Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Let me be your bodyguard.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let me be your bodyguard.   Let me be your bodyguard. - Pagina 2 I_icon19Dum 19 Mai 2013, 18:01

Hey happy thank you ca mai anuntat de next
Ce ma bucur ca ai postat nextul ;;) dar stai putin...acum ei sunt impreuna sau ceva? inafara de faza ca el ii bodyguardul ei happy2 ...sper ca intr-un capitol viitor sa ne dezvalui si motivul despartiri lor puppy eyes
Spor la tastat in continuare si sa ai parte de multe idei bune ca sa aduci nextul cat mai repede happy2
~Sayonara~ kiss a hug


Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Limoncello
Genin
Genin
Limoncello

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 388
Puncte : 575
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul, acultat muzica continuu, cititul, scrisul, plimbarile in aer liber, animeuri, seriale coreene, filme
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare.

Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let me be your bodyguard.   Let me be your bodyguard. - Pagina 2 I_icon19Mier 22 Mai 2013, 11:19

Hey, multumesc ca m-ai anuntat de next si iarta-ma ca vin asa tarziu cu un comentariu.

Capitolul a fost foarte frumos si emotionant, putin trist. Saracul Sasuke, sufera dupa dragostea neimpartasita:( Cum am mai spus, felul tau de a scrie este foarte frumos, cu fiecare rand citit ma simteam acolo:x Tine-o tot asa pentru ca faci o treaba minunata, iar eu m-am indragostit de ideea ficului tau.

Astept nextul, te rog sa ma anunti. Te pup kiss
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let me be your bodyguard.   Let me be your bodyguard. - Pagina 2 I_icon19Joi 23 Mai 2013, 22:37

Hey...ce dragut!Mi se pare chiar super!
Vreau next-ul!Anunta-ma si pe mine!
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!kiss


Let me be your bodyguard. - Pagina 2 33
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let me be your bodyguard.   Let me be your bodyguard. - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Mai 2013, 11:49

Buna scumpii in love
Ai un fic fabulos :O:si ma bucur ca am dat peste el yeah
Ideea mi se pare originala, cel putin eu nu am mai intalnit-o pana acum kiss
Capitolele sunt frumoase si la obiect, iar Sasuke e un indragostit incurabil :)))) Oare ce i-a facut Saku ??? Hmmmm..... orice o fi facand BRAVO FATA !!! :)))))
Oooo, ce rau imi pare de ea puppy eyes adica, de ce sa creada ca este uitata de lume ? Cu surioara ei Hina nu se intelege, sau ce ? Iar ei doi de ce s-au despartit ?
Sper sa gasesc rasunspul la intrebari in capitolele urmatoare kiss
Ma anunti si pe mine de next please
Kisses & Hugs
Sus In jos
Sasuke.
Genin
Genin
Sasuke.

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
acebook acebook : -.-''
Nr. mesaje Nr. mesaje : 231
Puncte : 319
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : In the club \m/
Stare de spirit Stare de spirit : indiferent

Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let me be your bodyguard.   Let me be your bodyguard. - Pagina 2 I_icon19Dum 26 Mai 2013, 23:52

Capitolul asta e cu dedicatie pentru scumpetea, nimeni alta, (hai tobe tobe): R∆IN <3


Chapter IV




Sakura's point of view




Iubirea tine 3 luni sau maxim 3 ani sau cel putin asta obisnuiam sa cred, sa aud. Asa se intampla mai mereu. Aceste sentimente nemiloase apar cand te astepti mai putin si te abandoneaza in aceeasi maniera groaznica. Pe platourile de filmare sau in viata reala, pana si in cartile obisnuite ce zac prafuite pe rafturile din biblioteca, intr-un final magia se sfarseste si tot ce mai ramane este un gol. Un gol ce se umple cu ura si durere. O durere care nu o sa dispara niciodata... Mi-am sprijinit chipul intr-o palma si absenta mi-am lasat privirea sa cada asupra cerului ce se observa cu usurinta prin sticla transparenta a geamului. Dragostea exista, asta o stiu si cred cu tarie, insa aceasta nu tine mult deoarece trebuie intretinuta. Si cine o poate face mai bine decat un barbat cu o situatie materiala extraordinara? Nimeni, absolut nimeni. Pana la urma si mama, cea care mi-a dat viata, m-a abandonat in bratele calduroase a tatei pentru ca a gasit o partida mai buna si a ales sa fuga cu el. Nu o condamn... sau cel putin asta incerc sa fac. In prezent locuiesc cu sora mea vitrega, Hinata Haruno si mama ei naturala. Amandoua sunt de treaba si intelegatoare, insa uneori tind sa cred ca si asta face partea din magia banilor si ca, comportamentul lor dulceag este doar de fatada. O minciuna nenorocita ce o sa se spulbere odata si odata.

