Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ZoZoLe :D
Genin
Genin
ZoZoLe :D

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in my world... :D
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 278
Reputatie Reputatie : 7

Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D Empty
MesajSubiect: Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D   Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D I_icon19Joi 21 Mar 2013, 14:30

Eram eu anul trecut, pe la 10 seara, la tara si ramasesem singura pentru vreo ora.

Toate bune si frumoase, eu ma uitam la TV cand la un moment dat, in bucatarie se aud niste zgomote. Poi, in momentul ala mi-a stat inima in loc. Prima mea reactie a fost sa vad daca se mai aude cv, apoi am sarit repede la usa sa vad daca hotul vine in camera la mine. Pe geamul usii nu se vedea nimic, insa in continuare cineva trantea lucrurile si facea galagie in bucatarie.

Ce sa fac? Stau eu langa usa camerei in care eram (ca sa fiu sigura ca nu vine hotu' peste mine) si ma gandesc eu ce sa fac, pana cand ma loveste o idee :)))
Ma uit in stanga, in dreapta, vad o vaza cu flori. iau vaza intr-o mana florile din ia in cealalta mana. Planul era prost si simplu (dar in momentul ala mi se parea genial).

Ies incet pe usa si ma indrept catre bucatarie, unde hotul meu isi facea de cap, ma dau dupa o perdea rosie care era la usa de la bucatarie si aprind repede becul si sar in mijlocul incaperii gata sa ii arunc hotului florile in fata ca sa-l derutez iar apoi sa-i trantesc o vaza in cap si sa-l las lat, si cand colo ce sa vezi? Era decat o pisica care se agita pe acolo cautand de mancare =)))

A fost cel mai tare moment, acum cand ma gandesc cat de inconstienta am fost nici nu imi vine sa cred, daca era un hot in casa cred ca ar fi paralizat de la atata ras in momentul in care ma vedea pe mine facand pe eroina cu vaza de flori in mana rolling on the floor

Sper ca v-a placut happy
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D Empty
MesajSubiect: Re: Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D   Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D I_icon19Mier 10 Apr 2013, 18:54

Foarte tare :)))
Mi-a placut mult lough
Huuua nu ma mai pot opri din ras :))
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D Empty
MesajSubiect: Re: Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D   Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D I_icon19Sam 27 Apr 2013, 11:21

Doamneee! =)))))))) Nu ai gasit si tu un scaun sau ceva? Macar cu ala puteai sa-l ranesti mai bine. :))) Genial. =)) As fi vrut sa-ti vad fata cand ti-ai dat seama ca hotul tau era de fapt ... o pisica. =))
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D Asss10Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D Empty
MesajSubiect: Re: Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D   Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D I_icon19Dum 03 Noi 2013, 15:39

No deci imi imaginez momentul =))) Mi sa parut geniala faza cu "i arunc hotului florile in fata ca sa-l derutez iar apoi sa-i trantesc o vaza in cap si sa-l las lat"


Deci mooor aici =))))
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D Empty
MesajSubiect: Re: Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D   Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D I_icon19

Sus In jos
 

Ce sa faci cand ai un hot in casa by ZoZo :D

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Divertisment. Colțul vesel :: Alte materiale pentru amuzament-