Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Intâmplări amuzante la şcoală Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Intâmplări amuzante la şcoală Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Intâmplări amuzante la şcoală

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Alee
Genin
Genin
Alee

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde nici nu-ti inchipui
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc ficuri , sa desenez , sa ascult muzica..
Stare de spirit Stare de spirit : Creativa

Intâmplări amuzante la şcoală Empty
MesajSubiect: Intâmplări amuzante la şcoală   Intâmplări amuzante la şcoală I_icon19Sam 23 Mar 2013, 22:36

Intr-o pauza la scoala colega mea de banca imi prezenta o poveste de-a ei scrisa pe un caiet. Era o faza in care 2 baieti vorbeau despre o fata.
Ionut:Am aflat ca Olivia te place!
Marcus:Normal,cum ar putea rezista la...asta!şi atunci Marcus isi ridica tricoul.
Ionut:Lasa tricou!Se uita lumea!
Eu am inceput sa rad si colega mea lafel.Un prieten de-al nostru ne-a intrebat de ce radem,noi l-am pus sa citeasca,tot nu a inteles.Vine colegul lui de banca.
-Aline,trage tricou!
-Ba tu ma injuri?!
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Intâmplări amuzante la şcoală Empty
MesajSubiect: Re: Intâmplări amuzante la şcoală   Intâmplări amuzante la şcoală I_icon19Sam 30 Mar 2013, 19:33

Tare faza , cred ca atunci ai ras cu lacrimii , exact cum am facu eu cand am citit . happy
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Intâmplări amuzante la şcoală Empty
MesajSubiect: Re: Intâmplări amuzante la şcoală   Intâmplări amuzante la şcoală I_icon19Mier 10 Apr 2013, 00:11

Am incercat sa stau serioasa insa chiar nu am putut. M-a bufnit rasul insa tot nu am inteles de ce a zis ''Ba , tu ma injuri?'' Oricum a fost haios, sa ne mai aduci. :D
Sus In jos
Alee
Genin
Genin
Alee

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde nici nu-ti inchipui
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc ficuri , sa desenez , sa ascult muzica..
Stare de spirit Stare de spirit : Creativa

Intâmplări amuzante la şcoală Empty
MesajSubiect: Happy   Intâmplări amuzante la şcoală I_icon19Sam 18 Mai 2013, 17:31

Intr-o alta zi,tot la scoala,la ora de bio dna ne preda ,,Igiena sistemului excretor'' ,da stiu nic mie nu prea imi place lectia asta.Era o propozitie de genu:
Evitati consumul excesiv de...
Si un coleg din clasa de la mine a zis Ketchup si eu asa am scris,da m-a bufnit rasul si am intrebat-o pe colega mea de banca ce a zis dna ca n-am fost atenta.

Pentru voi nu cred ca este prea amuzanta,dar eu m-am prapadit de ras.
Please,lasati comm daca v-am facut macar sa zambiti!
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Intâmplări amuzante la şcoală Asss10Intâmplări amuzante la şcoală J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Intâmplări amuzante la şcoală Empty
MesajSubiect: Re: Intâmplări amuzante la şcoală   Intâmplări amuzante la şcoală I_icon19Vin 01 Noi 2013, 12:46

:)) Si colegii si mie mi s-a intamplat ceva ademanator. Eu am scris in loc de "O bula de aer aflata la inaltime...." O prostie =)))) si eu am spus asta in gura mare la ora de fizica=)))
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Intâmplări amuzante la şcoală J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Intâmplări amuzante la şcoală Empty
MesajSubiect: Re: Intâmplări amuzante la şcoală   Intâmplări amuzante la şcoală I_icon19Dum 10 Noi 2013, 08:16

Am incercat sa ma calmez, insa m-a bufnit rau de tot rasul. 
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Intâmplări amuzante la şcoală J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Intâmplări amuzante la şcoală Empty
MesajSubiect: Re: Intâmplări amuzante la şcoală   Intâmplări amuzante la şcoală I_icon19Mar 09 Sept 2014, 10:52

Misto fazele. xD Mai ales cea cu bula de aer.
Chiar ma gandeam zilele trecute sa fac o rubrica de acest fel. La scoala ti se intamla tot felul de lucruri amuzante.
Fosta mea diriginta, la orele ei, cand faceam galagie, incepea sa strige la noi si sa spuna: Bai, voi sunteti in calduri? Iar noi in acele momente ne gandeam la prostii si incepeam sa radem, iar diriginta incepea dupa si ea sa rada.
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Intâmplări amuzante la şcoală Empty
MesajSubiect: Re: Intâmplări amuzante la şcoală   Intâmplări amuzante la şcoală I_icon19Mar 09 Sept 2014, 19:12

Diriga ta, Mada, e foarte perversa :))) Foarte tari fazele, chiar m-au facut sa rad. Am si eu chestii de genul, dar nu prea le mai tin minte, au fost prea multe. Insa una chiar o tin minte:
 Eram la ora de istorie, cu cel mai tare prof din scoala, si ne preda o lectie despre regimul comunist.
- Daca nu erai cuminte, te lua frumusel de hainuta, te bagala inchisoare si mureai acolo de foame si frigsi veneau sobolanii si te papau( pe bune, chiar asa a spus).
Un coleg de-al meu, foarte bun prieten cu mine, care are ce are cu Hitler, ca si mine, se gaseste sa spuna:
-Ce mai inchisoare, dom'profesor! La gazare cu ei! Ii papa sobolanii dup-aia

Stiu ca nu prea suna amuzant, dar noi doi faceam intotdeauna glume pe seama lui Hitler, asa ca cine credeti ca s-au gasit sa rada? Eu si domnul profesor.
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Intâmplări amuzante la şcoală J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Intâmplări amuzante la şcoală Empty
MesajSubiect: Re: Intâmplări amuzante la şcoală   Intâmplări amuzante la şcoală I_icon19Dum 11 Ian 2015, 13:55

In perioada sarbatorilor de iarna s-au organizat tot felul de activitati de ajutorare a copiilor nevoiasi, asa ca noi am adus dulciuri si jucarii, iar un coleg de-al meu a furat un iepure de plus din mormanul de jucarii si a inceput sa il arunce prin clasa. Pentru ca am niste colegi retardati au inceput sa traga de el, iar iepurele a fost decapitat. Corpul l-au impartit intre ei, iar capul l-au agatat pe perete ca trofeu. :)))
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Intâmplări amuzante la şcoală Empty
MesajSubiect: Re: Intâmplări amuzante la şcoală   Intâmplări amuzante la şcoală I_icon19

Sus In jos
 

Intâmplări amuzante la şcoală

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Divertisment. Colțul vesel :: Bancuri și glume :D-