Un zgomot enervant ma anunta ca diriginta ajunsese. Usa fusese trantita in perete cu brutalitate de catre doamna Tsunade fara sa-i pese ca timpanele noastre ar putea sa se sparga. Chiar daca nu era cea mai punctuala persoana pe care o cunosc, femeia asta stie cum sa tina in frau o adunatura de idioti care au pasit in acest liceu datorita banilor. Sunt inconjurata numai de animale fara minte! Si uite cum gandurile mele despre minciuna si iubire s-au spulberat, in locul lor aparand altele impreuna cu parerea mea despre colegi mei inferiori. Mi-am indreptat privirea spre persoana ce nu mai avea multe si incepea sa predea. Pe langa faptul ca ocupa pozitia de diriginta pentru clasa noastra, aceasta preda chimia. O materie pe care o urasc din tot sufletul. De data asta alesese sa-si lase parul blondin liber. Hm, o performanta destul de mare. Cu toate ca are sclipirea aceea de inteligenta ii lipseste partea feminina. Nu spun ca este o persoana urata, din contra, daca ar fi sa compar toate profesoarele din scoala cu ea, dansa este cea mai frumoasa si tanara, doar ca nu stie sa-si puna in valoare corpul. Prefera sa se ascunda dupa costume sumbre si plictisitoare, exact ca materia ei. Si cu toata analiza asta am pierdut din vedere o chestie oarecum interesanta. Ii lipsea catalogul. Am rasuflat usurata crezand ca nu o sa ne asculte astazi, dar usurarea se spulbera atat de repede...

- Stiu ca este mijlocul semestrului, spuse pe un ton calm, dar datorita unor intamplari mai neobisnuite si la rugamintile cuiva am decis sa aduc doi elevi extraordinari in aceasta clasa.

Doi elevi noi in mijlocul semestrului?! Femeia asta e intreaga la cap? Aveam un sentiment ciudat in legatura cu anuntul dansei. Am continuat sa discutam cu blonda atat eu cat si restul clasei despre cei doi, insa nu daduse prea multe detalii. Bun. Tot ce aflasem e ca: sunt din aceeasi scoala cu noi. Singurul lucru ce ma mai poate ajuta este o lista imaginara si putin noroc. Bine, mai mult noroc. Continuam sa ma agit si sa vorbesc singura de parca innebunisem. Pana la urma am reusit sa ma calmez, gandindu-ma ca nu exista baiat in scoala asta care sa ma tulbure din cauza mutarii lui in clasa mea. Brusc usa se deschisese in acelasi mod brutal ca al doamnei Tsunade, captandu-mi atentia in totalitate. Pe ea intrara doi baieti inalti ce maraiau unul la altul de parca ar fi sarit la bataie in fata tuturor ca sa-si dovedeasca puterea stupida si prostia. Totusi, aproape ca imi picase fata cand i-am zarit pe Neji si Sasuke inaintea clasei. Mi-am dus o mana in dreptul pieptului si dupa cum banuiam, inima imi batea ca nebuna, din ce cauza? Hm, aveam o vaga banuiala ca viata mea o sa se transforme intr-un calvar. Cel putin la scoala.


***


Dupa aproximativ o ora de chin si prezentari, diriginta a reusit sa-mi faca ziua si mai ”buna”. Nu era de ajuns ca am fost surprinsa in halul asta de mutarea celor doi, ci, dansa mi-a mai daruit un soc pe care l-am primit mai mult decat nervoasa. Datorita comportamentului exagerat de nemanierat a baietilor m-a mutat pe randul din mijloc, asezandu-l pe brunet in partea stanga, iar pe saten in partea dreapta. Practic eram incoltita si n-aveam nici o cale de scapare. Si puteam sa pariez ca blonda i-a primit aici datorita banilor capatati din ambele parti. Am oftat sonor in timp ce ma chinuiam sa ma grabesc in incinta liceului. Cum naiba reuseam sa pic la mijloc tot timpul? Chiar nu inteleg. Doua brate mari si calde mi-au cuprins trupul, imbratisandu-ma strans de parca persoana in cauza nu-si doreste sa ma piarda.

- Mi-ai lipsit, recunoscu cu o voce joasa.

