Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Suferinta Sakurei Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Suferinta Sakurei Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Suferinta Sakurei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ana Anutza
Academy Student
Academy Student
Ana Anutza

Sex : feminin Localizare Localizare : Braila
acebook acebook : AnaMaria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : facebook, filme, distractie etc.
Stare de spirit Stare de spirit : indiferenta

Suferinta Sakurei Empty
MesajSubiect: Suferinta Sakurei   Suferinta Sakurei I_icon19Mier 04 Sept 2013, 16:24

  Capitolul 1
   Era o zi superba de vara,soarele apunea,iar eu stateam linistita pe sejlongul de la piscina din spatele casei si priveam cu ochi mari reflexia soarelui in apa si eram foarte ganditoare.Ma gandeam la iubitul meu Sasuke,eram impreuna de 1 an jumate si ne iubeam extrem de mult.Parinti meu erau in Franta pentru 3-4 zile,erau plecati cu afaceri si hotarasem ca in aceste zile sa il chem pe Sasuke la mine sa stam impreuna.Stand pe sejlong eram foarte nelinistita sau nu stiu daca acesta e cuvantul potrivit sa spunem ca eram emotionata din cauza ca era  prima data cand vroiam sa dorm cu Sasuke.
       
     In 30 de minute urma sa ajunga acasa,m-am ridicat dupa sjezlong si m-am dus in camera mea roza sa ma schimb,am deschis sifonierul cel uriasi si nu stiam cu ce ar fi trebuit sa ma imbrac.Cred ca ar fi bine sa imi iau costumul de baie poate o sa facem si o baie mica in piscina cea mare,si o rochie subtire si lunga de culoare albastra la fel ca costumul pentru ami acoperi silueta.Dupa ce m-am imbracat m-am dus in fata oglinzii am aprins luminile din jurul acesteia si vroiam sa ma machez,nu vroiam ceva sofisticat vroiam ceva simplu,lui nu ii placea cand ma "boiam" la ochi,asa ca am hotarat sa ma dau cu putina pudra o dungulita foarte subtire cu tusul si putin albastru ca sa se asorteze cu rochita.Nici bine nu terminasem ca se aude soneria,coboram scarile si parca nu se mai terminau eram extrem de nerabdatoare sa il vad,am deschis usa di spre surprinderea mea parca am fi vorbit dinnainte,era imbracat cu o pereche de blugi de culoare albastra la fel ca rochia mea,cu un tricou alb care ii scotea corpul foarte lucrat in evidenta si o pereche de tenisi de aceeasi culoare.
    
      Si el cand ma vazuse ramase la  fel de uimit ca mine se citea foarte clar dupa  fata lui,ma examina din cap pana in picioare,deparca ar fi fost prima oara cand am iesit impreuna.Vad ca ascunde ceva la spate si incercam sa vad ce este iar el a vazut asta,si ca sa nu ma faca sa astept imi darueste un buchet de trandafiri rosii extrem de frumosi.
        -Buna seara iubita mea!Astia sunt pentru tine,esti superba,te vad in seara asta atat de frumoasa de parca ar fi prima oara cand te vad,am ramas fara cuvinte.Imi spune el cu o voce putin tremurata,se vedea ca nu isi gaseste cuvintele.
        -Buna seara si tine!Iti multumesc mult pentru flori sunt superbe si nu trebuie sa spui nimic daca nu iti gasesti cuvintele.Ma apropii incet spre el si il sarut.


