Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Hathor >3
Academy Student
Academy Student
Hathor >3

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Everywhere around the world.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 29
Reputatie Reputatie : 0

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19Sam 08 Mar 2014, 01:23

Voi cum credeţi că ar reacţiona Sasuke daca ar vedea-o pe Sakura în braţele altcuiva?Adică să fim sinceri, Sasuke e aşa dur şi orgolius, nu cred că i-ar conveni ca "Un lucru", i-ar fi furat de altcineva.Adică nu cred că ar fi crize majore de gelozie, însa ceva acolo ar fi. =))

Voi ce credeţi?
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Asss10Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19Sam 08 Mar 2014, 10:51

Nu cred ca ar fi un deranj pentru el. Din cate ne prezinta animeul, Sakura nu prezinta nici un interes pentru Sasuke.
Nu cred ca ar fi deranjat. happy2 
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19Dum 09 Mar 2014, 21:55

Nu l-am vazut pe Sasuke sa-si exteriorizeze sentimentele decat in fata fratelui sau. Te contrazic, Amphetamine, team 7 prezinta un interes pentru Uchiha, intrucat in manga nu a parut atat de indiferent cand Sakura a fost luata prin surprindere de un juubi:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

So...
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19Joi 13 Mar 2014, 18:31

Kakashi. a scris:
Nu l-am vazut pe Sasuke sa-si exteriorizeze sentimentele decat in fata fratelui sau. Te contrazic, Amphetamine, team 7 prezinta un interes pentru Uchiha, intrucat in manga nu a parut atat de indiferent cand Sakura a fost luata prin surprindere de un juubi:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

So...
 In ce numar a fost asta? :D
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19Joi 13 Mar 2014, 18:50

Naruto 632. Undeva pe la sfarsit.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Asss10Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19Joi 13 Mar 2014, 19:32

Timpul nu imi permite sa citesc manga. Nu am de unde sa stiu ce se petrece acolo.
Eu mam referit in "in bratele altui baiat". Eu una cred ca nu l-ar interesa daca Sakura ar forma un cuplu cu Gaara sau Kiba.

Sasuke prezinta interes pentru team 7, dar nu vad vreun interes pe plan emotional fata de Sakura.

Oricum, este doar parerea mea.
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19Joi 13 Mar 2014, 20:49

Nu știu dacă Sasuke ar face neapărat ceva, dar oricum nu ar rămâne indiferent dacă ar vedea-o pe Sakura cu Gaara sau Naruto de exemplu...ceva spionaj ceva...
În fine, când ajunsesem la capitolul 632, cred, și am văzut părțile pe care le-a pus Kakashi. mai sus, eram ceva gen, „Gata, sunt un fan împlinit!” și mai ales că am văzut-o pe Sakura roșind, mă rog, așa face ea...
Dar nu cred că Sasuke nu ar fi făcut nimic dacă ar fi văzut-o pe Sakura atacată, din câte am văzut se grăbea, oricum în manga nu arată atât de mult ca în anime și în anime va fi și în mișcare și huh...
Deci, în concluzie, ca răspuns la întrebare, nu cred că Sasuke ar rămâne indiferent de situație.
Sus In jos
naruto_4ever
Genin
Genin
naruto_4ever

Sex : masculin Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de starea ta :P

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19Lun 31 Mar 2014, 19:10

Hmm nu cred ca ar face neapart ceva dar cu siguranta nu iar conveni . Defapt nici la naruto nu i-ar conveni :))  Oricum sasuke cate de prost , orgolios si rau e tot tine la sakura in felul lui .
Sus In jos
Yondaime <3
Academy Student
Academy Student
Yondaime <3

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Fetesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : -1

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19Vin 25 Apr 2014, 18:23

ma Sasuke nu ar avea niciun interes pentru Sakura nici nu l-ar interesa daca Sakura se saruta cu Naruto sau Shikamaru ii face avansuri deci nar face nmk.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19Dum 27 Apr 2014, 11:21

Pur si simplu ar facea ce cea a facut si pana acum . Ar fi indiferent .
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19Lun 01 Sept 2014, 23:15

Daca l-ar deranja pe Sasuke sa o vada pe Sakura in bratele altui baiat..nu cred ca ne-am da seama. Cum a mai spus cineva mai sus, Sasuke nu isi exteriorizeaza sentimentele decat in fata fratelui sau, Itachi. Eu m-as bucura sa fie gelos. :D.
Sus In jos
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin
Othelia Wundlang

Sex : feminin Varsta : 100
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19Joi 23 Oct 2014, 19:33

Eu sincera sa fiu as crede ca si-ar lua și el una, eventual o roșcată, sa-si dreagă poftele și gata-i treaba :)
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19Vin 24 Oct 2014, 17:54

    Sunt de acord cu Deea, nu cred ca ne-am da seama daca ar fi gelos sau nu. Asta pentru ca Sasuke este o fire foarte inchisa, care nu isi lasa sentimentele la iveala vreodata. Singurul pentru care a plans vreodata a fost Itachi, iar asta ne spune multe. Dar gelozia e posibila in sufletul lui, asta daca exista sentimente pentru Sakura pe undeva prin el. Sa speram ca exista ceva acolo, totusi...
Sus In jos
★Karina★
Genin
Genin
★Karina★

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În cabană
acebook acebook : N-ai feisbuc, Kari.

Nr. mesaje Nr. mesaje : 97
Puncte : 128
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica 24/7 si mancatul
Stare de spirit Stare de spirit : Luv

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19Joi 26 Feb 2015, 21:38

Cred cu tărie că ar fi foarte deranjat, însă nu s-ar exterioriza de loc, aşa cum a zis şi Andreea, pentru ca chiar nu este genul acela de om. Mai ales că el ar vrea să-şi păstreze această reputaţie de barbat indiferent şi misterios. Pentru că el ştie că ei i-a plăcut de el şi gelozia ar interveni fără îndoială, chiar dacă nu o iubeşte.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? Empty
MesajSubiect: Re: Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?   Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia? I_icon19

Sus In jos
 

Cum ar reacţiona Sasuke daca ar vede-o pe Sakura în braţele altuia?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-