Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sakura/Kushina Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sakura/Kushina Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sakura/Kushina

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Mona™
Genin
Genin
Mona™

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : La casuta mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 352
Puncte : 366
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa

Sakura/Kushina Empty
MesajSubiect: Sakura/Kushina   Sakura/Kushina I_icon19Vin 30 Aug 2013, 00:25

Buna,cam toata lumea spune ca cele doua seamana foarte mult la caracter...acuma cateva demonstrati:
1.Sakura era batjocorita de copii dincauza fruntii ei mari,la fel cum s-a intamplat si cu Kushina care a fost batjocorita dincauza parului ei foarte rosu
2.Sakura isi ura fruntea ei mare,Kushina isi ura parul ei rosu
3.Sakura nu-l placea pe Naruto ca ,,prieten,, il credea doar un ,,prostanac,,.Kushina nu-l placea pe Minato ca era ,,ciudat,,
4.Sakura a fost complimentata de Naruto mai stiti episodul 2 cand el s-a transformat in Sasuke:))si i-a spus ca are o frunte frumoasa:)),Kushina a fost complimentata de Minato ca are un par foarte frumos
5.Naruto a schimbat-o pe Sakura,Minato a schimbat-o pe Kushina
6.In lupta cand Sakura si-a taiat parul e putin asemanatoare cu Kushina cand a prins-o de par iar dupaia ele au devenit mai puternice
7.Sakura cand a fost atacata de Gaara,Kushina rapita de acei ninja
8.Naruto a facut din rasputeri sa o salveze pe Sakura,Kushina salvata de Minato
9.Sakura si Kushina se enerveaza foarte repede,mai tineti minte cand Sakura l-a batut pe Konohamaru se aseamana cu Kushina cand ii batea pe acei copii.
10.Sakura mereu foloseste cuvantul:Shannaro,Kushina mereu foloseste cuvantul:Dattebane ca Naruto:))

Si acum cateva poze:

1.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
2.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
3.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Imi cer scuze daca nu v-a placut ca mai mult arata NaruSaku....nu-mi place sa fiu sincera acest cuplu mai mult NaruHina,dar aceste detali le-am vazut in diferite videoclipuri,imagini...Multumesc daca ati citit:d!
Sus In jos
Alyx99
Academy Student
Academy Student
Alyx99

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Battlefield
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Hobbyurile mele sunt desenul , crearea de amv-uri si scrisul.
Stare de spirit Stare de spirit : Happy!

Sakura/Kushina Empty
MesajSubiect: Re: Sakura/Kushina   Sakura/Kushina I_icon19Mier 04 Sept 2013, 23:19

Ei bine, Sakura seamana mult si cu Mikoto, dar daca ma intrebi pe mine cuplul MinaKushi seamana cu SasuSaku , deoarece Sasuke este mai calm , iar Sakura este mai impulsiva. Sa nu uitam ca Naruto are caracterul Kushinei si chiar a numit-o pe Hinata "ciudata" , acelasi apelativ pe care Kushina l-a folosit pentru Minato. 
    Si despre motivul 5 nu sunt de acord(sper sa nu te superi) pe Sakura a schimbat-o Ino, Sakura era foarte timida , exact ca si Hinata. Naruto a schimbat-o pe Hinata, prin determinarea si incurajarile sale. Hinata a devenit puternica deoarece dorea sa poata lupta la acelasi nivel cu Naruto(exact ca si in cazul Sakurei care dorea sa se lupte la acelasi nivel cu Sasuke) . Dupa parerea mea Hinata este la fel ca Minato si Naruto ca si Kushina. See ya! :*
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Sakura/Kushina Asss10Sakura/Kushina J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Sakura/Kushina Empty
MesajSubiect: Re: Sakura/Kushina   Sakura/Kushina I_icon19Mier 30 Oct 2013, 11:11

Chiar vad o asemanare intre cele doua. Indiferent de situatie Sakura incepesa de indeparteze de Kushina ca aspecte ceea ce e bine.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Sakura/Kushina J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Sakura/Kushina Empty
MesajSubiect: Re: Sakura/Kushina   Sakura/Kushina I_icon19Dum 03 Noi 2013, 18:45

Sunt asemanari intre ele asta nu pot nega
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Sakura/Kushina J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Sakura/Kushina Empty
MesajSubiect: Re: Sakura/Kushina   Sakura/Kushina I_icon19Joi 05 Mar 2015, 10:19

De cand nu s-a mai comentat pe aici!
Si eu vad o asemanare foarte mare intre Sakura si Kushina, dar iata ca ca Naruto nu a fost cel potrivit pentru rozalie. Pana la urma, Naruto nu seamana atat de mult cu Minato, ba chiar as putea spune ca a mostenit mai mult caracterul mamei sale. De aceea poate ca nu ar fi facjt un cuplu potrivit cu Sakura. In plus, exista o diferenta intre cele doua personaje feminine: Sakura a fost mereu violenta cu Naruto, dar nu-mi aduca aminte ca Kushina sa fi avut un comportament asemanator. Pe langa asta, calmitatea lui Minato parca o regasim mai mult la Sasuke, deci SasuSaku forever, mai ales ca acum e canon!
Sus In jos
Mona™
Genin
Genin
Mona™

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : La casuta mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 352
Puncte : 366
Reputatie Reputatie : 12
Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa

Sakura/Kushina Empty
MesajSubiect: Re: Sakura/Kushina   Sakura/Kushina I_icon19Sam 07 Mar 2015, 16:59

Chiar ma bucur ca NaruHina&SasuSaku in sfarsit  sunt impreuna ... Nu stiu nu imi imagineam deloc sa fie NaruSaku canon...Dar chiar de cand nu s-a comentat la topic-ul asta rusinos]
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sakura/Kushina Empty
MesajSubiect: Re: Sakura/Kushina   Sakura/Kushina I_icon19

Sus In jos
 

Sakura/Kushina

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-