Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dance or die - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dance or die - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dance or die

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
ѕωєєту«3!
Genin
Genin
ѕωєєту«3!

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Monetan .. Pai .. In Alaska dupa Deidara cu tigaia :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Cantatu` la chitara bee <3 !!
Stare de spirit Stare de spirit : Super buna Beiibi` :x

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Mai 2011, 17:37

Uaaa ce frumos :X
OoO Itachi perversule :>
Este supeer
Frumy skumpo
Astept nextulesty happy2


Copilashhi : Chris sh Choco:love:
Barbatzel : Suke in love
Matushika: Mela
Mamy : Jessye in love
Taty: Tudorel
Surioare : Melly~>Bluffy~>Muffin' Jordan este al meu ... Andy Six ti'l dau :-" Te iubescc Melii :X Mumoasa mea :X:X Siis :X Jordaaan in love Hachi a meea :X:X :x Care il iubeshte pe Shiki .. Deci daca ii faceti voi ceva lu` Hachiko a mea va omor ! vine shiki sh va bea sangele k paiu` >:)Te iubesc Shibba lx: Malefica^^ Asta e siisu` meu pervers aolo vin in boxeri cu durex =)) Soricelu` meu siisu` care rotaie toot va bat daca ii face`ti cv ! Si iubirea mea RoxYuuKikyo albinutsa mea ❌x care zumzaiee o iubesc in love daca ii faceti ceva va intep cu furca de va fac fundu`strecuratoare >:) !

Nepotsi : denieverlove

Roseta e pe vaal dj
Sus In jos
http://rebeka-sakura.hi5.com
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Mar 10 Mai 2011, 21:28

Yeeey nextul! Sa vedem :

Descrierea- O ai si e din ce in ce mai buna. Ti-am mai spus ca ador cum scri? Daca nu stiai iti spun acum. E foarte frumoasa descrierea si se imbina extraordinar cu totul. Descrii mult sentimentele iar asta ma incanta nespus de mult. Tine-o tot asa!

Dialogul- Pai nu e sec si pot spune ca il folosesti numai cand trebuie. Se imbina foarte bine cu descrierea si e tare interesant.

Actiunea- Nu e deloc grabita. Imi place asa mult ca nu tragi lucrurile de coada. Ai multa descriere sentimentala, si suspans. E tare superb. Bravo!

Estetica, greseli de tastare/ gramaticale - Greseli ai cateva dar eram asa de captivata de continut incat nu am fost atenta. Oricum nu sunt grave si sunt putine. Ma bucur ca ( ,) cortectezi capitolul inainte de al posta. Imi place ca se poate citi usor, asezarea in pagina e tare buna si randurile se citesc repede. Marimea capitolului e foarte buna, nici mare nici mica, numai potrivita.

Atat am avut de spus. Ti-am zis eu ca nu prea mai am ce critica. Ai progresat mult si devii din ce in ce mai buna. Imi face asa o mare placere sa ibserv cum progresezi, s vad cum vi cu imbunatatiri la fiecare capitol. Faci o treaba buna, tine-o tot asa! Mult spor la scris si sper sa vi cu next-ul cat mai repede!


Dance or die - Pagina 2 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Dance or die - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Mai 2011, 22:47

Asa, am spus ca-ti las si comm. Iata-ma!
Ei bine pot sa spun ca ai mai progresat si te descurci mai bine. Ma bucur ca asculti sfaturile noastre si incerci sa fie mai bine ^.^

Am vazut niste greseli.

,, muzici '' - muzicii
,, Bani ''- Banii
,, oameni '' - oamenii
,, secuna '' - secunda
,, incerca '' - incercare
,, recupar '' - era mai bine sa fi scris ,, recuperez ''
,, plama '' - palma
,, infromat '' - informat
,, vacand-o '' - ,, vazand-o '' poate era

Cam atat am vazut eu. Ai grija ca atunci cand unele cuvinte sunt la plural sa le scrii cu doi de ,, i ''

Descrierea - ei bine observ ca incepi sa te descurci mai bine si asta ma bucura deoarece asculti sfaturile noastre. Nu a lipsit nici in acest capitol si ai descris ce se intampla si ce simtea ea, ceea ce e bine.

Dialogul - ma bucur ca nu e sec ci se imbina cu descrierea si naratiunea.

Actiunea - nu ai grabit-o ci ai mers lent si ai descris ceea ce se intampla, fara sa sari de la o idee la alta.

