Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Poze pe placul tuturor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Dum 04 Aug 2013, 20:08

Foarte frumoase pozele fetelor.Am salvat cateva in PC doar de dragul de a ma uita la ele.Sper sa nu va suparati,dar mi-au placut foarte mult.Cred ca se stie ca iubesc pozele GIF iar cu astea ma-ti atins la 'corason'!Sa ma anuntati si pe mine cand mai aduceci poze!
Sus In jos
Sabrina
Genin
Genin
Sabrina

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 44

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Aug 2013, 21:09

Aşa cum mi-ai spus, am trecut şi eu pe la subiectul tău, respectiv vostru. Îmi plac pozele şi gif-urile aduse de voi, simpatizez inclusiv temele. Sunt alese foarte bine, cred că v-a fost greu să selectaţi ce-i mai frumos din atâtea fotografii, cât cuprinde net-ul. Ţineţi-o tot aşa, cu teme şi poze din ce in ce mai feerice.
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Lun 05 Aug 2013, 22:19

S U P E R B E - absolut superbe, ma incanta toate imaginile pe care le postari. E putin greu sa alegeti cele mai frumoase, insa vad ca nu e o problema pentru voi.dap ! Cele care mi-au atras atentia dintre toate sunt : 1, 4, 6 , 11, oarecum ma calmeaza cand le vad. Multumesc de anunt si va astept cu urmatorul set.a hug  
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Vin 09 Aug 2013, 12:08

Foarte frumoase pozele in love
Iti multumesc cca m-ai anuntat de existenta lor puppy eyes si am mica rugaminte sa ma anunti in continuare! puppy eyes
Sus In jos
SandClock
Genin
Genin
SandClock

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : craiova
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 301
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,pozele...
Stare de spirit Stare de spirit : grozava in general

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Vin 09 Aug 2013, 22:42

Hei,am revenit! Ne pare rau de intarziere. Acest set il dedicam lui   *Deny* si Bella S.

Cosplay

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" />


Ultima editare efectuata de catre sandclock in Vin 09 Aug 2013, 23:31, editata de 1 ori
Sus In jos
En'
Genin
Genin
En'

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Argeş
Nr. mesaje Nr. mesaje : 336
Puncte : 366
Reputatie Reputatie : 16
Stare de spirit Stare de spirit : Meh..

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Vin 09 Aug 2013, 23:22

Bună treabă genii mici! lough 
They're awesome. dap ! 
Îmi plac temele pe care le alegeţi, iar pozele sunt de-a dreptul geniale!
Succes în continuare şi mulţumesc de anunţ!
*Kisses and hugs*
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Aug 2013, 00:13

Sunteti uimioare fetelor. O spun si cred ca o sa mai spun de multe ori asta. Chiar am fost putin uimita de cat de mult seamana cu personajele animie. Insa cea cu Minato si Kushina ma dat gata, un pic emotionant. Ma bucur sa vad ca sunt multe persoane care ingragesc animeurile. Faceti o treaba foarte buna si sper ca continuati in acelasi spirit. Sunt nerabdatoare sa va vad urmatorul set.a hug 
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Aug 2013, 08:17

Buna fetelor!Imi plac foarte mult pozele pe care le alegeti iar setul asta m-a dat gata.Iubesc anime-urile si imi place mult sa ma uit la poze cu personajele din diferite animeuri.Pozele au fost foarte frumoase,iar am salvat cateva,sper sa nu va suparati.Astept sa vad urmatorul set de poze.Spor la cautat.
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Aug 2013, 09:57

Bună, fetelor. a hug
Îmi plac foarte mult imaginile pe care le-ați ales. Sincer, și eu mi-aș dori un astfel de costum, sunt pasionată de cosplay în general. lough
Mă bucur că m-ați anunțat. Deși nu cred că am trecut pe la postul trecut, fiți sigure că, chiar dacă nu voi trece mereu, voi trece fiindcă îmi place ceea ce alegeți.
Să mă anunțați. Pupx. :*
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Aug 2013, 11:30

