Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Casatoreste-te cu mine, femeie toanta!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! Empty
MesajSubiect: Casatoreste-te cu mine, femeie toanta!   Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! I_icon19Lun 15 Apr 2013, 00:11

"- Asteapta-ma, trebuie sa vorbim chiar daca nu-ti va placea.
- Ce te face sa crezi ca vreau sa-ti ascult minciunile a suta oara. Nu am si eu un suflet, tu crezi ca e de piatra ca al tau? Acum pleaca si inceteaza sa mai iei legatura cu mine, nu vreau sa te mai vad. Te rog pleaca si uita, oricum voi parasi orasul saptamana aceasta. Si apropo, ia-ti pandantivul inapoi, nu am nevoie de amintiri de la tradatori.
-Nu te rog astepta, acorda-mi un moment pentru a-ti spune ultimele lucruri inainte sa ma parasasesti definitiv. Chiar aici in acest loc pustiu, nu vreau sa fiu vazut.
- Adica carevasazica iti este rusine cu mine pe strada? Noaptea? Nu observi ca pana si stelele sunt suparate pe ceea ce mi-ai facut? Totusi sunt un om cu un caracter aparte, iti voi acorda zece minute sa iti spui opinia, din respect, dar dupa aceea voi pleca, ma pricepi? Poti sa incepi, nu te voi intrerupe, dar nu am dispozitia necesara sa te privesc.
- Asculta, nu conteaza daca nu ma privesti, vreau doar sa-ti spun adevarul si apoi te voi lasa in pace, pentru vecie. Vreau doar sa stii ca imi pare rau, pentru tot. Si inca ceva, ai avut dreptate, m-a parasit. Chiar am crezut ca ma iubeste dupa ce am gasit consolarea in bratele ei dupa cearta noastra. Am fost (iertati-ma nu stiu ce vorbesc), idiot, cretin si un nesimtit, am fost de toate in seara aceea mai putin un lucru. Nu am fost corect fata de tine, esti singura persoana care ma iubeste. Nici acum nu inteleg de ce, mereu am crezut ca esti doar atrasa de mine pentru ca sunt.. cine sunt.
- *slap* Cu ti-ai permis sa crezi asta? Te-am iubit de peste patru ani si tu inca nu ai renuntat la obiceiurile tale de copil rasfatat. Orice fata te-ar fi parasit pentru tot ce ai facut, dar eu am ramas, in speranta ca te vei schimba. Cat de proasta am putut sa fiu la vreme aceea..
- Nu, nu ai fost tu, ci eu. Niciodata nu am aprecit ce am avut langa mine. Tu ai fost destul de buna si intelegatoare si ai putut sa treci peste toate defectele mele, eu..nu am putut. STUPID STUPID STUPID!
- Aici iti dau drepate, esti groaznic..
-Lasa-ma sa termin, te rog. Tot ce vreau sa spun este ca in sfarsit am inteles cine sunt, iar pedeapsa am primit-o deja. Genunchiul meu este pe cale sa cedeze insa, cel mai rau a fost cand te-am vazut cum lacrimile iti brazdau obrazul perfect. Astazi, de ziua mea de nastere vreau sa iti cer cel mai important lucru din viata mea..
- NU, NU RAMAN! Ce parte nu ai inteles din "Plec"? Partea cu P sau partea cu, C?
- FA CE VREI FEMEIE, DAR CASATORESTE-TE CU MINE!
-Ce-ai spus?
- Am spus "Fa ce vrei, dar casatoreste-te cu mine!" ce nu este clar? Vorbim aceeasi limba, ce naiba!!
- Adica..tu..adica..acum.. unde?.. poftim?.. Ce sa fac? *shake*
Fata incepe sa tremure si cade in bratele baiatului, iar acesta intra in panica:
-Draga mea, draga mea, iubire trezeste-te te rog, sunt aici. Iubirea mea, vorbeste-mi! baiatul incepe sa planga.
Atunci cu fata lesinata in brate, baiatul incepe sa tremure si ingheata pe loc. Deodata, o voce tremuranda sopteste: "D..D..Da!". Fata isi deschide ochii mari si caprui, iar baiatul iesi revina si o saruta dulce. Cei doi tineri se ridica in picioare si se imbratiseaza de parca nu ar fi facut-o de luni de zile.
- Acum ca esti bine, draga mea, inseamna ca esti a mea, pentru totdeauna?
- Chiar si mai departe, iubitul meu. De patru ani astept sa-mi spui asta! Vino, sa mergem acasa, mi-e dor de patul nostru.
Fata ii da la o parte carliontii de pe fruntea sotului ei si o saruta, iar acesta o ia in spinare. Incepe sa ploua, dar nu mai conta, erau fericiti indreptandu-se spre casa. Fata tresare si spune:
-Auzi iubitule, nu avem o umbrela nu-i asa?"
Iar uite asa a cerut-o tata pe mama in casatorie. Ciudati, nu?


