Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sakura Senju !? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sakura Senju !? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sakura Senju !?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Alyx99
Academy Student
Academy Student
Alyx99

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Battlefield
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Hobbyurile mele sunt desenul , crearea de amv-uri si scrisul.
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!

Sakura Senju !? Empty
MesajSubiect: Sakura Senju !?   Sakura Senju !? I_icon19Vin 19 Iul 2013, 15:42

Sa incepem :
Sakura poate apartine de clanul Senju? De ce intreb asta? Pai cred ca stim toti semnul clanului Haruno Un cerc , dar Sakura apare pe una din copertile manga cu un cerc cu un punct in mijloc identic cu semnul lui Hashirama. Apoi stim ca Sakura are ochii Verzi( culoare energizanta reprezentand sanatatea ) aceeasi culoare o are si Tsunade la jacheta sa , dar si Hashirama la acel semn. De asemenea Sakura cand a intalnit-o pe Ino statea ghemuita , aceasi pozitie pe care Hashirama o avea cand l-a intalnit pe Hashirama! Despre ochii Sakurei am vorbit....dar despre comportamentul ei timid (cand era mica) este asemanator cu comportamentul lui Hashirama. Coincidente? Ce spuneti de un interviu luat lui Kishimoto acum cativa ani in care spunea ca ar fi vrut sa o faca pe Tsunade bunica Sakurei? Dar despre cover-ul intitulat ''Flowers dancing on the battlefield'' unde Sakura poarta o armura rosie identica cu a lu Hashirama? Sa nu uitam ca parintii Sakurei au fost bine ascunsi pana recent .. De ce? Pai tatal Sakurei , Kizashi , apare in Road to Sakura cu un par rosu ca focul specific clanului Uzumaki, iar Mebuki,mama Sakurei are parul blond ca al lui Tsunade...este doar o teorie dar...se poate ca , clanul Haruno sa fie rezultatul unei casatorii intre un Uzumaki si un Senju .... Clanul Haruno sa fie un descendent Senju.....Sakura sa nu fie copilul lui Kizashi si Mebuki?...sau e totul o coincidenta stranie?
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Sakura Senju !? Empty
MesajSubiect: Re: Sakura Senju !?   Sakura Senju !? I_icon19Sam 03 Aug 2013, 23:52

Nu am gandit asa pana acum, dar e foarte interesant. Posibil, cine mai stie, poate Kishi-san a pregatit ceva glorios si pentru Sakura. Iar daca este cum spui tu aceste lucruri vor fi descoperite abia in Akipuden, cred.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Sakura Senju !? Asss10Sakura Senju !? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Sakura Senju !? Empty
MesajSubiect: Re: Sakura Senju !?   Sakura Senju !? I_icon19Mier 30 Oct 2013, 11:21

Este destul de interesant si chiar nu mam gandit la asta pana acum. O sa vedem pe viitor daca este asa sau nu happy2
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Sakura Senju !? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Sakura Senju !? Empty
MesajSubiect: Re: Sakura Senju !?   Sakura Senju !? I_icon19Sam 02 Noi 2013, 21:26

In momentul de fata Sakura ramane un mister


Ultima editare efectuata de catre Dana :3 in Lun 13 Oct 2014, 22:49, editata de 1 ori
Sus In jos
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

Sakura Senju !? Empty
MesajSubiect: Re: Sakura Senju !?   Sakura Senju !? I_icon19Dum 03 Noi 2013, 17:29

Waa... şi apoi haterii nu o să mai spună că-i nefolositoare!
Sus In jos
Byby_Smiley
Genin
Genin
Byby_Smiley

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În pragul altei lumi, unde zeii mor.
acebook acebook : Beatris


Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 307
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : scris și poezie
Stare de spirit Stare de spirit : incertă

Sakura Senju !? Empty
MesajSubiect: Re: Sakura Senju !?   Sakura Senju !? I_icon19Lun 13 Oct 2014, 11:38

Este o mare posibilate... Asta am observat si eu si, da, cred ca da. Intr-un episod, nu mai stiu exact, unul recent oricum, parca Tzunade se gandea la Sakura ca fiind fiica unuia dintre hokage... Gresesc? Nu! Asa-i! Celui de-al 5-a! Sau stai ca Tzunade este a 5-a... Sau poate pentru ca ea este bunica? Doamne! M-am zapacit, jur! Ma uit si caut, dupa am sa dau edit cu exact ceea ce am vazut!

Moooor! M-am gandit atunci cand am vazut episodul, dar acum mi-am dat seama de Sakura Senju!!! Haaaa! huh? what?lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sakura Senju !? Empty
MesajSubiect: Re: Sakura Senju !?   Sakura Senju !? I_icon19

Sus In jos
 

Sakura Senju !?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-