Nu prea-s eu o fană mare a cosplay-urilor, dar imaginile acestea au fost superbe. Mi-au plăcut toate imaginile. Mă bucur că aveți răbdarea de a alege cele mai frumoase fotografii din atât de multe. Felicitări și abia aștept următoarea tură de poze. Vă pup. :*
Sus In jos
Sabrina
Genin
Genin
Sabrina

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 44

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Aug 2013, 13:16

Alegeţi teme foarte bune, asta îmi place. Nu mai e de adăugat nimic, decât că aştept în continuare următoarea temă, fiindcă orice ati alege vă iese bine.
Sus In jos
Limoncello
Genin
Genin
Limoncello

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 388
Puncte : 575
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul, acultat muzica continuu, cititul, scrisul, plimbarile in aer liber, animeuri, seriale coreene, filme
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare.

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Aug 2013, 19:05

Imaginile sunt grozaveee, foarte frumoase:X:X Am stat lipita de ecran sa le analizez cu atentie, sunt foarte reusite si cand am ajuns la ultima, eram asa trista...:o3. Mersii ca mi-ai zis de acest topic, pozele sunt grozave si va astept cat mai curand cu altele dragelor >:D<
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Aug 2013, 20:42

Laviii in love Atat de frumoase pozele ! Mi-au placut la nebunie . Multumesc mult pentru mesaj si scuze ca deabia acum am ajuns si eu. Am avut probleme cu conectiunea la internet , insa acum sper sa nu se mai intample. Sa mai aduceti poze si sa nu va dati batute :x Spor la postat !
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Mar 13 Aug 2013, 23:40

Va multumim din suflet pentru toate comentarile a hug. Chiar ne straduim sa va facem pe plac
De data aceasta ne-am gandit sa va aducem ceva care sa va indulceasca kiss
ps: ne-ar face mare placere daca ne-ati propune diferite teme. asteptam cu drag propunerile dap !

Sweets

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Kisses and hugs, minna ^^
Sus In jos
Limoncello
Genin
Genin
Limoncello

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 388
Puncte : 575
Reputatie Reputatie : 69
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul, acultat muzica continuu, cititul, scrisul, plimbarile in aer liber, animeuri, seriale coreene, filme
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu schimbatoare.

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Mar 13 Aug 2013, 23:53

Ooo, mersi ca m-ai anuntat, Simona >:D<
Dar mai bine nu o faceai=)) ( glumesc, glumesc)
Acum, din vina voastra, eu am o mare pofta de dulceeeee:(( As manca tot ce vad in pozele astea minunate pe care le-ati adus ;;))
Daca poti face rost de as poze dulci -care m-au binedispus, dar care m-au facut si sa salivez-, poti sa aduci si dulciurile?;;) Ar fi minunat:))
Mie chiar mi-au placut, sunt foarte frumoase>:D< Va mai astept cu alte poze curand:*:*
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 00:15

Femeieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!! Tu, da tu - bine, voi dap ! - vrei cumva sa ma ucizi??? Cum, Dumnezeu, poti sa pui astfel de poze, complet delicioase si genialeeeeee, fara macar sa dai un avertisment in cazul socului?! Aproape c-am scapat amaratul meu de Snickers din mana cand am dat click pe link, apoi am inceput sa dau in jos, mai jos, si mai jos, pana ce-am crapat de pofta.
Asta-i crimaaaaaaaaaa!!!!
Vreau, vreau, vreau si, din nou, VREAU tot ceea ce-i in pozele asta fantastice. Mi-am terminat si Snickers-ul, iar acum voi fi si mai rapusa de pofta. Sunt o extrem de mare fomista, de fel, cu-o pasiune obsedanta pentru dulciuri, iar, din punctul meu de vedere, ceea ce-i in pozele astea, fara a le avea in fata ochilor ca ceva real, ma omoara!!
Astea nu sunt poze pe placul tuturor, nu, nici macar ceva pe-aproape, sunt poze pe care le IUBESSCCCCC peste masura si care ma ucid de-a dreptul. Vreau si euuuu:(( Crezi c-ai puteam sa-mi trimiti prin posta, ca este doar vina ta ca mi s-a facut mie pofta :))
Acele clatite mi-au facut cu ochiul, sunt tare ademenitoare, dar si inghetata, biscuitii, bomboanele, bauturile alea prea atragatoareeee, Nutellaaaa in love jeleurile, gogosile si.... ahhhh, topate bunatatile alea/!! Le-as vrea, juuuur, chiar acum. Pe toate!
Ca tema, ca tot ai zis, parac, ceva de ea, ti-as propune... ceva horror :)) sau... hmm... animale? Doamne, nu stiu, chiar n-am nicio idee. Oricum, tot ceea ce-ati postat pana acum a fost genial, ador pozele, pe unele chiar le-am salvat in calculator, caci fac colectie de poze, mai ales de alea care-mi plac peste masura. Oricum, nu mai puneti dulciuri, ori mancare, decat daca ma atentionati inainte sa fiu satula. Nu de alta, dar nu prea vreau sa mi se scurga ochii peste laptop de pofta :))
Multumesc mult de tot pentru anunt, abia astept sa vad ce mai puneti, caci, Doamneee, le alegeti prea bine. Poate primesc un anunt si data viitoare, daca nu-i deranjul prea mare puppy eyes 
Pupiciiiiiii :*a hug
Sus In jos
Andreea Woo ⊙ω⊙
Jōnin
Jōnin
Andreea Woo ⊙ω⊙

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Behind you! Did you see me?
acebook acebook : Andreea Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1235
Puncte : 1366
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Breaking :*
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy doll.

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 01:55


Oy ! Iata peste ce am dat. Bunataturiiiiiii !!!!!

Oh, pozele le-am savurat atat de mult. Voi, fetelor, sunteti geniale. Nu stiu cum si unde le gasiti. Imi plac mult mai ales setul cu Cosplay si Dulciuri. Stai ce tot spun aici ? Toate mi-au placut, chiar foarte mult. Ma bucur ca-ti deschis acest topic, aici pot savura tot ce vreau si ce nu vreau. lough
Ah, da.. am si eu o mica tema : G-Dragon sexy, poze cu G-Dragon sexy (GOO) OH, JESUS! Sunt nebuna dupa baiatul asta! Il ador asa de mult.

Spor la gasit poze ! lough See ya !


Ultima editare efectuata de catre Eques ☪ in Mier 14 Aug 2013, 11:41, editata de 2 ori
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 08:19

Buna fetelor!Ce bine ca m-ati anuntat ca tare imi era pofta de niste poze frumoase.Va multumesc ca ma-ti anuntat da puteati sa imi spuneti sa ma pregatesc si eu cu niste dulciuri si mancare caci acum o sa crap de pofta din cauza voastra relelor!Oricum,mi-au placut mult pozele iar cele cu prajituri sunt preferatele mele caci iubesc prajiturile.Cred ca ziua de azi nu o duc la sfarsit pana nu ma opresc intr-o cofetarie.Ati zis ceva de o tema...eu as vrea ceva cu animale,nu prea stiu insa asta mi-as dorii sa vad.Spor la cautat poze!
Sus In jos
En'
Genin
Genin
En'

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Argeş
Nr. mesaje Nr. mesaje : 336
Puncte : 366
Reputatie Reputatie : 16
Stare de spirit Stare de spirit : Meh..

