Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Esti sigur ca ne uram ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Iun 2013, 21:40

Revin cu un edit mai tarziu sau maine happy
-------------------------------------------------------------
Hey happy Uite-ma si pe mine pe aici happy2 se pare ca am ajuns si eu intr-un final, dar vorba aia mai bine mai tarziu decat niciodata heh
Acum sa revenim la capitolul acesta heh
Deci inca sunt uimita de faptul ca Sakura este vampir huh? si vrea sa il transforme si pe Sasuke?! Dar daca el nu va vrea sa devina unul dintre originali? Il vor obliga? Mie mi-e frica ca el nu o va ierta nici pe Sakura si nici pe parinti sai pentru ca i-au ascuns un lucru atat de important sad totusi sper sa ma insel.
Ce istorie trista au avut "vampiri originali" dar este si o parte buna nu? pot iubi vesnic happy
Pana data viitoare iti urez spor la scris in continuare, si daca poti anunta-ma si pe mine cand aduci nextul puppy eyes Mersii kiss
~Sayonara~ a hug


Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Biancabby
Academy Student
Academy Student
Biancabby

Sex : feminin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 3

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 08:13

Sakura nu il va transforma in vampir....in capitol am spus faptul ca Richard a scris despre nasterea unui Uchiha ce are pe brat semnul de trandafir inconjurat de un sarpe...el devenind la 18 ani un original...la ora 00:00, cand va avea tot felul de dureri, iar Sakura va fi langa el,..
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 12:45

Hei, am ajuns si eu la ficul tau si mi-a placut!
Chiar vreau sa vad ce se intampla! Trebuie sa recunosc ca nu am crezut nici macar o secunda ca acest fic va fii unul cu vampiri!
Anunta-ma la next!Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!kiss


Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 33
Sus In jos
Biancabby
Academy Student
Academy Student
Biancabby

Sex : feminin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 3

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 14:38

Capitolul 8



“So it's not gonna be easy. It's going to be really hard; we're gonna have to work at this everyday, but I want to do that because I want you. I want all of you, forever, everyday. You and me... everyday.”




Sincer eu una chiar as vrea sa ma ierte, adica i-am vazut evolutia inca din clasa a 5-a cand nu simteam nimic pentru el, si in care infatisarea mea avea rolul de a creste pana la varsta de 18 ani, pentru ca asa ii permitea acea piatra mamei...Sincera sa fiu chiar ma simt prost, as vrea sa ii spun, si pana la urma urmei , Sasuke vampir ?! nu e asa ca suna super Hot ? Mister Uchiha and Mrs Haruno, au doamne cred ca mor ... sigur e mai bun ca Itachi la toate capitolele, inclusiv la pat cred si sper adica frate cum arata, asta chiar e cel mai frumos"muritor", e prea bun ca sa fie adevarat si acum macar acum ca am aflat ca ma iubeste cred ca ii voi lasa jurnalul meu "uman" la vederea lui pentru a citi din el toate sentimentele mele fata de el , totate episoadele dintr-a 7-a pana acum...asa ca ce mai stau ma duc , imi iau jurnalul si tiptil, tiptil il deschid la paginile in care ii descriam cat de mult il iubesc, il las pe pat langa el...si na ce sa mai zic adica l anaiba cu orgoliul e de cativa ani , acum hai sa ne mai distram  putin..oricum nu poate sa ma ia peste picior, si chiar daca m-ar lua i-as reproduce fiecare cuvant pe care mi l-a spus acuma cateva ore...am o minte brilianta si destule facultati absolvite pana acum. Acum pasul al doilea fug pe usa incercand sa fac zgomot si trantesc usa.....facandu-l pe domul morocanos sa se trezeasca.


Cum am simturile foarte dezvoltate vreau sa spun ca pot sa aud tot "monologul" pe care domnul Sasuke il va citi din jurnalul meu, ma intreb oare ce fata o sa faca..hmm sau poate o sa vina si ma va saruta?!




