Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Rolurile inversate? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Rolurile inversate? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Rolurile inversate?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Rolurile inversate? Empty
MesajSubiect: Rolurile inversate?   Rolurile inversate? I_icon19Lun 21 Ian 2013, 19:57

Eu una nu am zarit niciun astfel de post, iar daca exista un astfel de post, pe acesta il puteti arunca la cosul de gunoi.
Cred ca multi dintre noi am fost atrasi de Sasuke sau de Naruto. Si mai ales de Sakura.
Insa eu ma intreb: Daca s-ar fi inversat aceste roluri? Adica: Sasuke sa fi fost vulpea cu noua cozi, orfan inca de la nastere, sa fie un bezmetic de care fetele din anime sa se fereasca. Iar Naruto sa fi fost genul de copil rece, care nu se tinea dupa nicio fata. Oare in momentul de fata, am fi fost fani NaruSaku, sau tot SasuSaku?

Voi ce parere aveti?
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Rolurile inversate? Asss10Rolurile inversate? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Rolurile inversate? Empty
MesajSubiect: Re: Rolurile inversate?   Rolurile inversate? I_icon19Lun 21 Ian 2013, 22:41

Uite o posibilitate la care nu m-am gandit. lough Sa iti spun sincer, ca sa inversez acum rolurile, cand stiu cine ce face, imi este destul de greu, mai ales ca aici este vorba despre rolurile lui Naruto si Sasuke. Dar sa ma gandesc.. think Nu sunt sigur de ce este Sakura atrasa mai mult, ca sa imi formez o parere despre cum s-ar comporta ea, dar pe mine cred ca m-ar atrage mai mult comportamentul indiferent, rece, in defavoarea aspectului. Cred deci ca mi-ar fi placut cuplul NaruSaku mai mult de 50%, iar cel SasuSaku restul pana la suta la suta.

Din nou, nu stiu cat de bine imi pot forma o idee despre noile lor caractere, dat fiind faptul ca deja m-am obisnuit cu ei asa cum sunt acum. happy
Sus In jos
Hysteria ☨
Genin
Genin
Hysteria ☨

Sex : feminin Localizare Localizare : Intr-un loc in care nu voi ajunge niciodata !
acebook acebook : Aliina.Ldr
Nr. mesaje Nr. mesaje : 347
Puncte : 385
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Sick of bitches

Rolurile inversate? Empty
MesajSubiect: Re: Rolurile inversate?   Rolurile inversate? I_icon19Mar 22 Ian 2013, 00:44

Nu m-am gandit la asta niciodata..Dar nu cred ca ti-a trecut aspa prin minte..Sakura ramane tot Sakura deci cred ca l-ar placea tot pe Sasuke..Nu stiu daca teoria mea e corecta dar..
Oricum cred ca as fi fac tot SasuSaku intotdeauna pana la moarte..
Sus In jos
Andreea Woo ⊙ω⊙
Jōnin
Jōnin
Andreea Woo ⊙ω⊙

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Behind you! Did you see me?
acebook acebook : Andreea Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1235
Puncte : 1366
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Breaking :*
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy doll.

Rolurile inversate? Empty
MesajSubiect: Re: Rolurile inversate?   Rolurile inversate? I_icon19Dum 26 Mai 2013, 01:28

Interesant.....Daca erau lucrurile asa , tot SasuSaku as fi ales. Poate asa mai exista pana si cea mai mica speranta ca Sasuke si Sakura vor fi impreuna.
Daca s-ar inversa rolurile.... Ma intreb cum arata Naruto rau ? Chiar sunt curioasa..... Oare Naruto si Orochimaru s-ar fi inteles atat de bine ? think


Ultima editare efectuata de catre Teedy in Joi 06 Iun 2013, 12:12, editata de 1 ori
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Rolurile inversate? Asss10Rolurile inversate? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Rolurile inversate? Empty
MesajSubiect: Re: Rolurile inversate?   Rolurile inversate? I_icon19Dum 26 Mai 2013, 14:31

Totusi, daca e sa luam varianta asta, Sakura tot de Sasu ar fi indragostita. Eu una nu stiu ce sa zic, dar cred ca tot SasuSaku, indiferent de situatie. Fiind in aceasi echipa, e normal ca ei sa fie in centrul atentiei si sa...awwww.. lasa ca aberez. '
Eu tot SasuSaku as fi! :)
Sus In jos
Chrisτεvnşhin
Academy Student
Academy Student
Chrisτεvnşhin

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul , compusul , fotografiatul, dansatul
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Rolurile inversate? Empty
MesajSubiect: Re: Rolurile inversate?   Rolurile inversate? I_icon19Mier 12 Iun 2013, 12:27

