Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Un set, onegaishimasu! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Un set, onegaishimasu! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Un set, onegaishimasu!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Un set, onegaishimasu! Empty
MesajSubiect: Un set, onegaishimasu!   Un set, onegaishimasu! I_icon19Sam 22 Feb 2014, 16:15

Temă:  Sasuke & Deidara
Culori dominante: Las la alegerea graficianului
Simplă/ compusă: Compusa (Avatar & semnatura). Adica sa aiba o alta forma decat cea normala.
Tip imagine: GIF (semnatura), JPG (avatar)
Anime/real/desene animate: Anime
Text: Da
Limba textului: Romana
Speciale: As vrea ca textul sa aiba un font mai special si sa fie un fel de conversatie intre Deidara si Sasuke avand in vedere obsesia lui Deidara de arta si de faptul ca Sasuke n-a fost uimit de explozie si nici n-a murit in urma acesteia.



Arigato! Sper ca nu cer prea mult. Ja na! :*


Un set, onegaishimasu! Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Un set, onegaishimasu! J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Un set, onegaishimasu! Empty
MesajSubiect: Re: Un set, onegaishimasu!   Un set, onegaishimasu! I_icon19Dum 23 Feb 2014, 15:36

Un set, onegaishimasu! Di0f
Un set, onegaishimasu! Large

▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪ ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫
"Moartea mă va transforma într-o operă de artă! O explozie mai măreață decât oricare alta; una care
va lăsa cicatrici pe fața pământului ca nimic altceva! O creație demnă de laudă, spre deosebire de tot
ce-a fost înaintea ei. Acum, arată-mi frica! Îneaca-te în venerație și disperare! Plângi ca un copil pierdut!

Pentru că arta mea este o ... EXPLOZIE!"

Cod:
URL avatar: http://img21.imageshack.us/img21/8591/di0f.png
Semnatura: [img]http://data2.whicdn.com/images/63461934/large.gif[/img]

[color=#000000]▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪ ▫   ▪  ▫   ▪  ▫   ▪  ▫[/color]
[font=Arial][size=12]"Moartea mă va transforma într-o operă de artă! O explozie mai măreață decât oricare alta; una care
 va lăsa cicatrici pe fața pământului ca nimic altceva! O creație demnă de laudă, spre deosebire de tot
ce-a fost înaintea ei. Acum, arată-mi frica! Îneaca-te în venerație și disperare! Plângi ca un copil pierdut![/size][/font]
[size=24] [font=Segoe Print]Pentru că arta mea este o ... EXPLOZIE!"[/size][/font]



Un set, onegaishimasu! Hands10
Un set, onegaishimasu! Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Un set, onegaishimasu! Empty
MesajSubiect: Re: Un set, onegaishimasu!   Un set, onegaishimasu! I_icon19Dum 23 Feb 2014, 19:18

Ce rapid! Ador setul, mai ales textul.  in love  Multumesc mult!


Un set, onegaishimasu! Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Continut sponsorizat




Un set, onegaishimasu! Empty
MesajSubiect: Re: Un set, onegaishimasu!   Un set, onegaishimasu! I_icon19

Sus In jos
 

Un set, onegaishimasu!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Cereri de avatare și semnături :: Cereri rezolvate-