In camera lui Sasuke



La dracu cu zgomotele astia !!! Pe bune printesa e chiar .. ma abtin , mi-e somn...si ia stai putin ce e asta? Jurnalul ei? Are un jurnal, ma mir am si eu unul..bine ca e ascuns..
Ia stop cadru ce scrie aici ? :"Ochii lui negrii, corpul lui atletic, parfumul lui si parul ala asa de negru ca smoala, ma face sa ma simt din ce in ce mai completa cand il vad, intr-un fel sau altul ereu va fi atractie fizica intre noi, chiar daca suntem extrem de orgoliosi..mereu il voi iubi..chiar daca am vegheat de cand ma stiu asupra lui...stiu ca nu stie dar intr-un fel sau altul cand a fost foarte bolnav, plangeam pentru el, ma rugam pentru el, imi doream ca tot raul sa se rasfranga asupra mea si sa-l lase pe el in pace, sa sufar eu, sa nu il vad pe el asa bolnav...ii iubesc zambetul ala tamp, insa ma intreb oare daca mare print Sasuke Uchiha...tine la mine.., sincermi-e greu, plang, mereu am plans stiu ca am gresit de foarte multe ori, dar ce sa fac eram si eu mica, proasta,,,,acum as da orice sa fim din nou in clasa  a 7a si el sa ma iubeasca doar pe mine..pentru ca daca eram desstepti pe vreme aia noi eram inseparabili....oricum stiu ca pentru el Ino a fost mereu importanta, nu da nici macar 2 bani pe mine,insa eu il iubesc enorm..iar in momentul in care mi-a sarutat mana la banchet m-a facut sa ma simt ca intr-al noualea cer...in timp ce el inca o placea pe Ino...si ma facea pe mine sa sufar mereu si mereu."
Stooooop cadru, Sakura ma iubeste !!!! Drace cat de orb am fost, si cat de frumos poate sa ma descrie fiinta asta, jur ca in momentul asta m-as duce la ea si as sarutao...spun asta cu cea mai mare veselie, nestiind ca ma va auzi ea , printesa mea....Of si pana la urma nu am iubit-o niciodata pe Ino,a fost doar o chestie de 1 an si jumatate 2 cand eu eram populari si ea la fel.....eu doar pentru Sakura am pus suflet...nu pot sa cred...au doamne si eu care eram pe cale sa mai joc odata jocul orgoliului..insa ia stai putin ce e cu pagina asta..pare neterminata
"Ora 00:00, simt mirosul s...."


Ma intreb oare ce o fi vrut Sakura sa spuna cu asta?! Hm ia sa ma imbrac si sa merg la piscina....vreau sa ma "regenerez", intr-un final intamplarea asta este cel mai bun lucru din viata mea, poate sa fie ceva mai perfect de atat?! Intr-un final printesa vietii mele ma iubeste ... au mama cate i-as mai face, dar mai intai sa ma duc sa imi fac un dusi si apoi direct in piscina

Intre timp Sakura auzise totul, era atat de fericita, cum era ea foarte rar...si cand Sasuke s-a dus in dus, ea a fugit foarte repede, avand puterea asta si si-a luat repede cel mai sexy costum de baie al ei.. ducandu-se direct la piscina, asteptandu-si brunetul..
Doamne, cat de bine ma pot simti , de data asta nu plec de aici fara un sarut clar!!! ISI SPuse Sakura in sinea ei...bun deci ma asez pe sezlong si deodata iese cel mai hot tip posibil din lume afara, asezandu-se pe sezlongul de langa mine, incepand amandoi sa ne zambim pervers...deodata ma ridic si ma duc in piscina, brunetul urmarindu-mi imediat  pasul sarind si el...deodata simt cum ma cuprind 2 maini puternice de talie, si ma indreapta inspre el incetul cu incetul spunandu-mi:
-Sakura, uite ce e iarta-ma , stiu ca ma fost cel mai mare orgolios posibil, insa te rog frumos iarta-ma printeso, iarta-ma pentru toate jocurile pe care ti le-am facut, niciodata nu am iubit-o pe Ino, eu te-am iubit doar pe tine doar am vrut sa te oftic...of si la banchet am fost un prost..offf Sakura si iti multumesc ca ai vegheat atat timp asupra mea, esti un inger, te rog frumos iarta-ma!! Te iubesc...cum nu am iubit pe nimeni si ca sa vezi ca am renuntat de tot la orgoliu as vrea sa iti spun ca esti unica fiinta pentru care am  sentimente reale si cand ai fost in spital, am suferit enorm...iarta-ma..


