Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O ciudata intr-o lume normala Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O ciudata intr-o lume normala Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O ciudata intr-o lume normala

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
RoxSatanista
Academy Student
Academy Student
RoxSatanista

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Te intereseaza?
acebook acebook : Foloseste "url" altfel deformezi meniul paginii.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : desenul
Stare de spirit Stare de spirit : indiferenta cand vreau

O ciudata intr-o lume normala Empty
MesajSubiect: O ciudata intr-o lume normala   O ciudata intr-o lume normala I_icon19Dum 24 Noi 2013, 16:24

O ciudata intr-o lume normala//Cap1:
O lume religioasa unde doar eu sunt un demon.... Nimeni nu o sa ma iubeasca pentru cew sunt, ci doar pentru o aventura de o noapte. Ma simt o ciudata intr-o lume "normala" as pute-a spune. Nimeni nu-i ca mine. Nimeni nu ma intelege si... Nimeni nu ma iubeste.
Dragostea...Hmm... Un cuvant nu prea rostit in lumea asta de nimic! Pe toti ii vad dupa fufe, bani si droguri. Dar tot eu sunt ciudata.
Ahh.... 
Scuzati-ma, am uitat sa ma prezint, eu sunt Rox Ushihiri, am 18 ani si sunt o fire singuratica, nu vorbesc mult si nici nu tin la persoanele care nu merita asta!Am parul foarete lung deaceea il tin mereu in coada.
Am forme bine definite.
Ce sa va mai spun despre mine? Ei bine, eu nu am parinti, nici nu i-am cunoscut, de mica state-am pe strazi.... Si acum sunt in Yakuza, Mafia din Japonia. Am invatat ca nu toti sunt ceea ce par. Dar, ma pot increde in doua animale, speciale. Un lup pe nume Yamo si o pisicuta, Samy.
Yamo este un lup regal si foarte special datorita abilitatii lui de a supravietui fara sange, mancare sau apa. El mai are deasemenea un ochi negru si unul rosu ca sangele, nu are o laba si este mai serios ca un om. 
Pisicuta mea, Samy este blanda si iubitoare, se transforma in tigru alb daca e nevoie.
Ehh... E 01:00 seara iar eu stau treaza si ma uit la lucrurile mele... Sunt cam ciudate, dar imi plac si ma simt bine in camera mea! O papusa tare ciudata, imi place, are o poveste ciudata si se spune ca este posedata...
Eu una cred asta. Cred pentru ca nu sunt un om obisnuit, sunt un demon. Am fost trimisa aici pentru a vedea daca lumea se poate schimba.
In ciuda faptului ca sunt un demon, am sentimente. Dar datorita semnului 666, toti ma cred fica Diavolului.
 Watashi wa kono o kirai!
As vrea sa mor! Din cauza nervilor, ma imbrac si plec afara tunand. Ahh... Totul e asa linistit!!Vad pe cineva alergand inspre mine...
-Auci!!! tip eu mai ceva ca Samy cand e calcata pe coada, Ai grija!
- Eu?! Tu sa ai griza!
-AAAA!!!!! Dece ai taieturile alea la gura??
El imi spune ca nu e treaba mea si ca el e un criminal, a adaugat ca nimeni nu-l iubeste si nici o data nu la iubit nimeni.
Pustul asta.... E ca mine. Il intreb ce are, iar el imi raspunde ca-l urmareste politia. 
Nu stau mult pe ganduri si-i spun sa vina cu mine. Acesta accepta si mergem alergand spre casa mea.
Acest baiat... nu am observat dar mi se pare cunoscut.
Alergam pana am dat de casa mea. Cand intram inchid in fuca usa si ma uit la el.
Il rog sa-si de-a jos gluga de la pulover.Acesta imi spune sa nu ma speri, iar eu dau afirmativ din cap.
Isi da jos aceea gluga si cand vad ceea ce are la ochi, raman pe ganduri...
-Te-ai intors!
Spun si ii sar in brate. El e fratele meu! Este.....VA URMA
VOCABULAR:
 Watashi wa kono o kirai! - Uras lumea asta!
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

O ciudata intr-o lume normala Empty
MesajSubiect: Re: O ciudata intr-o lume normala   O ciudata intr-o lume normala I_icon19Mier 04 Dec 2013, 17:46

Hello, my dear ! 
am tecut si eu pe aici. 
Ai o idee, hmmm, nu stiu daca originala, mai degraba interesanta, imi place. 
Singura mea obiectie : capitol prea scurt nu stiu daca ai 25 de randuri intregi, te rog ca urmatorul sa fie mai lung. 
Sper sa ma anunti si pe mine de next.
Te-am pupat.
Ja ne ! 
PS : imi place ca folosesti japoneza.
Sus In jos
onysya19
Genin
Genin
onysya19

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : vaslui
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 96
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : -3

O ciudata intr-o lume normala Empty
MesajSubiect: Re: O ciudata intr-o lume normala   O ciudata intr-o lume normala I_icon19Joi 27 Feb 2014, 18:51

Pare un fic  aparte.Nu stiu daca am mai vazut ideea asta sau nu si nici nu pot sa imi dau seama dintr-un singur capitol.In principiu este un fic interesant si astept cat mai repede nextul.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
O ciudata intr-o lume normala Asss10O ciudata intr-o lume normala J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

O ciudata intr-o lume normala Empty
MesajSubiect: Re: O ciudata intr-o lume normala   O ciudata intr-o lume normala I_icon19Joi 13 Mar 2014, 22:30

FanFic original blocat din cauza inactivitatii.
Sus In jos
Continut sponsorizat




O ciudata intr-o lume normala Empty
MesajSubiect: Re: O ciudata intr-o lume normala   O ciudata intr-o lume normala I_icon19

Sus In jos
 

O ciudata intr-o lume normala

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-