Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Razi cu pofta! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Razi cu pofta! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Razi cu pofta!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Razi cu pofta! Empty
MesajSubiect: Razi cu pofta!   Razi cu pofta! I_icon19Mar 15 Apr 2014, 22:46

Buna! M-am gandit sa postez si eu un topinc cu bancuri. Sper sa nu mai fie aceste bancuri deja pe forum. Daca sunt, va rog sa ma scuzati!


Un barbat merge la psiholog, carui-a ii spune:
- Domnule psiholog, de mai bine de 3 luni sotia mea nu se mai culca cu mine, nu stiu ce sa mai fac!
- Domnule, pentru a lamuri problema, trebuie sa o aduceti pe sotia dumneavoastra la psiholog sa lamuresc problema cu dansa.
Barbatul pleaca acasa, iar a 2-a zi isi trimite sotia la psiholog. Psihologul ii explica ce i-a spus sotul, iar ea ii zice:
- Domnule doctor, plec dimineata la servici, cu taxiul deoarece el nu ma duce cu masina. Nu imi da nici bani, deci soferul imi zice "Ori imi dai bani pentru drum, ori ...". Dupa care ajung la serviciu, unde seful ma cearta ca am intraziat apoi imi spune " Ori te concediez, ori ...". Plec de la lucru vin iar cu taxi-ul, se intampla acelasi lucru cu sofreul. Ajung acasa, iar sotul vine noaptea la mine, iar eu il resping obosita. Dupa atatea, cum sa mai fiu odihnita si pentru el?
Dupa ce doctorul mediteaza cateva secunde ii raspunde femei:
- Atunci doamna, ori ii spun eu sotului dumneavoastra, ori ....?


O femeie avea 3 fete virgine. Ajunge vremea si toate se marita. Cand pleaca in luna de miere, mama le cere fetelor sa ii trimita scrisori si sa ii povesteasca prima noapte in care si-au pierdut virginitatea.
Trece o saptamana, iar fata cea mai mare ii trimite mamaei o scrisoare pe care scria "Nescafe". Mama nu intelege la inceput, apoi se duce si se uita pe spatele cutiei de Nescafe si vede " Pana la ultima picatura". Mama roseste, dar bucuroasa pentru fica sa.
Trec 2 saptamani de atunci, iar fata mijlocie ii trimite mamei o scrisoare pe care scria "Kent". Mama intelege imediat si merge repede la cutia de tigari a sotului ei si se uita pe spate unde scria " Fara oprire" . Mama roseste si de aceasta data, dar bucuroasa pentru fica sa.
Trece o luna si apare in sfarsit o scrisoare de la mezina. Pe scrisoare scria numele unui articol dintr-o revista. (Nu mai tin minte sincer cum ii zicea). Mama fuge repede la magazin si cumpara articolul. Ajunsa acasa, mama deschide revista si cauta articolul nerabdatoare. Cand insfarsit il gaseste, pe el scria "24 de ore din 24, 7 zile din 7, 30 de zile din luna". Mama lesina...
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Razi cu pofta! Asss10Razi cu pofta! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Razi cu pofta! Empty
MesajSubiect: Re: Razi cu pofta!   Razi cu pofta! I_icon19Mier 30 Apr 2014, 21:00

Foarte amuzante. Chiar mi-au ridicat moralul. Sa mai pui :D
Sus In jos
Anne Hargen
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Anne Hargen

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ploiești
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2007
Puncte : 2122
Reputatie Reputatie : 105

Razi cu pofta! Empty
MesajSubiect: Re: Razi cu pofta!   Razi cu pofta! I_icon19Mier 30 Apr 2014, 22:19

Pff, cel mai mult îmi place ultima :))
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Razi cu pofta! Empty
MesajSubiect: Re: Razi cu pofta!   Razi cu pofta! I_icon19Dum 04 Mai 2014, 16:05

Am adus glume noi, sper sa va placa:


  1. Un smecheras de cartier se duce intr-un bar si cere barmanului negru: 
- Bai, fata de cur, adu repede o bere! 
Barmanul il apuca de gat, jap, jap doua palme pe cocoasa si-l da afara. A doua seara iar: 
- Bai, fata de cur, adu repede o bere! 
Barmanul il ia la suturi si-l da afara. 
A treia seara barmanul bea si el linistit un suc cu paiul cand intra smecherasul in bar. 
- Auzi, mosule, cand termini clisma asta, adu-mi o bere

2. ... Un american, un rus si un roman, discutau despre secretul de servici. 
Americanul: eu lucrez cu nevasta intr-un birou;eu nu stiu ce face, ea nu stie ce fac! 
Rusul: eu lucrez intr-un birou, nevasta in altul;eu nu stiu ce face, ea nu stie ce fac! 
Romanul: eu lucrez singur intr-un birou: nu stiu ce fac si nici nu ma intereseaza!
3. Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 dimineata in fiecare zi , ma culc la 10 , mananc la ore fixe, nu imi insel nevasta, da nu ies io din puscarie?
4. Bărbatul către Dumnezeu: 
              - De ce ai făcut femeia să fie aşa frumoasă? 
              - Ca să o iubeşti. 
              - Dar de ce ai făcut-o aşa proastă? 
               - Ca să te iubească şi ea pe tine.

 
  5. Insfarsit am inteles de ce m-am ingrasat!!! E din cauza samponului pe care scria: "Pentru a da volum". Deci din cauza asta o sa folosesc doar detergent de vase pe care scrie: "Indeparteaza chiar si grasimile greu de inlaturat"
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Razi cu pofta! Empty
MesajSubiect: Re: Razi cu pofta!   Razi cu pofta! I_icon19Dum 04 Mai 2014, 20:05

LoL  rolling on the floor 
Îi bestial, să ști.
Mi-ai făcut ziua mai interesantă.
Arigato :3
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Razi cu pofta! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Razi cu pofta! Empty
MesajSubiect: Re: Razi cu pofta!   Razi cu pofta! I_icon19Dum 07 Sept 2014, 14:39

Hai ca m-a bufnit rasu' la prima =))))
Sa mai pui :*
Sus In jos
Continut sponsorizat




Razi cu pofta! Empty
MesajSubiect: Re: Razi cu pofta!   Razi cu pofta! I_icon19

Sus In jos
 

Razi cu pofta!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Divertisment. Colțul vesel :: Bancuri și glume :D-