Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 >.> Colțișorul meu <.<

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Cum vi se par desenele?
Sunt dragute
>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_vote_lcap29%>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_vote_rcap
 29% [ 2 ]
cartof!
>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_vote_lcap14%>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Unde sunt? o_o
>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_vote_lcap0%>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sunt genisuper, minutari, LAPTE! (gata, am spus-o, acum imi dai prajitura promisa? -_-)
>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_vote_lcap57%>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_vote_rcap
 57% [ 4 ]
Total voturi : 7
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
BiancaRomelia
Genin
Genin
BiancaRomelia

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : oppidum Nosa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Desenatul, molfaitul cartilor si zornaitul la chitara
Stare de spirit Stare de spirit : Hariiibooo! :3

>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: >.> Colțișorul meu <.<   >.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_icon19Sam 26 Sept 2015, 16:46

Panza - 30X40

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre BiancaRomelia in Lun 11 Ian 2016, 14:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: >.> Colțișorul meu <.<   >.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Oct 2015, 00:28

Vreau sa spun ca ai un talent de...nu il pot descrie!
Desenezi asa frumooos! Deci nu-mi pot lua ochii de la vulturul ala!
Daca nu cer prea mult, ai cumva ceva si cu pisici? Iubesc pisicile si chiar vreau sa vad ceva facut de tine, cu multe pisici! Sau una..dar sa fie!  lough
Aaah. O sa intru sa mai vad ce ai facut! Spor la treaba si inspiratie!  hey sexy !
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: >.> Colțișorul meu <.<   >.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_icon19Joi 24 Dec 2015, 20:10

Moamă, de când n-am mai trecut pe aici. Am pierdut câteva creaţii cu adevărat mişto, în ciuda faptul că m-ai anunţat. Da...Cred că te-ai obişnuit. =))) 
Să ştii că îmi plac din ce în ce mai mult picturile tale. Ultima pe care ai postat-o este foarte frumoasă şi are o perspectivă interesantă. Penultima mi-a plăcut datorită nuanţelor, totuşi, ochiul ăla mă sperie puţin. =)) Dar s-a observat talentul tău, stai liniştită. Nici la desen nu stai rău, pot să spun că îmi plac mai mult desenele decât picturile fiindcă sunt mai detaliate şi transmiţi mult mai bine ceea ce vrei să spui, iar aici mă refer la desenul cu satirul.
Deşi nu cred că o să am timp să trec pe aiic tot timpul să mă anunţi în continuare.
Pup.
Sus In jos
BiancaRomelia
Genin
Genin
BiancaRomelia

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : oppidum Nosa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Desenatul, molfaitul cartilor si zornaitul la chitara
Stare de spirit Stare de spirit : Hariiibooo! :3

>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: >.> Colțișorul meu <.<   >.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_icon19Joi 10 Noi 2016, 18:50

Pfaai! XD mai bine de un an de cand n-am mai postat! o.o'
Ma bucur totusi ca nu a fost inchis pentru inactivitate pentru ca am pregatit ceva ce sper sa va placa XD (+ ca lucrez la inca un desen.....shhuuuushhh!)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 Asss10>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: >.> Colțișorul meu <.<   >.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_icon19Sam 12 Noi 2016, 14:37

Buna, buna kiss 
Am vazut cand ai postat dar nu mi-a pesrmis timpul sa las un comentariu.
Imi place mult desenul, mai ales culorile folosite si cadrul ales. Ai pictat minunat acei brazi, de cer nu mai vorbesc, e absolut perfect. Cred ca putea iesi mult mai bine acel copac fara frunze. Unele crengute sunt mult prea groase. In rest totul e minunat.
Astept sa mai postezi si alte desene/picturi. 
Cand o vei face te rog sa ma anunti si pe mine.
Bafra in continuare kiss
Sus In jos
BiancaRomelia
Genin
Genin
BiancaRomelia

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : oppidum Nosa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Desenatul, molfaitul cartilor si zornaitul la chitara
Stare de spirit Stare de spirit : Hariiibooo! :3

>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: >.> Colțișorul meu <.<   >.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_icon19Sam 12 Noi 2016, 17:29

Queen Of The Damned a scris:
 Cred ca putea iesi mult mai bine acel copac fara frunze. Unele crengute sunt mult prea groase.
Sa fiu sincera nu am petrecut prea mult timp pictandu-l. La bradul ala mare din dreapta am stat cel mai mult, cred ca se si observa cat de stricat e XD.
Multumesc pentru apreciere si ca ti-ai luat din timp sa te uiti si sa lasi un comentariu! :*
Sus In jos
BiancaRomelia
Genin
Genin
BiancaRomelia

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : oppidum Nosa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Desenatul, molfaitul cartilor si zornaitul la chitara
Stare de spirit Stare de spirit : Hariiibooo! :3

>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: >.> Colțișorul meu <.<   >.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Iul 2017, 21:33

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat




>.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: >.> Colțișorul meu <.<   >.> Colțișorul meu <.< - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

>.> Colțișorul meu <.<

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Creațiile voastre :: Arta vizuală. Imagini modificate și create-