Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Layla - Alexutz :) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Layla - Alexutz :) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Layla - Alexutz :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Dum 24 Feb 2013, 13:24

Buna Alexandra, raspunzi si tu? :)
1. De ce simti nevoia sa te implici in foarte multe activitati si proiecte? Ce satisfactie ai de pe urma lor?
2. Stiind ca citesti si tu foarte des asi vrea sa stiu care sunt genurile tale favorite. Te-ai regasit in vre-o carte?
3. Cand Domnul de sus a turnat frumusete peste tine, crezi ca a scapat toata galeata?
4. Ce genuri de muzica preferi in ultima vreme?
5. Sportul tau favorit este... ?

Cam atat din partea mea aici. caterinca
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Layla - Alexutz :) Asss10Layla - Alexutz :) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Dum 24 Feb 2013, 16:40

Da, da, da. lough La intrebarea a treia iti zic eu ca raspunsul e da, cu siguranta. lough Asaa, intrebari din partea mea. :)

1. Atunci cand o persoana te intreaba ce faci, iar tu nu i chef de vorba, cum faci sa eviti raspunsul fara a jigni persoana respectiva?
2. Daca ai avea mai mult timp liber, ce ai face pentru tine?
3. Stiu ca esti foarte sufletista, de aceea sunt curioasa sa aflu: esti dispusa sa faci sacrificii pentru oricine, pentru nimeni sau depinde de persoana?
4. Daca ai avea ocazia sa vizitezi cinci persoane de pe acest forum, pe cine ai vizita?
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Dum 24 Feb 2013, 18:31

Mihai:
1. Pai, pentru ca este o micuta obligatie. Fiecare are asteptari, nu ii poti dezamagi, si vin una dupa alta, pana se strang.
2. De obicei imi plac romanele de dragoste , psihologige si in special filozofice. Pot spune ca m-am regasit partial, nu total, in multe carti.
3. Eu cred ca nu a turnat cu galeata:)) deci nu.
4. Aceleasi genuri Mihai, aceleasi, mai exact toate. Prefer muzica “soul”.
5. Inotul, plus altele.


Choco:
1. Ii raspund frumos, insa la obiect, si se va prinde singur. Nu trebuie sa fii mai putin draguta decat esti, dar sa fii sigura ca isi va da seama, caci nu esti in dispozitie sa vorbesti cu el/ea.
2. Mm mult mai mult sport, as iesi in oras, m-as distra si as calatori clar.
3. De obicei pentru oricine… Fiecare merita sa primeasca niste bunatate, si sa isi dea seama ca nu este singur in nimic.
4. Ilinca, Mihai, Alice, pe tine( dar déjà am facut-o) si de aici nu prea imi mai vin in cap nume, insa o sa mai revin cu un raspuns, daca imi amintesc.


Ultima editare efectuata de catre Layla in Mar 05 Mar 2013, 09:57, editata de 1 ori
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Layla - Alexutz :) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Vin 01 Mar 2013, 19:15

Hei, Alexandra. a hug

1. Cum de eşti o persoană atât de calmă ?
2. Când te enervezi, cum eşti ? Detaliază puţin.
3. Am văzut că nu stai aşa mult, în exces, pe forum. Practici nişte activităţi ce-ţi ocupă timpul ?
4. Ce părere ai despre tine ? Bună, rea ? Argumentează.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Mar 05 Mar 2013, 09:46

Arianthe a scris:
Hei, Alexandra. a hug

1. Cum de eşti o persoană atât de calmă ?
2. Când te enervezi, cum eşti ? Detaliază puţin.
3. Am văzut că nu stai aşa mult, în exces, pe forum. Practici nişte activităţi ce-ţi ocupă timpul ?
4. Ce părere ai despre tine ? Bună, rea ? Argumentează.

