Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Dum 31 Mar 2013, 21:43

Chiar eram curioasa sa aflu parerile voastre, de aceea am deschis acest topic. happy
Mie imi place foarte mult ''freza'' lui Sasuke. Ii da un aer rebel si puternic. in love
Voi ce ziceti?? happy
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Dum 31 Mar 2013, 23:17

Sincer , si mie imi place foarte mult aceasta tunsoare . Ii scoate in evidenta caracterul , oferindui un aer rebel . Si il face atit de draguuuuttttttt . in love Nu mi las putea imagina cu o alta freza lough , aceasta ii sta perfect . in love
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Lun 01 Apr 2013, 23:31

Sunt de acord cu Bella .
Tunsoarea aceea ii da lui Sasuke un aer de rebel, dar si puternic si atat e dragutz in love in love
Uneori personalitatea lui ma enerveaza, dar de data asta imi place frizura lui well? awesome right?

Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Mier 03 Apr 2013, 09:50

Pai,sincer mie mi se pare ca i se potriveste.Nu stiu ce gandea Masashi cand la desenat ins amie una mi se pare geniala.Il face sa para foarte rebel si,Doamne ce mi-as infige mainile in parul lui... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Mda sa va spun un secret,cand eram mai mica si ma uitam la primul episod din Naruto cum l-am vazut pe Sasuke m-am indragostit de el iar primul lucru pe care l-am spus a fost ceva de genul "ce par are!" [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Răzvii .
Academy Student
Academy Student
Răzvii .

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : To much to be said
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cu cine socializez .

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Sam 06 Apr 2013, 20:22

Prea "cul" :)) Zic eu . Îmi place cum sa gândit Masashi la creearea personajelor :d
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Mar 28 Mai 2013, 15:54

Nu-mi place de Sasuke ca şi caracter,e destul de "negru" ca să zic aşa.Prea multa răzbunare dăuneaza,chiar şi lui.
Tunsoarea lui nu prea îmi place,seamănă cu o rată cu coada neagra şi fără cap dar trebuie sa recunosc că i sta bine şi are ceva stil(japan style).Are un 10 de la mine,căci sunt sigura că nu iar sta la fel de bine cu oricare alta "freză"
jos palaria in fata


Ultima editare efectuata de catre Juliana Gallagher in Joi 13 Iun 2013, 14:13, editata de 1 ori
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Mier 12 Iun 2013, 20:37

Mhr ! Daca ar exista in viata reala baieti cu tunsoarea lui Sasuke, cred ca as fi in limba dupa ei =]]
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Dum 23 Iun 2013, 17:08

Bella S a scris:
Sincer , si mie imi place foarte mult aceasta tunsoare . Ii scoate in evidenta caracterul , oferindui un aer rebel . Si il face atit de draguuuuttttttt .  in love Nu mi las putea imagina cu o alta freza  lough , aceasta ii sta perfect . in love 
Sunt perfect de acord cu tine. Nici eu nu mi l-aş putea imagina cu vreo altă freză. Ohh, fir-ar, dacă ar exista un băiat ca Sasuke, care să fie şi normal ... aş muri ...
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Lun 24 Iun 2013, 20:28

Am avut un iubit cu tunsoarea asta, dar nu era chiar asa, dar ne-am despartit din cauza varstei eu 13 aproape 14, iar el 15 jumate chiar daca arat de 15 un baiat de 15 ani vrea multa afectiune...m-a inebnit foamea rolling on the floor incep sa vb de toate cele, oricum 10.
Sus In jos
Mysterious_Lady
Academy Student
Academy Student
Mysterious_Lady

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Undeva in lumea mea unde eu sunt presedinte :D
acebook acebook : Okay , o s-o fac maine :) Sau altadata ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , vocal si instrumental ...
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like a true lady ! ;;)

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Mar 25 Iun 2013, 20:08

Nu cred ca ar arata bine cu o alta frizura ! L-am vazut in niste poze cu parul ceva mai scurt , dar nu mi-au placut DELOC ! Il prefer cu tunsoarea lui rebela dap ! So , ii dau un zecisor (zece) .
Daca ar exista un baiat exact la fel , doar ca ... Nu asa razbunator , cred ca ... Heh , nu mai zic shy
Sus In jos
Pikachu Carter
Genin
Genin
Pikachu Carter

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Konoha
acebook acebook : Nu am.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 125
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ies afara
Stare de spirit Stare de spirit : Just be happy.

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Mar 25 Iun 2013, 22:28

Tunsoarea lui Mr. Sasuke este geniala, recunosc ca sunt momente in care nu-mi place, fiindca, nu stiu daca ati observat, dar de la inceputul animeului a avut mai multe freze diferite.Nu mi-a placut in primul sezon la lupta sa cu Gaara, dra in rest e minunat. Parul acela epos ii da un aer aparte de Mr.macho care e asa de cool. Parca il reprezinta, nu mi l-as putea imagina altfel.
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Sam 03 Aug 2013, 23:22

Mie mi-a placut de la inceput "freza" lui Sasuke, cum s-a mai spus, dar ar fi vreun Sasuke in realitate...m-as indragosti de el imediat ( ei poate ceva mai inalt ca el are 1,68 exact cat mine si nu e bine ). Dar in Shippuden are parul mai scurt, mai ales suvitele alea din fata si un pic de breton, care nu mi-a placut la inceput, iar in opening mie imi placea in special cum ii sta cu bandana si mai putin fara.
Ja ne !
Sus In jos
Alyx99
Academy Student
Academy Student
Alyx99

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Battlefield
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Hobbyurile mele sunt desenul , crearea de amv-uri si scrisul.
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Dum 04 Aug 2013, 01:22

Daca Sasuke ar avea alta freza si-ar pierde muuult din carisma , pentru mine tunsoarea il devineste cel mai bine!
Sus In jos
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Vin 13 Sept 2013, 12:33

EE asa dragut kiss  E o tunsoare geniala desii eu zic ca e sta mai bina cu breton asa zic eu . Chair am un prieten care sa tuns in stilul lui sasuke si i sta genial .MUamoo daca as fi fost baiat mas fi tuns si eu asa I rock peopleee!!! . Oircum ce frumos ar fi daca sasuke chiar ar exista
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Asss10Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19Dum 03 Noi 2013, 22:19

Eu mam indragostit de parul lui. sincer asta imi place la Sasuke, parul si ochii. Ar arata ca naiba roscat sau cu ohii albastrii.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??   Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke?? I_icon19

Sus In jos
 

Ce crezi despre tunsoarea lui Sasuke??

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-