Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
XI
Academy Student
Academy Student
XI

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : In lumea dulciurilor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Photography
Stare de spirit Stare de spirit : I am very very gooood

Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  Empty
MesajSubiect: Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|    Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  I_icon19Vin 23 Mai 2014, 20:44

Jackpot,aici!!!
 Salut eu ma numesc Mina.Am aroximativ 14 ani. Sunt din Victoria , Hong Kong. 
Sunt in Bucresti de aproximativ 8 ani de zile. 
Lucrurile sutn ciudate la voi aici -.-" 
In fine. Ascult kpop, C pop , j pop si j rock. 
Biasu mei sunt : Ikimono gakari ( stiu ca e fata dar imi placmult melodiile ei ) , Kai , Lay .
Ma bucur enorm ca am reusit sa gasesc un astfel de forum minunat. 
Sper sa ne intelegem de minune. 














Jackpot
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  Empty
MesajSubiect: Re: Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|    Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  I_icon19Vin 23 Mai 2014, 21:26

Salut, salut! Da....stiu ca lucrurile sunt putin ciudate la noi in tara, dar cred ca te-ai obisnuit putin cu ele. Nici eu nu sunt de aici, cel putin, nu mama mea. Mama mea e italianca, tata roman, iar eu sunt corcita!  happy2  Totusi, ma bucur foarte mult sa te cunosc! 
Wow...Hong Kong!!!! Glumesti? Deci esti asiatica, intr-un cuvant! Ma intreb cum arati..... think  Cred ca tot bruneta, cu pielea alba si ochii oblici!
Cred ca te vei regasi la noi pe forum, mai ales daca citesti fanfic-uri si vizonezi anime-uri!
Sus In jos
XI
Academy Student
Academy Student
XI

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : In lumea dulciurilor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Photography
Stare de spirit Stare de spirit : I am very very gooood

Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  Empty
MesajSubiect: Re: Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|    Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  I_icon19Vin 23 Mai 2014, 22:33

Multumesc mult de primire. Ochii mei sunt destul de mari. Am pielea inchisa  si nu mai sunt burneta de mult.. vopseaua este de vine. 
 Poate iti dau  facebook ul meu si vei vedea cum arat.
Sus In jos
Jinx
Genin
Genin
Jinx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 446
Puncte : 506
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Addicted to anime.
Stare de spirit Stare de spirit : Mi-a murit unicornul :'((

Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  Empty
MesajSubiect: Re: Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|    Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  I_icon19Vin 23 Mai 2014, 23:30

Cât de onorată sunt că ai venit pe forumul nostru și mă bucur că ai ales să vii în România, pentru că, după câte se vede, ești fană SasuSaku și te asigur că sunt multe persoane de aceeași părere cu tine și cu noi dar și fani opuși. Îmi dau și eu seama că e puțin ciudată și chiar îmi pare rău de asta, dar asta e...După mine eu aș merge în Asia phuu  Sper să te distrezi pe forum și să te înțelegi cu toată lumea^^
P.S.: Eu o iubesc pe Ikimono Gakari precum și j-pop-ul și j-rock-ul x3
Konbanwa!
Sus In jos
Tokimemo-chan <3
Genin
Genin
Tokimemo-chan <3

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 124
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa citesc,sa scriu si sa ascult muzica
Stare de spirit Stare de spirit : momentan happy

Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  Empty
MesajSubiect: Re: Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|    Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  I_icon19Sam 24 Mai 2014, 00:13

Konichiwa Mina-chan! Ma bucur ca ni te-ai alaturat si noua aici. Sper sa iti placa mult aici si spe sa ne si imprietenim :D ! Iti urez mult noroc aici si daca o sa incepi vreun fic sa ma anunti si pe mine,ok?
Ja nee!! :)
Sus In jos
XI
Academy Student
Academy Student
XI

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : In lumea dulciurilor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Photography
Stare de spirit Stare de spirit : I am very very gooood

Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  Empty
MesajSubiect: Re: Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|    Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  I_icon19Sam 24 Mai 2014, 10:32

Va multumesc mult fetelor. Da cred ca voi incepe un fic. Dar nu prea las face sasusaku sau anime. Eu sunt obijnuita cu ficurile kpop . Poate voi reusi si un anime .
Ja ne
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  Empty
MesajSubiect: Re: Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|    Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  I_icon19Sam 24 Mai 2014, 12:24

Bum venit pe forum! Să te distrezi, să-ți faci prieteni, căci asta e o comunitate mare și frumoasă, ai ce face aici. Ce să-ți mai spun, mult succes și nu uita să respecți regulamentul! Spor la postaaat!
*Ikimono Gakari e absolut extraordinară, o iubesc, o ascult de foarte mult timp. :x Mă bucur să sunt și alți useri care o ascultă! Care e melodia ta preferată de la ea? :3
Sus In jos
XI
Academy Student
Academy Student
XI

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : In lumea dulciurilor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Photography
Stare de spirit Stare de spirit : I am very very gooood

Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  Empty
MesajSubiect: Re: Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|    Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  I_icon19Sam 24 Mai 2014, 12:37

Melodia mea preferata de la ea este Sakura. 
Multumesc mult de primire ^.^
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  Empty
MesajSubiect: Re: Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|    Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  I_icon19Sam 24 Mai 2014, 17:38

Hei, bună!
Bun venit pe forum!
Îmi face plăcere să te întâlnesc.
Mult noroc în ceea ce faci.
Ja nee / 再见 !
P.S. Haaai, râzi!
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  Asss10Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  Empty
MesajSubiect: Re: Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|    Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  I_icon19Dum 01 Iun 2014, 22:06

Bine ai venit pe forum!


Sa citesti si sa respecti regulamentul.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  Empty
MesajSubiect: Re: Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|    Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|  I_icon19

Sus In jos
 

Buna, eu Jackpot va onorez cu prezenta mea cu valoarep e acest forum , in acesata noapte B|

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-