Buna draga mea kiss ,

1. Calmul este ceva ce pur si simplu il ai, mai greu sa il deprinzi sau sa il poti prelua de la cineva.
2. Cand me enervez, de obicei nu imi exteriorizez sentimentele, tocmai pentru a nu rani persoanele de langa mine. Poti spune multe la nervi, care pot rani pe cineva, ceea ce inseamna ca prefer sa nu fac acest lucru. Ma enervez destul de rar, mai ales sa imi tina aceasta suparare pe cineva, insa nu cred ca fac in vreun fel anume. Depinde de ce m-a suparat, unde sunt si tot asa.
3. Nu stau mult pe forum, pentru ca timpul nu imi permite. Da, fac multe activitati, precum canto, pian, actorie,etc.., iar scoala imi mananca o mare parte din timp. Nu am timpul necesar de multe lururi pe care mi le-as dori sa le pot face, insa incerc sa le strecor prin acest program incarcat.
4. Nu cred ca eu ar trebui sa am o parere despre mine. Eu sunt exact asa cum ma vede toata lumea, si cum mi-as dori sa fiu. Sunt de parere ca atunci cand nu iti convine la tine ceva, vrei sa schimbi. Poti avea o zi mai proasta si sa ai o parere proasta, si o zi mai buna si sa ai o parere mai buna ca ieri. Probabil ca eu sunt cel mai mare critic al vietii mele, si dusman de asemenea. Greselile mele nu trebuie sa mi le spuna nimeni, pentru ca eu sunt cea care le voi critica. Nu imi iert nimic, tocmai pentru ca asa iti poti da seama ce sa faci, pentru a nu repeta anumite lucruri de doua ori. Ai avut o sansa sa inveti, nu incerca sa faci sa apara si a doua greseala, asemanatoare.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Joi 07 Mar 2013, 21:09

Buna! Nu stiu de ce, dar ma simt bine cand intalnesc persoane cu acelasi nume ca al meu. lough Iti voi spune si eu cateva intrebari, sper sa ai timp sa raspunzi la ele.
1. Am citit mai sus, ca esti o fire calma. Cum reusesti sa iti mentii acest calm?
2. Ce parere ai despre tara in care traim?
3. Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte?
4. Te consideri o persoana sociabila?
5. Te atasezi repede de oameni?
6. Interactionezi cu persoanele straine, sau le lasi pe lista de asteptare?
7. Ce pasiuni dobandesti? Canti la un instrument muzical, desenzi, etc?
Sper ca nu au fost prea multe, mie mi-ar face placere sa te cunosc mai bine. happy2
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Vin 08 Mar 2013, 09:00

Soricel~nebun~ a scris:
Buna! Nu stiu de ce, dar ma simt bine cand intalnesc persoane cu acelasi nume ca al meu. lough Iti voi spune si eu cateva intrebari, sper sa ai timp sa raspunzi la ele.
1. Am citit mai sus, ca esti o fire calma. Cum reusesti sa iti mentii acest calm?
2. Ce parere ai despre tara in care traim?
3. Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte?
4. Te consideri o persoana sociabila?
5. Te atasezi repede de oameni?
6. Interactionezi cu persoanele straine, sau le lasi pe lista de asteptare?
7. Ce pasiuni dobandesti? Canti la un instrument muzical, desenzi, etc?
Sper ca nu au fost prea multe, mie mi-ar face placere sa te cunosc mai bine. happy2

Buna draga mea:)