Eu cred ca Sakura ar ramane indragostita tot de aspectul lui Sasuke , iar atunci Sas'ke nefiind rece , ci "mai Naruto" , s-ar putea indragosti si el de Sakura.
Si inca un lucru , poate nu are legatura , dar atunci animeul s-ar numi Sasuke , nu Naruto lough
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Rolurile inversate? Empty
MesajSubiect: Re: Rolurile inversate?   Rolurile inversate? I_icon19Dum 28 Iul 2013, 11:26

Ei bine, sincer, mi-e foarte greu sa inversez rolurile. Insa, m-am gandit putin si am ramas pe ideea cum ca Sakura e atrasa la Sasuke de aspect, deci chiar daca ar fi fost rolurile inversate l-ar fi iubit pe Sasuke.
Mie nu-mi va placea niciodata NaruSaku, nici daca rolurile ar fi fost inversate nu mi-ar fi placut.
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Rolurile inversate? Empty
MesajSubiect: Re: Rolurile inversate?   Rolurile inversate? I_icon19Dum 28 Iul 2013, 13:48

Nu am incercat alternativa asta, cred ca Sakura l-ar placea pe Naruto in cazul asta, pentru ca nu numai aspectul a atras-o la sasuke ci si personalitatea. Si mai e si faptul ca fetele isi doresc ceea ce nu pot avea, iar asa gandesc eu. Cred ca atunci as fi fost o fana NaruSaku... sau cine stie.
Sus In jos
Alyx99
Academy Student
Academy Student
Alyx99

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Battlefield
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Hobbyurile mele sunt desenul , crearea de amv-uri si scrisul.
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!

Rolurile inversate? Empty
MesajSubiect: Re: Rolurile inversate?   Rolurile inversate? I_icon19Mier 31 Iul 2013, 23:10

Am aflat de curand ca atunci cand Sakura a inceput sa aiba sentimente pentru Sasuke,ea nici nu stia ca el era popular :)) a aflat asta dupa mult timp petrecut cu Ino...(my opinion).
Sus In jos
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

Rolurile inversate? Empty
MesajSubiect: Re: Rolurile inversate?   Rolurile inversate? I_icon19Vin 13 Sept 2013, 09:57

Interesanta situatie hmm..realy? !! Pai nu i-as putea vedea niciodata cu rolurile inversate :)) . De ce? Numa cand ma uit la fata lor nu l-as putea vedea pe naruto serios si rece si cool :)) si nici pe sasuke nu l-as putea vedea glumet , mai prostut si restul caracterului lui naruto:))  Si oricum in cazul asta as prefera mai mult cuplul Narusaku. Si atunci in toata povestea sasuke ar deveni personajul principal , si totul sar schimba. Naruto ar parasi satul , sasuke ar incerca sa il aduca inapoi si tot asa. Sasuke l-ar avea pe kurama(9 cozi) naruto cred ca semnul blestemat. O incurcatura in concluzie nu imi pot imagina asa ceva :)))
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Rolurile inversate? Asss10Rolurile inversate? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Rolurile inversate? Empty
MesajSubiect: Re: Rolurile inversate?   Rolurile inversate? I_icon19Mier 30 Oct 2013, 10:26

Acest topic ma pus pe ganduri lough 
Sincera sa fiu mie imi place de Sasuke penreu rautatea si gheata din el. Naruto rau nu m-ar atrage, din contra Sasuke sa fie 9 cozi, ar fi si mai genial rolling on the floor
Sigur tot SasuSaku ar ramade deoarece Sasuke=sexy lough
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Rolurile inversate? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Rolurile inversate? Empty
MesajSubiect: Re: Rolurile inversate?   Rolurile inversate? I_icon19Sam 02 Noi 2013, 20:54

Nu se stie asta , poate am fi sau nu .
Nu s-a  intamplat deci sa nu tregem concluzi pripite
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Rolurile inversate? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Rolurile inversate? Empty
MesajSubiect: Re: Rolurile inversate?   Rolurile inversate? I_icon19Mier 22 Oct 2014, 20:23

Hmm...interesanta intrebare. Daca s-ar inversa rolurile, Sasuke nu ar fi Sasuke si Naruto nu ar fi Naruto. Sakura nu s-a indragostit de baiatul hiperactiv care era Naruto, ci de cel rece si dur, Sasuke. Chiar daca aspectul fizic ar fi acelasi, dar caracterul s-ar schimba, cred ca Sakura nu s-ar mai indragosti de Sasuke....asta e parerea mea. Dar daca o luam din punct de vedere al fizicului, Sasuke e castigator what?lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Rolurile inversate? Empty
MesajSubiect: Re: Rolurile inversate?   Rolurile inversate? I_icon19

Sus In jos
 

Rolurile inversate?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Păreri legate de Sasuke & Sakura și relația lor-