Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke se intoarce ? :O Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke se intoarce ? :O Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasuke se intoarce ? :O

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ameli.
Chūnin
Chūnin
Ameli.

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : everywhere.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 725
Puncte : 797
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : gym
Stare de spirit Stare de spirit : niciodata la fel.

Sasuke se intoarce ? :O Empty
MesajSubiect: Sasuke se intoarce ? :O   Sasuke se intoarce ? :O I_icon19Mier 05 Iun 2013, 17:15

heeei ! Deci, cred ca fiecare dintre voi a vazut ultimele episode din manga. Daca nu, va explic mai pe scurt: Sasuke apare pe campul de lupta, naruto spunandu-i ca a ajuns cam tarziu, dar Sasuke il ignora, iar primul cuvant ce il spune este : "Sakura". Ok. Prima data nu-mi vine sa cred ca s-a hotarat sa se intoarca in echipa 7 si sa lupte impreuna cu ei. Doamne repede l-a trasnit ''binele' :)) ! Apoi : Numai eu simt putina tensiuneee ? Adica prima data o vede pe Sakura ? Oare ce s-a intamplat cu el ? Sau ce planuieste ? uitati-ve la fata lui aici, ce mandru pare de Sakura : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Doamne ajuta poate insfarsit s-a luminat ! Voi ce parere aveti ?


Ultima editare efectuata de catre Camelyya in Joi 06 Iun 2013, 20:22, editata de 1 ori
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Sasuke se intoarce ? :O Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce ? :O   Sasuke se intoarce ? :O I_icon19Joi 06 Iun 2013, 20:12

Da am vazut si eu ultimul episod din manga.
Si nici mie nu mi-a venit sa cred ce hotarare a luat Sasuke.
Imi place asta. Imi place ca in sfarsit si-a dat seama ce p***t a fost.
Si faza aia cand a spus ca vrea sa fie Hokage m-a lasat pe spate rolling on the floor lough
Nu ma mai puteam opri din ras.
Huuu...poate ai dreptate si s-a luminat.
Doamne ajuta sa fie asa !
Sus In jos
Ameli.
Chūnin
Chūnin
Ameli.

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : everywhere.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 725
Puncte : 797
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : gym
Stare de spirit Stare de spirit : niciodata la fel.

Sasuke se intoarce ? :O Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce ? :O   Sasuke se intoarce ? :O I_icon19Joi 06 Iun 2013, 20:19

Lenalee-chan a scris:
Da am vazut si eu ultimul episod din manga.
Si nici mie nu mi-a venit sa cred ce hotarare a luat Sasuke.
Imi place asta. Imi place ca in sfarsit si-a dat seama ce p***t a fost.
Si faza aia cand a spus ca vrea sa fie Hokage m-a lasat pe spate rolling on the floor lough
Nu ma mai puteam opri din ras.
Huuu...poate ai dreptate si s-a luminat.
Doamne ajuta sa fie asa !

Da :o cand am vazut ca acuma vrea sa fie Hokage, dupa ce nu a fost in sat 3 ani am ramas *poker face* :)))) mie mi se pare ciudat ca ditr-o data s-a schimbat asa :| :))))) Adica, era gata sa ii omoare pe toti si acuma *poof* ii protejeaza si lupta impreuna cu ei ? * Something's going on * (D)
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Sasuke se intoarce ? :O Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce ? :O   Sasuke se intoarce ? :O I_icon19Lun 10 Iun 2013, 18:08

Pai, nu ca nu mi-ar conveni ca Sasuke sa se intoarca in sat, dar acum sa fim serios: prost sa fie cel care ii va da rangul de Hokage . Adica dupa ce a parasit satul mai bine de 3
ani de zile, dupa ce a intrat in Akatsuki si a facut rele, dupa ce a vrut sa distruga satul, vine si sune ca vrea sa devina Hokage? Nu mi se pare corect! Naruto a luptat mereu pentru satul sat, pentru camarazii sai, sa nu mai spunem pentru Sakura. Nu stiu daca are sentimente aprinse pentru Hinata, asa cum avea in copilarie pentru Sakura, dar sunt sigura ca el va deveni, intr-un tarziu, hokage.
Si Sasuke chiar crede ca daca a venit pe frontul de lupta, gata, isi va spala pacatele? Sincer, eu nu cred asta. Acum fiecare cu opinia lui. Eu sincer, nu prea il agreez in momentul de fata. Poate dupa ce vor aparea episoadele animate voi intelege mai bine actiunea animeului. Pana atunci, asta este parerea mea. Sasuke merita sa ramana un membru obisnuit, nu Hokage.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Sasuke se intoarce ? :O Asss10Sasuke se intoarce ? :O J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Sasuke se intoarce ? :O Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce ? :O   Sasuke se intoarce ? :O I_icon19Dum 03 Noi 2013, 22:38

Nu stiu ce sa cred din asta.Este ceva prea mic. Eu sper sa se intoarca. Vom trai si vom vedea.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sasuke se intoarce ? :O Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke se intoarce ? :O   Sasuke se intoarce ? :O I_icon19

Sus In jos
 

Sasuke se intoarce ? :O

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-