Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
"Declaraţie de dragoste" - G. Şovu Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
"Declaraţie de dragoste" - G. Şovu Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 "Declaraţie de dragoste" - G. Şovu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

"Declaraţie de dragoste" - G. Şovu Empty
MesajSubiect: "Declaraţie de dragoste" - G. Şovu   "Declaraţie de dragoste" - G. Şovu I_icon19Dum 06 Oct 2013, 15:36

   Pe baza acestei cărţi, după cum unii ştiu, s-a făcut şi un film cu aceaşi nume. Mie una mi-a plăcut mai mult cartea decât filmul (care l-a dat la televizor după câteva săptămâni după ce am terminat cartea).
   Această carte a fost lansată înainte de "Liceenii", scrisă  de acelaş autor.


   Cei care au vizionat faimosul film cu Bănică şi toţi ceilalţi (Liceenii), şi cărora le-a plăcut, le recomand cu căldură şi "Declaraţie de dragoste" :)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
"Declaraţie de dragoste" - G. Şovu J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

"Declaraţie de dragoste" - G. Şovu Empty
MesajSubiect: Re: "Declaraţie de dragoste" - G. Şovu   "Declaraţie de dragoste" - G. Şovu I_icon19Lun 22 Sept 2014, 14:59

Omg, o am. Am citit-o după ce am terminat Liceenii şi mi-a plăcut foarte mult. Şovu are un stil atât de frumos şi de fiecare dată când i-am citit cărţile, mi-am dorit ca şi viaţa mea de liceu să fie atât de palpitantă şi să aibă acelaşi farmec. Mama îmi spune că pe vremea ei chiar aşa era şi-s aşa geloasă că totul s-a schimbat... :( 
În fine, cartea este superbă, o poveste de dragoste foarte pătrunzătoare. 
Sus In jos
 

"Declaraţie de dragoste" - G. Şovu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere :: Titluri, Autori, Pagini scrise - Cărți-