Creati proprie, stiu sunt prea intelectuala in seara asta, dar nu stiu ce mi-a venit. Scuze daca mai are greseli, sunt destul de obosita. Sper ca v-a placut, poate o sa mai scriu si altele. :)


Ultima editare efectuata de catre Electra :3 in Dum 12 Mai 2013, 23:11, editata de 1 ori
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Cherry
Genin
Genin
Cherry

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Paris
acebook acebook : Dumy Ryta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 195
Puncte : 226
Reputatie Reputatie : 9
Stare de spirit Stare de spirit : Va iubesc mamy Layla si sys Bubu !

Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! Empty
MesajSubiect: Re: Casatoreste-te cu mine, femeie toanta!   Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! I_icon19Vin 19 Apr 2013, 23:34

Foarte frumos
Sus In jos
"Andra"
Chūnin
Chūnin
Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! 1491-27

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 636
Puncte : 757
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : <3 Desenul <3
Stare de spirit Stare de spirit : ஐ♣♪☼ ♦ღ☺ ۩¶√۩♥ஐ

Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! Empty
MesajSubiect: Re: Casatoreste-te cu mine, femeie toanta!   Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! I_icon19Dum 28 Apr 2013, 01:25

Super. Chiar asa a cerut-o ?
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! Empty
MesajSubiect: Re: Casatoreste-te cu mine, femeie toanta!   Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! I_icon19Dum 28 Apr 2013, 22:08

Buna. a hug Imi place foarte mult ce ai scris, chiar m-a amuzat titlul, dar continutul a fost de parca a scris-o cineva cu experienta. :) Imi place mult, POATE si cand zic poate, te rog, sa mai faci creatii dintre acestea. Si am o intrebare: chiar asa a cerut-o tatal tau pe mama ta in casatorie? Sau e doar o bucata de fictiune?? :)))
Bafta la scris si la postat! *hug & kiss*
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! Empty
MesajSubiect: Re: Casatoreste-te cu mine, femeie toanta!   Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! I_icon19Joi 02 Mai 2013, 14:43

Super furmos! Chiar asa a cerut-o in casatorie?
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! Empty
MesajSubiect: Re: Casatoreste-te cu mine, femeie toanta!   Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! I_icon19Dum 12 Mai 2013, 22:43

Serios, nu ma asteptam sa ii placa, cuiva bucata asta din mintea mea! Si acuma sa va lamuresc. NU, nu asa a cerut-o tata pe mama in casatorie. Este de la mine din minte, a fost o chestie de moment si NU, nu sunt scriitor cu experienta, dar multumesc de apreciere.
Si sincera sa fiu cand tata a cerut-o pe mama cred ca a fost ceva de genul: Eu barbat! Tu vrea casatoreste tu la mine? Si mama: Da, eu casatoreste la tine.
O sa mai postez daca e ceva. Va multumesc. <3
Si Ely, daca vrei sa mai vezi din astea cauta-ma si iti voi trimite tot ce am prin pc.


Ultima editare efectuata de catre Dellz. in Vin 28 Feb 2014, 23:41, editata de 1 ori
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! Asss10Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! Empty
MesajSubiect: Re: Casatoreste-te cu mine, femeie toanta!   Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! I_icon19Dum 12 Mai 2013, 22:55

Vaaaiii, cat de dulceeee. in love Chestia asta e preferata mea din cate am citit asta seara, clar. in love Ma bucur mult ca impartasesti cu noi astfel de creatii si, desi poate nu scrii perfect, transmiti o caldura aparte, se vede ca scrii cu placere si cu zambetul pe buze, caci imi transmiti si mie aceasta stare. Sper sa ne mai aduci si alte creatii, abia astept. <3
Sus In jos
Continut sponsorizat




Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! Empty
MesajSubiect: Re: Casatoreste-te cu mine, femeie toanta!   Casatoreste-te cu mine, femeie toanta! I_icon19

Sus In jos
 

Casatoreste-te cu mine, femeie toanta!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Mesaje de dragoste-