Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
La mulți ani întregului forum! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
La mulți ani întregului forum! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 La mulți ani întregului forum!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
La mulți ani întregului forum! Asss10La mulți ani întregului forum! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Vin 21 Iun 2013, 18:30


Ziua aniversară a forumului - 8 iulie

În acest topic veți putea posta creații referitoare la forum, felicitări, urări și tot ce vă mai trece prin cap pentru a aniversa cât mai mulți ani de la fondarea unui loc special ce a devenit, încetul cu încetul, un mijloc de comunicare și o metodă de a ne face prieteni noi, de a învăța mai multe, de a cunoaște și de a afla, de a ajuta și de a zâmbi, de a lucra în echipă și de a doborî record după record. Să ne bucurăm cu toții de reușitele noastre ca și comunitate online și să fim mândrii că am reușit să ajungem cei mai buni dintre cei mai buni. Felicitări dragilor! a hug
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Dum 30 Iun 2013, 16:46

Sincer, eu si acum imi aduc aminte cum am intrat cu o oarecare teama pe forum. Fiind micuta, imi era frica de ceilalti useri, stateam in coltisorul ala mic, virtual, si ii priveam pe toti cum se amuza pe chat si se imprietenesc. Le citeam cu patos lucrarile, ficurile, dar nu le comentam, nu ii laudam, si nu ii criticam. Abia reusisem sa scriu acel topic de ''Esti nou? Prezinta-te'' tot cu teama sa nu fiu alungata sau ceva. Da, stiu: minte de copil.
Ma bucur ca am descoperit acest forum, si odata cu el, si dragostea mea pentru scris. Stiu ca au picurat, zi cu zi, cativa ani de cand este acest forum in functiune. Sunt fericita ca avem o enorma familie virtuala: acesta este al doilea loc cel mai drag dupa casa parinteasca. Este o lume minunata, prietenoasa, fiecare se respecta, si cei din staff nu se folosesc -asa sper eu- de puterea pe care o au . Sunt sigura ca vom mai dobora de acum multe alte recorduri, si sincer, vreau sa felicit pe toata lumea pentru munca depusa: Felicitari staff-ului, pentru ordinea si linistea de pe site; Felicitari membrilor ca sunt cuminti, si nu cauzeaza probleme. Si felicitari celui care a fondat forumul.
La multi ani, Sasu.Fairtopic !
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
La mulți ani întregului forum! Asss10La mulți ani întregului forum! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Vin 05 Iul 2013, 10:29

Timpul trece foarte repede insa o data cu trecerea lui familia noastra se mareste. Imi amintesc primele mele zile aici, zile in care stateam parca ascunsa pe chat fata sa spun nici macar un cuvintel. Parca ma temeam de restul membrilor mai ales de cei din staff. 
A trecut mai mult de un an de cand sunt aici, cu voi, si pot spune ca sunteti ca un drog dragii mei nebuni. A fost o perioada in care mam indoit de mine si de locul meu aici pe forum. Abia dupa 3 luni de lipsa am vazut cat de mult insemnati voi pentru mine. Desi nu va cunosc in realitate pe multi dintre voi, pot pumi acest loc a 2.a mea casa.

Am si eu un micut cadou neinsemnat pentru forum. Deoarece forumul este unul SasuSaku iar Sakura inseamna "floare de cires", am pus numele lucrarii mele [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] .

La multi ani, Sasu.Fairtopic !
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
La mulți ani întregului forum! Asss10La mulți ani întregului forum! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Lun 08 Iul 2013, 00:00

For you!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Lun 08 Iul 2013, 02:21

