Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Steaua dragostei - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Steaua dragostei - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Steaua dragostei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI
Genin
Genin
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in*lumea*mea*cea*minunata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : orce
Stare de spirit Stare de spirit : binisoooor

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Iul 2011, 13:25

of of of...ce nesimtire pe mn..nam intrat pe aici de prea mooolt timp
Sorry...

sa lasam asta...este superb ficul tau il ubeeesc
imi place moolt de tot,imi place cum scri si imi place senzatia pe care o am cand citesc acest fic...
singurul lucru pe care il spun este:
Vreau nexTuuuuu


Spor la scris si mooolta inspiratzie(pe care o ai din plin happy2 )


am o poveste si cei ce o aud se indeparteaza de mn,fug de parca as avea un monstru in mine as vrea sa fiu un inger si sa nu mai cutreier strazile pline cu oameni ce nu aud vocile si lacrimile cristaline ale celor ce nu stiu ce este dragostea ca mine
sunt *singura* intr-o lume nebuna
Sus In jos
»Beţişor«
Genin
Genin
»Beţişor«

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania, Ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Good...very good.

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Iul 2011, 17:05

Aleluia.. a dat Sfantul Petru sa ajung si la ficul tau happy
Pai este super ultra mega exagerat de...DRAGUT!!! heh
Il ador..imi place ideea si din cate cred este originala.
Ar trebui sa mai lucrezi la descrierea sentimentelor heh..
O da..si ai grija cu repetitiile. Ex:"Urmatoarea zi isi facu aparitia. Razele calde ale soarelui isi facura aparitia."
Nu mai am nimic de spus fiind ca sunt la inceputul "carierei" deci nu sunt in masura.
So..spor la scris si idei multe.
Kissulici kisskisskiss


-------------------

My fic:
- Steaua Norocoasa: https://sasu.forumgratuit.ro/t1764-steaua-norocoasa


×ღ×Mαrrч×ღ×



Realitatea
Este
Singura
Promisiune
Estimata
Corect
Totdeauna!!


♥️«´¨`•Smille•´¨`»♥️

My fic: ● Little light- https://sasu.forumgratuit.ro/t5171-little-light
[/color]
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Vin 15 Iul 2011, 10:56

Capitolul 14.



Trecuse deja un an de la plecarea Sakurei. Incetul cu incetul rozalia era stearsa din inimile si sufletele oamenilor. Doar o inima tinea toate acele amintiri frumoasa incatusate inauntrul ei. Erau tot ce il mai tinea in viata pe cel cu inima de gheata. In sufletul lui amintirile erau incatusate cu un lacat. Nimeni si nimic nu ar fi putut sa il deschida. Doar o fata cu parul roz avea cheia. Dar ea era departe si nu se stia daca se va mai intoarce.
Ochii de onix priveau cerul. Parca incercau sa gaseasca pe cineva. Brunetul era adancit in ganduri... In acel an timpul a stat pe loc pentru el. Chiar daca toti prietenii impreuna cu el au devenit ninja de elita si aveau misiuni chiar si de asasinare, ii lipsea singura lui dragoste 'Sakura'. Era rece si distant cu toata lumea. Fericirea pe care i-a daruit-o dragostea se naruise. Doar Sakura ar mai fi putut sa il aduca inapoi pe acel Sasuke care disparuse. Inca privea cerul...
Dintr-o data o lumina puternica a aparut pe bolta. Lumina se apropia din ce in ce mai mult. Se parea ca se va izbi de pamant.
<< Exact ca atunci cand te-am cunoscut rozalio!>>

