Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
♣Back to Black♣ - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
♣Back to Black♣ - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ♣Back to Black♣

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kate Uchiha
Genin
Genin
Kate Uchiha

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
acebook acebook : Monica
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 333
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing, Drawing
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

♣Back to Black♣ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ♣Back to Black♣   ♣Back to Black♣ - Pagina 2 I_icon19Lun 29 Iul 2013, 09:27

Bun, Kate a revenit. Scuze ca am lipsit atat, dar am fost total absorbita de examene si de inscrierea la liceu sau, cum o mai numesc eu, intrarea de buna voie in cusca idi*tilor. Iar, dupa asta a trebuit sa stau cu nasul in romane politiste cat a fost internetul " in vacanta ". Deci, tu cum o mai duci? Vad ca ai avut ceva de lucru pe la fic. Felicitari! Ultimele doua capitole au fost extraordinare. Vad ca ai cerut si o critica si s-a ocupat draga de Choco. In cazul asta, eu ma rezum la cere sa fiu informata la sosirea nextului. Spor la scris! a hug Te kiss dulce! Ja ne!hi!
 
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

♣Back to Black♣ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ♣Back to Black♣   ♣Back to Black♣ - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Oct 2013, 15:35

Fanfic inchis din cauza inactivitatii.


♣Back to Black♣ - Pagina 2 A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
 

♣Back to Black♣

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-