Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kon'nichiwa la toti Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kon'nichiwa la toti Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Kon'nichiwa la toti

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
BiancaRomelia
Genin
Genin
BiancaRomelia

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : oppidum Nosa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Desenatul, molfaitul cartilor si zornaitul la chitara
Stare de spirit Stare de spirit : Hariiibooo! :3

Kon'nichiwa la toti Empty
MesajSubiect: Kon'nichiwa la toti   Kon'nichiwa la toti I_icon19Mar 22 Apr 2014, 20:52

Buna, ma numesc Bianca (dar imi puteti spune Bianca ^^), ca si altora, imi place sa ascult muzica, ascult muzica peste tot: in camera, in bucatarie, la birou, sub birou....(wait, what? o.o)....pe strada (desi nu e bine asta ._.').Cand nu ascult muzica, ma ocup cu maltratarea pufoseniilor, nu ma pot abtine XD sunt pufosenii cu urechiuse :3. Imi place sa cant la chitara, dar pe primul loc este desenul ^3^, am facut si un topic....daca doriti o.o ( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ).....incep sa am emotii O_O...
Pe Naruto il urmaresc decand s-a difuzat prima data, pe Jetix, era printre preferatele mele pe langa Shaman King si Oban Cursele Stelare pe atunci (ce vremuri q.o). Acum urmaresc Naruto Shippuden, Nisekoi, Beelzebub si Naruto manga.
Cam atat deocamdata...sper sa-mi fac prieteni care sa nu se teama de nebunia mea de legat XD :3
Sus In jos
Anne Hargen
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Anne Hargen

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ploiești
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2007
Puncte : 2122
Reputatie Reputatie : 105

Kon'nichiwa la toti Empty
MesajSubiect: Re: Kon'nichiwa la toti   Kon'nichiwa la toti I_icon19Mar 22 Apr 2014, 21:18

Bine ai venit pe forum!
Mă numesc Flavia, sper să ne înțelegem bine. Sunt sigură că îți vei face prieteni și că te vei distra, dar nu uita să citești [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] și să îl respecți. M-am uitat repede prin desenele tale și mi se par foarte reușie. Prin urmare, îți voi pune câteva întrebări:

Ce te-a împins să te apuci de artă?

Cum te vezi în viitor?

Vrei să faci o carieră din desen?

Care consideri că este cel mai important lucru pe care ar trebui să-l știe tinerii pictori?
Cam asta este, ceea ce vreau să îți transmit este că tu chiar ai talent.
Ședere plăcută pe forum!
Sus In jos
BiancaRomelia
Genin
Genin
BiancaRomelia

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : oppidum Nosa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Desenatul, molfaitul cartilor si zornaitul la chitara
Stare de spirit Stare de spirit : Hariiibooo! :3

Kon'nichiwa la toti Empty
MesajSubiect: Re: Kon'nichiwa la toti   Kon'nichiwa la toti I_icon19Mar 22 Apr 2014, 21:58

Anne Hargen a scris:
Bine ai venit pe forum!
Mă numesc Flavia, sper să ne înțelegem bine. Sunt sigură că îți vei face prieteni și că te vei distra, dar nu uita să citești [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] și să îl respecți. M-am uitat repede prin desenele tale și mi se par foarte reușie. Prin urmare, îți voi pune câteva întrebări:

Ce te-a împins să te apuci de artă?

Cum te vezi în viitor?

Vrei să faci o carieră din desen?

Care consideri că este cel mai important lucru pe care ar trebui să-l știe tinerii pictori?
Cam asta este, ceea ce vreau să îți transmit este că tu chiar ai talent.
Ședere plăcută pe forum!
Ce m-a impins spre arta? hmmm...buna intrebare, poate pentru ca ma pot exprima libera fara ca cineva sa-mi dea in cap; desenul e un bun refugiu daca sunt trista, nervoasa, suparata, imi gasesc alinarea in desen (atunci cand muzica nu ma mai poate ajuta XD )

Chiar daca nu mai sunt copil mic, inca am aspiratii mari; ma vad ca un mare designer decorativ, lucrand pentru firme importante si sper ca intr-o zi conceptele mele sa revolutioneze piata.

