Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Shiseru
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Sorry, lume, nu am.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 156
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ies cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita lulea

In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? Empty
MesajSubiect: In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha?   In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? I_icon19Dum 17 Feb 2013, 09:18

Hey, minna! Eu cam asa as vrea sa se intample:

Sasuke sa revina in Konoha pentru a o distruge, dar Naruto si Sakura isi fac imediat aparitia pe-acolo. Naruto si Sakura vor sa lupte pentr a-l opri, dar Naruto ii interzice Sakurei acest lucru, insemnand ca singurul lucru pe care il poate face este sa priveasca.
Intr-un final, lupta se incheie, invingator iesind Naruto, iar Sasuke isi da ultimele suflari. Sakura il vindeca, chiar inainte sa isi dea ultima suflare, cu un jutsu invnetat de ea.
Intr-un final, Sasuke isi da seama cate a facut Sakura pentru el, si decide sa ramana in Konoha.

Voi ce pareri aveti?
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha?   In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? I_icon19Mar 19 Feb 2013, 14:13

Sasuke n-o sa se intoarca in Konoha.
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha?   In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? I_icon19Joi 02 Mai 2013, 11:20

Si mie-mi place parerea ta, adica cam asa mi-am imaginat si eu.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha?   In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? I_icon19Sam 04 Mai 2013, 12:40

Sincer, eu mi-am imaginat asa: In mijlocul razboiului, cand Naruto este cat pe ce de a fi capturat, apare Sasuke ca prin minune, si astfel, face echipa cu blondul si il infrange pe cel rau.
Apoi, apare Sakura, fix dupa ce se termina batalia, si il vede pe Sasuke cum se apropie de Naruto. Aceasta sare pe Uchiha, cu gandul de a-l omora, iar cand vrea sa ii bage kunaiul in gat, o opreste Naruto. Cel putin, eu asa am visat. Poate aceasta fotografie o sa va lamureasca mai bine:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha?   In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? I_icon19Lun 01 Iul 2013, 23:05

Eu mi-am imaginat tot timpul ca Naruto o sa se lupte cu Sasuke...si o sa devina prieteni iar :))). Dupa Sasuke se intoarce in Konoha si se casatoreste cu Sakura :)). Stiu..cam de copii mici :))).
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? Asss10In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha?   In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? I_icon19Joi 31 Oct 2013, 20:14

Si eu ma gandeam la fel ca Deea =)) Sincer am multe ipoteze insa astept sa vad ce se va intampla cu adevarat. Da chiar vreau sa se insoare cu Sakura =)))
Sus In jos
Andreiut !
Genin
Genin
Andreiut !

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Deva
Nr. mesaje Nr. mesaje : 88
Puncte : 114
Reputatie Reputatie : 9

In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha?   In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? I_icon19Dum 03 Noi 2013, 01:15

Parerea mea :
Daca Sasuke o sa se intoarca in sat ,Naruto pentru ca este un "ingamfat" va dori sa ii dea o lectie lui Sasuke pentru ceea ce i-a facut lui si lui Sakura ,iar Naruto cand se va lupata cu Sasuke ,va vedea ca lupta cu acesta nu este o gluma ,va intra in Sage Mode ,iar dupa va lua chakra Vulpei si se va lupta cu acesta pana la moarte .:-??

Doar o parere.
Sus In jos
Continut sponsorizat




In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? Empty
MesajSubiect: Re: In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha?   In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha? I_icon19

Sus In jos
 

In ce imprejurari ati(daca) vrea sa se intoarca Sasuke in Konoha?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Cu și despre Serialul Naruto-