Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? Empty
MesajSubiect: Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers?   Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? I_icon19Mier 25 Dec 2013, 07:48

Mie una mi s-ar parea ceva cu totul si cu totul hilar si ciudat in accelasi timp. Adica sa il vad pe Sasuke nebun, plimbandu-se de colo pana colo, alergand dupa fete , si flosind jutsu-uri perverse=)) , fiind idiot, dar cu toate astea aparandu-si visele si luptand pentru ceea ce isi doreste. Si pe Naruto, rece sumbru, insetat de razbunare, manipulat, rau cu toata lumea si perfectionist in tot ceea ce inseamna arta ninja. Sau pe Sakura alergand dupa Naruto, in timp ce Sasuke se roaga de ea sa iasa la o intalnire cu el =)))) ! Doamne deci mor de ras!
Ala ar fi un univers paralel ciudaaattt raaauu, dar totusi ar avea o coonotanta de a ne atrage spre el. Voua cum vi se pare ideea asta? kiss
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? Asss10Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? Empty
MesajSubiect: Re: Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers?   Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? I_icon19Sam 22 Feb 2014, 23:25

Cred ca ar fi un haos general. Prea ciudat ca sa imi pot imagina un deznodamant lough  Nu... lasa sa ramana asa cum sunt, e mai bine =))
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? Empty
MesajSubiect: Re: Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers?   Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? I_icon19Dum 23 Feb 2014, 12:25

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  

Cam așa=)
Din toată poza asta, eu mi-o imaginez pe Sakura îndrăgostită de "Naruto" și Sasuke să se țină după ea și etc. XD
Și cred că Sasuke și-ar folosi puterile total iresponsabil, dar totuși să fie cel câștigător.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? Empty
MesajSubiect: Re: Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers?   Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? I_icon19Vin 05 Sept 2014, 15:48

Ciudat  (D)
Asta e tot ce pot spune =)))) m-ar bufni rasul
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? Empty
MesajSubiect: Re: Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers?   Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? I_icon19Vin 20 Feb 2015, 16:47

Super extra mega ciudat. Nu i-ar sta bine deloc cu personalitatea lui Naruto :)), imaginea lui este de bad boy si....clar NU!.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? Empty
MesajSubiect: Re: Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers?   Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers? I_icon19

Sus In jos
 

Cum credeti ca ar arata Sasuke cu personalitatea lui Naruto si invers?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-