   Il iau de mana mergem in bucatarie pentru a pune trandafirii intr-o vaza si dupa iesim in spatele casei la piscina unde erau lumanarelele aprinse,timpul era de partea noastrai pentru ca nu batea vantul si nu avea cum sa se stinga lumanarile,tinandul de mana eram cu un pas in fata lui si il trageam mergand spre piscina,el se opreste si ma trage incet de mana spre el,imi pune mana pe mijloc si ma trage incet spre el apropiinduma din ce in ce mai mult,eu ii pun mana pe pieptul care parea ca vrea sa iasa din acel tricou stramt si ne sarutam tandru,ne apropiasem de un sezlond si il impingeam incet pentru al aseza iar el ma tragea incet spre el.Se intinse incet iar eu eram deasupra lui si sarutanduma imi ridaca rochia incet cu mana mangaindumi piciorul,ma gadila dar in acelasi timp imi placea si nu a-si fi vrut sa il opresc,se ridica cu mana din ce in ce mai sus si incet,incet imi daduce rochia jos,ramanand doar in costum,banuiam ca venise randul meu,imi era extrem de rusine,era prima data cand ajunsesem asa departe,ii bagam mana pe sub tricou si il mangaiam incet cu degetele,acest gest excitandul si ii dau si eu incet tricoul jos,se ridica incet,se desface la curea,si isi daduse blugi jos,sarutanduma ma ia in brate ca pe o mireasa si se aruncase ci mine in piscina,se vedea ca e putin incins,dar totusi nu sa terminat nimic,abia incepuse,ma bagase incet in coltul piscinii si incet imi desfacuse sutienul,dintr-o data o adiere de vand venita de nicaieri stinsese toate lumanarile facand totul mai romantic decat era si continuasem ceea ce incepusem fara ca ceva sa ne opreasca.Dupa o ora iesim incet din apa ne punem prosoapele pe noi si ne urcam in camera mea,eu ma duc in camera parintilor pentru a lua o camasa de a tatei sa ma imbrac iar el se schimba in camera mea,cand intru,el inca nu terminase sa se imbrace pentru ca eu am fost mai rapida si doar ce isi pusese lenjeria intima "boxeri" acoperindui partile intime,ii privesc abdomenul,corpul cel bine facut,si ce e drept ma excita,avea un fizic de invidiat pentru alti baieti,nu se mai chinui sa se imbrace,ma ia de mijloc si ma apropie de el ma saruta si incet,incet imi deschidea nasturii camasii,lasanduma doar in chiloti pentru ca nu imi mai pusesem si sutienul,ma ia in brate si ma aseaza incet in pat,ia cearceaful care il aranjasem pe perna si ne inveleste nevazunduse nici macar capul,eram bagati cu totul sub acel cearceaf,seara abia incepuse si parea ca nu vrea sa se mai termine.


Ultima editare efectuata de catre Ana Anutza in Dum 22 Sept 2013, 01:46, editata de 3 ori
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Suferinta Sakurei J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Suferinta Sakurei Empty
MesajSubiect: Re: Suferinta Sakurei   Suferinta Sakurei I_icon19Mier 04 Sept 2013, 17:31

nr1 Ma bucur ca sunt prima care iti da un com
Deci imi place , nu am cuvinte , mai alesc faptul ca ei sunt deja impreuna
s vede ca sasuke al nostru vrea putina distactie
Si de ce  ai terminat cand devenea mai interesant, dupa cum vad ca spune si titlul ficului v-a fi multa suferinta
te pwp dulce spor la idei si hai cu nextul repejor


Suferinta Sakurei 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

Suferinta Sakurei Empty
MesajSubiect: Re: Suferinta Sakurei   Suferinta Sakurei I_icon19Mier 04 Sept 2013, 18:47

Helăău ma' lăv love 
A venit şi nătânga de Felicia, din păcate a 2-a. Dar na, mai bine mai târziu decât niciodată lough
Deci, îmi place, dar ai unele greşeli de tastare. Ei, nu-i nimic. Se rezolvă cu un edit heh
Cam grăbiţi cei doi, nu crezi? lough
Ştii ce nu mi-a plăcut? waiting Că Sakura a luat o cămaşă de-a lu taică-său.
Nuu! e urââât biciuitor 
Şi, de acum, după semnele de punctuaţie, lasă un spaţiu.
Iar când scrii numele capitolului, lasă un rând liber, şi poate scrii altfel faţă de restul textului. Dă un aspect mai plăcut.
Pentru început, eşti bună in love .
Bunăciunea mea lough 
Săă vedem ce ne aduci în continuare. Sper că nu ne laşi zile întregi pe uscat waiting 
Anunţă-mă cum o faci de obicei.

