Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Hăinuțele lui Sasuke Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Hăinuțele lui Sasuke Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Hăinuțele lui Sasuke

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Joi 11 Iul 2013, 21:04

Am deschis acest topic pentru a vorbi despre hainele lui Sasuke. :))
Deci, eu ii ador imbracamintea din al doilea sezon, respectiv Shippuden. Mereu am adorat acea camasa alba si crapata. <3 In sezonul unu nu prea mi-au placut hainele sale, adica parea cam ciudat fata de acum.
Voua cum vi se pare? Vi l-ati imagina cu o alta imbracaminte?

P.S. Daca mai exista un astfel de topic, rog un admin/mod sa le furnizeze.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Joi 11 Iul 2013, 21:28

In sfarsit un loc unde pot sa ma plang. Nici mie nu mi-au placut hainele din primul sezon, erau prea clasice, insa au fost toaletele ce l-au consacrat pe Sasuke al nostru. Am adoraaaaat pur si simplu camasa aceea alba, care ii dezgloea pieptul. O fi fost Orochimaru personajul negativ, dar avea gusturi la haine, spre deosebire de Tobi, care l-a imbracat pe brunet in camasa aia gri oribila. Nu-mi place deloc, chiar deloc. Bleah.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Joi 11 Iul 2013, 21:36

Ce topic. =))) Imi place. Mi-e sincer mi-au placut si hainele din sezonul unu, ii sta foarte bine in albastru. In sezonul 2, imi place cum ii sta cu acea jacheta gri cu semnul Uchiha pe el si cu gulerul ridicat. Foarte sexy.
In fine, cel mai mult mi-ar place sa-l vad asa. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Vin 12 Iul 2013, 21:15

Hmmm...Dupa parerea mea lui Sasuke ii sta bine oricum dar parca mai mult imi place cum arata in sezonul 2 ...Oricum eu nu la-s fi imbracat pe Sasuke altfel,cred ca haiene respective i se potrivesc ca o manusa insa in sezonul 1 arata...ciudat.
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Mier 17 Iul 2013, 22:41

Mie mi-au placut si hainele din sezonul 1, pentru ca il reprezentau pe Sasuke la varsta de 13 ani , de asemenea i se potrivesc si hainele din sezonul 2, din acelasi motiv. Daca e sa aleg, clar sezonul 2. Mie mi-a mai placut si imbracamintea lui din filmul Road of the ninja.
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Mar 06 Aug 2013, 11:08

Cum spune si R∆IN , uite un loc unde sa ma plang . Sunt total de acord cu ea . In sez 2 arata cu mult mai bine , ador acea camasa , ii se vad patratelele , mai bine nu ma mai gandesc pana nu imi da sangele la nas . Deci concluzie , sez 1 - nu , sez2 -da
Sus In jos
ℰmpress ♔
Genin
Genin
ℰmpress ♔

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 285
Puncte : 297
Reputatie Reputatie : 10

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Mar 24 Sept 2013, 10:49

Ai, ce topic. :))
Recunosc că nici mie nu mi-au plăcut hainele din primul sezon și nici el nu era atât de drăguț, dar acum în Schippuden arată foarte, foarte bine. :3

Și eu ador acea cămașă, deși aș prefera să-l văd fără. rusinos 
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Hăinuțele lui Sasuke Asss10Hăinuțele lui Sasuke J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Dum 03 Noi 2013, 22:09

Eu cred ca Sasu arata bine imbracat cu orice. Pentru mine cel mai bine arata GOL PUSCA.Ohh da, baby. Ala da costum sexy =)))))))
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Dum 20 Apr 2014, 20:34

Holy mother of fuck

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Lun 21 Apr 2014, 11:17

E X A C T.
Sus In jos
Hurrem
Genin
Genin
Hurrem

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : La serai
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 305
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Barfa, scrisul, cititul ficurilor, muzica.
Stare de spirit Stare de spirit : In general stare prietenoasa, uneori superioara :3

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Lun 21 Apr 2014, 14:54

Bunaa:**. Ma surprinde topicul, este chiar inedit :3. Intradevar, in sezonul 1 Sasuke avea niste haine asa de banale, nu prea au atras atentia. Insa in sezonul 2, acea camasa alba deschisa este absolut superba. Va rog sa va uitati la fotografia postata de Andreea, uitati-va la acei pantaloni, omfg !!!!! Singurul lucru care nu-mi place este acea curea impletita, specifica satului sunetului daca nu ma insel. Daca ar renunta la ea ar fi perfect, insa ma roade de atata timp o intrebare. Cum miroase Sasuke?
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Mar 22 Apr 2014, 19:17

Ce topic inspirat:)))
Hainele lui Sasuke au fost întotdeauna bine alese, după părerea mea. În general îmi place gulerul ăla al hainelor celor din Uchiha. Le dă un aer puternic şi misterios. În sezonul unu, a purtat exact ce am spus mai sus. Tricoul obişnuit al clanului Uchiha. Nu pot să zic că nu-mi plăcea, îi stătea bine, dar vă daţi seama că acolo era mai mic. În sezonul doi am adorat ţinuta lui Sasuke, când l-am văzut prima dată, eram gen "Wow...Sasuke?". Şi datorita primului motiv cu gulerul celor din Uchiha, mi-a plăcut şi mai mult ultima lui îmbrăcăminte, cea recentă. Mi-au plăcut de asemenea hainele lui si în momentul când se lupta cu Itachi. Îi dezvelea aşa corpul, cu toate că avea bandajele:3 Eh, tot mai bine e fara>:D
Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Dum 03 Aug 2014, 22:16

