea ,nu cred ca naruto poate sa invinga rinegan
happy2 lough
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

naruto vs pain Empty
MesajSubiect: Re: naruto vs pain   naruto vs pain I_icon19Mier 21 Apr 2010, 18:41

sa stii ca e de luat in calcul ... dar totusi sa nu uitam ca e totusi eroul principal ala serialului happy
Posibil ca Pain sa isi aduca aminte de ce l-a invatat Jyraia si dandu-si seama ce a facut si cu Nagato probabil se v-a sinucide.

Mai astept pareri ...
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

naruto vs pain Empty
MesajSubiect: Re: naruto vs pain   naruto vs pain I_icon19Vin 23 Apr 2010, 14:36

posibil... :><:......insa va face mult rau satului
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

naruto vs pain Empty
MesajSubiect: Re: naruto vs pain   naruto vs pain I_icon19Vin 23 Apr 2010, 16:34

meyryn a scris:
posibil... :><:......insa va face mult rau satului


hmmm oare ce parere o sa aveti despre Pain dupa ce il omoara pe Kakashi? .. ma intreb ... dar apoi oare ce parere o sa aveti cand Pain il v-a reinvia pe Kakashi happy
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

naruto vs pain Empty
MesajSubiect: Re: naruto vs pain   naruto vs pain I_icon19Sam 08 Mai 2010, 13:01

ce incurcaturi se intampla in animele asta :| oricum tot este super
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

naruto vs pain Empty
MesajSubiect: Re: naruto vs pain   naruto vs pain I_icon19Sam 08 Mai 2010, 14:11

sa stii ca asa e si se pare ca nu Pain l-a omorat pe Kakashi ci Kakashi si-a dat viata pentru ca Cioji sa ajunga la Hokage sa ii poata raporta informatiile aflate despre Pain.
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
*Kyuubi*
Academy Student
Academy Student
*Kyuubi*

Sex : masculin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Infernala

naruto vs pain Empty
MesajSubiect: Re: naruto vs pain   naruto vs pain I_icon19Joi 09 Iun 2011, 13:53

E misto naruto vs pain imi place cand naruto preia puterea lui kyuubi
Sus In jos
alin52
Academy Student
Academy Student
alin52

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Undeva... Dar nu stii unde!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Bicicleta, role
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna

naruto vs pain Empty
MesajSubiect: Re: naruto vs pain   naruto vs pain I_icon19Joi 23 Iun 2011, 17:58

Naruto, in Sage Mode, era foarte cool imbracat cu acea pelerina, la fel ca a lui Yondaime!
El a invins cei 6 Pain, nu si pe al 7-lea ca fiind Nagato. Dupa ce Naruto si Nagato au tinut acea discutie ati observat ca a invocat acel monstru care trimitea acele raze verzi.
Daca Naruto si Nagato s-ar fi confruntat, in mare parte Naruto avea sanse sa castige!
Sus In jos
PiXxi
Academy Student
Academy Student
PiXxi

Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 0

naruto vs pain Empty
MesajSubiect: Re: naruto vs pain   naruto vs pain I_icon19Vin 05 Aug 2011, 00:36

Lupta dintre Naruto si Pain a fost una impesionanta si cu tot felul de lucruri neasteptate insa ceea ce m-a impresionat si mai tare a fost discutia sa cu Nagato,am vazut cat de mult au suferit cei doi insa Naruto nu a incetat niciodata sa spere,iar de atunci m-am schimbat mi-am dt ca daca lupti pentru ceea ce-ti doresti nu ai cum sa dai gresi .
Sus In jos
KatKathleen
Jōnin
Jōnin
KatKathleen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Ma va gasi cine va vrea sa ma gaseasca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1269
Puncte : 1487
Reputatie Reputatie : 167
Hobby-uri Hobby-uri : Anime-uri :)
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare

naruto vs pain Empty
MesajSubiect: Re: naruto vs pain   naruto vs pain I_icon19Mar 06 Sept 2011, 02:06

Mey ... Pain era deja pe moarte... abia se mai tinea pe picioare cu tot cu Rinegan, era deja istovit din cauza a tot ceea ce se intamplase.
Daca Naruto atunci cand s-ar fi dus sa vorbeasca cu el, in loc de asta l-ar fi atacat era clar cine castiga.
Totusi daca Pain nu ar fi folosit acea explozie si toti cei 6 "tovarasi" ai lui, hmmm, aici nu pot sa ma pronunt.
Cred k Naruto nu ar fi reusit sa-l invinga cu modul eremit, dar cu Vulpea cu 9 cozi... stapanita bine inteles... Sansele erau egale...
Daca Pain ar fi fost in plina forta Naruto pierdea, insa batranetea si slabiciunea pe care le avea acesta din cauza jutsurilor folosite, erau un obstacol destul de mare heh
Pana la urma Pain a avut suflet, deci nu merita sa-mi bat capul gandindu-ma la un mod prin care ar putea Naruto sa-l distruga happy
Sus In jos
Continut sponsorizat




naruto vs pain Empty
MesajSubiect: Re: naruto vs pain   naruto vs pain I_icon19

Sus In jos
 

naruto vs pain

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Cu și despre Serialul Naruto-