1. Se mentine singur. Nu reuseste oricine sa ma enerveze foarte tare, poate doar sa se fi adunat.
2. Cred ca as prefera sa nu discut atat de mult despre asta, tocmai pentru ca nu o parere atat de buna. Consider ca avem o tara frumoasa, plina de resurse si de locuri minunate, de care nu stim sa profitam, sa le ingrijim si sa o facem prospera.
3. Calma, nebuna, iubitoare, sensibila si totusi tare. Un soi de anomalie:)
4. Da, sunt o persoana sociabila, si imi place sa ma inteleg cu oricine, mai ales ca de obice nu urasc persoane, sau nu am antipatii.
5. Nu stiu daca pot spune asta, insa de obicei tin la persoanele cu care discut de obicei, insa adevarul este ca nu am cu oricine o relatie foarte, foarte stransa, de prietenie sau de orice alt gen. Toate persoanele imi sunt dragi, insa unele raman doar la stadiul de drag si de prieteni, insa nu foarte buni, sau stransi. As fi putut spune cunostinte, insa probabil ai fi inteles gresit.
6. Da, interactionez. Sunt persoane pe care poate le-am cunoscut de doua ore, si parca ne cunoastem de o viata. E ca si cum ceva era deja legat intre noi si suntem si acum bune prietene/ buni prieteni.
7. Da, as putea spune ca am tot soiul de pasiuni. Prima este cititul. Este unul dintre lucrurile pe care iubesc sa le fac oricand, si care imi da un sentiment de liniste. Este placerea mea vinovata. Pianul, este o alta pasiune, cantatul, actoria, desenul si sportul. Se pare ca am destul de multe pasiuni, fata de altii, care poate nu au nici una.

Multumesc pentru intrebari, scumpo.
Sus In jos
Miko ღ
Academy Student
Academy Student
Miko ღ

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : cahul
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : :)

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Sam 23 Mar 2013, 23:23

Buna,cum sunt noua pe aici vreau sa aflu cit mai multe despre membri.Deci,voi cere pemisiune unui interviu happy
1.Ce te-a determinat sa-ti faci pagina pe forum?
2.Unde ai vrea sa calatoresti in viitor?
3.Cum vezi la moment lumea in care traiesti?
4.Ce gen de muzica iti place?
5,Un citat in care te inspiri?
6.Care este cea mai amuzanta amintire pe care o ai?
7.Care a fost prima persoana cu care te-ai imprietenit pe forum?
Cam atit happy merci pentru raspunsuri.
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Mar 26 Mar 2013, 09:02

Mella a scris:
Buna,cum sunt noua pe aici vreau sa aflu cit mai multe despre membri.Deci,voi cere pemisiune unui interviu happy
1.Ce te-a determinat sa-ti faci pagina pe forum?
2.Unde ai vrea sa calatoresti in viitor?
3.Cum vezi la moment lumea in care traiesti?
4.Ce gen de muzica iti place?
5,Un citat in care te inspiri?
6.Care este cea mai amuzanta amintire pe care o ai?
7.Care a fost prima persoana cu care te-ai imprietenit pe forum?
Cam atit happy merci pentru raspunsuri.

Buna draga mea,
Sigur ca poti. Oricine are aceasta permisiune, doar de asta e facut happy

1. La vremea acea, am intrat pur si simplu din greseala pe acest forum. Am stat ceva timp pana sa imi fac cont, insa caldura de aici, oamenii care mi se pareau draguti, m-au facut sa imi fac un cont pe acest forum.

2. Cred ca am in cap in acest moment atat de multe locuri in cap, incat nu ma pot decide. Pot sa iti spun ca as vrea sa vad fiecare coltisor al acestui pamant, insa pentru inceput as spune ceva exotic, plaja: Caraibe, Hawaii. Oricum fiecare tara, fiecare locusor dupa acest pamnat isi are propriul farmec.

3. As spune grea, dar atat de frumoasa daca stii cum sa o traiesti. O lume nebuna, o lume care e intr-o continua schimbare. Nu lumea este de vina, ci oamenii sunt, de aceea uneori ma intristeaza caractere si variantele de masti pe care unii si altii le poarta zi de zi.

4. Iubesc muzica in general, iar dupa parerea mea. fiecare gen se potriveste unei anumite stari, de obicei. Depinde de mesajul pe care il transmite. Am avut o lunga perioada cand am ascultat balade rock, soft rock mai exact. Insa ascult si pop, ascult si muzica soul, muzica veche mai exact, chiar uneori si mai avem si noi prin topuri desi uneori raman dezamagita de ce se difuzeaza. Cred ca muzica soul, muzica veche o prefer, asta incluzand atat pop, rock, clasica, dance etc..