-Hey  Sasuke, doar esti un (iertati-ma nu stiu ce vorbesc), nu e asa
-Deci tu nu dormeai atunci ?!..of te urasc !
-Si eu te urasc narodule !


In urmatorul moment, Sasuke a luat mana Sakurei, i-a spus sa ia o gura de aer, ducand-o mai adanc in apa, sarutand-o intr-un final , dupa atatia ani de lacrimi.., ajunsi la aer brunetul nu se mai saruuta de ea, si devenea din ce in ce mai pervers la fel ca si Sakura, adancindu-si sarutul, facand-o sa se joace cu limba lui, intr-un final se savurau, se sarutau animalic, ca si cum ar fi ultima zi in care ar mai trai...Sakura putea sa seziseze faptul ca Sasuke se excitase, ea fiind perversa pentru ca il asteptase atata timp..hmm deci "simt ceva tare..of Sasuke asta..las ca vom avea noi timp si de asta.."....intr-un final Sakura ii spune :
-Te iubesc magarule ! ......


-Vai cat deprost am fost, adica iarta-ma am fost un dobitoc cu D mare, Sakura nu am cuvinte sa imi cer iertare..
-Stai calm si eu m-am comportat urat,,, dar tu era mr popular eu tocilara deci nu credeam ca te vei indragosti de mine
-S-o crezi tu te iubesc  dintr-a 7-a printesico!.. erai asa de inabordabila..
-Nu voiam sa imi vezi slabiciunea..adica pe tine


In acel moment cei doi s-au sarutat din nou, pana cand...
[/size]






Costumul Sakurei Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Fx7f
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 16:05

hei......mersi de anunt......imi place mult....
desii nu sunt mare fana a povestilor cu Sasuke si Sakura vampiri...vreau sa vad ce se intampla......
sa ma anunti si pe mine de next.....
pupiceiiiiiiii kisskisskiss


Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 21:13

Buna , esti geniala, frumos capitol, vampiri :OO:interesant
astept next sa vad ce se mai intampla pwp
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 22:53

Hei, am aterizat si eu la ficul tau si ce pot spune...
Mi-a placut dar a fost cam prea brusc totul...prea multe replici si declaratiii.dulcegarii...nu-s pe gustul meu!
Dar in fine...acum ramande de vazut ce se va mai intampla!
Anunta-ma la next! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!kiss


Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 33
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Lun 17 Iun 2013, 13:21

06.17.2013 ora 13:21

Pana cand........BOOM aju ge si Matabi sa dea un com lafic, asta este inexplicabil. Adica de unde pana unde se intampla magaria asta?? Haaaa? Adica am ratat doua din cele mai "perverse" capitole,iar eu iubesc perversitatea. Mama.... Apropo, acum sa-ti spun scuza. Am fost plecat in turneul final la MAMAIA si nu am putut sa vitesc, dar bine inteles ca tu ai de gand sa ma ierti pentru asta, nu-i asa?
Deci capitolele au fost WoW, adica m-ai lasat chiar fara cuvinte.Nu stiu ce sa zic. Povestea despre originali nu prea am inteles-o, si nici prea despre Sakura, fiindca te-ai cam grabit la descriere si ai trecut de la o idee la alta,dar in final am priceput.Mama... ce ii trece rozaliei prin cap, nici macar nu o credeam in stare de asa ceva, adica serios? Cum sa-si lase jurnalul pe bat langa Sasuke? Si ea este o mica perversa, MMM... bine, nu ca eu n-as fi. Ce sa mai zic? Sasuke stie sa se comporte cu fetele. Nu ca altii, iar Sakura cu cel mai sexy costum de baie, vai de ea saracuta si micuta. E o sucmpa oricum, iar brunetul cel "hot" cum l-a descris Sakura. Acel "Pana cand..." de la sfarsit ma duce cu gandul la faptul ca va urma transformarea in vampir, fiind niapte, banuiesc ca ora 00:00 este destul de aproape. Si faza din jurnal cu "Este ora ));)) si simt mirosul s....sangelui?"Nu? Gresesc?
In fine, Matabi te pupa si anunta-ma cand aduci next-ul.


Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 M5QBbNt

Our gratest glory doesn't consist in never falling, but in rising everytime we fall.
Sus In jos
Biancabby
Academy Student
Academy Student
Biancabby

Sex : feminin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 3

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Aug 2013, 16:57

Melodia capitolului :

I’d said it before and meant it: Alive or undead, the love of my life was a badass



  Capitolul 9




In acel moment , m-a sarutat din nou pana cand observ faptul ca Sasuke se trezeste din vis...of puterile astia de vampir iti dau atatea avantaje...hey lume doar nu credeati ca mi-as lasa adevaratul jurnal in mainile lui Uchiha, nu am inebunit sincer acum ! Mda... uitasem sa va spun ca pot creea oamenilor vise...cum Sasuke mai are putin si face 18 ani, in sfarsit pot sa spun ca mai am timp sa ma joc cu mintea lui...stiu ca totul a fost atat de real pentru el cat si pentru mine....Mda acum o sa fiti probabil confuzi, stiu sentimentul sincer...si faza de la piscina sincera sa fiu tot mintea mea diabolica a construit-o pentru faptul ca nu mai aveam rabdare sa-i gust buzele si sa-i simt mainile alea doua si puternice inconjurandu-mi abdomenul...of saracul Sasuke imi pare rau insa acum am dreptul de a face misto de el...Si acum sunt mega fericita pentru faptul ca in vis Sasuke si-a aratat adevara fata pe care o are pentru mine..of ce dragut insa trebuie sa mai las si eu de la mine pentru ca asa cum am mai spus mai are putin si o sa faca 18 ani...


In mintea lui Sasuke

CUM?! ce d***u e asta? parea atat de real, buzele ei dulci ... unde ii e jurnalul nu pot sa cred ?! a fost  doar un vis dar...dar...? cum e posibil?! ce se intampla aici,....sincer,
Doamne ma duc la baie sa imi dau cu apa pe fata , nu pot sa imi revin din soc adica pielea ei era asa de catifelata si ultimul sarut din vis a fost asa de pasional , de real...hm stiu ca nu sunt genul insa mai tarziu o sa imi iau laptopul si caut semnificatia visului astuia...dar Doamne puteam sa jur ca jurnalul ei inca e in pat..ce zi ciudata!

Intre timp, Sakura intra in camerea si deja a observat expresia faciala a lui Sasuke, era asa de crispat de suparat de nervos de confuz si se holba incontinuu la Sakura.

-Hey, desteptule ce mi-a mai crescut un nas ? Ce ai de te holbezi asa la  mine? Esti nebun?
-Nu, nu sunt , lasa-ma femeie nu  am timp de tine sunt derutat ma simt rau, doar lasa-ma, azi a fos o zi cat se poate de ciudata.
-Si ma intreb oare de ce Uchiha?
-Ce te doare pe tine? Lasa-ma in pace dute si pune-ti parul pe bigudiuri si vopseste-ti unghile sau fa ceva ce o fata normala trebuie sa faca, lasa-mi intimitate in camera mea, draga!!!!!!
-E si camera mea si sa nu mai vorbesti cu mine pana cand nu o sa iti vezi lungul nasului ! Si sa stii ca nu esti Fat frumos sa imi vorbesti mie asa, esti inca  blocat in copac.!
-Afaaaaaaaaaaaaaaaaaaaraaaaaaaaa! Te rog! Ma inebunesti
Sakura cobora pe scari incetul cu incetul ducandu-se la bucutarie , departe de prefacutul print ...


