Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kidnappind [+16] Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kidnappind [+16] Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Kidnappind [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Lysandre
Academy Student
Academy Student
Lysandre

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acasă, stau. Aştept. O viaţă mai bună.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 17
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 1

Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19Mier 02 Oct 2013, 18:32






Buna tuturor, acesta este primul meu fic. Sper sa nu fac vreo gafa :)






Kidnapping [+16]
                                                         
Capitolul 1


Fifteen years after


Acum saptesprezece ani s-a nascut o mica fata careia i s-a schimbat destinul. Era ora 00:00 mama, acestei fete a iesit cu ea din spital. Era o noapte infioratoare, luna rotunda si palida se vedea printre norii negri ai cerului, fetita plangea, mama alerga cu ea in brate idreptandu-se catre un cimitir. Dupa un drum lung intra pe portile ruginite ale cimitirului tematoare, unde o lasa pe un mormant si pleca. Urletele lupilor se auzeau in departare. Vantul rece si ceata deasa inveleau cimitirul intr-un aer misterios si sumbru.
 
Buna, ma numesc Sakura si am cincisprezece ani din pacate nu am parinti- mama mea  m-a lasat intr-un cimitir.Acolo m-a gasit mama mea adoptiva, care este cea mai buna mama din aceasta lume. Niciodata nu m-a comparat cu sora mea. Am fost fiica ei indiferent de situatie.
Pe mama o cheama Aurora, este o femeie tanara, frumoasa. Forma fetei este rotunda cu buze subtiri, nas mic si ochii mari ce aminteste de sentimentul de liniste si fericire pe care il trezeste in mine. Este tot ce-i mai frumos pe aceasta lume, lumina ochilor mei. Daca ea n-ar  fi fost poate ca eu nu as fi existat in prezent.
Tata se numeste Jack dar nu tin foarte mult la el. Mereu imi aduce aminte ca sunt o fata adoptata si ca nu trebuie sa am pretentii deosebite de la el. S-a casatorit cu mama deoarece o iubea foarte mult si pentru ea m-a acceptat si pe mine. Singura mea dorinta  este sa imi termin liceul si apoi sa ajung la o facultate importanta. Am inteles ca singura cale de a reusi in viata este sa invat. Sunt la liceu in clasa a noua si am  un prieten. Prietenul meu are optisprezece ani si imi intelege situatia financiara, asa ca ma mai ajuta cu banii.
Mama stie ca am o relatie si nu a refuzat sa fim impreuna, ba chiar in unele seri il lasa sa doarma la mine acasa .Dar bine-inteles ca dormim cu usa deschisa si cu hainele pe noi .Oarecum adica in aceasta seara doarme la mine si vom sta pana tarziu pentru ca este sambata si nu avem scoala. Sunt imbracata intr-o pijama cu Hello Kity dragute, cu decolteu si el este cu boxeri si in pielea goala .Din fericire suntem singuri acasa asa ca putem face absolut orice ne taie capul in orice camera vrem.Mama stie ca sunt una din fetele acelea dragute si inocente dar asta se intampla doar in fata ei. In rest sunt o fire puternica si foarte rebela. Lupt pentru ceea ce vreau si mereu obtin.
M-am trantit in pat alaturi de Sasuke si imediat i-am simtit bratele incolacite in jurul meu. Ii simteam atingerile pe coapsele mele si caldura lui imi intra prin pielea, incalzindu-ma. Mi-am facut drum spre gatul lui si mi-am infipt usor dintii in gatul sau, apoi lingand cu varful limbii zona ranita. M-a sarutat pe buze si i-am simtit zambetul pe pielea mea. M-am ridicat imediat de langa el inainte ca acest lucru sa mearga prea departe. L-am auauzit maraind pervers si am fugit pe hol, ascunzandu-ma in spatele unei usi. Umbra lui inainta pe hol si i-am sarit in spate cand a trecut pe langa mine fara sa ma observe.
Am inceput sa radem impreuna si m-a ridicat in brate, obligandu-ma sa-mi incolacesc picioarele in jurul bazinului sau. M-a lipit cu spatele de perete si mi-a ridicat mainile sus, pe perete. Si-a cufundat fata in decolteul meu. Am zambit tematoare. Nu eram inca pregatita de ceva mai mult. I-am spus sa ma lase jos si m-a ciupit dezamagit de fund. Am murmurat o injuratura si l-am urmat spre pat.
-Ar fi mai bine sa ne culcam, a spus Sasuke si m-a tras in bratele lui. M-am odihnit la pieptul sau cald si am inchis ochii, savurandu-i parfumul barbatesc si senzual..




