Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke vs Naruto - final fight Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke vs Naruto - final fight Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasuke vs Naruto - final fight

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Sasuke vs Naruto - final fight Empty
MesajSubiect: Sasuke vs Naruto - final fight   Sasuke vs Naruto - final fight I_icon19Mar 04 Iun 2013, 14:13

Deci, am decis sa deschid acest topic deoarece chiar vreau sa va aflu parerile cu privire la aceasta lupta ce se apropie.
Naruto si Sasuke vor lupta, poate, pentru ultima data. Nimeni nu stie cum va fi finalul si totusi, exista o multime de variante:
1. Sasuke si Naruto sa se invinga reciproc si sa moara in lupta.
2. Naruto sa-l bata pe Sasuke si sa devina Hokage.
3. Sasuke sa-l bata pe Naruto si sa devina Hokage.
4. Sa cada la un acord in timpul luptei.

Nu stim nimic despre aceasta lupta, insa exista mici detalii care chiar ne dau de banuit. Asta e parerea mea. A voastra care e? Ce credeti ca se va intampla in timpul luptei?

P.S. Daca mai exista un astfel de topic, doresc sa fie mutat la Cosul de Gunoi. Multumesc. :)
Sus In jos
Mafioso
Academy Student
Academy Student
Mafioso

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 5

Sasuke vs Naruto - final fight Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke vs Naruto - final fight   Sasuke vs Naruto - final fight I_icon19Mar 04 Iun 2013, 17:26

Parerea mea e ca vor cadea la un acord in timpul luptei. Naruto mereu a vrut sa fie prieten cu Sasuke si data trecuta l-a emotionat pe Sasuke atunci de s-au batut dupa ce a murit Danzo, chiar daca nu a aratat asta. Sasuke nu prea isi arata sentimentele + ca atunci era perioada in care vedea doar razbunarea lui lough In fine, Sasuke mereu a facut chestii fara sa ii pese de cei din jur. Nu prea il vad pe el Hokage, desi mi-as dori asta. Deci, eu cred ca vor cadea la un acord in timpul luptei. Ar fi dureros sa il vedem cu totii pe Sasuke murind, sau pe Naruto, sau chiar si mai dureros, sa-i vedem pe amandoi morti. Kishimoto nu cred ca vrea sa ne franga inimile acum la final lough
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Sasuke vs Naruto - final fight Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke vs Naruto - final fight   Sasuke vs Naruto - final fight I_icon19Lun 10 Iun 2013, 18:13

Hm. Nu stiu ce sa spun. Sau poate stiu! Cu siguranta va fi o lupta finala, dar nu cred ca se va lasa cu morti. Adica, ori se vor lupta pana la epuizare, ori vor cadea la un acord in timpul luptei. Ceea ce ma duce pe mine la o urma de intrebare este momentul in care amandoi vor fi grav raniti [probabil] si Sakura va fi nevoita sa aleaga dintre ei doi, pe cine va salva cu jutsul ei medical. Eu daca as fi in locul ei, nici nu m-as uita la Sasuke, si l-as salva din prima pe Naruto, deoarece el i-a fost alaturi in momentele grele. Ma rog.
Cred ca va fi o batalie pe care nu o vom uita vreodata. Si probabil, acesta va fi si ultimul episod. :)
Sus In jos
Ameli.
Chūnin
Chūnin
Ameli.

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : everywhere.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 725
Puncte : 797
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : gym
Stare de spirit Stare de spirit : niciodata la fel.

Sasuke vs Naruto - final fight Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke vs Naruto - final fight   Sasuke vs Naruto - final fight I_icon19Lun 10 Iun 2013, 23:18

Avand in vedere ca in manga au luato toti razna, inclusiv Sasuke care cica vrea sa fie hokage, nu stiu sincer ce se va intampla. Eu sper totusi sa nu se termine cu o lupta intre cei doi. Adica ar fi mult mai bine si mai interesant sa continue actiounea sa vedem ce se intampla dupa. Cel putin eu as ramane in pana daca s-ar termina asa, cum s-ar zice fara coada. O lupta intre ei sigur va fi, adica asta trebuie si dupa asta asteptam toti inca din seria Naruto. O serie Akkipuden, e o idea si mai buna ( daca ar fi dupa mine, Naruto nu s-ar termina niciodata ), pentru a se putea dezvolta relatiile dintre Sasuke si Sakura, Naruto si Hinata si restul. Sunt 60-70% sigura ca va aparea o alta serie, deoarece trebuie ca Naruto sa devina Hokage, altfel ce rost a mai avut animeul ?
So, lupta va fi 100%, dar restul sicer nu cred ca sta in puterile noastre. Sunt sigura ca Masashi Kishimoto ne-a pregatit un sfarsit imprevizibil.
Sus In jos
Chrisτεvnşhin
Academy Student
Academy Student
Chrisτεvnşhin