Inapoi la Sasuke

Bun deci stiu ca nu e frumos ceea ce vreau sa fac insa vreau sa ma uit in bagajele ei...sigur trebuie sa existe acel jurnal , acolo pe undeva, trebuie si macar acum cred ca am scapat ed gura ei vreo 15 minute..of printesica asta cu formele ei ma inebuneste.....ia uite la ce ma gandesc...ia sa ma duc spre bagajele ei! Daca m-ar vedea acum cred ca m-ar omori..bun deci ia sa vedem bikini, bikini, bikini,sutiene, mama ce mari sunt....asa in continuare bluze, rochii fste si ce mama lui proces verbal e cu pungile alea de sange?! Cee se intampla aici? Ce face ea cu ele.
Nu stiu de ce dar un sentiment de frica imi cuprinde inima...adica stai sa vedem poate ca Sakura are ceva de ascuns...cred ca ar trebui sa ma linistesc dar cum sa fac asta cand intr-o punga de sange pe care scrie A0 vad doar jumatate din "lichid"...Clar imi ascunde ceva daca e criminala? Au doamne cum stai asa cum sa fie ea criminala ea nu ar omori nici o musca, adica pana si de gandacii aia mici fuge...ciudat?!

Sasuke nu mai sta pe ganduri si ii pune la loc hainele rozaliei, ducandu-se cu viteza luminii la laptop si cautand pe internet aceste lucruri ciudate : Oameni normali beau sange ? Pot sa iti intre in minte si sa se joace cu ea?........
Brunetul ramane uimit de faptul ca oriunde scria asta ii aparea un singur cuvant : Vampir..
Fiind curios citeste legenda acestor demoni cu maini reci ce omoara pentru sange...insa el nu putea sa credea asta despre ea...Intr-un fel sau altul trebuia sa o verifice..sa se taie cumva ca ea sa ii vada sangele si sa vada daca ea se treansforma sau il omoara, sau sa vada cum reactioneaza la apa sfintita si usturoi..
Sasuke pleaca din camera , ducandu-se la Sakura, in bucatarie. Acesta se preface ca taie niste fructe pentru a-si face o salata si in mod accidental "se taie la mana"..uitandu-se constant la rozalie

In mintea Sakurei

Ce miros dulce imi imbata narile...ma intreb oare ce gust o avea acest sange care dupa mine e tot grupa A0....firar cu stapanirea mea de fier si tot era sa sufar transformarea...


-Sakura, poti  te rog sa imi aduci un servetel sa ma sterg?
-Nu, si dispari de aici ? Pune-ti odata  un bandaj pe rana si dispari ca ma enervezi!!!!
-Pai tu de ce nu ai putea sa ma ajuti adica hartia e langa tine..!
-Nu ajut dobi***i...! hai pa (sper ca nu miroase ceva!)
-Mda, multumesc!(ciudat)

Intre timp Sasuke urca scarile pana cand....
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Sam 03 Aug 2013, 17:44

Ok...ciudat...dar mi-a placut...
Sasuke sa-i caute prin lucruri...Ce ne*imtit!
Vreau next-ul, dar mai repejor!
Anunta-ma la next! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 33
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Dum 04 Aug 2013, 15:30

Bunaa kiss . Ajung si eu in sfarsit pe aici. Desi nu sunt o fana a povestilor SasuSaku vampiri, actiunea fic-ului tau ma intriga. Sun chiar foarte curioasa ce se va mai intampla intre cei doi well? awesome right? .

Spor la tastat si sa ma anunti cand pui next puppy eyes .

Rebee te kiss .

Ja ne! hi! 


Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
Biancabby
Academy Student
Academy Student
Biancabby

Sex : feminin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 3

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Capitolul 10   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Lun 19 Aug 2013, 22:30


                 
Capitolul 10



Melodia capitolului  




Sometimes you wake up from a dream. Sometimes you wake up in a dream. And sometimes, every once in a while, you wake up in someone else's dream.