To be continued…

 




 
Sus In jos
★ScUzAt-imi tAlEnTuL★
Academy Student
Academy Student
★ScUzAt-imi tAlEnTuL★

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc si sa ma plimb pe bike
Stare de spirit Stare de spirit : nu stiu depinde de zi

Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Re: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19Mier 02 Oct 2013, 19:06

superb capitol deci este superb :D
astept urmatorul capitol si te rog sa ma anunti
Sus In jos
Meliii
Academy Student
Academy Student
Meliii

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Desen
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Re: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19Mier 02 Oct 2013, 19:24

Superb imi place foarte mult astept nextul spor la ideii:)Si nu uita anuntama:*kiss*


Kidnappind [+16] Crying-slide
                                 ~~Sentimentele dor mai tare decat cuvintele usturatoare~~
          https://sasu.forumgratuit.ro/t13282-fratii-falsi
Sus In jos
Lysandre
Academy Student
Academy Student
Lysandre

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acasă, stau. Aştept. O viaţă mai bună.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 17
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 1

Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Re: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19Mier 02 Oct 2013, 20:45

Thanks, This is my first story.Asa ca daca gresesc cu ceva anuntatima!


 Kidnappind [+16] 1fw    
being yourself.
Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Re: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19Joi 03 Oct 2013, 12:04

Este drăguţ ficul, dar mai ai mici scăpări la punctuaţie. Apropo, nu mai răspunde fiecărui membru, ci foloseşte chat ul sau mesajele private, deoarece faci spam! Anunţă-mă la next!


Kidnappind [+16] Mhfux3
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Re: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19Vin 04 Oct 2013, 12:24

     Hello! Cu siguranţă titlul este cel care m-a atras, dar conţinutul cam lasă de dorit. Şi aşa simt că ai o idee frumoasă la mijloc şi că potenţialul acestui fic este ridicat. Totuşi mai ai de lucru la detalierea/explicarea evenimentelor din fic. Începutul acela mic a fost frumos, doar că după cu acea prezentare ca la dosar, ai cam stricat din frumuseţea şirului. Încearcă să descrii personajele altfel, prin alte elemente. Fiindcă felul în care ai făcut acum deja strică acel mister. Nu e nevoie să spui toate acelea de la început. Pe parcurs ar fi mai bine să făureşti caracterul personajelor, evenimentele, trăsăturile fizie şi aşa mai departe.
 
    Capitolul a fost scurt, chiar şi aşa momentul dintre cei doi a fost intim şi specific unui cuplu. Puţin abruptă treaba cu trecerea la următorul nivel în relaţie, dar a mers şi momentul aşa a fost descris real. Asta mi-a plăcut. Spor la next! *hug*


Kidnappind [+16] Tumblr_nr4ln3gwuO1te87ixo1_400

W E     D R O W N     I N     E T E R N A L     D A R K N E S S
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Re: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19Vin 04 Oct 2013, 21:50

Buna. Trec si eu pe aici. Pentru un prim fic te descurci destul de bine, ai o idee cu mult potential. Sunt chiar foarte curioasa sa vad cum o dezvolti. dap ! Sunt foarte atrasa de fic-urile in care Sasuke sii Sakura sunt de la inceput intr-o relatie. kiss Ai avut actiunea putin cam grabita, incearca sa nu te pripesti cand scrii. Ia-ti timp si descrie atent fiecare moment si sentiment pe care il aduci in poveste, asa va iesi totul mult mai frumos si lung. Sper ca nu te-am suparat , insa am vrut numai sa te ajut. puppy eyes Spor la scris si sa ma anunti la next, care apropo sper sa vina cat de repedeee. a hug 


Kidnappind [+16] 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
Lysandre
Academy Student
Academy Student
Lysandre

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acasă, stau. Aştept. O viaţă mai bună.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 17
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 1

Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Re: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19Dum 13 Oct 2013, 21:44

CAPITOLUL 2


 Ma trezesc si ma uit in jur dar nu este nimeni.Pe perna lui vad un bilet cu mesajul "A intervenit ceva si nu am mai putut sta.Sa nu uiti niciodata ca te iubesc.". Acest mesaj mi-a dat foarte teare de gandit.Este ora 8 si nu imi explic ce a putut interveni atat de devreme.Si "sa nu uiti niciodat ca te iubesc" mi se pare cam dramatic.Sper ca nu s-a bagat dinou intr-o prostie.Nu as vrea sa ne mai desparta o greseala  3 ani de inchisoare.Sunt cam ingrijorata dar sper sa nu fie decat o banuiala de-a mea.Trebuie sa ma duc la cursuri.