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 10:08

Sweet Jesus!
Looks so d*mn deliciousss!! rainbow :\ 
Îmi plac absolut toate seturile voastre însă acesta este preferatul meu de până acum.
Nici eu nu-mi pot da seama unde le găsiţi.. însă important este că le găsiţi şi le împărţiţi cu noi. lough 
Chiar îmi place acest set, v-aţi întrecut pe voi înşivă!
Baftă în continuare şi mulţumesc de anunţ. kiss
*Hugsss*
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 16:32

Si iar am ajuns ultima. Ziua asta devine din ce in ce mai ghinionista. In fine, pozele sunt foarte delicioase si apetisante. Mi-au placut toate. Stiu ca stiti ce vreau sa spun , dar eu tot vreau sa va spun ca sunteti absolut geniale ! :)) Mai vreau sa ne aduceti poze , multe, multe pentru ca nu cred ca o sa mai rezist asteptarii ! Multumesc de mesaj si sper sa o faceti in continuare ! Pupici [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin
Eos

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 21:06

Doamne cat de dulce, atat de dulce. Vreti sa ma bagati indiabet si va iese perfect. Avand in vedere ca macanc aproape in fiecarezi duliciuri(de fapt mancam), iar acum din nou mi sa facut pofta. De unde gasiti asa poze fantastice? sunt absolut ,,zaharoase'' (habar nam daca exista asa un cuvant lough Insa coincidenta cea mai mare, este ca azi am mancat betisoare cu ciocolata ca in poza, sunt chiar delicioase. Oricum, multumesc de anunt si va astept cu un alt set fetelor.a hug 
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 21:47

Cum ati fost copii cuminti si ati comentata imediat m-am gandit sa aduc acest set mai rapid, mai ales ca ard de nerabdare sa vad daca va place heh
Cum am zis am sa va respect propunerile si am sa ma chinui sa va satisfac pe toti happy
ps: cred ca observati ca nu a postat Lavinia (sandclock) , dar ea este plecata la mare si nu prea are timp sa intre, asa ca voi posta eu pana va veni happy

G-Dragon

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Poate ultima nu e arata atat de sexy, dar mi s-a parut funny lough

Kisses and hugs, minna ^^
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 23:38

Oh, GD! :love:Deci ăsta, mă, ăsta! in love El este omul de la care a pornit pasiunea mea pentru k-pop. Va rămâne în sufletul meu ca unul dintre cei mai bine puși la punct cântăreți, poate chiar printre singurii oameni pe care îi apreciez cu adevărat. Ultima poză m-a făcut  să râd, deși deja o știam. :)) A fost plăcut să revăd aceste poze.
Mersi de anunț și scuze că nu am trecut pe la postul anterior. Am niște probleme în familie și mi-e cam greu să dau comentarii peste tot. Sper că înțelegi. Te aștept cu următorul post curând. Pupx. :*
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Joi 15 Aug 2013, 13:14

Sunt foarte frumoase. Mi-au placut la nebunie. Mai ales ultima :)) Sunt extraordinare ! Multumesc ca m-ai anuntat si sper sa o faci in continuare. Sa ne mai aduci poze. Ca sunt super dragute :x A meritat asteptarea. Nu stiu ce alt ceva sa mai spun. Spor la potat si cautat poze. Pupici :x
Sus In jos
Andreea Woo ⊙ω⊙
Jōnin
Jōnin
Andreea Woo ⊙ω⊙

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Behind you! Did you see me?
acebook acebook : Andreea Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1235
Puncte : 1366
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Breaking :*
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy doll.

Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19Sam 17 Aug 2013, 14:54

Ah, diabet, oh, diabet ! Mia crscut glicemia. Pozele sunt asa de minunate si sexy (D) 
IOI.. ultimul gif, ah, si ala e dragut. Mai ales, ce privire a tras. lough Foarte sexy (D) 
Habar nu am de unde scoti aceste poze, eu nu am dat de ele niciodata. Esti un miracol. Mi-ai facut ziua mai buna. Mi-ai facut ziua sa straluceasca. Ah.... G-Dragon. in love  Da, da, da, stiu. Sunt nebuna dupa acest baiat. lough Si-mi place sa ma laud cu asta heh 

See ya ! jos palaria in fata  
Sus In jos
Continut sponsorizat




Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Poze pe placul tuturor    Poze pe placul tuturor  - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Poze pe placul tuturor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Galerie imagini-