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Chiar daca sunt in aceasta familie de 6 luni, a-m reusit sa-mi fac multi prieteni foarte de treaba.
Si iata a venit si ziua in care forumul implineste 4 ani, voi membri, sunteti de mult timp pe forum, uni chiar din prima zi in care s-a fondat acesta.
Pe tot parcursul acestui timp am asistat la toata distractia, caldura si activitatea care au avut loc aici.
Datorita voua am descoperit placerea de a scrie, a crea ceva nou si desigur, prietenia.
Faptul ca nu ne putem vedea sau auzi, find in diverite colturi ale lumi, nu nia impedicat sa ne distram si sa comunicam.
Aceasta a devenit a doua mia casa, unde am parte de o familie calduroasa si unita.
De fiecare data cand intru pe forum, sunt bucuroasa ca ma aflu aici, uneori cred ca nici nu am ce cauta.
Nu va cunosc in realitate, insa am reusit sa va descopar macar un pic, aici pe forum.
Ati devenit persoane dragi mie, prieteni.

La multi ani tuturor!
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Lun 08 Iul 2013, 08:16

LA MULTI ANI , SASU.FAIRTOPIC ! desi am cont aici de doar cateva zile , am " gasit " forumul , sau el m-a gasit pe mine de mai mult timp , si pot spune ca imi place mult . Nu ma pricep sa fac imagini , felicitari sau altceva asa ca nu pot decat sa urez un calduros " LA MULTI ANI ! " la multi ani! la multi ani! la multi ani! SI MULTUMESC CA EXISTI .
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
La mulți ani întregului forum! Asss10La mulți ani întregului forum! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Lun 08 Iul 2013, 08:29


La mulți, mulți ani alături de voi! a hug

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Lun 08 Iul 2013, 09:03

Eu va urez la multi ani tuturor, nu doar forumului, pentru ca noi l-am adus in stadiul in care este, deci este absolut ziua tuturor!
Sa prindem cat mai multi ani in aceasta familie!
Sus In jos
Mădă ●
Jōnin
Jōnin
Mădă ●

Sex : feminin Localizare Localizare : ●Wonderland●
acebook acebook :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1308
Puncte : 1367
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : ●Chocolate. ●Music. ●Books.
Stare de spirit Stare de spirit : Ah! whatever.. boring

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Lun 08 Iul 2013, 09:49

Da! Chiar daca nu sunt pe acest forum de foarte mult timp il vizitam si fara cont si eram fascinata de ce se intampla aici si de cum se intelege toata lume, dar imi era frica, deoarece eu credeam ca daca ma voi loga si eu ma veti intreba "Dar tu ce cauti aici, n-ai treaba in alta parte?" si chiar daca acum sunt prezenta inca m-e frica ( mda, minte de copil mic ), dar nu atat de tare. Ma bucur nespus de mult ca viata mi-a oferit sansa sa gasesc acest forum, mai bine zis aceasta familie, aici am gasit pasiunea mea de a scrie si niste prieteni dragi. 
La multi ani tuturor si la mai multi ani de Sasu.Fairtopic!
Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Lun 08 Iul 2013, 10:36

 Timpul trece, Amintirile rămân!


[left]Au trecut aproximativ 6 luni de când mă aflu aici şi chiar mă bucur că mi-am făcut cont pe acest forum. Cu ajutorul lui am reuşit să-mi fac noi prieteni şi să-mi descopăr şi unica mea latură creativă: scrisul. Pot spune că prima dată nu înţelegeam nimic despre locul ăsta, intrând destul de rar şi uitându-mă la topicuri. Membrii păreau foarte activi şi amuzanţi, însă eu nici măcar nu ştiam ce să fac. Până la urmă da, ce poate fi? Un forum, însă nu reuşeam să desluşesc niciuna din problemele cu el.

Prezentarea mi-am făcut-o abia la 1 săptămână aproape şi abia atunci am reuşit să văd cum sunt membrii cu adevărat. Pot spune că atunci zâmbeam necondiţionat. Ce pot să spun... mă bucur extrem de tare că tot aici am reuşit să îmi găsesc răbdarea şi evoluţia pentru scris şi recunosc că sunteţi, aţi fost şi veţi fi nişte prieteni minunaţi!