5. La momentul actual, am atat de multe citate, absolut geniale, spuse de geniile acestei lumi, insa nu ma pot decide pe care sa il aleg, insa cred ca aseara am citit un citat, care nu e spus de vre-un mare filozof, nu exprimat intr-un mod atat de plastic, metaforic ca aproape toate citatele, maximele spuse, insa atat de sincer. Suna cam asa: “Băi fraierilor!Nu înţelegeţi că e vorba de iubire?!Nu înţelegeţi băi că ne aşteaptă undeva după colţ?E vorba de iubire,mă!Nu înţelegeţi că la toţi ne e dat să iubim?Absolut la toţi?În mod egal,mă!Jumătăţile noastre ne aşteaptă,dar noi ne rătăcim,orbecăim în întuneric,măă!”
― Tudor Chirilă

6. Am multe amintiri amuzante, multe momente in care atunci nu ma puteam abtine sa rad. Am prieteni nebuni si amuzanti, ceea ce inseamna ca e imposibil sa nu razi mereu. Cred ca acum ce imi vine in cap, este o amintire, in care era seara, si ma duceam cu o prietena la cineva. Pe drum, ea imi povestea ceva, si dintr-o data incepe sa imi spuna un banc. Pur si simplu nu ma puteam abtine din ras, mai ales ca inainte trecusem prin niste peripetii. Atat de nebuna eram in momentul acela, incat m-am pus jos in fund si am inceput sa rad. Bine inteles ca ea radea de mine ca nu ma puteam oprii, mai ales ca eram afara si eu radeam ca o nebuna. Destul de aiurea de la un banc, sa faci asta, dar probabil era mult prea amuzata eu atunci. Asta este una dintre multe momente cand nu ma puteam opri din ras eu, si pe care sa nu imi ia prea mult sa o zic.

7. Prima persoana a fost Mihai, daca nu ma insala memoria, urmand Ilinca. M-am inteles de minune cu amandoi, iar cu Mihai, cand am inceput sa vorbim de muzica, a fost momentul cel mai special:)).. Eram parca cei mai buni prieteni :))

Multumesc pentru intrebari, draga mea:*
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Layla - Alexutz :) Asss10Layla - Alexutz :) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Dum 13 Apr 2014, 09:16

Sa te vad babuta sexy!

1. Ce ai fi dispus sa faci pentru a salva lumea?
2. Ce actor ai vrea sa te interpreteze intr-un film despre viata ta?
3. Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pe care sa o ai pentru tot restul vietii, ce ti-ai alege?
4. Daca ai intra din greseala peste mine la dus, unde ai privi prima data? =)))))))))))
5. Ce ai face daca in timp ce inoti ti-ai pierde slipul?
6. Crezi in dragoste la prima vedere?
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Layla - Alexutz :) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Dum 13 Apr 2014, 11:15

Buna!
 
1 Intr-un singur cuvant, cum ai descrie personalitatea ta?
2. Cum esti catalogat de catre prieteni si familie?
3. Care este acel lucru pe care majoritatea oamenilor nu il cunosc despre tine?
4. Care sunt cele mai importante trei calitati pe care cineva trebuie sa le detina pentru a-ti fi prieten?
5. Ce inseamna “acasa” pentru tine?
6. Ce te-ar face sa zambesti in acest moment?
7. Care este cea mai mare minciuna pe care candva o credeai a fi adevar?
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Layla - Alexutz :) Asss10Layla - Alexutz :) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Dum 10 Aug 2014, 00:50

Am venit pe-aici. Sper că nu deranjez. :D *pare rău dacă unele întrebări ţi s-au mai adresat o dată. :)*