Ti puup a hug
Sus In jos
Ana Anutza
Academy Student
Academy Student
Ana Anutza

Sex : feminin Localizare Localizare : Braila
acebook acebook : AnaMaria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : facebook, filme, distractie etc.
Stare de spirit Stare de spirit : indiferenta

Suferinta Sakurei Empty
MesajSubiect: Re: Suferinta Sakurei   Suferinta Sakurei I_icon19Joi 05 Sept 2013, 03:49

                                Capitolul 2


Era cea mai frumoasa seara care putea exista si visam la  ea de mai bine de un an, insfarsit a venit, eram extrem de fericit.Sakura adormise cu capul pe pieptul meu iar eu stateam cu ochii in tavan si ma gandeam la tot ce sa intamplat in ultimele ore si nu numai.
   
   O iubeam extrem si nimeni si nimic nu ne putea despartii.Simteam ca pot face orice pentru ea ,toate astea pentru ca o iubeam enorm.Ea era cea mai importanta femeie din viata mea dupa mama, nu iubisem pe nimeni niciodata asa cum o iubeam pe ea.Poate si din cauza ca cu ea am avut cea mai lunga relatie.Stand cu ochii in tavanul cel alb ma jucam incet in parul ei cel roz.Ma gandeam la ce surpriza ii pot face si eu, vroiam ceva romantic, ceva care sa o uimeasca.Ma gandeam la o cina langa piscina dar nu stiam cum sa fac pentru ca cu siguranta nu avea de gand sa plece de acasa.Nu dupa mult timp adormisem.Adormind cu gandul la ea o visasem.Am visat ca aveam un copil impreuna si ca acel copil ne unea mai mult decat suntem, oare asa va fi?Oare chiar vom avea un copil?
 
     Eu imi doream mult un copil dar ea inca nu era majora.Ea avea doar 17 ani, nu era pregatita pentru a deveni mama, chiar daca si ea isi dorea asta mai avem de asteptat.Dimineata cand ma trezesc ea venise cu micul dejun la pat, imi adusese o cana cu ceai si unt cu marmelada.Mancand niciunul nu spuneam nimic.Eu eram extrem de ganditor, ma gandeam ca asta e tot ce imi doresc, sa fim amandoi, doar noi doi la casa noastra si nimic sa nu ne deranjeze.Ea observa linistea mea si incerca sa zica ceva, se schita pe fata ei, dar banuesc ca nu isi gasea cuvintele.


      -Ce se intampla?Ce ganduri iti bantuie mintea facandute atat de silentios?Spuse ea gasindusi cuvintele.
       -Nu se intampla nimic.Ma gandeam doar ca asta e tot ce mi-am dorit, mi-am dorit mereu sa fiu cu tine, adica doar noi doi fara sa ne deranjeze nimeni, fara programe adica la ora 23.00 sa fii acasa, fara certuri daca intarzii 10 minute, fara nimic din toate astea, doar noi doi si nimic altceva.Ii spun impartasindumi gandurile.
       -Nu iti face griji curand va veni si ziua aia, cel putin asa sper, stii doar ca tatal meu e mai dur, pe mine ma mira cum de ma lasa si pana la 23.00, daca ar stii ca tu acum esti la mine cred k acum ar pleca din Franta si ar veni sa ma calce in picioare, nu avem ce sa ii facem, asa e el, noi trebuie sa incercam sa trecem peste fara sa ne afecteze relatia.