Estetica - la un moment dat ai pus si punct si virgula in acelasi timp. Greselile ti le-am enumerat. Ai putea sa mai inlocuiesti unele cuvinte sa nu le mai repeti asa de des, sa mai schimbi din ele.

Imi place in rest si sunt curioasa sa vad ce se mai intampla.
Sa pui repede next-ul.
Spor la scris si la idei.

Pupici kiss


Dance or die - Pagina 2 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Dum 15 Mai 2011, 16:01

next plzzzzz


Dance or die - Pagina 2 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Dance or die - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Mai 2011, 18:26

Este frumos Emma dap !
Pacat ca nu e sasusaku sad
Dar e frumos dap !
Next


Dance or die - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Dance or die - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Dance or die - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDance or die - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Dance or die - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Dance or die - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Mai 2011, 19:58

Elle ce sti tu legat de ficu meu? lough Pot schimba oricand orice....deci nu ma subestima lough Enjoy!



Capitolul IV:

,,Ce trebuie sa fac ca sa fiu si eu macar odata inteleasa?”


De ce nu i-a spus lui Tsunade ce tocmai facusem cu el? Sau mai bine spus ce tocmai i-am facut lui. De ce nu a facut-o? Putea sa ii zica foarte simplu ce se intamplase. Putea sa ma distruga din cateva cuvinte. De ce nu a facut-o? Ii pasa de mine? Nu. E imposibil. Tot ce doreste este sa ma faca a lui prin acest mod. Sa-i raman datoare, si in altfel decat sa-i fac lui pe plac nu puteam face. Oare era mai bine sa-i spuna doamnei Tsunade ce se intamplase? Probabil, dar niciodata nu vom sti raspunsul la intrebarile noastre.
Ma apropri de Itachi, si il privesc in ochi asteptand un raspund. Privirea lui parea una goala, dar poate ca eu eram ceea care o citea gresit. Asteptam raspunsul care ma putea lamuri. De ce? De ce a facut ceea ce a facut? Putea sa ma distruga pe loc. Sa ma faca faramite, dar nu! Nu a facut-o! De ce? Ii pasa de mine? Nu, era imposibil. Si daca da, de ce? De ce ma face sa cad? Sa-mi distrug psihicul? Vrea sa ma faca sa ajung la pamant, sa vin la el sa-i cer ajutor in ghenunchi. Nu! Nu voi face niciodata un asemenea lucru. Nu pot sa renunt acum! Am si eu demnitatea mea, nu? Am sulfet, inima, corp. Dar el nu isi poate da seama de nimic din ce simt. Pe el il intereseaza sa se distreze, sa distruga oameni sa-si faca pe plac.
Tip. Un tipat ascutit imi iese pe gura cand il vad cand se aproprie tot mai mult de mine si se sprijina pe umeri mei. Ma privea intr-un fel! Un fel ciudat? Ma dorea? Probabil sau era doar imaginiatia mea. Ce se intampla? Simt cu inima incepe sa bata mai tare, cum fruntea incepa sa imi transpire. Parca fugeam, eram urmarita. De cine? Dragostea, firca? Ahh!! De ce nu-mi pot raspunde la intrebari? De ce nu pot scapa de chinul asta. Imi doresc acum sa nu fi facut niciodata ceea ce am facut. Nimic din ce i-am facut lui Itachi nu meritase. De ce spun asemenea lucruri? Desigur ca meritase sa tip la el si sa-i spun totul pe fata. De ce spun altceva? O, nu! Planul ii merge! Ma face sa ma simt prost, sa ma simt vinovata de ce am facut. Ii merge. Se pare ca am pierdut jocul. O sa poata sa rada, sa-si bata joc de mine. Eu una renunt! Nu mai suport! Simt ca mor! Toate intrebarile fara raspuns.. Totul! Nu ami rezist! Ma predau.
Incerc sa articulez niste cuvinte dar lamentabil esuez. Itachi se poate sa-si fi dat seama de ceea ce incerc asa ca imi pune usor degetul pe buzele mele trasand usor conturul si privindu-ma in continuare in ochi. Aceiasi privire, aceiasi ochi, aceleasi intrebari care nu-mi dadeau pace! Ce vrea de la mine? De ce tot imi facea astea? De ce ma priveste in felul acela? Ahh!!! Gata! Pun piciorul in prag!