Cu zambetul pe buze Sasuke a fugit spre locul unde acea lumina ar fi urmat sa cada. A ajuns imediat acolo. Sfere luminoase dansau. Intr-un final lumina a disparut. Rozalia statea in fata brunetului. Poate isi consumase toata puterea cand s-a intors deoarce in urmatorul moment a lesinat. Sasuke se apropie de ea. A luat-o in brate si a plecat acasa.
Pe drum brunetul o privea pe rozalie insistent. Devenise mai frumoasa. Parul ei roz ii ajungea acum pana la talie. Chipul ei era angelic.
-Daca tu esti inger, atunci eu sunt demon!
-Ingerul fara aripi este numit demon! spuse Sakura ridicand usor pleoapele si lasand sa se vada frumosii ochi verzi ca cea mai pretioasa piatra de smarald.
Desi frumosi ochii ei erau reci. Se pare ca nu au mai vazut dragostea de mult.
-Nu sunt inger, am fost antrenata sa fiu asasin! Voi deveni un shinigami de fiecare data cand cei care imi sunt dragi vor fi amenintati!
Sasuke era uimit de atitudinea fetei. Era mai dura. Placerea de a trai nu exista la ea. Sakura l-a rugat pe brunet sa o lase jos. Acesta facu exact cum i sa spus. Cei doi se priveu in ochi. Dintr-o data Sasuke a impins-o pe rozalie in trunchiul unui copac. Si-a apropiat buzele de ale ei unindule intr-un sarut tandru si plin de dragoste. Dupa un timp Sakura a raspuns sarutului facand-l pe Sasuke sa zambeasca discret.
In mintea rozaliei se derulau amintirile. Sakura isi aminti de sarutul dintre Daiana si brunet. Il impinse usor.
-Nu ar trebui sa ii ranesti sentimentele Daianei! Daca va afla iubita ta de asta o sa o ranesti!
-Sakura eu pe tine te iubesc, te-am uibit si te voi iubii! Daiana a plecat din sat acum un an! Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara.
Sakurei i-au scapat doua lacrimi calde pe obraji. I-au lipsit cuvintele 'te iubesc'.
-Te..iube..esc! a spus ea intr-un final.
Sasuke a zambit usor sarutand-o pasional si luand-o in brate. Si-au continuat drumul spre casa. In tot acest timp Sasuke o strangea la piep pe Sakura. Parca nu vroia sa o piarda din nou...
Cum am zis e mic si imi pare rau, dar mia foat tare greu s aimi gasesc ideile.




Deci am o veste destul de proasta.......acesta a fost penultimul capitol si dak am destul comuri ( minim 5 ) voi pune ultimul cap astazi kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI
Genin
Genin
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in*lumea*mea*cea*minunata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : orce
Stare de spirit Stare de spirit : binisoooor

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Vin 15 Iul 2011, 11:02

ehh..e mic dar este superb
mie mia placut foooooarte moolt..
si abia astept continuarea ^^
spor la scris si moolta inspiratzie happy2


am o poveste si cei ce o aud se indeparteaza de mn,fug de parca as avea un monstru in mine as vrea sa fiu un inger si sa nu mai cutreier strazile pline cu oameni ce nu aud vocile si lacrimile cristaline ale celor ce nu stiu ce este dragostea ca mine
sunt *singura* intr-o lume nebuna
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Vin 15 Iul 2011, 11:34

Pune nextul!!!
Il vrem repede, murim aici!
Imi pare atat de rau ca o sa se termine sad crying
A fost super ficul.
Deci hai cu nextul repejor te rooooog.
Pupici dulci.
Bye.


  Steaua dragostei - Pagina 3 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Steaua dragostei - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Vin 15 Iul 2011, 22:50

Hello draga!
OMG! Superba continuareaaa!! O ador!!!
Sper sa vina cat mai repede continuarea!! Pacat ca ficul se termina crying
Oricum, te descurci minunat si vreau un final de senzatie da??
Pupici kiss


Steaua dragostei - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Cristina07
Academy Student
Academy Student
Cristina07

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata compului ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 44
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul :x
Stare de spirit Stare de spirit : :-s