Cred că toţi dintre noi simţit că ne înţeleg cu foarte multe persoane, însă aş vrea să dau numele persoanelor care chiar m-au ajutat şi mi-au fost un real sprijin atât cu activitatea pe forum cât şi pentru viaţa mea.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]: Pot spune că ea este persoana care m-a ajutat în aproape orice situaţie. Cu ea am râs, am glumit, însă am şi învăţat. Nu m-am gândit vreodată că o persoană ca ea, care totuşi, eu pentru ea sunt un necunoscut a reuşit să-şi ocupe timpul cu mine. M-a ajutat să scriu, m-a îndrumat în multe situaţii confuze şi chiar ea m-a învăţat unele chestii noi şi amuzante. Îi ofer toată mulţumirea şi respectul meu şi sper ca măcar odată să îi pot oferi sprijinul meu.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]: O persoană amabilă şi de treabă care m-a făcut mai mereu să mă simt bine şi am apreciat-o şi pentru comportamentul ei. Chiar dacă uneori mai ne supăram, pot spune că m-a sprijinit întotdeauna cum a putut ea.

Crissu♥ : Fosta mea colegă de clasă care întotdeauna a fost persoana extremelor. De fiecare dată ne certam pe motive prosteşti şi altădată plângeam pentru motive prosteşti. Niciodată nu am luat în calcul firea ei schimbătoare şi am apreciat felul cum m-a înţeles.

Calipso: O fată energică, de treabă, extrem de talentată care îşi ştie scopul şi se pricepe la mai toate lucrurile. M-a învăţat o grămadă de lucruri, am râs, am glumit, iar acum suntem buni prieteni!

Toate aceste persoane şi multe altele m-au ajutat şi m-au îndrumat şi pot spune chiar că viaţa fără forum ar fi fost mult mai banală fără o glumă şi o porţie de râs.


LA MULŢI ANI SASU&SAKU-  MULŢI MULŢI ANI ÎNAINTE!




♥♥♥





Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Lun 08 Iul 2013, 11:06

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Eh, uite ca a venit si ziua in care forumul nostru a mai imbatranit cu un an. :))
Imi amintesc acele zile toride de vara, in care ma plictiseam stand in fata laptopului. Nu stiu cum, dar l-am gasit. Am gasit forumul, am gasit o mare familie de oameni care nu se cunosc, dar de fapt stiu multe despre celalalt. Am gasit adevarata lume a prieteniei, o lume perfecta in care  pot sa fiu eu, nu cea timida de zi cu zi.
Priveam chatul si vedeam cum toti se distrau, iar eu voiam acelasi lucru. Am vorbit, am ras si intr-un final, mi-am gasit prieteni. Toti suntem importanti pentru forum, caci am contribuit la mentinerea lui in picioare! Felicitari Staff-ului si membrilor, inactivi sau activi! Toti facem parte din aceasta comunitate, suntem inchisi aici intr-un loc mic de pe internet, dar suntem liberi. :)

La multi, multi ani membrilor si forumului! La multi ani Sasu Fairtopic! a hugin lovein love
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Lun 08 Iul 2013, 11:13

La mulţi ani, unicul nostru forum!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Univers paralel, scos din pântecele misticului, ne-ai îmbrăţişat pe toţi unindu-ne cărările.
Destinul ni-l împletim din penele-ţi albe, înger călăuzitor, din rărunchi îţi oferim aprecierea.
Şi îţi spunem indirect "mulţumim" căci aici ne-am găsit un alt cămin.
Unde putem să ne odihnim, în pace şi în linişte să domnim.
În orchestră de poveste noi îţi şoptim din nou "mulţumim".
Căci un basm ne-ai povestit încă de la porţile de fier, când am vrut să păşim.
Suntem aici, vom fi mereu, nu te vom uita cât timp noi cărarea o vom călca.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pentru tine, dragul meu forum.

Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Lun 08 Iul 2013, 14:54

      La mulți ani, sasu.fairtopic!
      O, Doamne, nu-mi găsesc cuvintele pentru a le mulțumi tuturor persoanelor de aici. Nu le pot oferi decât tot respectul meu pentru că au făcut acest forum să fie minunat, populat de mii de persoane valoroase. 
      Fiecare dintre noi a pășit timid aici așteptând să se integreze, iar lucrul ăsta ne-a reușit datorită lumii prietenoasă, amabilă și mai ales sociabilă.
      Și deși mai sunt 19 zile până când o să fac un an pe forum, mă simt de parcă aș cunoaște sasu.fairtopic de-o viață întreagă.
      Am avut aici parte de prietenii solide și încă am. Întotdeauna am primit susținere de la cei de aici, de la prieteni. Mă bucur că am ajuns să cunosc, prin intermediul acestui site de socializare, atâtea persoane minunate, pe care nu este nevoie să le enumăr, se simt ele.
      Îți mulțumim pentru tot, iubite forum, îți mulțumim că ne-ai făcut să cunoaștem oameni noi.
      Te respect atât pe tine, cât și pe fondator și tot restul staff-ului pentru că l-au ținut atâția ani pe locul 1, deși nu asta e important. Important este că toți cei de aici formează o mare familie virtuală care se înțelege perfect.
      Închei prin a spune că respect pe toți cei de aici. Felicitări membri, membre, felicitări sasu.fairtopic pentru tot.
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class
Caρρυccιησ ♥

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Lun 08 Iul 2013, 17:29

La multi ani drag forum! <3

Dedic acest desen pentru voi :
* stiu ca nu e reusit, dar l-am facut cu ocazia a 4 ani de forum.. *
Daca va intrebati, ochii i-am facut mai mici intentionat, m-am luat dupa o poza =)))))

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Superbia.
Chūbu
Chūbu
Superbia.

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Wonderland awaits.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 479
Puncte : 541
Reputatie Reputatie : 38
Stare de spirit Stare de spirit : damned

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Lun 08 Iul 2013, 20:38


Pentru început, vreau să vă urez tuturor un călduros La Mulți Ani!, pentru că, cum a spus și Layla, noi suntem cei care am adus forumul în stadiul acesta. Mă bucur foarte mult că m-am înscris pe acest forum, intrând astfel într-o familie imensa și iubitoare. Încă îmi amintesc cum am intrat prima oara pe forum. Îmi tot povestea o colegă despre niște ficuri de aici, iar eu devenisem curioasă, așa că am intrat sa le văd. Apoi m-am gândit că ar fi foarte frumos să îmi fac și eu cont, și acum,aici ma aflu , făcând parte dintr-o comunitate minunată. Pot spune cu mâna pe inima că acest an și un pic pe care l-am petrecut cu voi a fost cel mai frumos. La început îmi era frica să comentez la orice. Nu aveam curajul nici să particip la jocuri, ce să mai spun de concursuri. Dar alături de voi, am început să îmi dau drumul. Am început să vorbesc pe Chat, să particip la concursuri, să comentez ficuri. Sa contribui la creșterea forumului. Vă mulțumesc că m-ați ajutat să mă integrez și să îmi fac noi prieteni. Sper din suflet că o să pot ajuta și în continuare să ne întrecem propiile limite. Vă mai urez înca o dată,


La mulți ani Sasu.Fairtopic!
Sus In jos
http://devils-know.tumblr.com
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Lun 08 Iul 2013, 22:11


Ce repede a trecut timpul. As vrea sa urez si eu un ,,La multi ani '' calduros forum-ului ! Sper , ca acest forum sa ramana cum este acum. Adica , ordonat , frumos, cu tot ce trebuie, dar mai ales cu membri asa prietenosi ca voi ! Prima oara cand am intrat pe forum era toamna. Intram de fiecare data si citeam ficuri ale membrilor . Si intr-o zi mi-am facut cont. Tin minte si ziua . Era 29/12/2012 , dupa Craciun. Revelionul de anul trecut l-am petrecut pe acest forum. La inceput eram foarte timida, dar cu timpul am inceput sa ma integrez si sa vorbesc cu toti. Iubesc acest forum si pe voi din toata inima !