Intre timp, Sasuke urca scarile pana cand ajuns in dreptul camerei sale o vede pe rozalie putin crispata .. nu era tocmai in apele ei.



Din perspectiva lui Sasuke :



Ce? Cum se poate intampla asta? Adica acum un minut era in bucatarie , iar acum e in camera mea , sau ma rog "a noastra"?! Fata asta clar imi trezeste suspiciuni...cred ca incepe sa imi fie frica de ea..si totusi acum cred ca e timpul sa ma prefac ca nu iau in seama nimic din cele intamplate acum 5 minute si sa ma duc din nou la laptop, insa cu Sakura in toanele astia e cam greu sa ajung la birou..Si pana la urma ce o sa imi faca, ar fi culmea sa fie un vampir.Adica stiu ca bunica imi spunea o groaza de povesti despre ei, insa eu tare cred ca asemenea fiinte nu exista...adica Sakura arata ca un inger, cum poate sa fie un demon?
Imi las suspiciuniile, si o vad pe Sakura cum ma fixeaza cu privirea, aratatand de parca facuse o mare greseala, insa oricat de curios as fi sa o intreb ceva, trebuie sa ii arat ca nu imi pasa...asa ca odata ajuns la birou, imi iau laptopul si adaptorul si plec in sufragerie fara a mai spune un cuvant rozaliei "mele".
Bun deci , ieri am cautat diverse lucruri despre acesti "vampiri"...si tot nu cred nimic, asa ca , mai bine caut pe Youtube niste filmari mai vechi ce au avut loc in orasul meu...Hmm ce e asta?! "Om ucis de un animal"(videoclip din 1959)...Sincer sa fiu nu prea ma atrage stirea , insa parca pe zi ce trece tot mai frica incepe sa imi fie de rozalie...asa ca orice e "suspicios", e bine venit.
Ok, sa vedem vad un interviu despre aceasta moarte subita...pana cand in spatele  "domnului respectiv" o vad pe Sakura?!?!?!? Ce , cum poate sa fie asta adevarat....adica arata ca ea si inca ceva ce ma sperie si mai tare, la finalul videoclipului, apare in fundal casa , iar din ea se poate vedea ITACHI!? ...Doamne ce e asta ? De ce sunt 2 personaje care seamana perfect cu Sakura si Itachi...sincer sa fiu cred ca orgoliului meu ar trebui sa ii fie frica de rozalie...
Deci pur si simplu simt cum fierb de frica, curiozitate, ma simt mintit...ceva nu e in regula aici si o sa aflu ce! Nu ma va opri nimeni si nimic. Eu sunt un om neputincios in ceea ce priveste subiectul :Supranatural..adica trebuie sa fi putin sarit de pe fix sa crezi in asa ceva...singurul lucru in care cred e Dumnezeu...doar atat...
Ce fac?!Fierb in suc propriu..firar trebuie sa il sun pe Itachi...trebuie sa ii spun despre videoclip si repede..Nu mai stau pe ganduri si imi sun fratele mai mare..