- De ce? De ce ai facut asta? de ce nu i-ai spus ceea ce s-a intamplat? Ce vrei de la mine? Ma vrei? Ei bine afla ca nu voi ceda, niciodata, spun mai hotorata ca niciodata prinvindu-l fix in acei ochi de ma mancau de vie. Ah!! Te rog, raspunde-mi, imi spun in gand.
- Nu sti... Acum chiar nu am timp pentru explicati, sakura. Uite sper ca ma poti ierta pentru ceea ce am vrut..adica.. stiu ce vreau sa spun cel mai bine. Uite! spune dandu-mi un fluturas pe care mi-l pune in mana darr nu-i ofera atentie acelui fluturas fiind prea prinsa in privirea lui. Sper ca prin acest lucru sa ma ierti si sa-ti arate ca vreau doar sa fim prieteni. Iarta-ma pentru ce era sa fac, spre ca ma vei ierta.

Ii vad umbra plecand, iar cu timpul disparand in intunericul holului pe care ma aflam. Eram singura, doar eu si... Muzica ce rasuna din club. Ma las pe vine si privescin locul in care acum cateva secunde se afla Itachi. De ce? De ce imi vrea prietenia? De ce vrea, neaparat, sa-l iert? te rog doamne, ajuta-ma sa pot intelege ceva. Mintea imi zboara la aceea privirea, calda si blanda cu care se uita in ochi mei. Simt cum un fior imi trece pe sira spinari cand momentele petrecute cu el mi se delureaza ca un film in capsorul meu . Imi duc mana la buze si simt cum corpul mi se incinge numai cand ma gandesc ca acestea au fost atinse de mana lui Itachi. Pielea imi era de gaina. De ce am aceste simptome? De ce cand ma gandesc la atingerile lui, oricat de nesimnificative, tot corpul imi tremura? De ce? Te rog doamne, nu ma face sa fac mai multe greseli de cate am facut. Imi las capul pe ghenunchi si las lacrimile sa-mi scufunde chipul.
Cea mai ghinionista persoana pe care am vazut-o, tocmai aceea eu sunt. Eu sunt cea mai proasta, mereu ii fac probleme singura. Mereu imi fac rau, mi-l provoc singura. Iar imediat dupa ce o fac observ si nu mai pot remedia nimic. Desi am 19 ani i ar trebui sa gandesc fiecare moment cu grija eu tocmai inversul il fac.
Imi ridic capul si privesc atent acel fluturas mov. La inceput nu vad decat niste litere insirate in toate partile, probabil din cauza lacrimilor, dar dupa ce mi le sterg observ o reclama. Se pare ca o trupa deabea scoasa pe piata are nevoie de inca un colg de...Dans! O, se pare ca Itachi a ochit tinta buna! M-a prins pe domeniul meu. Se pare ca trupa este formata din doi baieti unul pe nume Sasuke iar celalalt pe nume Naruto. Acestia au nevoie de un coleg/colega pentru a forma o trupa de dans care se pare ca doreste sa participe la cele mai mari concursuri de dans. Interesant. Preselectiile sunt maine la ora !6: 30. La tanc! Exact atunci termin orele deci, daca ma invoiesc maine seara la de lucru poate am sa merg la aceasta preselectie. Desigur ca voi da tot ce e mai bun din mine, ca sa ii uimesc pe asa zisi noi ,,colegi” mei de trupa. Voi merge acolo, si voi da tot ce e mai bun! Dansul e totul!

Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Mai 2011, 20:05

Yay! Prima! Deci, ma bucur mult ca ai pus capitolul. Imi place cum descrii, apropo.
Astept nextul repejor! Pupici si spor la scris! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Mai 2011, 21:04

Moamăăăă ;x;X;x
Cât am aşteptat capitoluu' măăă :x
E superb ;x
Ca toate celelalte;x
Te iubesc mă :x


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Dance or die - Pagina 2 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Dance or die - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Mai 2011, 21:15

Vai Emma
Foarte frumos
Vreau next
Mai ales ca e SasuXsaku
Nextt in love
Urgent


Dance or die - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Dance or die - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Dance or die - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDance or die - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Dance or die - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Dance or die - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Mai 2011, 19:45

Asa, uite ca iti las si comm daca tot am spus. Mda, era si timpul, nu-i asa? Ei bine, lasand asta la o prate, sa vedem ce pot spune...
Well...

Descrierea imi place,adica ai descris sentimentele personajelor si te-ai axat pe ce e important ceee ce e foarte bine si asa trebuie. Nu e seaca ci e la locul ei si te descurci cu ea. Insa mereu e loc de mai bine si stiu ca se poate.

