Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Dum 10 Apr 2011, 22:08

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]-Lupoaico, esti gata?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]- Stai ca vin acu ce te grabesti? Ati vazut-o pe Gaby?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] -Sunt aici...Da sa nu radeti! Ca am cazut in cenusa cand am sarit...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] -Si eu care credeam ca eu am culoarea blanii inchisa!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]- Ea nu e Gabby! :<<:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]- Stai ca-ti arat eu Bubu! Eu nu sunt Gaby?Tu nu vei mai pisicutza dupa ce termin cu tine!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]- Gaby stai departe de mine!!!!!!!!!!AJUTOOOOORRRRRR!!!!!!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]- Lasa ca te prind eu!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]- Atentie vine tigrul!!!! Wolffy, salveazane!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]- Stati ca va salvez eu!!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]-La ataac!!!!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]- Asta are haita!Am uitat ca eu sunt singura! Retragerea!In apa!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]- Asa iti trebuie daca te iei de Bubu,Kira, Bella si Ele!

Multumiri actorilor: BUBU,BELLA,KIRARA,ELE,GABBY SI EU...
SPER SA NU VA SUPARATI! kiss kiss
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Dum 10 Apr 2011, 22:13

Vai mmor de ras=))))))))
MAi vrem,
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Dum 10 Apr 2011, 22:15

Frumos, foarte frumos, chiar imi place
Sa mai pui kiss
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Dum 10 Apr 2011, 22:19

Vai Wolfy ce-mi plac lough
Vai vai ce ne-am face fara ajutorul lupaoicei care sa ne apere de Gabi cea fioroasa? lough
Sa mai pui kiss
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Dum 10 Apr 2011, 22:35

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Ce mult imi plac!
retragerea!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pfiu, am fost in afara oricarui pericol.
Multumim Lupoaico!
Mai vreau [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Dum 10 Apr 2011, 23:09

hai ca e fenimenala oare cat o sa mai rad in seara asta =)))
nu mai pot deci a fst super mai vreauu =))
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Lun 11 Apr 2011, 10:53

=)) foarte tare ...deci nu mai pot de ras =)) mai vreau
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Lun 11 Apr 2011, 17:13

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Vai Puffy dah ce dinti frumosi ai! Si stralucitori! Cu ce pasta te speli?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] -Bubu! Stai departe de dintii mei!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Vai saraca Pufulete... Cine o ajuta?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - O ajut eu dar vreau sa primesc si eu friptura, Puffy!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] -Doamne ce vant puternic! Te ia pe sus daca nu esti atenta!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Au...Boticul meu!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Doamne ce impiedicata esti Ele...Stai sa te ajut!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] -De ce? E asa de moale... Stai departe Wolffy!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Lasa-o in pace...Nu vezi ca e mai sarita de pe fix ca mine???
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Toate sunt nebune!!!! Numai eu sunt CUMINTE!!!!

Sper sa va placa! in love in love a hug
Sus In jos
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕
Genin
Genin
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : in lumea copilariei
Nr. mesaje Nr. mesaje : 405
Puncte : 431
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen,etc
Stare de spirit Stare de spirit : ..actualmente.. Happy..

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Lun 11 Apr 2011, 17:31

Ce frumooos!!Sunt si eu?
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Lun 11 Apr 2011, 17:38

Mda Ony... Apari si uh...Nu e bine? E ceva rau in asta?
Cat despre urmatoarea poveste o sa soseasca imediat ce gasesc imaginile...
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Lun 11 Apr 2011, 18:18

Vai, ce amuzante sunt lough Foarte frumoase, draga mea.
Sa mai pui si altele. Te pup kiss
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Lun 11 Apr 2011, 18:21

VAi, vai, vai
Cat am putut sa rad :))
Ele esti o impiedicata:))
Mai vreau povestioare..
Repede [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Lun 11 Apr 2011, 18:56

Am revenit!!!Cu personaje noi! a hug

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Lupoaico, esti aici??
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Sunt aici Bella...Ati vazut-o careva pe Bubu???
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Ha? Ai spus ceva???
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] -Sunt aici! Ce? M-ati pierdut?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]- Ce frumos! Una se INDOAPA si alta se ADAPA...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Nu-mi spune ca nu tie foame, Crystal!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Sincera sa fiu mie mi-e lene si nu foame...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] -Stiu cum te simti, Crystal. Kira tu cum reusesti sa fii asa de sprintena mereu?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Mananc oua de ciocolata de la copii!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] -Hoata de ciocolata!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Vreau si eu!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Cred ca am mancat prea multa ciocolata cu rom...*Hic* Vad 4 de *Hic* Bubu *Hic*