1. Citatul favorit?
2. Daca moneda nationala ar fi “fericirea”, cat de bogat ai fi?
3. Iti mai aduci aminte de momentul ala de acum 5 ani cand erai extrem de nervos si nefericit? Mai are vreo importanta acum?
4. Ce varsta ti-ai da daca nu ai stii cati ani ai? 
5. Daca ai fi o masina, ce model ai prefera?
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Sam 30 Aug 2014, 10:33

Miss Marple: In primul rand, buna dimineata iubito :*

1. Cred ca as fi dispusa sa ma lupt cu oamenii astia criminali, insa de fapt nu asta si vreau sa fac? :))
2. Daca ar fi actor, Chriss Hemsworth sau Jhonny Depp, iar daca ar fi femeie, ceea ce ar fi recomandat, as vrea sa fie :Nina Dobrev sau Hilary Duff (astea sunt cele care mi-au venit in minte)
3.Hmm, asta ar fi interesant. Cred ca mi-as alege sa ma pot teleporta. 
4. As spera sa nu fi vazut nimeni micutul incident si as incepe sa-l caut. 
5. Sincer cred, insa de cele mai multe ori este atractie la prima vedere, nu e direct dragoste, insa cred cu tarie ca daca este acea persoana care iti este destinata tie poate fi dragoste la prima vedere. 


Dana:3: Buna, draga mea

1. Calma
2. Iti ddai seama ca pentru familia mea sunt "cea mai.." pentru ca sunt a lor, insa de prieteni..aici iti pot spune ce cred eu, insa nu iti pot spune ca este si adevarat. Ei pot spune multe, insa spun ca sunt intelegatoare, draguta, dragalasa si o prietenie devotata si de incredere. 
3. Iti dai seama ca daca ti-as spune nu ar mai fi lucrul pe care majoritatea nu-l cunosc despre mine, insa multi nu stiu foarte multe, dar ca sa iti raspund totusi cu ceva la intrebare, cred ca o mare parte nu stiu ca urasc energizantele.
4. Hmm, trebuie sa fie o persoana demna de incredere, sincera sau cat de sincera poate cu mine ( urasc minciunile) si probabil dragalasa( iubesc dragalasenie la oameni) 
5. Acasa este locul in care ma intorc in fiecare zi fericita, locul in care abia astept sa ajung, locul in care pot sa fac ce vreau pentru ca e acasa, locul unde gasesc iubire, intelegere, alinare. Este pur si simplu ACASA.
6. M-ar face sa zambesc un mesaj dragut venit de la persoana potrivita si nu numai. 
7. Hmm, asta e o intrebare chiar grea. Credeam ca o persoana nu se poate schimba peste noapte, insa viata asta mi-a demonstrat ca de fapt, unele chiar se pot schimba. Nu total, insa indeajuns de mult incat sa nu le mai recunosti. 


Anna Dynamitte: Buna draga mea si nu ai cum sa ma deranjezi. Nu-i problema daca am mai raspuns la ele, o fac inca o data cu mare placere.

1. Ceea ce-mi vine acum in minte este : "Omul este cel mai mare drog pentru om " - Serge Moscovici
2. Sincer cred ca as alterna. Cand as fi miliardara, cand as fi la o clasa medie. Depinde de oameni, insa probabil cu o asa miza, as incerca sa fiu tot timpul fericita, nu ca acum nu incerc, insa unii oameni nu au indeajuns de mult respect pentru viata altora si intra in ea cu bocancii.
3. Nu prea sunt nervoasa, insa nu, nu mai are rost.:)
4. Ohh, cred ca as fi o batranica tare draguta sau un copil de 4 ani la fel de dragut. Una din doua, depinde de moment. Dar cred ca cel mai probabil undeva la mijloc, 20 si ceva de ani.
5. Ferrari mai exact LaFerarri. <3



Va pup si va imbratisez. Astept si alte intrebari :* 
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Sam 30 Aug 2014, 12:32