Dialogul am vazut ca nu e sec si l-ai folosit doar cand il trebuia. Ceea ce imi place mie. Nu ai fraze scurte care nu isi au locul ci l-ai pus putin, numai cand era nevoie.

Actiunea - nu o grabeti ci mergi lent i descrii ce se intampla. Nu sari de la o idee la alta ca ititorul sa nu mai inteleaga nimic.

Estetica - pai vad ca lasi spatiu intre semnele de punctuatie cee ace e bine, dar aigrija unde pui virgula sau alte semne de punctuatie.
,, ...maine la ora !6: 30. ''
Acel semn al exclamarii nu isi avea locul. ca si cum ,, 6:30 '' e alta propozitie. Trebuia sa pui doua puncte dupa ,, ora '' nu semnul exclamarii ca in aceasta situatie nu e folosit cum trebuie si nu isi are rostul.

Am vazut niste greseli, ai destul de multe. reciteste capitiolul cu atentie si mai corecteaza din ele.

,, odata '' - o data
,, altfel '' - alt fel
,, apropri '' - apropii
,, raspund '' -raspuns
,, umeri '' - umerii
,, , firca '' - frica
,, ami '' mai
,, ceiasi '' - aceeasi
,, de '' ce
,, explicati '' explicatii
,, sakura '' - se scrie cu litera mare ca e nume de persoana : ,, Sakura''
,, darr '' dar
,, spre '' sper
,, privescin '' privesc in
,, doamne '' -Doamne
,, ochi ''- e la plural, se scrie cu doi de ,, i ''..,, ochii''
,, i '' - si
,, colegi '' - colegii
Cam atat am vazut eu...

Ai grija cand trebuie sa pui cuvintele la plural si sa scrii numele de persoane cu litera mare!

Pai cam asta ar fi in rest imi place si nu prea am ce comenta.

Spor la scris si la idei.

Pupici de la iepuras! kiss


Dance or die - Pagina 2 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Mai 2011, 20:21

super fain ficul, desii suspansul lasal mai moale sau vrei sa mor pe aici =)))
aoloo si Sakura, vai vai vai
Itachi chiarca nu pot sal inteleg
sa vedem ce mai urmeaza astept cu nerabdare nextul scumpo


Dance or die - Pagina 2 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Mùsè
Chūnin
Chūnin
Mùsè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe acolo...pe aici:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 681
Puncte : 806
Reputatie Reputatie : 114
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, desen... si multe altele :)
Stare de spirit Stare de spirit : obosita T_T

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Sam 28 Mai 2011, 21:55

Salut!acum am trecut si eu pe la ficul tau si imi place foarte mult
chiar nu il pot intelege pe itachi...oare o place pe sakura? think
ei ori cum ar fi astept nextul cu nerabdare:*


Dance or die - Pagina 2 Unled1j

Listen to the sunset,
Hear it's silent sigh
As it falls down the horison
Warning, the moon is nigh
[/center]
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Dance or die - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Dum 29 Mai 2011, 10:02

Emmutza,
Scumpo hai cu nextu sad vrei sa murim cu toti aici asteptand sa vedem ce o sa urmeze?Suntem ghicitori? lough Suntem Bruiatiii!!!! Cracanatele Bruiezilla in love Deci bruiat-o hai cu nextuu!! lough


Dance or die - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Dance or die - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Dance or die - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDance or die - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Dance or die - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
HellGirl
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Somewhere...trying and failing to not write in english...FanFiction Net's a b*tch...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 189
Puncte : 210
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : FanFicion...Pissing people off,lazying around...and being bitchy..
Stare de spirit Stare de spirit : Does batshit insane count as a mood?

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 08:50

hei!ficu e grozav!de ce nu dai next?ai face bine sa sa dai next mai repede ca de nu te omor cu commuri biciuitor
Sus In jos
killerbunny
Genin
Genin
killerbunny

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : printre stele
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : buna dar nebuna