Deja prima ora s-a dus.Nu ca ar fi fost o ora importanta ,Latina chiar nu ma intereseaza.Acum ma voi imbraca gen anii saptezeci.Cu o pereche de blugi mov si cu un tricou alb bagat in pantaloni in fata iar in spate scos afara.Trebuie sa fac o impresie buna cand ma duc la liceu.Ma duc in sertarul cu bani al familiei si i-au 150 lei pentru ami satisface placerile .Costa 100 de lei plicul de prafuri.Practic aceasta activitate din clasa a saptea.Prima data cand am incercat am fost la balul bobocilor al celui mai bun liceu din oras.




Am baut foarte mult dupacare m-am dus la baie cu un amic care m-a invatat sa trag pe nas.Nu sunt dependenta dar nici usor nu ma las cand le am.Sasuke face trafic de asa ceva asa ca sunt convinsa unde s-a dus.Acesta este beneficiul meu ca le pot obtine si gratis.Dar cu masura pentru ca mi se pot intampla multe.Ajunsa la scoala ma duc in dulapul meu sa imi i-au cartile  si sa ma duc la Franceza.Ma pun in banca cu prietena mea si incepem sa povestim cat timp profa face gargara in fata clasei.Si Hinata trage pe nas.Eu am invatat-o ,sunt foarte mandra de mine.




Daca ai mei au afla m-ar trimite la un internat si nu ar mai vrea sa auda de mn niciodata.Astept terminarea orei ma uit la ceas sin secunda in secunda si mi se pare ca timpul trece din ce in ce mai greu.Am o problema in legatura cu orele plicticoase imi vine sa ma urc pe pereti de plictiseala.Din tot timpul mi-a placu Engleza ci nu Franceza care este cea mai plicticoasa ora.Acum s-a sunat ,il sun pe iubi dar nu raspunde  si nu inteleg ce se intampla cu el.Sau poate ca s-a suparat pe mine ca nu am vrut sa ma culc cu el aseara dar promitca in searaaceasta daca voi prinde un moment cu el voi trece la nivelul urmator.Nu simt in totalitate ca sunt pregatita dar voi incerca .Acum ma voi duce sa cumpar ce trebuie si apoi ma duc direct acasa.Unde voi pregati o noapte de vis.




Sper sa vina acasa .Ma indrept spre casa unde nu este nimeni pana saptamana viitoare.Prin nimeni ma refer la  perinti deci pot pregati o cina romantica cu toate ca nu stiu sa tai nici o felie de salam ,ma voi documenta din carti.As vrea sa fac pui la cuptor dar nu stiu cum sa il prepar asa ca ma voi duce sa cumpar un pui la rotisor.Am primit un sms de la Sasuke in care imi spune ca nu poate ajunge in aceasta sear si ca ne vom vedea maine la prima ora.Daca tot am pregatit aceasta cina il chem pe Naruto.




                                                               After two hours




Un ciocanit puternic imi bate in usa.Naruto cu un buchet de trandafiri sosi ca flacara inimii mele aprinsa pentru el.Ma saruta pasional si ma duce in brate la pat.Imi povesteste ce am mai facut in ultimele zile dupa care aduce o sticla de sampanie ,o desface si pune in pahare.
Acel sunet de la dopul sampanie imi da avertismentul  ca imi voi pierde cel mai de pret lucru al meu.Dar sunt hotarata sa o fac.Cu saruturi calde , pasionale ma incurajeaza sa ma dezbrac.Incet ma dezbrac si simt ca sunt gata sa fac dragoste cu el.


                                                                                                     TO BE CONTINUED 


 Kidnappind [+16] 1fw    
being yourself.
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Re: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19Dum 13 Oct 2013, 22:16

Buna. Vad ca ai adus next-ul, lucru ce ma bucura. kiss Cu ultima parte recunosc ca m-ai bagat in ceata. Deci ea pe cine iubesti si cu cine e? Cu Sasuke (Doamne ajuta!) sau Naruto(câhh.)?  Ei bine, sper ca ma vei lamuri si pe mine cu urmatorul capitol. Spor la tastat si sa nu uiti sa ma anunti la next. puppy eyes a hug


Kidnappind [+16] 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Re: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19Dum 13 Oct 2013, 22:17



