Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ediţia 3 - Votarea autorilor. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ediţia 3 - Votarea autorilor. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ediţia 3 - Votarea autorilor.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 

Votati autorii ( voturi multiple )
- Bertrand Russell
Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_lcap4%Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
- Agatha Christie
Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_lcap19%Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_rcap
 19% [ 5 ]
- Stephen King
Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_lcap33%Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_rcap
 33% [ 9 ]
- Paulo Coelho
Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_lcap0%Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
- Sandra Brown
Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_lcap7%Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_rcap
 7% [ 2 ]
- Jules Verne
Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_lcap11%Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_rcap
 11% [ 3 ]
- Isaac Asimov
Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_lcap7%Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_rcap
 7% [ 2 ]
- Ion Creanga :)
Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_lcap19%Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_vote_rcap
 19% [ 5 ]
Total voturi : 27
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Ediţia 3 - Votarea autorilor. Empty
MesajSubiect: Ediţia 3 - Votarea autorilor.   Ediţia 3 - Votarea autorilor. I_icon19Vin 02 Mai 2014, 15:25

In primul rand imi cer scuze pentru intarzierile astea. Am avut prea multe pe cap in ultima vreme si am uitat efectiv de activitatea asta.
Acum aveti o lista cu autori. Votati iar saptamana viitoare pe joi-vineri v-a fi anuntata si tema grupului cat si lista finala a membrilor.
Sus In jos
 

Ediţia 3 - Votarea autorilor.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Activitățile Forumului :: Cercuri :: Cercul Scriitorilor-