Salut, Laly!
1. Ciocolata preferată?
2. Ce hobby-uri ai?
3. Îți place/știi să gătești?
4. Dacă ai putea fi președinte, ce ai schimba la țara noastră?
5. Dacă te-ai putea întâlni cu orice vedetă din lume, care ar fi aceea?
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Dum 31 Aug 2014, 10:48

Elina Dynamitte: Buna iubita  kiss

1. Lindt
2. Scrisul, cititul, dansul, pianul, sportul. 
3. Inca ma perfectionez in aceasta arta a gatitlui, dar na.. Incerc :D
4. As schimba-o din temelie, deci totul..sau in fine, mai putin frumusetile si bogatiile pe care le avem
5. Interesant.. cred ca m-as intalni cu Jhonny Depp. Pur si simplu mi se pare un actor genial si as fi curioasa sa-l intalnesc. 

Te pup  kiss
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Layla - Alexutz :) Asss10Layla - Alexutz :) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Mar 14 Oct 2014, 11:33

Un set nou de intrebari.


1. Ai Ask.fm?
2. Care este numele animalului tau de companie?
3. Cate promisiuni ai făcut și de cate ori te-ai ținut de cuvant?
4. Dacă ar fi acum sfîrșitul lumii, ce ai face?


5. Ce admiri și de ce?
6. Îți este teamă să faci greșeli?
7. Iubesti pe cineva?
8. Ai un vis pe care să îl realizezi?
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Layla - Alexutz :) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Sam 18 Oct 2014, 17:24

Buna! Iata si niste intrebari de la mine: ;;)


1.Care e cea mai frumoasa amintire pe care o ai?
2.Melodia preferata?
3.Persoana pe care o iubesti cel mai mult?
4.Care e cea mai mare dorinta a ta?
5.Cinci cuvinte care te-ar descrie?
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Layla - Alexutz :) Asss10Layla - Alexutz :) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Sam 25 Apr 2015, 17:48

1. Faci ceea ce ai visat sa faci sau faci ceea ce faci doar pentru ca imprejurarile te-au adus aici?
2. Cand a fost ultima oara cand te-ai aruncat cu capul inainte in ceva in care credeai din tot sufletul desi toti te sfatuiau sa nu incerci?
3. La cine apelezi pentru sfaturi?
4. Care este cel mai interesant fel de mancare pe care l-ai incercat?
5. Ce inseamna pentru tine o viata implinita?
6. Care e cel mai infricosator lucru pe care l-ai facut vreodata?
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Layla - Alexutz :) J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Sam 02 Mai 2015, 16:11

Bună! a hug
1. Dacă ai putea face orice, ce ai alege să faci și în ce scop?
2. Ai avut momente când te-ai simțit singur/singură? Ce ai făcut ca să revii la starea ta obișnuită?
3. Care a fost primul lucru care te-a făcut să zâmbești pe ziua de astăzi?
4. Ce părere ai despre oamenii uitați de lume, care sunt nevoiți să-și ducă viața pe te miri unde?
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin
✞Heaven`s Calling✞

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 633
Reputatie Reputatie : 32

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Mar 05 Mai 2015, 19:32

1. Ce înseamnă furia? Cum o poți ține sub control? De ce este nevoie pentru a o păstra la o anumită limită?
2. La ce te gândești cel mai des?
3. Preferi iubirea sau respectul? Inocența sau bunătatea? Argumentează.
4. Ai o obsesie în momentul de față? Dacă da, ce faci ca să o ții sub control?
Sus In jos
Zahăr ◕‿◕
Genin
Genin
Zahăr ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Piatra Neamt
acebook acebook : Stormi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 320
Puncte : 428
Reputatie Reputatie : 56
Hobby-uri Hobby-uri : citit , handbal

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Lun 11 Mai 2015, 18:50

Buna din cate am observat esti o persoana calma si o companie placuta ^ ^ Si m-am gandit sa vin si eu cu un set de intrebari !
1.Care este sursa ta de inspiratie ?
2.Care este citatul tau preferat ?
3.Ce crezi ca se afla dincolo de nori ?
4.Cum arata baiatul ideal pentru tine ?
Sa ai o zii superba! ^ ^
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19Mar 04 Aug 2015, 15:30

Bună Geo :-*
O să răspund la toate întrebările tale deodată. 


