Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SasuSaku un probabil viitor Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SasuSaku un probabil viitor Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 SasuSaku un probabil viitor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
LeX .
Genin
Genin
LeX .

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : O sa vin, mai asteapta putin : )
Nr. mesaje Nr. mesaje : 94
Puncte : 131
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Multe, insa cel mai frumos e ......... :))
Stare de spirit Stare de spirit : Daca sunt aici , inseamna ca sunt fericita :)

SasuSaku un probabil viitor Empty
MesajSubiect: SasuSaku un probabil viitor   SasuSaku un probabil viitor I_icon19Mier 19 Dec 2012, 23:41

Pai,sincera sa fiu eu sunt intre ciocan si nicovala.Au fost atatea momente in care Sasuke a jignit-o pe Sakura si atatea momente in care a aparat-o in cat numai stiu ce sa cred.
Totusi,eu as vrea ca cei doi sa se cupleze.Formeaza un cuplu foarte dragut.Mai ales in ficuri si in alte imagini..etc etc.
Voi ce spuneti?????? hi!
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

SasuSaku un probabil viitor Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku un probabil viitor   SasuSaku un probabil viitor I_icon19Joi 20 Dec 2012, 00:46

Mda...chiar ar fi dragut sa fie impreuna...dar momentan in anime nu cred ca se va intampla asta,eventual la sfarsitul Shuppiden-ului...dar pana atunci,cuplul ramane doar in ficurile noastre..
Si sincera sa fiu eu intr-un fel cred/si nu cred...ca s-ar potrivi..adica Sasuke a salvat-o pe Sakura,dar de cele mai multe ori s-a comportat ca un dobitoc cu ea...si la fel si Sasuke:parerea mea ca uneori Sakura e cam slabuta si trebuie mereu sa fie protejata,lui cred ca i-ar sta mai bine cu o fata din anime care sa aiba o personalitate mai rece..care pur si simplu tace si face,dar se pare ca nu exista,asa ca viitorul e promitator pentru ei..
.. ..  ..
Sus In jos
LeX .
Genin
Genin
LeX .

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : O sa vin, mai asteapta putin : )
Nr. mesaje Nr. mesaje : 94
Puncte : 131
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Multe, insa cel mai frumos e ......... :))
Stare de spirit Stare de spirit : Daca sunt aici , inseamna ca sunt fericita :)

SasuSaku un probabil viitor Empty
MesajSubiect: Sunt de acord   SasuSaku un probabil viitor I_icon19Joi 20 Dec 2012, 23:07

Da e adevarat.Lui Sasuke chiar i s-ar potrivi o fata rece ca el.Cine stie ce va mai aparea pana la sfarsitul Shippudenului. dap !
Dar totusi eu vreau sa fie cu Sakura nervi! Doar ca momentan,ei sunt doar in ficurile noastre happy2
Sus In jos
xDiutzaaaa♥
Academy Student
Academy Student
xDiutzaaaa♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Undeva departeeee :]]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Mai bn de atat nu se poate xD

SasuSaku un probabil viitor Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku un probabil viitor   SasuSaku un probabil viitor I_icon19Sam 22 Dec 2012, 16:28

Eu continui sa cred ca va exista SasuSaku. In manga am vazut ca Sasuke se intalneste cu Itachi [ nu imi mai amintesc ce se intampla apoi ] si poate il convinge sa lase Konoha in pace...Si tot in manga mi se pare ca, in timpul razboiului, Naruto si Hinata devin putin mai apropiati [ cam cand moare Neji crying ] . Deci NaruSaku nu poate exista, ca Hinata nu poate ramane singura lough , iar daca la sfarsitul anime-ului Naruto va fi cu Hinata, Sakura cu cine va fi ? Eu cred 100 % ca Sasuke se va intoarce. Pana la urma Naruto e Naruto, nu se lasa pana nu reuseste , deci cred ca la sfarsit vor exista SasuSaku si NaruHina. Sunt sigura de asta :D , iar daca nu se intampla, merg sa-l impusc pe Kishimoto rolling on the floor
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

SasuSaku un probabil viitor Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku un probabil viitor   SasuSaku un probabil viitor I_icon19Sam 22 Dec 2012, 22:09

Ar fi minunat sa fie impreuna pentru ca arata foarte dragut.Totusi Sasuke a trecut prin multe...dezamagiri asa ca nu prea cred ca se va intoarce in Konoha.Incep sa cred ca nu vor fi niciodata impreuna pentru ca desii arata foarte bine impreuna cei doi nu se potrivesc.In Naruto au fost cateva momente SasuSaku dragute dar totusi acum Sasuke a plecat iar Naruto a tot incercat sa il convinga pana acum sa se intoarca...Ideea e ca nu cred ca vor fi impreuna insa sper ca macar Sasuke sa se intoarca in Konoha...
Sus In jos
LeX .
Genin
Genin
LeX .

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : O sa vin, mai asteapta putin : )
Nr. mesaje Nr. mesaje : 94
Puncte : 131
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Multe, insa cel mai frumos e ......... :))
Stare de spirit Stare de spirit : Daca sunt aici , inseamna ca sunt fericita :)

SasuSaku un probabil viitor Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku un probabil viitor   SasuSaku un probabil viitor I_icon19Mar 25 Dec 2012, 15:11

Daca Sasu o sa se intoarca in Konoha, poate el si Saku vror deveni mai apropiati.Idem Diutza fiindca Sakura nu poate sa ramana singura. I rock peopleee!!!
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
SasuSaku un probabil viitor J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

SasuSaku un probabil viitor Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku un probabil viitor   SasuSaku un probabil viitor I_icon19Mier 26 Dec 2012, 20:10

Parerea mea este ca: Daca Sasuke se intoarce in Konoha...CRED ca ar putea sa existe sanse de SasuSaku....Stiu ca Sasuke este rece si Sakura mai vesela ..sa zicem asa..dar ea este singura persoana care l-a iubit si il iubeste in continuare ..sincer. Nu prea il vad cu alta fata.. Ori o sa fie singur, ori cu Sakura.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
SasuSaku un probabil viitor Asss10SasuSaku un probabil viitor J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

SasuSaku un probabil viitor Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku un probabil viitor   SasuSaku un probabil viitor I_icon19Mier 30 Oct 2013, 09:37

Si mie imi place cuplul format de cei doi insa nu depunde de noi. Sa sfarsitul serialului avem promis un simgur cuplu. Nu se stie daca este SasuSaku. Eu tot sper. Sa speram in continuare.
Sus In jos
Continut sponsorizat




SasuSaku un probabil viitor Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku un probabil viitor   SasuSaku un probabil viitor I_icon19

Sus In jos
 

SasuSaku un probabil viitor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-