Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
La doi pasi de moarte! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
La doi pasi de moarte! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 La doi pasi de moarte!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

La doi pasi de moarte! Empty
MesajSubiect: La doi pasi de moarte!   La doi pasi de moarte! I_icon19Vin 05 Iul 2013, 06:22

Deci m-am gandit sa vin cu o idee noua. Nu stiu daca este originala insa sper sa va placa. :-D


O fata de 17 ani se plimba limber prin parc. Pe fata ei se citea bucuria si fericirea, are un zimbet mare si frumos. Ochii ei de un verde de smarald in care te pierdai usor emanau doar fericire. Parul ei roz lung ca florile de cires se jucau in bataia vantului de mai linga rochita roz ce se ridica incep la adiera lui. Razele soarelui ii mangaiau pielea fina si alba. Numele acestei minunate fiinte este Sakura. Sakura Haruno.

POV Sakura:

Am o stare de spirit excelenta. Ador primavara, mai ales in luna mai. Dupa plimare ma indrept spre casa unde ma asteapta tatal meu Masahiro si sora mea mai mare Ino. Imi iubesc tatal si o ador pe sora mea. Este blonda cu ochi ca apa limpede si foarte frumoasa. Cand am ajuns acasa am deschis usa il salut pe tatal meu cu un sarut pe obraz.
-Salut, papa.
-Sakura, scumpa mea, cum a fost plimbarea? ma intreaba curios
-Bine, unde este Ino?
-A plecat la magazin, vine imediat.
Deodata se aude soneria de la usa, se pare ca este sora mea. Fug repede si deschid usa in graba.
- Hei! i-am spus cu voce tare și a îmbratisat-o.
-Hei! imi raspunde sec si se retrage din imbratisarea mea
-Ah papa, am uitat sa iti spun, astazi am trecut primul meu examen.
-Saku, este excelent. In casa mea creste un geniu!
-Tata si eu am trecut examenul, acum am permis!
-Bravo tie. spune tata batind-o pe umar
De indata Ino s-a schimbat la fata. In ochii ei am vazut o scanteie. Isi ridica barbia si s-a dus în camera ei trantind usa.
- Ce-i cu ea? a intrebat Papa.
- Nu știu ...
POV Ino:
M-am suparat si am trantit usa. Dumnezeule, cat o urasc pe Sakura! De ce tata o iubeste mai mult pe ea? De ce? Am luat telefonul si l-am sunat pe prietenul meu apropiat . Dupa cateva secunde, am auzit un glas foarte familiar pentru mine.
- Alo?
- Alo, Jim? Salut! Ce zici ca ne vedem? Este urgent!
- Huh? Bine .. Dar unde?
- In parc langa leagane. Bine?
- Bine ...
Am fugit repede afara din apartament, pentru a nu o vedea pe Sakura, nu cred sa mai rezist si am o sugrum odata si odata! Pe alee, l-am vazut imediat pe Jim.
- Hei! - Am tipat si a fugit cu el.
- Ino, salut. a zâmbit - Ei bine, pentru ce motiv m-ai sunat?
- O priveste pe Sakura. Nu o mai suport nici o secunda! O urasc!
- M-am prins. Ce trebuie sa fac? zimbeste siret Jim
- Sa o omori! tip cat ma tin plaminii

 POV Sakura:
Unde a fugit Ino? De la un timp se poarta ciudat........sincer imi este si frica.... Ma indrept spre camera tatalui nostru si bat la usa.
- Papa esti ocupat?
- Nu, s-a intimplat ceva?
- Defapt... insa m-am oprit nu cred ca trebuie sa il sperii pe papa pentru ceva ce nici macar eu nu stiu sigur
Dau dezaprobator din cap si ursc sus in camera mea unde rozul si albul sunt culorile predominante. Imi plac aceaste culori, mereu ma fac sa zimbesc. In camera mea se afla un pat de o persoana invelit in seturi de pat alb si roz, linga el se afla o noptiera alba,  iar pe cealalta parte a patului un dulapior mic unde stau pozele de cand eram mici. Doua festre mare cu perdele de un roz pal si multe alte lucruri. Imi deschid leptopul si imi pun muzica. Totusi gandurile despre Ino inca nu ma lasa in pace. Oare sa fie ceva serios?