To be continuet....
Sper ca v-a placut!!!
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Lun 11 Apr 2011, 19:02

Foarte amuzante imagini lough Multumesc mult ca m-ai pus si pe mine.
Sa mai pui si alte poze, draga mea. Te pup kiss
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Lun 11 Apr 2011, 19:13

Miau miau

Vai iubita ce frumoase sunt =))

Ho femeie, m-ai usor cu ouale de ciocolata =))

Sa mai puuui kiss
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Lun 11 Apr 2011, 19:16

Vai vai vai=))) Cat am ras!
Multumesk ca mai pus si pe mine! Scumpo te iubesk=))
Sunt ff amuzante, mai pune=))
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Mar 12 Apr 2011, 01:22

Vai ce super Ele. Cat imi plac.
Usor Kiri. Nu asa multe oua de ciocolata deodata.
Dani si tu ai grija sa nu te ineci cu mancarea =))
Vai superi tari Ele.
Mai vreau mai vreau. in love in love in love
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Mar 12 Apr 2011, 07:38

Vai lough
Cat am putut manca lough
Sa mai pui ca imi plac lough in love
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Mar 12 Apr 2011, 09:14

vai, cat am putut sa rad lough .... Kiri mai usor cu ouale de ciocolata lough .... mai vreau ...repede ... baga turbo lough
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Mar 12 Apr 2011, 13:57

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Bai iar ati plecat si m-ati lasat singura??? Vai ce plictiseala!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Frumoasa zi de stat si de lenevit nu Wolffy?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Tu n-ai decat sa stai acolo ca eu plec din tara plictiseli!!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Puffy n-o lasa sa plece!!! Cu cine ma mai ciondanesc eu pe iepuri???
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Las-o sa plece.. ca mie mi-e lene sa fug dupa ea...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Doamne ce bine e langa Sweet...Dar...Unde a plecat???
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] -Pufulete!!! Adu-mi inapoi perna cu numele de Wolffy!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]- Da ce sant eu? Duh ca sa va indeplinesc voua dorintele???
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Puffy!!! O vreau pe Sweet inapoi! Acuuuuum!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Mai taci din gura Bubu!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Te salvez eu Bubulino!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Nu va mai certati sau trag!!!!!! Am un tun cu alune si nu mi-e teama sa-l folosesc!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Stati mai ca am venit inapoi!!! Doamne nu rezistati nici macar o secunda fara mine!!! M-am dus sa va acuc pe cineva!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - A vazut-o careva pe KIRI?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - Ne e foame!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - OOOO...Am incurcat-o!!! Ne vedem in 2020... cand o sa se sature Crysta de iepuri!!!!
Sus In jos
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕
Genin
Genin
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : in lumea copilariei
Nr. mesaje Nr. mesaje : 405
Puncte : 431
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen,etc
Stare de spirit Stare de spirit : ..actualmente.. Happy..

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Mar 12 Apr 2011, 14:21

Suuper..astept urmatorul seral..
Si wolfy nu e nimic rau ca mai pus si pe mine...ms happy2 kiss
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Mar 12 Apr 2011, 14:56

Doamee [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
OMG .. e periculoasa sunt =)) lol!
Deci dragelor, ma inchin si cu stanga si cu dreapa si ii multumesc Domnului ca nu va plac veveritele! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O sa mor de ras .. mor ! =))
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Mar 12 Apr 2011, 19:06

Vai de mine, chiar asa? Pana in 2020? lough
Biata de mine, am ajus masa voastra mai nou lough
Vai Crys sa stau departe de tine ca ma mananci lough
Sa mai pui ca sunt super dap !
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Mar 12 Apr 2011, 19:19

Vai ce amuzante sunt lough
Merci ca m-ai pus si pe mn kiss
Si io te pun yeah
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19Mar 12 Apr 2011, 19:20

Vaii doamne=)))

cat am putut rade-))
Draga mea Wolfy
Esti nebuna rau=)))
Deci hai ma chiar asa ma puneti sa va aduc si pernele=))
Si vai doamne Kiri te intorci in anul 2020=)))
Ei bne te asteptam=)))


mai pune te rooog!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) Empty
MesajSubiect: Re: Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))   Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =)) I_icon19

Sus In jos
 

Poze cu cateva animalutze dragutze...Da de unde! =))

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Galerie imagini-