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Iul 2011, 15:33

4....inca unul si se sfarseste crying nui cinstit crying


oricum nextul please
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 12:22

Ultimul capitol. +16



Intr-un final au ajuns acasa. Aceiasi admosfera primitoare, acelasi parfum. Locul numit acasa. Rozaliei i-a lipsit foarte mult un loc careia sa ii spuna 'acasa'.
Sakura privea casa...
-De ce stai in pragul usii? intreba Sasuke. Sakura nu ai nevoie de acord sa intrii aici! Ai uitat? E si casa ta!
Fata a aprobat din cap si a intrat. Brunetul a luat-o de mana si a trantit-o pe canapea.
-Mi-a fost prea dor de tine, de buzele tale, de parfumul tau! spuse Sasuke sarutand-o pasional.
Sakura a raspuns usor sarutului. Limbile lor se ciocneau la fiecare miscare.
-Si mie! spuse Sakura printre saruturi.
Sasuke o lua in brate si o duse la etaj. A lasat-o usor pe pat asezandu-se deasupra ei. Ii saruta gatul in timp ce cobora spre sanii mari si rotunzi. In scurt timp Sakura a ramas doar in lenjeria intima. In timp ce o saruta Sasuke isi strecura mana in chilotei rozaliei facand-o sa geama la fiecare patrundere in acea zona a degetelor.
Sasuke a inlaturat cu grija si lenjeria aruncand-o prin camera. El nu se lasa mai prejos deoarece mai avea doar boxeri pe el. Cand sa isi dea si boxeri jos brunetul o intreba pe rozalie:
-Vrei sa facem asta?
Sakura ii dadu aprobarea. Sasuke avea drum liber.
Arunca boceri in camera si incepu sa o maseze pe Sakura pe sani in timp ce ii saruta. Isi linse degetul acoperit cu lichid. O privi pe Sakura in ochii. In urmatorul moment o patrunse incet. Durerea nu a fost mare dar a fost de ajuns incat sa o faca sa geama si sa isi dea capul pe spate. Miscarile de dute vino isi accentuau viteza cu fiecare minut care trecea. Gemetele rasunau din ce in ce mai des. Sakura il impinse pe Sasuke urcanduse peste el. A inceput sa faca miscari de sus jos intr-un ritm alert.
Rozalia a cazut pe pieptul brunetului vlaguita de puteri. Sasuke o lua in brate strangand-o.
-Esti extraordinara! Steaua inimi mele, o 'stea a dragostei'
Amandoi au adormit foarte usor. Luna era martora la dragstea ce si-o purtau cei doi. Toate stelele s-au adunat in acea seara la un loc. Formau o inima ce stralucea parca vrand sa te orbeasca cu dragoste.
___________________________________________
Toata lumea a aflat de revenirea Sakurei. Hinata si ceilalti au fost foarte fericiti, varsau lacrimi neincetat.
In scurt timp Sasuke si Sakura s-au casatorit. Si-au reluat activitatea de asasini pana cand Sakura a aflat ca era insarcinata. Sasuke era extrem de fericit, rodul iubiri lor urma sa vina pe lume.

Dupa un timp Sakura a nascut un baiat pe care la botezat Daisuke. A renuntat sa mai fie asasina ca sa aiba grija de el. Sasuke avea obligatia fata de sat de a continua treaba...
Daisuke a crescut sub indrumarea celor doi parinti, a mostenit ambele abilitati speciale fiind cel mai puternic copil in sat. Sasuke il antrena cand ajungea acasa. Dupa antrenamente se jucau in gradina impreuna cu Sakura.
Gandinduse ca un copil nu e de ajuns cei doi au mai dat nastere unei fetite pe care au botezato Clare. Si aceasta avea abilitatiele parintilor.
Iubirea lor a ramas vesnica. O dragoste ce nu va putea sa fie invinsa nici de moarte...

