Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Bench scene - you got to see this. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Bench scene - you got to see this. Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Bench scene - you got to see this.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Bench scene - you got to see this. Empty
MesajSubiect: Bench scene - you got to see this.   Bench scene - you got to see this. I_icon19Sam 03 Mai 2014, 21:00

Inainte sa incep cu ceea ce se anunta a fi cea mai reala speranta pe care o avem noi pentru SasuSaku, lemme post this. 
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ok, acum fiti atenti ce a zis Kishi intr-un interviu : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Mna, ce credeti? Sa rad sau sa plang?
Sus In jos
Hurrem
Genin
Genin
Hurrem

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : La serai
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 305
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Barfa, scrisul, cititul ficurilor, muzica.
Stare de spirit Stare de spirit : In general stare prietenoasa, uneori superioara :3

Bench scene - you got to see this. Empty
MesajSubiect: Re: Bench scene - you got to see this.   Bench scene - you got to see this. I_icon19Joi 08 Mai 2014, 22:27

Uhm, nu stiu e sa zic. Si eu am o pagina, si sincer cateodata mai inventez si eu cateva interviuri sau intamplari. Nu stiu daca si acest interviu pe care il vad in al doilea link este acelasi lucru. Btw, eu nu inteleg aceste ,, interviuri'' pe care Kishi le da, adica nu am vazut unul filmat, in care sa vad eu cu ochisorii mei. Asa pot si eu sa scriu ca s-a intamplat nu stiu ce la Hollywood, este acelasi lucru. Am auzit de atat de multe interviuri, incat nici nu le mai stiu numarul. Prin urmare, m-am uitat peste cateva interviuri ale lui Kishi, iar acestea contineau, in mare parte, informatii contradictorii. Nu cred ca Kishi a vorbit la un interviu (daca intradevar au existat) contrazicandu-se singur. Prin urmare cred ca nu e adevarat. Cand o sa vad un interviu VIDEO sau AUDIO atunci puteti sa ma injurati cat vreti, pana atunci, nu cred ca Kishi a dat vreun interviu de acest gen.
Sus In jos
 

Bench scene - you got to see this.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-