-- Ce faci ni-san?
--Momentan bine Sasuke .. nu iti sta in fire sa ma suni ce te-a apucat!
-- Bun Itachi ceva e ciudat aici adica nici nu stiu cum sa iti spun , accidental am atins mainile Sakurei si erau foarte reci
--Are circulatia proasta, Sasuke...
--Lasa-ma sa iti spun , apoi am avut un vis "condimentat cu ea"
--Normal, daca toata ziua te uiti dupa fuste...
--Itachi, nu e adevarat sti ca mi-a placut si imi place de ea asa ca lasa-ma sa continui, apoi coborasem jos in bucatarie unde bineinteles era si ea si dupa m-am dus in camera mea si nu stiu cum a facut de a ajuns inaintea mea si eu nici nu am vazut-o
--Coincidenta, Sasuke, coincidenta.
--Nu am terminat....mai am 2 lucruri de spus ... m-am taiat din "greseala" si din momentul ala Sakura a reactionat ciudat si parca i se schimbase fata...
--Poate ii e frica de sange, Sasuke...altceva nu ai de facut decat sa fie Sherlok la ora asta ?
--Itachi, iar nu am terminat...am cautat pe youtube niste filmulete mai vechi de la postul Tv din orasul nostru si acolo era un video din anul 1959..in care apari si tu si ea...explica-mi asta acum baka!
--Sasuke, cred ca ai avut o zi proasta....si pana la urma ce vrei sa insinuezi ? (Of..fratior mic si prostut o sa afli incurand...trebuie sa vorbesc neaparat cu Sakura..o inteleg ca ii e greu sa se abtina dar inca o face bine...si acum cumva trebuie sa ii inchid fratiorului meu repede...firar! cand o sa afle ca va fi transformat in vampir, o sa fie cel mai vulnerabil Uchiha ever..)
--Nu stiu ce sa mai cred, adica...
--Uite ce e dute si culca-te, eu am putina treaba....Ja Ne.
--Dar..
Firar iar mi-a inchis..sincer am simtit putina suspiciune la ultima intrebare..insa cred ca sunt eu paranoic.mai bine il ascult... Ma duc sa ma joc putin pe Xbox...MA intreb oare ce o face Sakura?




Din perspectiva Sakurei


Bun deci de ce trebuie sa fiu atat de idioata, simt cum fierb de nervi, si el cum de s-a gasit sa intre asa in camera...chiar daca era a lui...eram eu in ea...firar, cand esti vampir e greu sa iti controlezi puterile mai ales acea in care esti foarte  rapid...cu toate astea am vazut ca suspecta ceva..insa iar isi ascundea sentimentele...Uchiha asta perfecti in arta asta! Jur ca ar trebui sa devina ninja.....
Of acum cumva trebuie treptat treptat sa renunt la orgoliu...si asta o sa fac chiar daca imi calc din nou pe inima...acum trebuie sa gasesc explicati pentru comportamentul meu.....firar!Si telefonul asta acum s-a gasit sa sune....cine d***u mai e?Itachi!? Ce s-a intamplat...
--Sakura, suntem intr-o mare belea cu Sasuke...mi-a spus ca ai mainile reci ca reactionezi ciudat la sange, ca esti foarte rapida si cel mai important..a vazut un vidoclip din 1959...in care eram noi doi...iti mai amintesti cazul ala?A si te-ai jucat cu mintea lui ? ca a avut un vis condimentat
--Da, normal si ce propui sa fac? Si cum de ia dat prin cap sa caute asta > Adica de cand sunt aici reactioneaza ca un dobit**c...si da asa e m-am jucat cu mintea lui l-am torturat putin, am vrut sa vad adevarul in visul ala pe care l-am creat...
--Nu iti face griji, asa e el orgolis, rautacios, doar ca intotdeauna te*a iubit...si cred ca daca  m-ar auzi acum m-ar omori....acum fi atenta mai sunt 2 saptamani pana face 18 ani...atunci ii vom spune tot , atunci voi ajunge acasa cu parintii...a si sa ii chemi si pe ai tai Saku-chan....si tu de acum in colo aproprie-te de el....trebuie sa fiti prieteni foarte buni in 2 saptamani...Accepti?
--Provocare acceptata...fu*k sti ca va fi greu..
--Imi cunosc fratele daca vorbesti pe tonul ala al tau cald si dulce il topesti.......ia pontul asta...cred ca acum e in sufragerie si se joaca pe xbox....asaface cand e confuz....hai va las, ai grija sa nu afle inca...mai are putin!A si te rog inca un lucru sa ii dai bratara aceea cu verbina , in semnul "prieteniei voastre"
..pentru ca nu vreau sa fie vrajit de cineva..adica pragul de 18 e cel mai periculos
--Bine Itachi....multumesc din nou !
--Awww stiu ca ma iubesti
--Te-am iubit odata dear !
--AWWW inca o faci si tu si eu ! Acum chiar trebuie sa plec...Ja Ne...
--Ce iti mai place sa ne ciondanim...
--CE ITI mai place de Sasuke !!! Ja ne
Firar tu sa fi, Itachi....cand o sa vi acasa am sa iti tabaces fundul ala sexy de Uchiha...lasa ca vi tu
Bun deci incepand de azi am 2 saptamani pentru apropierea noastra..cat de reu poate sa fie
Cobor scarile, si ma duc in sufragerie unde pot sa il vad pe Sasuke , jucandu-se tot felul de porcarii...bun deci sa incepem mascarada....
--Hey Sasuke-kun , scuze ca am fost asa rea cu tine, insa am o perioada grea...(spun asta pe vocea mea blanda si sexy)
--Unde e Sakura si ce ai facut cu ea?!
--E chiar in fata ta, e si ea om  ca tine Sasuke-kun si chiar am realizat ca am fost rea...scuze..
--Defapt eu sunt oaia neagra, si eu ar trebui sa imi cer scuze...stiu ca nu trebuia sa fiu asa de rau...
--Scuze acceptate...pana la urma o sa locuim aici o perioada impreuna ,,,asa ca..nu trebuie sa ne certam nu ?
--Bun deja ma sperii...insa ok incercam , nu ma opun
--A si era sa uit, ca sem al "prieteniei", (spun asta mergand incet spre el pana cand imi lipesc abdomenul de spatele lui, facandu-l sa inroseasca)..
--Sakura ce faci ?! (bundeci asta e o zi faorte ciudata ..si ce e cu ea cred ca e colerica..dar imi place si imi face inima sa bata din ce in ce mai tare)
--Ia bratara asta ca pe un cadou al prieteniei noastre..(imi lipsec buzele de urechea lui si ii soptesc aceste cuvinte in cel mai senzula mod posibil, punandu-i bratara incet pe mana..)
--M-m-multumesc! Dar nu merita deranjul...ma faci sa ma simt prost adica eu nu ti-am lluat nimic..adica nici nu stiam ca vom deveni prieteni asa de repede...(doamne ma inebuneste. cred ca o sa imi pice joy stick-ul din mana..sau cel putin o sa am ere**ie...e atat de sexy cand imi vorbeste asa...)
Hmph pot sa il simt pe Sasuke cum fierbe..ma simt atat de satisfacuta ..intr-un final  merci Itachi. dar tot iti tabacesc fundul...Dattebayo