1. Ai Ask.fm?
Am avut din curiozitate, însă nu mai am. Nu am găsit plăcerea de a sta pe el.

2. Care este numele animalului tau de companie?

Nu mai am animal de comapanie de ani de zile, din păcate. A murit. 

3. Cate promisiuni ai făcut și de cate ori te-ai ținut de cuvant?

Nu prea fac promisiuni pe care cred că nu le pot ţine, însă nu le-am ţinut niciodată evidenţa. Nu multe, asta e sigur. 

4. Dacă ar fi acum sfîrșitul lumii, ce ai face?

M-aş gândi că încă nu am făcut tot ce voiam, nu am zis tot ce mi-am dorit, aşa că aş fi lăsat un mesaj unei persoane dragi, spunându-i tot. 


5. Ce admiri și de ce?
Admir oamenii. Oamenii în toate anotimpurile, oamenii în toate stările, oamenii cu suflete diferite. Ah, şi cerul! 

6. Îți este teamă să faci greșeli?
Dacă nu faci greşeli de unde înveţi? Prefer greşelile decât regretele. 

7. Iubesti pe cineva?
Există cineva care nu o face? Da, iubesc pe cineva. 
8. Ai un vis pe care să îl realizezi?
Am multe vise. Sunt o persoană visătoare şi mi se spune adesea asta. 


Şi al doilea set al tău de întrebări Geo vine acum cu răspunsuri: 

1. Faci ceea ce ai visat sa faci sau faci ceea ce faci doar pentru ca imprejurarile te-au adus aici?
Depinde la ce referi. Dacă te referi la viitoarea mea carieră, fac ceea ce fac, deşi tot ceea ce face fiecare om este suma împrejurărilor care l-au adus acolo, aşa că un pic din amândouă.


2. Cand a fost ultima oara cand te-ai aruncat cu capul inainte in ceva in care credeai din tot sufletul desi toti te sfatuiau sa nu incerci?
Am obiceiul de a nu asculta decât de mine şi de sufletul meu. Adesea fac asta, însă adevărul este ca nu am mai avut decizii mari de luat, nu încă. 


3. La cine apelezi pentru sfaturi?
La prieteni, la mine sau desigur, la mama care este întotdeauna cel mai bun sfătuitor. 


4. Care este cel mai interesant fel de mancare pe care l-ai incercat?
Sincer, chiar nu ştiu. Cred că am mâncat destul de multe feluri sofisticatre de mâncare, însă nu am rămas cu un gust prea plăcut după toate. 


5. Ce inseamna pentru tine o viata implinita?
Cariera pe care mi-o doresc şi bărbatul acela care e făcut parcă pentru sufletul meu. 


6. Care e cel mai infricosator lucru pe care l-ai facut vreodata?
Sincer, am fost un om care nu prea am făcut lucruri înfricoşătoare sau ieşite din comun. M-am surprins însă de câteva ori luând decizii pe care nu credeam că sunt capabilă să le iau. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Bună Danielle, bine te-am găsit pe aici pe la mine :-*


1.Care e cea mai frumoasa amintire pe care o ai?
Fiecare amintire pe care o am este frumoasă în felul ei. Cred că amintirile cu persoanele la care ţin cel mai mult, sunt cele mai frumoase. Nu pot să aleg, crede-mă. 


2.Melodia preferata?
Ca de obicei, melodiile se schimbă, însă o să îţi dau o melodie care îmi trece acum prin minte. 

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

3.Persoana pe care o iubesti cel mai mult?
Se numeşte X, căci nume nu o să dau public. 


