Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Un set <3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Un set <3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Un set <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Tiger.
Genin
Genin
Tiger.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Craiova
acebook acebook : Andreea Iulia :3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

Un set <3 Empty
MesajSubiect: Un set <3   Un set <3 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 14:19

As dorii un avatar cu o gheisa frumoasa purtand un kimono super. Dak se poate as vrea ca gheisa sa fie Sayuri din Memoriile unei gheise :X Si semnatura sa fie tot cu ea.
                <3 repede


Anna D. : Da, de ceva timp avem şi model de cerere. Da! O.O Băgaţi acest topic în seamă sau cererea va fi respinsă.
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Un set <3 Empty
MesajSubiect: Re: Un set <3   Un set <3 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 14:36

Preiau eu.


Avatarul: copiază linkul de la imagine = https://2img.net/r/ihimizer/img13/8378/34l0.png şi vei da paste la profil-> avatar -> creeaza un link catre Avatar, de la un alt site.

Semnătură:
Sayuri.
Text: "I turned my head, because i knew.
That the words you said, reached me.
I never thought a man would appreciate my art.
"

Codul pe care va trebui să-l copiezi ca să îl pui la semnătură.

Cod:
[center][img]http://24.media.tumblr.com/0a91ba3827c27c462067c1d1833db568/tumblr_mp5hyga7Ge1stolxao3_500.gif[/img]
[font=Arizonia][size=24][color=#A9B3BC]
"[i]I turned my head, because i knew.
That the words you said, reached me.
I never thought a man would appreciate my art.[/i]"[/color][/size][/font][/center]
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Tiger.
Genin
Genin
Tiger.

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Craiova
acebook acebook : Andreea Iulia :3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

Un set <3 Empty
MesajSubiect: Re: Un set <3   Un set <3 I_icon19Vin 12 Iul 2013, 23:07

Buna. Nu-mi prea place setul. Ai putea face altul te rog? ... Ma asteptam la mai mult din partea ta Calipso.


Choco :) : Dupa ce ca nu ai respectat modelul mai spui si "ma asteptam la mai mult...". Exista ceva ce se numeste respect.

Deea: Mi se pare jignitor ceea ce ai spus, este un grafician bun si nu mi se pare un set urat. :) Plus ca nu ai respectat regulamentul, asa cum a spus si Anna si Choco. :)


Evelina Dynamitte: Membrii care au ajuns graficieni editeaza şi fac cele mai frumoase seturi. NIMENI nu li se poate exprima în acest fel, este de-a dreptul strigător la cer. Învăţaţi să vă adresaţi cu mai mult repsect celor care chiar îl merită, pentru că (,) Calipso este un grafician excepţional şi merită foarte mult respect, atât din partea mea, cât şi din partea membrilor. Nu mai vreau să văd mesaje de genul "mă aşteptam la mai mult de la tine", nu este frumos. 
"Respectaţi şi veţi fi respectaţi".
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Un set <3 Empty
MesajSubiect: Re: Un set <3   Un set <3 I_icon19Vin 12 Iul 2013, 23:30

Desigur. Însă este o problemă, nu prea găsesc imagini frumoase sau diverse mai exact cu Sayuri din Memoriile unei gheishe, o sa încerc să mai caut, dar dacă nu găsesc pot face altceva dar tot legat de tema pe care o doreşti?
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Un set <3 Empty
MesajSubiect: Re: Un set <3   Un set <3 I_icon19Lun 15 Iul 2013, 14:06

Gata, a durat ceva dar am reuşit să termin setul tău. M-am decis să-l fac singură de la 0, în PS. Am ales să fac cu geishe în general, fiindcă nu am găsit imagini mai speciale cu Sayuri, deobicei eu caut imagini mult mai frumoase, mai speciale ca să fac seturi, adică nu ceva obişnuit. Îmi cer scuze, eu, în primul rând că nu m-am ridicat la aşteptările tale. E normal ca ţie în primul rând să-ţi placă setul.
Fetelor - celor care au dat edit la postul lui Mentha - vă mulţumesc pentru apreciere, însă pe mine nu ma deranjat cu nimic replica dată de tânăra domnişoară. Ştiţi prea bine că eu nu mă supăr de loc pe nimeni şi nimic în general, dar vă mulţumesc că îmi sunteţi alături. Oricum nu vreau să se ajungă la alte chestii, gen certuri, nu îmi plac, mă întristează.





Bine, gata cu asta, aşa deci - setul tău. Sper ca de data aceasta să îţi placă.

Avatarul (să îl pui în a treia căsuţă [profil-avatar-Creeaza un link catre Avatar, de la un alt site ])
Geisha


Semnătura
Un set <3 Gheisha_zpsd9f4bade
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Continut sponsorizat




Un set <3 Empty
MesajSubiect: Re: Un set <3   Un set <3 I_icon19

Sus In jos
 

Un set <3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Cereri de avatare și semnături :: Cereri rezolvate-