Ok, deci am intrat pe aici fiindca prima mea reactie a fost ,,WTF?!?!?'' Ca toate lucrurile la cre reactia mea e cea mentionata mai sus, e foarte tare si interesant. Pai...hainele din sezonul 1 au fost putin demodate, desi mi-a placut mult tricoul fiindca e in culoarea mea preferata  si are gulerul ala super sexy :)))) Camasa din al doilea sezon a fost insa piesa de rezistenta. Deci nu numai ca are o fata draguta, da a are si un corp mhmmmm :3 Un singur lucru nu-mi place la garderoba lui colantii cu fusta si curea (da, daca nu stiati 3=1 :)))) ). In manga, i se ridica fusta exact in fata Sakurei. Iach! Si camasa gri e foarte cool because guler a la Uciha :))))) cum spunea Mion . Si , ca sa raspun si la intrebarea lui Hurrem, eu cred ca Sasuke miroase a caramel, iarba proaspat taiata si a masculinitate :3
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Dum 03 Aug 2014, 22:38

AndraEu a scris:
Un singur lucru nu-mi place la garderoba lui colantii cu fusta si curea (da, daca nu stiati 3=1 :)))) ). In manga, i se ridica fusta exact in fata Sakurei.

Aceia nu sunt colanţi şi, sincer, nu ştiu cum ai ajuns tu la concluzia că ar fi, că nici nu mi se par atât de mulaţi, iar ceea ce ţi se pare ţie "fustă", ei bine, nu e, deşi, recunosc, e deseori şi uşor confundată cu una. Whatever. Nu mai ştiu exact cum se numea "fusta", dar caută pe wikia dacă vrei să afli.

In manga, i se ridica fusta exact in fata Sakurei.- You're so funny, you know? (poate e în afara subiectului, dar mi-ar plăcea să fie invers)
Trecând peste asta, nu am nicio problemă cu vestimentaţia lui Sasuke, nici cu cea din prima parte şi nici cu cea din a doua. Ba dimpotrivă, cred că aceasta îl face să pară... Hmm, impunător, într-un fel, şi cred că i se potriveşte. Şi sexiii, excesiv de sexiii, bineînţeles.
Ăh, poate că deviez puţin, ţinând cont că topicul se numeşte "Hăinuţele lui Sasuke", but... Sunt, totuşi, unele persoane care spun că înfăţişarea lui nu are nimic nimic deosebit, că cică părul brunet şi ochii negri sunt des întâlnite la personajele din anime-uri, şi astfel îl numesc "anost". Trebuie să recunosc, şi eu am văzut multe astfel de caractere, chiar şi în Naruto şi unele erau desenate destul de bine şi aveau o estetică plăcută, dar Sasuke e... are acel ceva...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Asdsf, el e singurul personaj care e săcsi în mai toate ipostazele în care apare, chiar şi rănit, speriat, confuz, râzând isteric... chiar şi când are o expresie înfiorătoare pe chip, sau când clocoteşte de furie. Asddsfds, ce i-aş mai face...
Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin
JustAndra

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Lun 04 Aug 2014, 00:20

Nimeni ( ca romana ii mai dulshe ca mierea :)))) ) nu vroiam sa sune asa, dar cam tot ce spun, scriu sau fac e la caterinca, deci sa nu se simta nimeni ofensat. Imi pare rau daca par inculta sa stii ca nu sunt, dar imi place sa iau la misto personajele. O fii vreo piesa de imbracaminte specifica si pantolonii aia chiar par a fii colanti :))))) Si ma bucur ca ma crezi amuzanta :) lumea nu prea imi face complimente. Din nou, fara suparare, dar iau lucrurile usor :)))))
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Lun 04 Aug 2014, 14:40

Îmi place mult cum îi stă cu cămașa aceea gri. Mult mai mult decât cea albă, fml, arată atât de bine. lol damn! 
Iar chestiile alea negre de pe mâini îl fac si mai sexi.
Îmi plac la nebunie pantalonii lui, vreau și eu o pereche.
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Lun 04 Aug 2014, 16:19

Unfortunately, alea din lupta cu Itachi mi-au plăcut cel mai mult. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Lun 04 Aug 2014, 16:22

FML FML FML, cum am putut uita de tinuta aia, e prea hot <3 <3
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Hăinuțele lui Sasuke J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Lun 01 Sept 2014, 22:55

Imi place topicul asta!
Recunosc ca la inceput cand era doar seria Naruto, mi-au placut hainele lui Sasuke, adica nu aveam nimic impotriva lor dar nici nu le adoram.
Dupa aparitia acestuia in Shippuden mi-am schimbat total parerea despre imbracamintea din prima serie. Cele din Shippuden pot sa spun ca sunt super "hot", se potrivesc cu imaginea lui de bad boy si este super sexy. Nu mi-l pot imagina in altceva, i se potrivesc hainele de minune, il face sa para impunator si atragator.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Hăinuțele lui Sasuke J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19Vin 05 Sept 2014, 15:40

Mie mi-au placut toate hainele pe care le-a purtat. El e sexy in orice <3
Sus In jos
Continut sponsorizat




Hăinuțele lui Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Hăinuțele lui Sasuke   Hăinuțele lui Sasuke I_icon19

Sus In jos
 

Hăinuțele lui Sasuke

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-