Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Drugs, friends and money +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Drugs, friends and money +16 - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Drugs, friends and money +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

Drugs, friends and money +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Drugs, friends and money +16   Drugs, friends and money +16 - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Dec 2013, 15:42

Ceeeee tare ! OMG OMG OMG ce-mi place ! In primul rand, multumesc ca m-ai anuntat, am sa te rog sa ma anunti la fiecare nou capitol. In al doilea rand imi pare rau ca nu am ajuns mai repede, dar am avut teze, teste etc. Ma intelegi tu . In al treilea rand, ce idee genialaaaa. Me gusta. Astept next-ul pe care te rog sa-l  aduci cat mai repede  caci trebuie sa vad cum o s-o cucereasca Sasuke pe russoaica. Bafta la scris, tipo ! Te pup <3 kiss*kiss*kiss*kiss*:*


You know you're hell behind your beautiful eyes,  a feeling I can't fight.
You saw me then I was so perfectly blind,  a love I'll never find. 
Yeah, you said you felt the same,  but then something changed,  you threw it all away.

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Drugs, friends and money +16 - Pagina 2 Asss10Drugs, friends and money +16 - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Drugs, friends and money +16 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Drugs, friends and money +16   Drugs, friends and money +16 - Pagina 2 I_icon19Joi 06 Mar 2014, 10:39

Fanfic SasuSaku blocat din cauza inactivitatii.


Drugs, friends and money +16 - Pagina 2 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
 

Drugs, friends and money +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-