Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Mi-e frică! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Mi-e frică! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Mi-e frică!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
"Andra"
Chūnin
Chūnin
Mi-e frică! 1491-27

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 636
Puncte : 757
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : <3 Desenul <3
Stare de spirit Stare de spirit : ஐ♣♪☼ ♦ღ☺ ۩¶√۩♥ஐ

Mi-e frică! Empty
MesajSubiect: Mi-e frică!   Mi-e frică! I_icon19Lun 12 Mai 2014, 20:18

 Mi-e frică! Kiss_3


Capitolul 1

Într-o lume de idioţi 1.
Începutul




-Mersi pentru haina! Noaptea asta miroase a parfumul ei de levantica, noaptea asta se oglindeste in ochii mei ce o analizau de sus pana jos. Zambetul ei contura perfect tabloul unei strazi pustii luminate de cateva felinare, zambetul pe care il avea ii lumina chipul. Ma face si pe mine sa zambesc, dar ma abtin. Ce castig daca o fac, nu? Prefer sa imi delectez simturile cu corpul ce in mare parte era dezbracat. Imbracata doar cu un sarafan inflorat din bumbat presupusesem mai devreme ca ii era frig asa ca, ca un gentelman de ocazie ce sunt, i-am dat sacoul meu, mie si asa nu-mi e. Acum o privesc cum imi inmaneaza haina.

 -Esti sigura ca nu iti mai trebuie? O intreb jucand parca rolul baiatului ingrijorat. Voiam sa par protector si de incredere pentru ca nu in fiecare zi am ocazia sa ies cu una din divele scolii mele. Ten Ten, satena cu ochi de vulpe  e o piesa din pazalul ce incerc sa il construiesc, dar pe care inca nu am avut ocazia sa o ating si sincer sa fiu asta ma deranjeaza.

 -Oricum vroiam sa plec acasa. Asta nu imi place, imi zic in gand foarte nervos, dar nervozitatea mea nu imi apare pe chip pentru ca altfel as strica singur totul.

 -Si eu care ma gandeam ca o sa mai stam putin singuri. Spun in timp ce ma apropii ca o feline de prada sa, foarte usor ca sa o pot prinde in cursa, sa nu poata scapa din mainile mele. Timpul trecea pe langa noi agonizant de greu, iar mie  mi se parea ca, cu fiecare pas facut, se mai sfarseste un an din viata mea, iar totata aceasta atmosfera imi dadea dureri de cap. Nesiguranta din privirea ei era o pastila numai buna.

 

O secanda mai tarziu, in momentul in care sunt destul de aproape, o prind fara vreun avertizment de talia sa perfecta ca sa nu mai poata scapa de mine. O simteam cum tremura, de ce nu stiu, dar tocmai cand sa o intreb ma imbratiseaza. Acum da, acum chiar zambesc in intunericul noptii fara ca ea sa ma vad, fara ca nimeni sa ma vada. Nu ma arunc cu capul inainte pentru ca, asa cum am spus la inceput, Ten Ten e o vulpe. E un om siret, dar las’ ca o fac eu fundita pana la urma. Nici macar o fata nu imi scapa. Vestea ca sunt un cuceritor nu le-a facut pe fete sa se impotriveasca avansurilor mele, ba din potriva, sunt mai curioase de ce pot face, cel putin fetele experimentate ca Teni. Pentru numele Lui Dumnezeu, cum de nu am avut-o inca in asternuturi? E bine si mai tarziu decat niciodata.





-Sasuke sa nu o mai lungim –face o pauza in care ia o gura de aer-  stiu ce vrei si sunt de acord. Uimit? Da, sunt uimit. Ii analizez chipul pentru a mia oara in aceasta seara. Zambea. Acelasi zambet ca inainte. Mi se apre ciudat...

 Pretefer fetele care stiu ce vor la orice ora din zi sau din noapte si poate cine stie, poate ea va fii ceva mai mult decatau fost altele, desi pana acum nu ma atrage decat exteriorul. O iau in brate, iar ea isi incolaceste mainile micute de-a lungul gatului meu. Buzele noastre se stivesc fara mila unele de altele dandu-ne o senzatie de satisfacte, placere, ma hranesc cu buzele ei. Inchid ochii in acelasi moment cu ea din cauza placerii ce imi colinda, ca un turist dornic sa cunoasca mai mult, intreg corpul. O vroiam aici si acum, o vroiam toata noapte, o vroiam a mea chair in secunda asta pentru ca sunt inca un adolescent jucaus.

Dupa 5 minute rupe sarutul cu greu, caci eu nu vroiam nici in ruptul capului asta, iar ori de cate ori incerca sa se indeparteze o fortam sa se mai joace putin cu mine.

 

-Mrrr… Tigrule! Hai la mine acasa!  Ma ia de mana si ma trege brutal spre masina. Era dornica sa experimenteze lucruri noi alaturide mine, un profesionist cu acte inregula. Eu nu ma impotrivesc si ma urc la volanul masinii gonind apoi ca un nebun pe strazile libere. 

 
Tot drumul m-a a, acea privire cu care incerca sa ma cucereasca. 
 
Ce patetic! Cu adevarat patetic! 

 

 


******^^^*****


Mi-e frică! C3a21de562571f6ed3690156820ae253


*****^^^*****


Ultima editare efectuata de catre ღ A.W.A. ღ in Mar 13 Mai 2014, 15:01, editata de 2 ori
Sus In jos
Hurrem
Genin
Genin
Hurrem

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : La serai
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 305
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Barfa, scrisul, cititul ficurilor, muzica.
Stare de spirit Stare de spirit : In general stare prietenoasa, uneori superioara :3

Mi-e frică! Empty
MesajSubiect: Re: Mi-e frică!   Mi-e frică! I_icon19Lun 12 Mai 2014, 20:36

Bunaa:**. Te rog frumos, dai un edit, pentru ca nu inteleg absolut nimic, plus ca nu-i permis. Cu greu am citit, cred ca am ochii acum ca chinezii. Destul de interesant, mai ales ca mai introdus direct, nu ai mai spus ,,buna eu sunt Sakura, blabla. Inca un fic bun de citit. Sper sa ma anunti, te pup dulce :3.


Pentru cei care spun ca sunt urata, acest video este pentru voi, in engleza, asa cum va place, stiu ca va place engleza si pentru 
cei care nu ma plac, oricum am luat-o razna, asa ca va place de mine acum?
Sus In jos
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

Mi-e frică! Empty
MesajSubiect: Re: Mi-e frică!   Mi-e frică! I_icon19Dum 08 Iun 2014, 14:39

Interesant! Poate o sa fie mai interesant si ma incolo! 
Inca nu stiu care e ideea , insa am inteles ca Sasuke , plin de experienta , vrea sa fie cel mai tare din liceu.
Pai bine mai Sasuke...pot sa iti pun o intrebare?
De ce faci asta? Ai si tu ceva de castigat? Inafara de experieta de o noapte sau mai multe cu fetele din liceu...
Un premiu ceva? Nimic?
Bine.
Astept sa ma anunti!
Cya!


 Mi-e frică! Xglbh5
Mi-e frică! 2qjbzop
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Mi-e frică! Asss10Mi-e frică! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Mi-e frică! Empty
MesajSubiect: Re: Mi-e frică!   Mi-e frică! I_icon19Sam 19 Iul 2014, 19:09

Fanfic SasuSaku blocat din cauza inactivitatii.


Mi-e frică! Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Mi-e frică! Empty
MesajSubiect: Re: Mi-e frică!   Mi-e frică! I_icon19

Sus In jos
 

Mi-e frică!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-