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul , compusul , fotografiatul, dansatul
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Sasuke vs Naruto - final fight Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke vs Naruto - final fight   Sasuke vs Naruto - final fight I_icon19Mar 11 Iun 2013, 11:45

Si eu sunt sigura ca va urma inca o serie , unde Naruto va fi Hokage , dar nu sunt sigura de Sas'ke , a venit asa din senin bun ?! Eu cred ca are ceva in plan , este imposibil sa se fi schimbat asa de repede , in doar un capitol , sau s-a saturat Kishimoto sa tot deseneze lucruri rele , nu cred...Iar daca istoria se repeta , cum a spus Madara , Naruto pare a fi unul din clanul Senju ,a spus asta , supa modul de gandire, si daca se bate cu Uchiha , Naruto ar trebui sa castige , cum a fost cu Madara si Hashirama (cred)...Chiar nu-mi dau seama altfel ...Eu m-am gandit ca istoria se repeta...
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Sasuke vs Naruto - final fight Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke vs Naruto - final fight   Sasuke vs Naruto - final fight I_icon19Mar 11 Iun 2013, 16:46

Criss99 a scris:
Si eu sunt sigura ca va urma inca o serie , unde Naruto va fi Hokage , dar nu sunt sigura de Sas'ke , a venit asa din senin bun ?! Eu cred ca are ceva in plan , este imposibil sa se fi schimbat asa de repede , in doar un capitol , sau s-a saturat Kishimoto sa tot deseneze lucruri rele , nu cred...Iar daca istoria se repeta , cum a spus Madara , Naruto pare a fi unul din clanul Senju ,a spus asta , supa modul de gandire, si daca se bate cu Uchiha , Naruto ar trebui sa castige , cum a fost cu Madara si Hashirama (cred)...Chiar nu-mi dau seama altfel ...Eu m-am gandit ca istoria se repeta...

Camelyya a scris:
Avand in vedere ca in manga au luato toti razna, inclusiv Sasuke care cica vrea sa fie hokage, nu stiu sincer ce se va intampla. Eu sper totusi sa nu se termine cu o lupta intre cei doi. Adica ar fi mult mai bine si mai interesant sa continue actiounea sa vedem ce se intampla dupa. Cel putin eu as ramane in pana daca s-ar termina asa, cum s-ar zice fara coada. O lupta intre ei sigur va fi, adica asta trebuie si dupa asta asteptam toti inca din seria Naruto. O serie Akkipuden, e o idea si mai buna ( daca ar fi dupa mine, Naruto nu s-ar termina niciodata ), pentru a se putea dezvolta relatiile dintre Sasuke si Sakura, Naruto si Hinata si restul. Sunt 60-70% sigura ca va aparea o alta serie, deoarece trebuie ca Naruto sa devina Hokage, altfel ce rost a mai avut animeul ?
So, lupta va fi 100%, dar restul sicer nu cred ca sta in puterile noastre. Sunt sigura ca Masashi Kishimoto ne-a pregatit un sfarsit imprevizibil


Da. Amandoua aveti dreptate. Insa, Sasuke (cum a spus si una dintre voi) nu se poate schimba atat de repede. Si totusi, Sasuke e naiv si usor de influentat. Cat despre alta serie Naruto, ar fi frumos daca s-ar face Akippuden. Dupa mine, Akippuden ar insemna intamplarile dupa ce Naruto devine Hokage. De exemplu dezvoltarea cuplurilor si alti dusmani.

Restul aveti pareri lafel ca ale mele, nici eu nu as vrea ca cei doi sa moara sau unul dintre ei sa se stinga. As vrea sa cada la un acord in timpul luptei. Oricum, lupta va fi sigura fiindca asta asteptam toti. Sfarsitul este deja stabilit, asta a zis Kishimoto.
Sus In jos
SandClock
Genin
Genin
SandClock

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : craiova
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 301
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,pozele...
Stare de spirit Stare de spirit : grozava in general

Sasuke vs Naruto - final fight Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke vs Naruto - final fight   Sasuke vs Naruto - final fight I_icon19Lun 08 Iul 2013, 18:16

Nu stiu ce sa zic...adica nu cred ca naruto ar muri pentru ca am citit ca ar mai fi inca un sezon dupa naruto shuppiden-dar nu e sigur...acum nu cred sa se schimbe sasuke atat de repede dar eu am speranta.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Sasuke vs Naruto - final fight Asss10Sasuke vs Naruto - final fight J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Sasuke vs Naruto - final fight Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke vs Naruto - final fight   Sasuke vs Naruto - final fight I_icon19Dum 03 Noi 2013, 22:37

Am auzit multe despre varianta morti lor in lupta insa nu cred nimic din ea.
Sasuke hokage nu are logica. Sasuke vrea sa distruga satul nu sa fie conducatorul.

eu nu stiu ce sa zic. Vom trai si vom vedea.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sasuke vs Naruto - final fight Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke vs Naruto - final fight   Sasuke vs Naruto - final fight I_icon19

Sus In jos
 

Sasuke vs Naruto - final fight

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-