POV Ino:

Ne-am asezat cu Jim pe leagane si am inceput sa ne gandim la un plan.
- Deci cum te gandesti sa o omorim? ma intreaba blondul cu ochi albastri
- Stiu! O sa sunam un killer profesionist sa o omoare, asa nu o sa o gaseasca nimeni. spun plina de mindrie
- Perfect. Esti un geniu.


Ei bine sper ca va placut si spor la scris, nu uitati ca orice critita este acceptata

POZE:

Sakura : http://ioana24.deviantart.com/art/What-344741752
Ino: http://viria13.deviantart.com/art/Not-crazy-just-a-little-unwell-382851729
Jim: http://beautiful-shinigami.deviantart.com/art/smiling-boy-86159196
Camera Sakurei: http://4.bp.blogspot.com/-hj1Rk1JKm5M/T6OxwJ510_I/AAAAAAAAAOs/0nhYjzll8jA/s1600/306550_380304195337765_179996028701917_1169696_544522924_n.jpg
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
La doi pasi de moarte! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

La doi pasi de moarte! Empty
MesajSubiect: Re: La doi pasi de moarte!   La doi pasi de moarte! I_icon19Vin 05 Iul 2013, 11:52

Hey!!
Un nou fic , ideia imi place e una originala , cred
Un capitol foarte frumos astept nextul
te pwp dulce


La doi pasi de moarte! 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

La doi pasi de moarte! Empty
MesajSubiect: Re: La doi pasi de moarte!   La doi pasi de moarte! I_icon19Vin 05 Iul 2013, 11:56

Hey happy Am dat si eu o raita pe aici heh sincer cel mai mult ma atras descrierea pe care i-ai dat-o fic-ului. Ino este nebuna? huh? cum sa isi omoare sora?
Oricum, sper sa aduci next-ul cat mai repede heh Abia astept sa vad cine va fi acest killer well? awesome right?
Sper sa ma poti anunta si pe mine de next puppy eyes .Pana atuci...spor la tastat heh
~Sayonara~ a hug


La doi pasi de moarte! Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

La doi pasi de moarte! Empty
MesajSubiect: Re: La doi pasi de moarte!   La doi pasi de moarte! I_icon19Vin 05 Iul 2013, 12:34

he.....am trecut si eu pe aici...
si imi place idea...
sa ma anunti si pe mine de next...
pupiceiiiiiiiiiiii kisskisskiss


La doi pasi de moarte! 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... La doi pasi de moarte! 1038902d4n6wjrauv
La doi pasi de moarte! 1185528_382197825239589_1994385887_n
La doi pasi de moarte! 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. La doi pasi de moarte! 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

La doi pasi de moarte! Empty
MesajSubiect: Re: La doi pasi de moarte!   La doi pasi de moarte! I_icon19Vin 05 Iul 2013, 16:38


Hei...am ajuns si eu pe aici...cred ca stiu cine o sa fie asasinul!
Dar e ca in Alba ca Zapada...vanatorul rau angajat de vrajitoarea rea nu o sa poata sa omoare o fiinta atat de frumoasa si de blanda...Am dreptate?! well? awesome right? 
Si cred ca stiu si cine e "ucigasul"...da-mi un inditciu...Icepe cu Sas...si se termina cu ke??! yeah 
Anunta-ma la next!!!
Sper sa vina repejor!!! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


La doi pasi de moarte! 33
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

La doi pasi de moarte! Empty
MesajSubiect: Re: La doi pasi de moarte!   La doi pasi de moarte! I_icon19Lun 23 Sept 2013, 20:10

        Fanfic blocat din cauza inactivitatii.


La doi pasi de moarte! A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Continut sponsorizat




La doi pasi de moarte! Empty
MesajSubiect: Re: La doi pasi de moarte!   La doi pasi de moarte! I_icon19

Sus In jos
 

La doi pasi de moarte!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-