Da! chiar vreau sa am o cariera in domeniul asta. Momentan sunt la facultatea de arte - sectia design de produs (pentru cei care nu stiu cu ce se mananca, un mic search pe gogu' pentru ca sunt foarte multe de spus). Doar eu stiu cat de mult lucrez ca sa-mi pot atinge macar jumatate din visele pe care le am. :))

Cel mai important lucru......poate nu sunt prima care spune asta, dar pasiunea ar fi printre primele (si multele) lucruri importante, munca...multa munca, rezultatul pe care l-am obtinut eu in prezent nu se datoreaza numai talentului, am ajuns aici cu extrem de multa munca, multi ani in spate de esecuri, exercitiu, daruire si ambitie. Eu prefer sa cred ca oricine poate face asta daca deseneaza mult si cu pasiune. La inceput si eu eram varza, ca oricine de altfel, dar uite unde poti ajunge daca ti-ai pus ceva in cap. (poti fii talentat, dar daca nu faci nimic, ramai la nivelul de incepator)

Multumesc pentru apreciere si orice critica constructiva este bine venita! ^^
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Kon'nichiwa la toti J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Kon'nichiwa la toti Empty
MesajSubiect: Re: Kon'nichiwa la toti   Kon'nichiwa la toti I_icon19Mier 23 Apr 2014, 10:19

Buna  ^^'  Bianca
Oricum, bine ai venit la noi si sper sa te distrezi..
Sa iti faci multi prieteni, dar sa respecti regulamentul si persoanele de pe aici..
Te-am pupacit dulce.. 
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Kon'nichiwa la toti Asss10Kon'nichiwa la toti J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Kon'nichiwa la toti Empty
MesajSubiect: Re: Kon'nichiwa la toti   Kon'nichiwa la toti I_icon19Mier 23 Apr 2014, 12:11

Bine ai venit la noi pe forum!
Sper sa te distrezi si sa fii activ. Sa nu uiti sa citesti si sa respecti regulamentul
Sus In jos
BiancaRomelia
Genin
Genin
BiancaRomelia

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : oppidum Nosa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Desenatul, molfaitul cartilor si zornaitul la chitara
Stare de spirit Stare de spirit : Hariiibooo! :3

Kon'nichiwa la toti Empty
MesajSubiect: Re: Kon'nichiwa la toti   Kon'nichiwa la toti I_icon19Mier 23 Apr 2014, 19:48

Asa am sa fac ^^, va multumesc pentru primirea calda!
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Kon'nichiwa la toti Empty
MesajSubiect: Re: Kon'nichiwa la toti   Kon'nichiwa la toti I_icon19Sam 26 Apr 2014, 17:25

Bun venit pe forum, Bianca !
Am venit cu o mică întârziere.
Scuză-mă, te rog.
Sper să ai o ședere faină aici și mult noroc !
Ja nee kiss 
Sus In jos
BiancaRomelia
Genin
Genin
BiancaRomelia

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : oppidum Nosa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Desenatul, molfaitul cartilor si zornaitul la chitara
Stare de spirit Stare de spirit : Hariiibooo! :3

Kon'nichiwa la toti Empty
MesajSubiect: Re: Kon'nichiwa la toti   Kon'nichiwa la toti I_icon19Mier 30 Apr 2014, 17:26

Mersi pentru urare, 5adistic si nu e nevoie sa te scuzi, intarziatul te ajuta sa ai o intrare mai speciala :)), eu stiu foarte bine asta, mai ales cand intarziam la scoala si directorul era in clasa cand intram XD
Sus In jos
Continut sponsorizat




Kon'nichiwa la toti Empty
MesajSubiect: Re: Kon'nichiwa la toti   Kon'nichiwa la toti I_icon19

Sus In jos
 

Kon'nichiwa la toti

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-