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 11:20

Salut!
Imi place mult cum descri si imi place si ideea e interesanta.
Asa ca te astep cu next-ul.
Pana atunci killerbunny te pupaceste! in love


incep sa te urasc pentru ca mai umplut de vicii.Fumez clipe ca si cum as fuma sentimente,beau vise ca si cum as bea sperante..tu m-ai facut sa urasc viata si tot ce are legatura cu ea.Tie iti datorez clipele desarte in care am asteptat sa apara ceva mai bun in viata mea.In tine am avut incredere si am sperat ca nu o sa ma parasesti,dar si tu la randul tau te-ai dovedit a fi doar un vis trecator in viata mea lipsita de importanta.Datorita tie am invatat sa urasc si iti multumesc pentru acest sentiment..m-ai facut sa imi pierd speranta in orice si oricine atunci cand totul era mai frumos in viata mea...de aceea tin sa-ti multumesc pentru ca m-ai invatat sa urasc cu toata fiinta mea..acum datorita tie nu mai pot avea incredere in nimeni. sad
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 13:08

Tu nu mai pui nextul ala odata? Ca mor aici de nerabdare... defapt, nesimtita de mine uitase de ficul asta. Daca n-ai mai postat nimic... Deci, vreau next, auzi? Ca altfel de prajesc si te mananc. Nu stai, ca nu-i bine sa mananc prajit... Mai bine te fierb, dar tot nu scapi de mine!
Spor la scris si pupici dulci! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Iul 2011, 10:40

O Emma scuze ca nu am dat com. DOar am citit capitolul dar de ce oare am uitat sa las comm.
Oricum imi lac foarte foarte mult. Ai un talent in a scrie. E din ce in ce mai interesant
Mai lasat curioasa. Vreau sa vad ce reuseste Sakura la preseectii. Oare o sa fie aleasa?
Of atatea curiozitati am iar tu nu ai pus de mult next-u!
Cand il pui? Te rog sa-l pui cat mai repede caci e tare frumos si ne ti in suspans
Nu mai are rost sa spun despre descriere sau dialog sau estetica pentru ca te-ai perfectionat mult si devii din ce in ce mai buna. Te pricepi deja foarte bine si sti cum sa scri!
Deci te rog sa vi u next-ul cat mai repede!
Vreau sa stiu ce se intampla!
Mult spor la scris si multe multe multe idei frumoase! Pupici kiss kiss kiss


Dance or die - Pagina 2 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Dance or die - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Vin 15 Iul 2011, 14:16


Dance or die

Preseleţia (I)



Nu-mi vine să cred că fac asta. Dar de ce n-aş face asta? Doar este visul meu nu? Dansul este tot ce mai pot să fac, tot ce mai am de la mama si tata, tot ce mi-a mai rămas din copilărie. Îmi aduc aminte cum mama mă punea mereu să dansez in grădină mereu aplaudată de tata si apreciată de el. Mereu îmi spunea că voi fi mica lui dansatoare. Dansatoare? Dar ce tip? Dacă ar şti tata ce fel de dansatoare sunt ar fi total dezamăgit de mine, şi chiar şi când mă gândesc acum îmi vine să-mi bag capul in pământ de ruşine. Dansatoare la bară! Mare rusine, şi mă simt aşa de prost pentru că mi-am dezamăgit propriul tată. Tatăl pe care l-am iubit, îl iubesc şi pe care îl voi iubi mereu. Le rămân datoare părinţilor mei pentru tot ce au făcut pentru mine, pentru fiecare sfat pe care l-am primit de la ei si pentru fiecare sprijinire. Ar trebui să li se ridice o statuie pentru ei, pentru sufletul lor bun ce s-a dus, pentru tot ce au făcut.
Îmi privesc trecutul si zâmbesc cu lacrimi amare in ochii. Mă gândesc la câte lucruri am avut şi s-au dus, s-au scurs aşa de repede pe lângă mine parcă printr-un minut. Viaţa nu te aşteaptă, nu aşteaptă să te bucuri prea mult de ce ai mai scump pe lume. Totul se duce cât ai clipi, şi nici nu-ţi dai seama când. Trebuie să trăieşti totul, să nu eziţi, să nu pierzi timpul.
- Hei, tu rozalio, ce faci cu faţa asta bosumflată? Întreabă un tip destul de ciudat. Părul îi este intr-o formă de.... castron. Sprâncene stufoase, ochii negri, corp slab. Să îmi spună cineva că ăsta nu este dansator. Cu corpul ăla cât un băţ? Imposibil. Îl privesc câteva minute bune ca să-mi dau seama că totul nu este o glumă, şi când realizez asta îmi scutur capul şi îl privesc pe tipu Sprâncene Stufoase.
Mă uit la el şi îmi dau seama că intrasem deja mult prea mult în amintirile mele despre copilărie şi că lacrimile, inevitabil, şi-au făcut apariţia pe chipul meu. Îmi trec rapid podul palmei peste ochii şi încerc să zâmbesc ca să-l fac pe tip să scape de acel zâmbet care în loc să ma facă să mă simt mai bine mă înfricoşa. Sprâncene Stufoase vede încercarea mea jalnică de a zâmbii şi se aşează pe jos lângă mine, turceşte. Ce? Nu-mi spune că va sta pe capul meu până mă simt bine. Doamne, bravo Saku ţi-ai facut-o cu mâna ta!
- Hei, de ce eşti aşa de depresivă? Doar nu eşti descurajată de noi, nu? spune zâmbind şi arătând spre un grup de adoleştenţi de aceiaşi vârstă cu mine care făceau o încălzire.
- Eu? Descurajată? Cred că nu mă cunoşti de spui astfel de lucruri despre mine, spun scurt si zâmbind. Ce? Zâmbesc? Ei haide că ziua asta devine din ce în ce mai ciudată. Tipu m-a făcut să zâmbesc fără să-mi spună vreo glumă sau orice altceva care să producă un zâmbet.
- Poi dacă eşti aşa cum spui vino să te încălzeşti cu noi, dacă nu cumva eşti ocupată cu altcineva, spune ridicându-se şi pornind spre grupul de adoleştenţi.
Dau din cap afirmativ şi mă ridic de pe gresie, zâmbetul acela incă fiind ataşat pe faţa mea, parcă ar fi lipit cu superglue. Râd în sinea mea şi incep să-mi încălzesc trupul pentru momentul în care voi uimi juriul, sau cei doi membrii ai echipei de dans. Prinsă în amintirile mele nici nu m-am gândit cine va urmari participanţi. Ce contează este ca totul să iasă aşa cum mi-am propus, mai exact să caştig.