  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
La mulți ani întregului forum! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Mar 09 Iul 2013, 00:31

La multi ani!!!
Cea mai sfanta zi a mea este 22 Iunie, este ziua in care eu am descoperit forumul si m-am inregistrat, si uite ca am 2 ani de cand sunt aici <3.
Am cunoscut multe persoane deosebite si sper ca voi tine legatura cu ele pentru totdeauna <3 .
Suntem o familie mare!!


Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
La mulți ani întregului forum! Asss10La mulți ani întregului forum! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Mar 08 Iul 2014, 10:53

Si a mai trecut un an, implinindu-se astfel cinci ani de la intemeierea forumului.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
La mulți ani întregului forum! Asss10La mulți ani întregului forum! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Mar 08 Iul 2014, 16:27

La multi ani, bai, forumule! 
Sus In jos
Anne Hargen
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Anne Hargen

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ploiești
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2007
Puncte : 2122
Reputatie Reputatie : 105

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Mar 08 Iul 2014, 16:46

God, anul trecut nici nu știam de forum, deci este prima "aniversare" pe care o prind :))
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
La mulți ani întregului forum! Asss10La mulți ani întregului forum! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Mar 08 Iul 2014, 22:26

*Boing , boing.*
La mulţi, mulţi ani, ma diărz! :3
Ne vedem la anul şi ,poate, mai mulţi ca acuuum!! :x
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : La mulți ani întregului forum! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Dum 27 Iul 2014, 03:14

Vin si eu cu intarziere, insa, la multi ani de acum inainte ! Sper ca forumul asta sa ramana intact si sa creasca tot mai mult. Imi place sa cred, si voi crede intotdeauna, ca aici am o a doua familie.
Imi aduc aminte cu drag cand m-am inregistrat prima oara, si nu-mi vine sa cred ca erau vreo 300-400 de membrii doar, si-a crescut forumul asta sub ochii mei. Si va iubesc pe toti, jur, pe toti. Fara exceptie. Poate ca sunt persoane cu care, in prezent, nu ma inteleg sau, cu care, in trecut, nu m-am inteles. Insa va iubesc pe toti, ca asa-i in familie, nu? Cu bune si cu rele!
Nu-mi vine sa cred ca sunt aproape de 5 ani pe forumul asta, si tot nu-mi vine sa-l las si nu cred ca am sa pot vreodata.
Vreau sa spun ca mi-e dor de toti membrii vechi, de absolut toti. Ii iubesc atat de mult, ca si pe cei actuali.
Sunteti ca a doua mea familie, si mereu veti fi.
Sper ca forumul asta sa creasca tot mai mult, si sa ramana numarul 1. Un asa forum cu membrii prietenosi, calzi, primitori, activi.. nici ca puteam sa pic mai bine altundeva.
Just.. happy birthday Sasu.Fairtopic.com
I will always love you  puppy eyes  kiss  in love 
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
La mulți ani întregului forum! Asss10La mulți ani întregului forum! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Joi 16 Iul 2015, 14:45

A mai trecut un an. Chiar am uitat de anivarsarea forumului cu aatea chesii pe cap.
La multi ani tuturor membrilor de pe forum. Sper ca acest forum sa fie la si pese un an!
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
La mulți ani întregului forum! Asss10La mulți ani întregului forum! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Sam 09 Iul 2016, 19:51

La multi ani intregului forum!!!
Sus In jos
Insomnia
Genin
Genin
Insomnia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 75
Puncte : 100
Reputatie Reputatie : 3

La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19Dum 17 Iul 2016, 15:52

La mulți ani!
Sus In jos
Continut sponsorizat




La mulți ani întregului forum! Empty
MesajSubiect: Re: La mulți ani întregului forum!   La mulți ani întregului forum! I_icon19

Sus In jos
 

La mulți ani întregului forum!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Mulți ani să ne trăiți!!-