Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O viata de liceu Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O viata de liceu Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O viata de liceu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Shiwa
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

O viata de liceu Empty
MesajSubiect: O viata de liceu   O viata de liceu I_icon19Joi 18 Iul 2013, 20:08

Succes la citit
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
O viata de liceu Asss10O viata de liceu J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

O viata de liceu Empty
MesajSubiect: Re: O viata de liceu   O viata de liceu I_icon19Joi 18 Iul 2013, 21:04

Scuza-ma dar... unde este ficul? lough Serios, m-a bufnit rasul cand am vazut ca ne-ai urat spor la citit, in ciuda lipsei a ceva de citit. Cand vei aparea cu primul capitol, te rog sa iti editezi postul anterior si sa il postezi acolo. De asemenea, te rog sa treci pe la Regulament si sa il citesti. Spamul este interzis in zona fanficurilor, deci mesajele ce contin sub 10 cuvinte nu au ce cauta aici. Multumesc. :)


O viata de liceu Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Bianca =D
Chūnin
Chūnin
Bianca =D

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Intr-un vis frumos..
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 770
Puncte : 909
Reputatie Reputatie : 41
Stare de spirit Stare de spirit : Obosita!!

O viata de liceu Empty
MesajSubiect: Re: O viata de liceu   O viata de liceu I_icon19Joi 18 Iul 2013, 21:32

Cum a spus si Choco :) am bufnit in ras cand am vazut
era sa cad de pe scaun , am intrat si mare surprindere nui numik



O viata de liceu <a href=
Sus In jos
Shiwa
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

O viata de liceu Empty
MesajSubiect: O viata de liceu   O viata de liceu I_icon19Vin 19 Iul 2013, 12:22

O viata de liceu
Capitolul 1:O noua zi,o noua viata...
Era o dimineata rece de toamna,prin geamul transparent se reflectau razele soarelui care ma mangaiau usor pe fata
alba si se prelingeau incet,incet pe piept.Fereastra intre deschisa venea un aer rece dar totodatata cald.
 Din partea dreapta a ferestrei se auzea glasul dulce imbietor al unei ciocarli colorate cu picioare subtiri.
Patul cald cu cersaf crem si cu perna pufoasa ma inecam pur si simplu in ele ,dar dinspre usa usor crapata se auzea ecoul mamei mele zicand  sa ma trezesc si ca o noua zi si o noua viata va incepe de acum incolo.
 Auzind aceste cuvinte mam ridicat din patul cald in picioarele subtiri si albe ca laptele si incet incet ma indereptam spre baie.
  Iesind din camera observ o silueta mica de statura dar rapida care coboara ca fulgerul incep pe scari in jos nu am bagat de seama si mi-am continuat de drum.Ajungand in fata usi de lemn de fag bat in ea dar niciun raspuns si am intrat rapid.Baia o incapere mare faianta neagra si vopsea alba pe pereti,in spatele meu observ ceva mare...O oglinda ma reflectam in ea si vedeam o forma,o forma subtire cu parul lung roz ca floarea de cires,pielea alba ca spuma mari,ochii ca doua smaralde verzi si obraji ca petala trandafirului roz.Ma intorc si vad o ghiuveta pun mana pe robinet dau drumu apei reci si dau pe fata deodata mi sa facut pielea de gaina dar dupa ce am dat cu prosopul aspru pe fata mi-a trecut si am coborat in bucatarie.
 Acolo ma astepta o farfurie de argint cu o cana de ceai verde imbietor dar nu a durat mult si sau golit rapid,urc inapoi pe scari dar dinou am vazut silueta mica ce se apropia de mine...
Atunci mi-am dat seama ca era catelusa mea Daisy cu zgarda neagra si pietricele batute pe ea blana alba cu coada stufoasa pret de doua minute am mangaiato si mi-am continuat de drum.
   Ajungand in fata sifonierului de lemn il deschid si se aude un scartait acolo aveam un tricou negru niste blugi albastri rupti in ghenuchi si tenesi albi mam imbracat rapid si am coborat dinou jos.
Mi-am luat ghiozdanul greu pe umeri mici,o pup pe mama pe fruntea ei plata si o lacrima de cristal se arata pe obrazul ei fin spunandumi in suspin pa Sakura iar eu am plecat lasand-o in spate fara a ma uita dinou la ea am plecat pe usa...
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
O viata de liceu Asss10O viata de liceu J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

O viata de liceu Empty
MesajSubiect: Re: O viata de liceu   O viata de liceu I_icon19Vin 19 Iul 2013, 12:31

Capitolele unui fic trebuie sa aiba cel putin 25 de randuri, cred ca ti-am mai spus asta deja. Treci pe la Regulament si informeaza-te, apoi poti sa scrii un fic. De asemenea, ficul nu e deschis unde trebuie, il voi muta eu. Fii mai atenta pe viitor si tine cont de reguli. Multumesc. :)

Edit: te-am rugat sa editezi mesajul acela, nu sa faci un alt post.


O viata de liceu Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

O viata de liceu Empty
MesajSubiect: Re: O viata de liceu   O viata de liceu I_icon19Lun 23 Sept 2013, 20:34

        Fanfic blocat din cauza inactivitatii.


O viata de liceu A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Continut sponsorizat




O viata de liceu Empty
MesajSubiect: Re: O viata de liceu   O viata de liceu I_icon19

Sus In jos
 

O viata de liceu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-