20 de minute
mai tarziu...


Nu-mi vine să cred câtă lume a venit ca să între in echipa asta. Şi eu care credeam că nu o să fie decât doi , trei maxim zece. Nu mai suport, aici e o căldură insuportabilă plus că toţi nu avem unde să ne înclazim, mulţi deja au ieşit afară. Nu pot să cred câţi au venit doar pentru a fi colegi cu... Hmm cum ii chema? Sasuke si Naruto? Da, cred că aşa îi chema.
Privesc mulţimea de adoleştenţi care cu timpul a început să se micosreze. Cel mai probabil nu au fost acceptaţi. Păcat pentru ei şi noroc pentru mine. Egoismul este partea care mă defineşte, partea cea mai umană din mine. Toată lumea este egoistă şi nimeni nu se gândeşte la cel de lângă el. În lumea asta eşti pe cont propriu, doar părinţi îţi sunt aproape. Singurii care o să îţi spună adevărul, care o să te protejeze de toate relele, care o să te iubească mereu pentru cine eşti nu pentru cine vor ceilalţi să fi.
Viaţa e dură în timpurile astea, o ştiu pe propria spinare, din propria mea experienţă. E grea, şi nu o să fie niciodată mai usoară. Trebuie să fi puternic cu pieptul inainte, să nu-ţi fie milă de nimeni si de nimic. Prioritatea eşti tu. Tu singur trebuie să ai grija de tine să scapi din belele, să îţi plăteşti intreţinerea, facultatea, totul.
Când eşti mic totul ţi se pare simplu dar adevărul se află după părinţi, care incearcă din răsputeri să ascundă problemele pe care ei incearcă să le infrunte singuri, imrepună, soţ si soţie.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Mellz.<3
Genin
Genin
Mellz.<3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In inima lui ! <333
Nr. mesaje Nr. mesaje : 453
Puncte : 566
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : Multe:P
Stare de spirit Stare de spirit : Ehh. Nici eu nu stiu. ='(

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Vin 15 Iul 2011, 14:22

Awww:x
prima la comm!!!
il ador!!!
iti ador ficul !!!
vreau neapart next..
draga mea este minunat! :x


Fericirea este un vis, durerea este reală.

Dance or die - Pagina 2 Tumblrly7n7v81c11qju6qm


I’ll never walk away.
Tear down!, the walls that will surround.
Cry out!, above the burning sound.
Show me!, how bleeding hearts still pound.
If we stand together we will be unbroken!



Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Vin 15 Iul 2011, 14:37

Scumpo, scuze k nu ti-am dat comm mai devreme, dar is km lenesa in ultimul timp, dar tu stii asta :))....E foarte frumos next-ul..
Vreau sa vad ce se intampla in continuare si stiu k il vei pune repede ca u nu esti lensa ca doamna comentator in persoana :))
Hai k te-am poopat.
Kiss and Hug + I love you + Bananele dansatoare ( nu ma pot abtine =)) )
dance 2 dance 2 dance 2 dance 2


I had to break myself to carry on.


Dance or die - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 14:23

oo imi place capitolul pare interesan, astept nextul sa vad ce se va mai intampla in contunare


Dance or die - Pagina 2 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Dance or die - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 15:59

є๓ค™ a scris:

Dance or die

Preseleţia (I) [PreseleCtia]


Nu-mi vine să cred că fac asta. Dar de ce n-aş face asta? [repetitie] Doar este visul meu nu? Dansul este tot ce mai pot să fac, tot ce mai am de la mama si tata, tot ce mi-a mai rămas din copilărie. Îmi aduc aminte cum mama mă punea mereu să dansez in grădină [,] mereu aplaudată de tata si apreciată de el. Mereu îmi spunea că voi fi mica lui dansatoare. Dansatoare? Dar ce tip? Dacă ar şti tata ce fel de dansatoare sunt ar fi total dezamăgit de mine, şi chiar şi când mă gândesc acum îmi vine să-mi bag capul in pământ de ruşine. Dansatoare la bară! Mare rusine, şi mă simt aşa de prost pentru că mi-am dezamăgit propriul tată. Tatăl pe care l-am iubit, îl iubesc şi pe care îl voi iubi mereu. Le rămân datoare părinţilor mei pentru tot ce au făcut pentru mine, pentru fiecare sfat pe care l-am primit de la ei si pentru fiecare sprijinire [nu prea suna bine "sprijinire si nici nu cred ca e corect, deci ar fi fost "sprijin"]. Ar trebui să li se ridice o statuie pentru ei [ Bun Emm, din moment ce ai spus "sa li se" e clar ca vorbim de persoana a III-a plural, deci "pentru ei" nu isi mai avea locul, e un pleonasm] pentru sufletul lor bun ce s-a dus, pentru tot ce au făcut.
Îmi privesc trecutul si zâmbesc cu lacrimi amare in ochii [ochi] . Mă gândesc la câte lucruri am avut şi s-au dus, s-au scurs aşa de repede pe lângă mine parcă printr-un minut. Viaţa nu te aşteaptă, nu aşteaptă să te bucuri prea mult de ce ai mai scump pe lume. Totul se duce cât ai clipi, şi nici nu-ţi dai seama când. Trebuie să trăieşti totul, să nu eziţi, să nu pierzi timpul.
- Hei, tu rozalio, ce faci cu faţa asta bosumflată? Întreabă un tip destul de ciudat. Părul îi este intr-o formă de.... castron. Sprâncene stufoase, ochii negri, corp slab. Să îmi spună cineva că ăsta nu este dansator. Cu corpul ăla cât un băţ? Imposibil. Îl privesc câteva minute bune ca să-mi dau seama că totul nu este o glumă, şi când realizez asta îmi scutur capul şi îl privesc pe tipu [tipul] Sprâncene Stufoase.
Mă uit la el şi îmi dau seama că intrasem deja mult prea mult în amintirile mele despre copilărie şi că lacrimile, inevitabil, şi-au făcut apariţia pe chipul meu. Îmi trec rapid podul palmei peste ochii şi încerc să zâmbesc ca să-l fac pe tip să scape de acel zâmbet care în loc să ma facă să mă simt mai bine mă înfricoşa. Sprâncene Stufoase vede încercarea mea jalnică de a zâmbii [zambi] şi se aşează pe jos lângă mine, turceşte. Ce? Nu-mi spune că va sta pe capul meu până mă simt bine. Doamne, bravo Saku ţi-ai facut-o cu mâna ta!
- Hei, de ce eşti aşa de depresivă? Doar nu eşti descurajată de noi, nu? spune zâmbind şi arătând spre un grup de adoleştenţi de aceiaşi [aceeasi] vârstă cu mine care făceau o încălzire.
- Eu? Descurajată? Cred că nu mă cunoşti de spui astfel de lucruri despre mine, spun scurt si zâmbind. Ce? Zâmbesc? Ei haide că ziua asta devine din ce în ce mai ciudată. Tipu [tipul] m-a făcut să zâmbesc fără să-mi spună vreo glumă sau orice altceva care să producă un zâmbet.
- Poi [pai] dacă eşti aşa cum spui vino să te încălzeşti cu noi, dacă nu cumva eşti ocupată cu altcineva, spune ridicându-se şi pornind spre grupul de adoleştenţi.
Dau din cap afirmativ şi mă ridic de pe gresie, zâmbetul acela incă fiind ataşat pe faţa mea, parcă ar fi lipit cu superglue. Râd în sinea mea şi incep să-mi încălzesc trupul pentru momentul în care voi uimi juriul, sau cei doi membrii ai echipei de dans. Prinsă în amintirile mele nici nu m-am gândit cine va urmari participanţi. Ce contează este ca totul să iasă aşa cum mi-am propus, mai exact să caştig.