Aproape ca toate organele s-au cutremurat in mine, pe cand mii de fiori mi-au scuturat trupul pe loc. Cam uitasem cum e sa-mi petrec timpul cu satenul si mai ales... cum ma simt cand ii aud cuvintele sincere. M-am eliberat cu greu din prinsoarea dulceaga, vrand sa-l studiez. Luna trecuta a plecat intr-o vacanta impreuna cu tatal sau, iar eu am ramas aici pentru studiu. M-am simtit singura, recunosc, dar nu stiam de ce. De ce ma simt astfel si acum cand pot sa-l ating pe Neji, sa-l strang in brate sau sa vorbesc cu el. Oare...de ce?
Am tresarit in momentul in care i-am simtit buzele calde presate de fruntea mea. Era la fel de bun ca intotdeauna, exact cum il stiam. Intelegator si bun, frumos si inteligent, rabdator si bland. Bogat. Era si este printul la care viseaza fiecare fata, la care aspira toate pitipoancele din liceu, dar un mic-mare amanunt le tinea pe aceste specimene la distanta. Neji e al meu si numai al meu. M-am ridicat pe varfuri, zdrobindu-mi buzele micute de ale sale. Parca era un joc care sa declare un invingator si anume: dominantul. Bineinteles, eu pierdeam teren in fata lui si am pierdut totul cand am auzit o voce familiara si-un zgomot neinsemnat.

- Sakura, ce-

Mi-am intors chipul in directia aceea, zarindu-l pe Sasuke. Nu trebuia sa fac nici o analiza ca sa-mi dau seama ca ceva se intamplase cu el sau ca sa-i observ starea de spirit ce lasa de dorit. Cartile ii zaceau pe podeaua din ciment, iar privirea negricioasa arunca cu sageti de gheata in amandoi. Nu aveam de ce sa ma simt vinovata pentru sentimentele lui neimpartasite. Nu e vina mea! Trebuie neaparat sa-mi bag chestia asta in cap cumva, insa oricat insistam pe tema asta, corpul nici nu dorea sa ma asculte. M-am apropiat incet de trupul brunetului de parca imi era frica sa nu ma plezneasca sau sa-mi faca ceva rau. M-a prins de incheietura mainii drepte mult prea repede, strangandu-ma si tarandu-ma in directia lui. Avand in vedere ca satenul era la curent cu toata situatia dintre mine si brunet, aproximativ, nici nu s-a sinchisit sa ne urmareasca. Considera ca problema asta poate sa fie rezolvata numai de mine, cred. Cufundata in propriile ganduri, nici nu mi-am dat seama cand am ajuns in spatele salii de sport, decat in momentul in care am fost impinsa in zid.

- De ce m-ai adus aici? Am treaba. I-am spus incercand sa par dura, lipsita de imperfectiuni.

Sincera sa fiu, nici macar nu stiu de unde am scos atata tupeu incat sa-mi permit sa fac pe dura. In clipa asta eram cu spatele sprijinit de zidul rece al salii de sport cu mainile brunetului ce stateau de-o parte si de alta a capului meu. Totusi, privirea de gheata fusese inlocuita cu una indurerata, demna de mila. Nu intelegeam motivul pentru care am fost tarata pana in locul asta infect. Nu mai aveam nici o relatie cu Sasuke, exceptand faptul ca lucreaza ca bodyguardul meu. Nimic mai mult asa ca ce...

- Iti place sa ma vezi suferind, nu? intreba pe un ton calm.
- Asculta, nu imi pasa daca suferi sau esti fericit. Sa fie clar! Nu tin cont de sentimentele tale idioate atunci cand fac ceva. Nu ma mai interesezi. De cate ori trebuie sa-ti spun ca sa intelegi?
- Atunci..., spuse facand o pauza destul de lunga, nici eu nu o sa mai tin cont de sentimentele tale atunci cand fac ceva.
- Bine! i-am zis sigura pe mine, dar am regretat-o pe loc.

Am regretat atat de mult ca eu cu gura mea i-am dat confirmarea. Isi zdrobi buzele de ale mele intr-un mod asa de pasional si provocator incat pana si picioarele incepeau sa ma lase balta. Imi explora lacasul umed rabdator, fara sa se grabeasca, jucandu-se intre timp cu limba pe alocuri. M-am zbatut o vreme in bratele lui, insa pana la urma am acceptat acel sarut ca pe o infrangere. Daca tot i-am dat confirmarea... macar sa ma tin de cuvant.


Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Large

I love you, key? 


Ultima editare efectuata de catre Lexxu in Mar 30 Iul 2013, 10:57, editata de 5 ori
Sus In jos
Limoncello
Genin
Genin
Limoncello

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 388
Puncte : 575
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul, acultat muzica continuu, cititul, scrisul, plimbarile in aer liber, animeuri, seriale coreene, filme
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare.

Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let me be your bodyguard.   Let me be your bodyguard. - Pagina 2 I_icon19Dum 26 Mai 2013, 23:57

Dau edit maine :) acum mi se inchid ochii

Vin si cu editul, iarta-ma ca a durat atat de mult, dar am fost prizoniera in scoala=)). Bun, mersi mult de anunt si trebuie sa-ti spun ca m-ai lasat cu gura cascata. Chiar nu ma asteptam ca Sasuke sa o sarute pe Sakura, poate sa faca altceva, dar sa o sarute?? Imi e mila de el, o iubeste atat de mult, vrea sa fie alaturi de ea si ea nu vrea!!! De ce Sakura? De ce esti as rea? Off, sper ca rozalia asta sa-si bage mintile in cap si tare vreau sa vi cu urmatorul capitol ca sa vad reactia ei si toate cele care vor urma. Se pare ca devine din in ce mai interesant. Iti urez spor la scris si nu uita sa ma anunti de next. Te puuup kiss kiss


Ultima editare efectuata de catre Violette <3 in Lun 27 Mai 2013, 20:41, editata de 1 ori
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let me be your bodyguard.   Let me be your bodyguard. - Pagina 2 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 10:57

Buna!
Multumesc pentru mesaj! Capitolul a fost foarte interesant si genial! Nu pot sa cred ca Sasuke a sarutat-o pe Sakura si i-a marturisit sentimentele! in love Totusi imi pare rau ca el a suferit din cauza Sakurei si cred ca a facut bine cand a sarutat-o. In majoritatea ficurilor Sakura se afla in locul lui Sasuke, dar se pare ca tu ai schimbat ideea ca sa fie mai originala. Astept nextul si te rog anunta-ma cand il pui! Te kiss!


Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let me be your bodyguard.   Let me be your bodyguard. - Pagina 2 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 16:20

Daaa, deeeeci, e capitolul meu, al meu si numai al meu si mi-a placut maxim! A fost atat de genial, ca si restul capitolelor scrise de tine, desigur. Mi-a placut din prima clipa lejeritatea cu care scrii fiecare capitol si se vede ca o faci asa cum vrei, in felul tau, fara sa tii cont de anumite aspect, fara sa punctezi fiecare chestier sau sa incerci sa faci pe plac fiecarei personae de pe forumul asta. Asta e unul dintre zecile de lucruri pe care le apreciez la tine. Nici nu stiu de ce ador acest capitol, poate pentru ca ai bagat momentul ala SasuSaku nenorocit sau pentru ca ai bagat-o pe Sakura intr-o maxima incurcatura? rolling on the floor Oricum, cert este ca mi-a placut pana peste masura si abia astept sa sosesti cu urmatorul capitol, tu, nenorocito! Poate mai tai din suspansul ala, caci prea ma chinuie. Hai, misca-te cu next-ul in love
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let me be your bodyguard.   Let me be your bodyguard. - Pagina 2 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 17:19

Am citit toate capitolele postate de tine, primele doua cu ceva timp in urma, dar poate din cauza lenei ce ma apuca in unele momente sau poate din cauza ca nu am avut timp nu am lasat pana acum nici un com.
Despre fic nu am ce spune decat ca imi place la nebunie si astept cu nerabdare sa vad noi intamplari cu Sasuke si Naruto ca bodyguarzi. Imi place foarte mult ca spre deosebire de alte ficuri Sasuke este cel indragostit de Sakura si nu invers ceea ce ma face sa fiu mult mai interesata.


Let me be your bodyguard. - Pagina 2 296f8lk
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let me be your bodyguard.   Let me be your bodyguard. - Pagina 2 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 19:22

Hey happy Ce ma bucur ca ai adus nextul a hug
Deci ca sa inteleg si eu Sakura si Sasuke au fost impreuna nu? Si ea i-a la parasit..corect? Atunci de ce inca pare ca mai simte ceva pentru el?
Spor la tastat in continuare si ne mai auzim
~Sayonara~ kiss a hug


Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let me be your bodyguard.   Let me be your bodyguard. - Pagina 2 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 21:08

Hey, mi-a placut acest capitol la nebunie...
Abioa astept sa vad ce urmeaza....in acest fic ai accentuat dupa parerea mea descrierea fata de celelalte ficuri citite de mine!(scrise de tine)
Astept next-ul mai repejor!
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!!kiss


Let me be your bodyguard. - Pagina 2 33
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let me be your bodyguard.   Let me be your bodyguard. - Pagina 2 I_icon19Lun 22 Iul 2013, 01:15

Hello. Pai, pai, pai...nu stiu cu ce sa incep.
Ador ficul.
Ador felul cum scrii.
Ador...nu. Iubesc atitudinea lui Sasuke.
Sincer, mai ca m-ai facut sa vreau sa fiu in locul Sakurei. lough 
Ei, astept cu nerabdare nextul.
Te rog sa ma anunti de el.
Spor la scris.
Te pup, Ja ne! kiss


Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let me be your bodyguard.   Let me be your bodyguard. - Pagina 2 I_icon19Mier 25 Sept 2013, 14:22

        Fanfic blocat din cauza inactivitatii.


Let me be your bodyguard. - Pagina 2 A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Continut sponsorizat




Let me be your bodyguard. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Let me be your bodyguard.   Let me be your bodyguard. - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Let me be your bodyguard.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-