Edit


-----

Bună! Am trecut şi eu pe la fic-ul tău. Capitolul 1 este mai bun decât al doilea. Nu prea dă bine culoarea aceea de gri închis pe care ai folosit-o la estetica capitolului doi pentru că deja fondul este închis la culoare. Încearcă să nu mai foloseşti culori atunci când scrii pentru că este mai greu de citit. Deci este cu Sasuke sau cu Naruto? Asta m-a cam derutat puţin şi abia aştept să aflu exact pe cine iubeşte. By the way, nu mai utiliza prescurtări de genul "mn" sau "sms" pentru că aici este o poveste, nu o fereastră de chat. Descrie mai profund lucrurile şi evenimentele, nu doar din punctul împrejurimilor şi faptelor, ci şi din punctul sentimentelor personajelor. Şi încă un lucru, foloseşti foarte des "acum". Nu sună bine să spui încontinuu "Acum s-a terminat ora. Acum mă duc să cumpăr ceva de la magazin", etc. Ai cam scăpat de sub control punctuaţia şi alineatele, dar se rezolvă cu un edit. Ai grijă şi la greşelile de tastare şi ortografie. Mai multe nu spun pentru că nu sunt critit, deşi ştiu că am întrecut măsura...
   Să mă anunţi şi pe mine dacă se poate de următorul capitol şi sper să vină repede. 
Spor la scris şi tastat! 

Katherine Pierce 


     
 
Kidnappind [+16] Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Kidnappind [+16] Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 104
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Re: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19Lun 14 Oct 2013, 00:03

Frumos, mi-a plăcut mult . Sper că vii repede cu nextul pentru că sunt nerăbdătoare să-l citesc, da ? Te rog să mă anunți și pe mine, dacă poți . Te pup și te rog pune nextul mai repede.a hug 
Kidnappind [+16] Sakurs12 
Ficul meu :-inima-nu-respecta-reguli (fan fic SASUSAKU )
,


       Kidnappind [+16] Tumblr_nag2nxK5yf1tj5c9yo1_250 Kidnappind [+16] Tumblr_nag2nxK5yf1tj5c9yo4_250                   


Courage is going from failure to failure without losing enthusiasm.
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Re: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19Lun 14 Oct 2013, 06:33

Dau edit.

Nici nu ştiu cu ce să încep... În totalitate capitolul acesta m-a aruncat într-un hău. Nu înţeleg următoarea chestie - Sakura şi Naruto? Cumva doreşte să facă exerciţii cu el înainte ca Sasuke să fie cel ales inimii ei? Sau cum?
Bine, sunt sigură că următorul capitol are să mă lămurească mai bine, sper. Deci Sakura nu este aşa de cuminte pre cum pare... şi chiar nu mă încântă felul ei de a fi, sincer. Dar cred cu siguranţă că o să fie multă acţiune, multă dinamică. Însă încearcă să descrii mai în detaliu, folosindu-te de epitete, comparaţii, metafore + adjective şi etc. Ca să pui în valoare mai mult povestea, caracterul personajelor. Şi de asemenea să o iei mai încet cu ideile, în sensul că te grăbeşti cu acţiunea. E mai bine dacă parcurgi totul în trepte cu încetinitorul. Astfel încât să ne dăm seama mai bine de ceea ce se întâmplă.
Spor şi succes cu nextul! : )


Kidnappind [+16] Tumblr_nr4ln3gwuO1te87ixo1_400

W E     D R O W N     I N     E T E R N A L     D A R K N E S S


Ultima editare efectuata de catre Kuro Ōkami in Lun 14 Oct 2013, 14:12, editata de 2 ori
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Re: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19Lun 14 Oct 2013, 08:22

Deci... m-ai lasat in ceata!
Nu inteleg! Sau poate da! Deci ea este cu Sasuke, si Naruto este un fel de amant.
Eu care speram sa nu fie o ..... credeam ca va fii o fata cuminte. Dar nu sunt dezamagita, din contra... ma intriga ce se va intampla in capitolul urmator!
Sper sa ma anunti si pe mine cand aduci next!
Savvy!


Kidnappind [+16] 28846yu

Kidnappind [+16] 2elf7t2
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Kidnappind [+16] Asss10Kidnappind [+16] J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Re: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19Dum 12 Ian 2014, 09:15

FanFic SasuSaku Blocat din cauza inactivitatii.


Kidnappind [+16] Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Kidnappind [+16] Empty
MesajSubiect: Re: Kidnappind [+16]   Kidnappind [+16] I_icon19

Sus In jos
 

Kidnappind [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-