20 de minute
mai tarziu...


Nu-mi vine să cred câtă lume a venit ca să între in echipa asta. Şi eu care credeam că nu o să fie decât doi , trei maxim zece. Nu mai suport, aici e o căldură insuportabilă plus că toţi nu avem unde să ne înclazim, mulţi deja au ieşit afară. Nu pot să cred câţi au venit doar pentru a fi colegi cu... Hmm cum ii chema? Sasuke si Naruto? Da, cred că aşa îi chema.
Privesc mulţimea de adoleştenţi care cu timpul a început să se micosreze. Cel mai probabil nu au fost acceptaţi. Păcat pentru ei şi noroc pentru mine. Egoismul este partea care mă defineşte, partea cea mai umană din mine. Toată lumea este egoistă şi nimeni nu se gândeşte la cel de lângă el. În lumea asta eşti pe cont propriu, doar părinţi îţi sunt aproape. Singurii care o să îţi spună adevărul, care o să te protejeze de toate relele, care o să te iubească mereu pentru cine eşti nu pentru cine vor ceilalţi să fi.
Viaţa e dură în timpurile astea, o ştiu pe propria spinare, din propria mea experienţă. E grea, şi nu o să fie niciodată mai usoară. Trebuie să fi puternic cu pieptul inainte, să nu-ţi fie milă de nimeni si de nimic. Prioritatea eşti tu. Tu singur trebuie să ai grija de tine să scapi din belele, să îţi plăteşti intreţinerea, facultatea, totul.
Când eşti mic totul ţi se pare simplu dar adevărul se află după părinţi, care incearcă din răsputeri să ascundă problemele pe care ei incearcă să le infrunte singuri, imrepună, soţ si soţie.

So, my dear, sa incep:

Descrierea : Exista si imi place, desi in unele lucuri ai descris cam aceleasi lucruri si sentimente, ceea ce te cam adoarme pe scaun. In fine, e destul de buna descrierea desi puteai mai mult.

Actiunea : Nu e grabita, se desfasoara normal, nu am nimic de zis.

Estetica : Apesi SPACE dupa fiecare semn de punctuatie, foarte bine, nici aici n-am ce zice.

Dialogul : Ai cateva linii de dialog dar nu sunt seci, e ok. Fiecare transmite cate un sentiment.

Greselile de tastare/Ortografie/Exprimare le-am mentionat mai sus. Observ ca ai din ce in ce mai putine greseli, super, doar ca "i-ul" de la sfarsit tot a ramas. Fii mai atenta!

Asta a fost tot dear, astept next-ul sa vad ce se mai intampla! *kiss and hug*
Peace Ya!
~Byby~
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Dance or die - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Sam 16 Iul 2011, 16:18

Whoa Emmz in love, a fost atat de mistoo, am amortit pe scaun lough Adu nextu ca te ia capra la urecheat, ador ficu tau in love


Dance or die - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Dance or die - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Dance or die - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanDance or die - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Dance or die - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Iul 2011, 10:31

Oooo Em ce frumos a fost.
Ah ce amintiri are rozalia.
Hmm ma intreb cine o fi baiatu cu paru ca un castron si sprancene stufoase? Rock Lee cumva? think
Vom vedea. Deci a fost superb.
Tare as vrea sa castige Sakura.
Abea astept next-ul
Nu mai are rost sa la critica pnetur ca a facut-o deja byby.
Deci spor la scris si multe idei.
Pupici kiss kiss


Dance or die - Pagina 2 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19Lun 18 Iul 2011, 15:03

grozav capitolu.NEXT!


Dance or die - Pagina 2 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dance or die - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dance or die   Dance or die - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Dance or die

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-