THE END
MELODIA FICULUI- https://www.youtube.com/watch?v=_Um9nH_hBGU



Sper ca va placut kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Steaua dragostei - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 12:31

Hello draga meaaa!!!!
Yeyy!!! primaa!! Soo...minunaaaaaatt!!!!!!!!!!!!! Imi place foarte foarte foarte mult!!
Pacat ca s`a terminat, dar sper ca n`ai uitat sa pui continuarea la celelalte ficuri nu?
Oricum, felicitari pentru toata munca depusa la acest fic! a hug
Abia astept sa mai vad alte ficuri facute de tine!
Pupici draga kiss


Steaua dragostei - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 13:46

Foarte frumos iubita mea verisoara in love
Nu vroiiam sa se termine.
Mai vroiam.
erA ATAT DE FRUMOS.
De ce s-a terminat ? crying sad crying sad crying sad
Mi-a placut foarte mult.
Minunat.

in love


  Steaua dragostei - Pagina 3 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
»Beţişor«
Genin
Genin
»Beţişor«

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania, Ialomita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 165
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri :))
Stare de spirit Stare de spirit : Good...very good.

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Sam 23 Iul 2011, 00:26

Minunat ficul. Imi pare raaaau ca s-a terminat crying


×ღ×Mαrrч×ღ×



Realitatea
Este
Singura
Promisiune
Estimata
Corect
Totdeauna!!


♥️«´¨`•Smille•´¨`»♥️

My fic: ● Little light- https://sasu.forumgratuit.ro/t5171-little-light
[/color]
Sus In jos
Naruto7
Academy Student
Academy Student
Naruto7

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Naruto's world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 21
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : music :x
Stare de spirit Stare de spirit : pofta de viata :x:x:x

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Mier 27 Iul 2011, 21:30

Hei! cemi place ficul asta ...defapt lam citit crek inainte ca tu sal postezi :d
Sus In jos
Cristina07
Academy Student
Academy Student
Cristina07

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata compului ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 44
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul :x
Stare de spirit Stare de spirit : :-s

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Joi 28 Iul 2011, 14:44

Lai terminat sad sad sad deci acum chiar ai timp sa termini one and the same si sa continui another cindrella story kiss
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Vin 29 Iul 2011, 16:09

Fara suparare Laura dar ficul este plagiat...
Am mai citit ficul asta....
ori e la fel ori e aceiasi ideie e de pe un forum nu mai stiu cum se numeste ficul


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Steaua dragostei - Pagina 3 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Sam 06 Aug 2011, 18:24

Cel mai tare fic !!!!! kiss dance2 friends al noualea cer fun


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


Steaua dragostei - Pagina 3 Sasori___Deidara_by_Yue_Iceseal


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Joi 13 Oct 2011, 17:36

deci ficul a fost inspaimantator de grozav huh? eu am citit de mult ficul dar abea acum mi-am facut cont asa ca am zis sa vin cu un comentariu la tine dance2 deci fara cuvinte happy2 FELICITARI kiss sper sa scri cat mai multe ficuri te kiss si te in love
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Dec 2011, 16:55

Imi pare foarte rau ca am apucat sa citesc asa de tarziu ficul tau. Mi-a placut la nebunie. L-am terminat de citit intr-o zi. A fost superb. Bye kiss hi!


     
 
Steaua dragostei - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Steaua dragostei - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Steaua dragostei - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 16:46

Ok, am mai vazut acest fic si pe alt forum. Observ ca si Dead.Girl ti-a zis ca ficul e plagiat insa tu la inceput nu ai anuntat ca ficul nu iti apartinesi observ ca ai spus la inceput:,, Sper sa va placa ficul meu ! ''. Ahem... Si se vede ca ai editat in aceeasi zi cand ea ti-a spus ca ficul nu iti apartine !


Steaua dragostei - Pagina 3 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Continut sponsorizat




Steaua dragostei - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Steaua dragostei   Steaua dragostei - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Steaua dragostei

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-