   O vedeam ca ii e frica de ceva, dar nu stiu de ce.Erau doua variante, ori ii este frica de tatal ei sa nu afle ca sunt la ea, ori ii este frica sa nu ne afecteze relatia comportamentul tatalui ei, era cu siguranta a 2 a, dar pe mine nu ma va afecta,pentru mine e important ca ea sa fie bine si sa ne iubim pentru totdeauna
       O iau in brate si ii spun la ureche ca nimeni, nimic si niciodata nu ne va afecta relatia si ca iubirea noastra e prea puternica pentru a fi afectata de ceva.Vazusem ca i s-au luminat ochii asta insemnand ca am avut dtreptate ii era frica ca tatal ei sa nu ne afecteze relatia.Nu dupa mult timp ii suna telefonul, era chiat tatal ei, vedeam ca ii este frica sa raspunda si ii spun sa raspunda ca eu nu voi scoate nici un sunet.Ii raspunsese nu vroia nimic, decat sa stie cum este fata lui, daca a mancat, daca se simte bine, toate intrebarile care le pune orice parinte, dupa care inchise telefonul si era fericita ca tatal ei nu isi daduse seama de nimic.Eu stateam in fund in patul cel mare, iar ea de fericire se arunca in bratele mele asta facanduma sa cad pe spate si ma saruta extrem de fericita.Se facuse ora 16.00 iar eu inca nu stiam cum s-o "gonesc" de acasa ca sa ii pot pregati cine.Imi venise o idee, aceea de a o suna pe Hinata, cea mai bina prietena a noastra pentru a invitao la un suc, sa iasa putin ca fetele, iar aceasta pentru a nu ma refuza pentru ca spunea ca vreau sa fac ceva fosrte frumos  a acceptat.Nu dupa mult timp vine Sakura si imi spuse ca a sunato Hinata si trebuie sa iasa cu ea pentru ca are sa ii spuna ceva important, iar eu  i-am spus bineinteles dute iubita, asta lasanduma sa ma apuc de pregatiri.Nici bine nu plecase ca deja eram in curte unfland baloane, aruncandule in piscina, dar totusi lipsea ceva, lipseau petalele de trandafiri.Ma urc repede in masina si ma duc la cea mai apropiata florarie pentru a cumpara trandafiri, ma intorc repede acasa si arunnc petalele de trandafiri in apa, aprind lumanarelele care erau aranjate pe gazon si incet, incet terminasem cu pregatirile in curte,mai ramasese doar mancarea,dar inca nu stiam ce ar trebui sa gatesc.Alergam ca un nebun prin bucatarie si toate astea pentru ca nu stiam ce produse avem si ce a-si putea gatii.Ma hotarasc sa fac mancare chinezeasca.Terminasem scoala de bucatari,stiam sa fac detoate.Dupa ce termin mancarea imi amintesc ca nu am aranjat masa.Fug in curte si asez masa cu trandafiri si o lumanare in mijloc,o sticla de vin rosu si nu lipsea decat mancare.Terminasem de facut totul.Nu dupa mult timp vine si ea,ma duc la usa sa o astept,ii spun ca nu trebuie sa spuna nimic,o leg la ochi si o duc in curte.O deslag la ochi si ramase surprinsa nu se astepta.Ma ia in brate ma saruta si imi multumeste pentru surpriza minunata pe care i-o facusem.Ne asezam la masa si ia se chinuia sa manance cu betigasele.Ma duc in spatele ei, o iau de mana si o invat cum se mananca.Ea inloc sa fie atenta la ce o invatam ma privea in ochi cu un zambet minunat ,dar totusi invatate.Era totul minunat.Aceste doua zile au fost superbe alaturi de ea.Daca o aveam pe ea nu imi mai trebuia nimic altceva.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Suferinta Sakurei J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Suferinta Sakurei Empty
MesajSubiect: Re: Suferinta Sakurei   Suferinta Sakurei I_icon19Joi 05 Sept 2013, 10:33

Edit
Hey!! vad ca ai adus nextul repede
De ce nu mai anunta, in legatura un capitolul a fost unul
  foarte frumos, ma bucur pentru ei 
te pwp spor la idei in continoare


Suferinta Sakurei 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

Suferinta Sakurei Empty
MesajSubiect: Re: Suferinta Sakurei   Suferinta Sakurei I_icon19Joi 05 Sept 2013, 12:31

