Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
El pentru mine! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
El pentru mine! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 El pentru mine!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
My dream <3
Genin
Genin
My dream <3

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 101
Puncte : 133
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Distractia!!
Stare de spirit Stare de spirit : Buna

El pentru mine! Empty
MesajSubiect: El pentru mine!   El pentru mine! I_icon19Mier 19 Mar 2014, 20:09

El pentru mine!
Cati dintre noi am am avut parte de acel sentiment puternic?Canti dintre noi vor sa-l simta?Cati dintre noi ar face orice pentru el?Poate majoritatea l-ar face sau poate nu dar daca cineva v-ar da ocazia asta sa nu treceti pe langa ea pentru ca nu se stia daca se va mai repeta.
   Am avut parte de multi baieti dar nici unul nu va fi ca el.A fost singurul care dintr-un zambet ma cucerit.Atunci cand il vedeam in fiecare zi imi doream sa fiu langa el,sa fiu cea pe care o strange in brate,pe care o saruta lung si apasat,cea pe care nu o va lasa niciodata.Nu credeam ca se poate intampla,pana la urma unele vise nu devin realitate dar am gresit.Am crezut ca nu va fi posibil si s-a intamplat.Ochii lui albastri ca cerul senin de vara,ca apa marii cand nu este nici macar un val,ochii care m-au cucerit de la prima privire.Parul lui brunet ca cerul intunecat de iarna mereu ridicat in sus intr-un stil aparte care nu ma lasa sa-l ating.Si acum imi amintesc si imi voi aminti cum imi spunea si imi spune de fiecare data sa nu-l ating.Dar la urma urmei nu asta ma cucerit la el,nu ochii,nu parul,nu fizicul lui.Ceea ce ma cucerit la el a fost comportamentul lui de bad boy,cum trecea peste toti pentru a ajunge unde isi doreste,pentru ca era un prieten adevarat si nu refuza sa ajute cand cineva avea nevoie.M-am indragostit de zambetul lui atunci cand ma vedea de cum imi spunea de 7 ori pe zi ”Ai grija de tine”.Iubeam gelozia lui pentru ca simteam ca nu vrea sa ma piarda.Il iubeam chiar si atunci cand ma enerva sau supara pentru ca o facea intr-un mod dragut.Il iubeam chiar si cand ma ierta de fiecare data cand greseam si imi spunea  ”Nu-i nimic,mi-a trecut oricum” chiar daca nu era asa.
   Il iubesc pentru ca este langa mine si pentru ca ma accepta asa cum sunt eu:nebuna,ametita,enervanta,suparacioasa,geloasa,ofticanta,ignoranta sa o scurtez un copil mic.Dar ma simt speciala pentru ca sunt copilul lui mic si mereu va ramane asa,mereu voi fi ”Bebele lui”.Chiar daca voi continua sa gresesc stiu ca el va fi acolo langa mine si ma va ajuta,imi va fi alaturi.Nu am de gand sa-l pierd,nu vreau sa-l pierd.Nimeni nu poate fi comparat cu el,nu in inima mea pentru ca el este totul si voi continua sa cred in asta oricat de mult va dura.

   Mereu voi simti frica aia de-al pierde.Mereu voi avea gandul ala ca nu va mai fi langa mine.Mereu ma voi gandi la el ca la o parte din inima mea pentru ca el este cel ce merita,cel ce mereu va merita.
Sus In jos
Yolo
Academy Student
Academy Student
Yolo

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Iasi , Romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 0

El pentru mine! Empty
MesajSubiect: Re: El pentru mine!   El pentru mine! I_icon19Mar 26 Aug 2014, 09:19

A fost romantic si dragut ,dar mai presus de asta a fost sincer ,nu mereu trebuie ceva sofisticat ,multe citate si restul ,e deajuns ceva spus din inima. :)
Sus In jos
 

El pentru mine!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Mesaje de dragoste-