Discutia lor a luat capata pana cand Sakura...
Astept intrebarile pentru personaje...va pup kiss*


Ultima editare efectuata de catre Biancabby in Mar 20 Aug 2013, 12:58, editata de 1 ori
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Aug 2013, 11:03

Hei happy Mersi ca mai anuntat de next si scuze ca nu am mai trecut pe aici de ceva timp puppy eyes
Bine, Sakura ii chiar diabolica, cum sa se joace asa cu mintea lui Sasuke, reaua...
Sper sa vii repede cu next-ul si sa nu uiti sa ma anunti happy
~Sayonara~ a hug


Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Sept 2013, 15:15

Mersi ca mai anuntat:love: in love in love kiss kiss!!!
 a fost unn capitol extraordinar ! :OO:adica deja sasuke se lasa vrajit de sakura well? awesome right?
astept next-ul! puppy eyes!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mEsti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
Biancabby
Academy Student
Academy Student
Biancabby

Sex : feminin Localizare Localizare : undeva
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 3

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Sept 2013, 20:46

Hey mai am o surpriza pentru fanii Naruto am creat pe fb o pagina ce poarta numele Naruto Memes Ro https://www.facebook.com/narutomemesro va astept cu pareri, pupici :*
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Noi 2013, 15:34

Fanfic blocat din cauza inactivităţii.


Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Continut sponsorizat




Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Esti sigur ca ne uram ?   Esti sigur ca ne uram ? - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Esti sigur ca ne uram ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-