Helăău happy
Ma' lăv, de ce nu m-ai anunţat? Sau mi-ai spus pe mess/facebook? -am intrat direct aici.
Îmi place capitolul, dar la fel ca în precedentul, ai greşeli de tastare. Şi ţi-am mai spus eu ceva cu repetiţia aceluiaşi cuvând. waiting
Îmi place totuşi. La începu e greu, ai să devii mult mai bună kiss
Acum, tocmai ce m-am trezit, deci nu pot lăsa un comentariu mai inteligent de atât lough 
Anunţă-mă de continuare.
Ti puup a hug
Sus In jos
Ana Anutza
Academy Student
Academy Student
Ana Anutza

Sex : feminin Localizare Localizare : Braila
acebook acebook : AnaMaria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : facebook, filme, distractie etc.
Stare de spirit Stare de spirit : indiferenta

Suferinta Sakurei Empty
MesajSubiect: Re: Suferinta Sakurei   Suferinta Sakurei I_icon19Dum 22 Sept 2013, 01:15

Capitolul 3

      Era 10.00 dimineata ne trezisem amandoi odata,nu se mai intamplase pana acum,am auzit 2 cuvinte estrem de frumoase care imi facuse vreo 2-3 fluturasi in stomac,acele 2 cuvinte erau "neata iubita",adoram aceste 2 cuvinte si a-si fi vrut sa le aud in fiecare dimineata cand ma trezesc,dar stiam ca asta inca nu e posibil si ca mai trebuie sa astept.Statea cu capul pe perna si se uita in tavan la fel ca mine.M-am intors cu fata spre el si i-am raspuns cu o voce extrem de calda si putin somnoroara "neata si tie iubitule" si l-am sarutat.Totul era superb,speram ca parintii mei sa mai stea inca o zi doua sau daca era posibil chiar si mai mult.
     Sarutandu-ma ma luat in brate ca pe un fulgusor si ma pus peste el,ma saruta in continu,parea ca nu se mai satura de mine,dar sincer eu chiar nu ma saturam de el.Telefonul ne intrerupe scena de dragoste,era tatal meu,vroia sa stie cum stau,ce fac,daca mananc si cel mai important si cea mai trista vestea a fost ca in 5 ore ajungea acasa.Ii dau vestea cea urata lui Sasuke si vad ca se schimbase la fata,avea o fata umpic trista,dar nu puteam face nimic.Se duse in baie fara sa scoata nici un sunet si se bagase sa faca un dus.Imi parea rau pentru vestea care i-o dadusem,nici eu nu a-si fi vrut sa vina era totul extrem de frumos,iar cand putea deveveni mai frumos sa sticat totul.Ma duc in baie,ma dezbrac si ma bag in dus cu el.Cand ma vazuse i se luminae putin fata,il mangai si ii spun ca nu trebuie sa isi faca griji si ca ne vom vedea,vom iesi in oras,nu ne va putea opri nimeni dragostea care ne-o purtam.Imi baga mana in par,ma mangaie,ma saruta iandru,ma ia incet de mijloc si ma apropie mai mult de el,iar apoi ma ia in brate si ma lipeste iar de perete.ce putea fi mai frumos de atat? Doar noi doi si nimeni altcineva care sa ne deranjeze. Am stat aproximativ o ora jumate sub dus jucandune,prostindune si iubindune. Timpul trecea si el trebuia sa plece.Ii pregatisem ceva sa manance,mie nu imi era foame,dar mi-a spus ca daca nu mananc cu el nu va mai manca din cauza ca e ultima data cand putem manca impreuna acasa la mine sine stie pentru cat timp.Am mancat impreuna, stiam ca are dreptate in aproximativ 3 ore parinti mei se intorceau si nu mai aveam libertatea care am avuto in aceste 3 zile.Timpul trecea odata cu vorbele noastre si cu lucrurile pe care le faceam si mai ales cu dragostea noastra.Trebuia sa isi pregateasca geanta si sa plece.Am urcat sus impreuna cu el pentru al ajuta,incet,incet am terminat de facut si geanta.Ma privea, era trist, nu vroia sa plece se vedea asta.Ma luat in brate si timp de 10 minute nu a spus niciunul nimic stateam doar imbratisati.Imi desprinde incet mainile care erau lipite de mijlocul lui,ma pupa pe frunte si imi spune ca ar trebui sa plece pentru ca e posibil sa ajunga mai devreme parinti mei daca nu o sa fie trafic.Toata sclipirea din fata mea se intuneca, eram trista, imi parea extrem de rau, dar incercam sa fiu puternica pentru amandoi si sa ma gandesc ca nu ne despartim si ca maine vom iesi in oras.Asta i-am spus si lui, mi-a spus ca am dreptate ma pupat si ma luat de mana indreptandune spre una de la iesire.Ma luat iar in brate ma sarutat si a plecat trist,ii priveam mersul de la spate era extrem de frumos schitez un zambet pentru acest gand si intru in casa.Dupa jumatate de ora ajung si parinti mei.Mama a venit ma pupat ma luat in brate se vedea ca i-am lipsit.Era ciudat dar eu nu aveam acelasi sentiment,imi lipsise dar a-si fi vrut sa mai stea in vacanta.Dupa vine si tata ma pupa si el si ma ia in brate.Au facut un mic tur al casei sa vada in ce postura este,daca am stricat ceva sau mai stiu eu ce.Tata intrase in camera la mine,era totul aranjat curatenie nimic dezobisnuit,dar ii atrasese atentia o mica chestie care era jos langa pat,erau boxeri lui Sasuke,cred ca ii cazuse din geanta inainte sa o inchida.Tata nu purta boxeri nu avea nici macar o pereche si chiar daca ar fi portat nu aveau ce cauta in camera la mine.Ma chiama furios,eu ma duc linistita nu banuiam absolut nimic.Cand sa intru in camera imi arunca boxeri in fata.
   