4.Care e cea mai mare dorinta a ta?
Să am cariera pe care mi-o doresc şi bărbatul lângă care să duc o viaţă împlinită. 


5.Cinci cuvinte care te-ar descrie?
Atitudine, ambiţie, dulcegării, alintată şi iubitoare.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bună ichene  a hug


1. Dacă ai putea face orice, ce ai alege să faci și în ce scop?
Aş face ceva pentru toate fetele, domnişoarele şi femeile din toată lumea. I-as cizela pe băieţii şi bărbaţii ăştia, să ştie şi ei ce înseamnă să curtezi o domnişoară, ce înseamnă să o cucereşti. Ce să mai. Aş revoluţiona lumea şi gândirea!!! Aspiraţii mari...


2. Ai avut momente când te-ai simțit singur/singură? Ce ai făcut ca să revii la starea ta obișnuită?
Da, ca fiecare om am şi momente din astea. Am ascultat muzică, am stat cu mine şi am privit cerul. Uneori, am sunat şi persoana de care aveam nevoie atunci. 


3. Care a fost primul lucru care te-a făcut să zâmbești pe ziua de astăzi?
Sincer, pe ziua de azi nu prea m-a făcut nimic să zâmbesc. Trist, ştiu. Am zâmbit pur şi simplu eu. 


4. Ce părere ai despre oamenii uitați de lume, care sunt nevoiți să-și ducă viața pe te miri unde?
Nu cred că există oameni uitaţi de lume, care sunt nevoiţi să facă asta, ci cred că este o aleger voluntară. Fie că este vorba de teama de necunoscut, fie că este vorba de alte chestii, tot o alere voluntară este. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Bună Narcis :-* 


1. Ce înseamnă furia? Cum o poți ține sub control? De ce este nevoie pentru a o păstra la o anumită limită?
Nu sunt o persoană care se enervează repede, ba chiar o fac foarte rar şi din motive foarte pertinente. Dar, cred că este îndeajuns să mă plimb, să mă gândesc la ceva frumos şi să îmi dau seama că eu nu sunt aşa. 

2. La ce te gândești cel mai des?

La viitor. 

3. Preferi iubirea sau respectul? Inocența sau bunătatea? Argumentează.

Iubirea nu poate exista fără respect, iar inocenţa fără bunătate. Nici măcar bunătatea fără puţină inocenţă, aşa că eu cred că este o relaţie de dependenţă. Vreau o combinaţie. 

4. Ai o obsesie în momentul de față? Dacă da, ce faci ca să o ții sub control?

Cred că fiecare om are cel puţin o obsesie. Nu fac nimic, pur şi simplu o accept şi învăţ cum să trăiesc cu ea până va trece, dacă va trece. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Bună Dulcico (Zahăr), cu mare drqag o să îţi răspund la ele :-*




1.Care este sursa ta de inspiratie ?
Lumea, oamenii, sentimentele şi natura. Ele mă inspiră cel mai des. 

2.Care este citatul tau preferat ?

"Toţi oamenii mor, dar nu toţi oamenii trăiesc"


3.Ce crezi ca se afla dincolo de nori ?
Un infinit de nori, un albastru infinit, un infinit de lumină, un infinit de întuneric, un univers infinit.
 
4.Cum arata baiatul ideal pentru tine ?

Ohh, ador această întrebare şi încă nu ştiu de ce! Galant, cu atitudine, cuceritor, înţelegător, certăreţ, dar cu o capacitate de a mă împăca nefirească, aproape inumană, dulce, un Casanova, dar în acelaşi timp loial, iubitor şi chiar să aibă o obsesie nefirească pentru mine şi eu pentru el. Să fie topit după mine şi eu după el. Să fie tot ce-mi pot dori. 


Sa ai o zii superbă şi tu, draga mea! 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Layla - Alexutz :) Empty
MesajSubiect: Re: Layla - Alexutz :)   Layla - Alexutz :) I_icon19

Sus In jos
 

Layla - Alexutz :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Interviuri-