Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Parerea voasta despre Naruto Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Parerea voasta despre Naruto Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Parerea voasta despre Naruto

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Parerea voasta despre Naruto J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Parerea voasta despre Naruto Empty
MesajSubiect: Parerea voasta despre Naruto   Parerea voasta despre Naruto I_icon19Mar 15 Oct 2013, 17:51

Hey!Incep eu :


Vreau sa stiu care este parerea fiecaruia despre Naruto,
ce ati crezut la inceput si ce credeti acum despre el .


Va astept parerile pwp
Sus In jos
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

Parerea voasta despre Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voasta despre Naruto   Parerea voasta despre Naruto I_icon19Mier 30 Oct 2013, 20:55

de la inceput mi-a placut serialul , poveste ,personajele. Si parerea mea nu s-a schimbat  NARTUTO ESTE SI VA FII CEL MAI FAIN ANIME !!! Si eu una sper sa nu se gate niciodata !!!
Sus In jos
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

Parerea voasta despre Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voasta despre Naruto   Parerea voasta despre Naruto I_icon19Vin 01 Noi 2013, 15:16

Părerea mea despre Naruto? Well, la început când am auzit de serial, îl dădea pe Jetix. Pur şi simplu adoram acest anime. Îmi amintesc că eram prin clasa a 3-a parcă şi număram orele până începea. Eram pur şi simplu obsedată. Sasuke a fost cel care m-a atras sinceră să fiu shy .
Naruto în primă fază mă cam enerva... mai ales vocea aia a lui dublată... pe mine una mă dispera lough 
Dar, cu timpul, când am început să mă uit online (nedublat), am ajuns să îl văd ca pe un exemplu sinceră să fiu. Are o grămadă de calităţi pe care cred că nu este persoană să nu le fi observat.
Îl apreciez foarte mult, chiar dacă nu este decât un caracter dintr-un anime.
Cum tratează chestiile serioase mă uimeşte. Ba este un clovn, ba cel mai conştiincios.


Naruto the best anime! rainbow :\ 
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Parerea voasta despre Naruto Asss10Parerea voasta despre Naruto J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Parerea voasta despre Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voasta despre Naruto   Parerea voasta despre Naruto I_icon19Dum 03 Noi 2013, 14:38

La inceput Naruto mi se parea extrem de enervant. Imi era mila pentru el insa nu credeam ca am sa il vad vreodata matur. Mi-am dat seama cum e de fapt Naruto abia atunci cand s-a luptat cu Sasuke.
Acum il iubesc pe Naru, exact asa cum e. Vreau sa isi indeplineasca dornitele si visul.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Parerea voasta despre Naruto J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Parerea voasta despre Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voasta despre Naruto   Parerea voasta despre Naruto I_icon19Vin 05 Sept 2014, 15:25

Doamne, cand eram mica.. ce mai plangeam cand vedeam ca toata lumea il respingea si el continua sa spuna ca o sa schimbe lucrurile si ca o sa faca cumva ca toti sa-l recunoasca. Si acum daca revad toate episoadele cu ei de cand erau mici sigur as plange
Naruto e atat de complex. Cum am spus, el ar fi idealul de persoana. E perfect <3
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Parerea voasta despre Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voasta despre Naruto   Parerea voasta despre Naruto I_icon19Vin 05 Sept 2014, 16:54

God, când i-am văzut povestea m-au trecut firoii. Vedeam amintirile lui din copilărie și plângeam odată cu el. A avut un destin crud. Lumea aia care vorbea era atât de enervantă. Părinții lui s-au sacrificat pentru el și pentru sat, iar ei îl necăjeau pe Naruto. very sad [/size]
Sus In jos
Continut sponsorizat




Parerea voasta despre Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Parerea voasta despre Naruto   Parerea voasta despre Naruto I_icon19

Sus In jos
 

Parerea voasta despre Naruto

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Despre Naruto-