         -Cine a fost aici cat timp am fost noi plecati?A tipat cu o voce extrem de groasa la mine,a venit furios si imi daduse i palma.Cazusem din picioare si izbucnisem in plans si de durere si de frica.
         -Te-am intrebat ceva si astept in clipa asta raspunsul.Cine a fost aici in lipsa noastra?Ma ia de brat si ma ridica in picioare,eram extrem de aproape de el si imi era foarte frica
          -Nimeni,nu a venit nimeni.Ii raspund cu o voce foarte tremurata.

     Imi mai da o palma asta daramanduma in pat.Imi punea in continu aceeasi intrebare,se urcase cu genunchii in pat si ma umplea de palme.Eu plangeam in hohote de durere, nu stiam cum sa il opresc. In acel moment venise repede si mama pentru ca auzise galagie,il vede ca da ca disperatul in mine si il trage de mana spunandui sa se opreasca si intrebandul ce sa intamplat.Ii explicase ce sa intamplat,mama ma privise cu o fata dezamagita, il ia de mana pe tata si coboara impreuna in bucatarie.Nu stiu ce au vorbit, eu eram in pat si plangeam, stateam cu un servetel la nas din cauza ca imi curbea sange, imi daduse un dos de palma in nas asta provocand o avalansa.Nu dupa mult timp venise mama la mine in camera,aveam servetelul plin de sange,scosese un pachetel de servetele din buzunar si incerca sa ma stearga la nas, dar sangele nu se oprea.O vedeam cu lacrimi in ochii, ii era mila se vedea, dar se vedea si dezamagirea din ochii ei.

        -Vreau sa vorbim putin ca intre fete, uita ca sunt mama ta macat pentru jumatate de ora, considerama prietena ta si deschidete in fata mea. Spuse ea in acelasi timp in care ma stergea si la nas.
         -Vrei sa stii cine a venit aici nu? Iti voi spune.A venit Sasuke, nu stiu daca iti mai amintesti, iti spusesem odata ca am un iubit pe nume Sasyke, dar nu te-a interesat asa ca nu m-am intrebat nimic de el, eu cum a-si putea sa ma deschid in fata ta daca tu nu ma asculti niciodata atunci cand incerc sa vorbesc cu tine,stiu ca ai probleme,stiu ca nu esti o femeie fericita, stiu ca din cauza tatei tu nu mai esti fericita, te inteleg, daca iti amintesti sunt si eu in aceeasi situatie ca tine si pe mine ma bate si pe mine ma jicneste si mie imi face ceea ce iti face tie, eu nu ma descarc niciodata la tine pentru ca stiu ca le ai si tu pe ale tale si nu vreau sa te incarc cu ale mele, dar credema ca nu mai suport sa vad ca se ia de mine din orice, el chiar daca nu fac nimic se ia de mine, iar daca nu imi da si o palma nu face nimic. Cat crezi ca mai rezist asa? Stii cat de bine a fost astea 3 zile fara el? Stii ce liniste a fost? Nu era nimeni care sa imi reproseze ceva sau sa ma certe. Ii spusesem toate astea izbucnind in plans, dar sincer ma descarcasem, nu mai puteam tine in mine atatea chestii, la un moment dat aveam senzatia ca explodez. Incepuse si ea sa planga ma ia in brate si imi spune ca ma intelege extrem de bine dar nu are ce sa faca. Isi sterge lacrimile si imi spune ca tata maine se duce la munca dar ea e libera si i-ar face placere sa vorbeasca cu mine despre Sasuke si despre ce anume am facut.A doua zi dimineata cand m-am  dus in bucatarie dau buna dimineata si bineinteles imi raspunde doar mama, tata era suparat pe mine, se ridica de pe scaun si plecase la munca. Mama imi pune o cana de ceai in fata se aseaza pe scaun langa mine si imi spune sa ii povestesc tot. Bineinteles ca nu ma mai oprea nici tancul, ma simteam extrem de bine vorbind cu mama despre Sasuke,nu am vorbit doar despre el am vorbit de mai multe chestii, inclusiv despre tata,ma simteam extrem de descarcata.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Suferinta Sakurei J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Suferinta Sakurei Empty
MesajSubiect: Re: Suferinta Sakurei   Suferinta Sakurei I_icon19Dum 22 Sept 2013, 11:10

edit
Hey!!Multumesc de anunt in primul rand , un capitol frumos  dar totusi trist 
pacat ca sa terminat ata de repede acele momenta si acum chiar ca o sa inceapa suferinta 
tatal mereu este mai grijului 
te pwp dulce spor la idei incontinoare


Suferinta Sakurei 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."


Ultima editare efectuata de catre Ella :) in Dum 22 Sept 2013, 16:51, editata de 1 ori
Sus In jos
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

Suferinta Sakurei Empty
MesajSubiect: Re: Suferinta Sakurei   Suferinta Sakurei I_icon19Dum 22 Sept 2013, 12:40

Helău happy 
Am ajuns şi eu pe aici, aşa, într-un final heh 
Păi, ce să zic? Îmi place cum ai povestit după ce au venit părinţii Sakurei.
Toată povestea asta mă duce cu gândul în altă parte... ştim noi.
Ar trebui însă să foloseşti unele cuvinte mai "sofisticaate" în unele locuri. Şi am văzut pe undeva cum scrii "a-si" nefiind formula corectă în acele cazuri. Nu stau să vorbesc acum pe tema asta.
Acum că ai 3 capitole, depune o cerere la "departamentul de critici". 
O să îţi spună criticul respectiv ce şi cum mai amănunţit în toate kiss
Mă bucur că te-ai gândit să aduci continuarea. 
Sper ca următoarea să vină curânt ;;) .
Sus In jos
csilla12
Genin
Genin
csilla12

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 0

Suferinta Sakurei Empty
MesajSubiect: Re: Suferinta Sakurei   Suferinta Sakurei I_icon19Dum 22 Sept 2013, 13:01

Continuarea este superba! Imi place ca Sakura a ajuns sa poata vorbi deschis cu mama ei! Sa vedem ce ne mai pregatesti. Te pup! in love
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Suferinta Sakurei Empty
MesajSubiect: Re: Suferinta Sakurei   Suferinta Sakurei I_icon19Joi 28 Noi 2013, 18:11

Fanfic blocat din cauza inactivităţii.


Suferinta Sakurei A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Continut sponsorizat




Suferinta Sakurei Empty
MesajSubiect: Re: Suferinta Sakurei   Suferinta Sakurei I_icon19

Sus In jos
 

Suferinta Sakurei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-