Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The crazy is here! :D Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The crazy is here! :D Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 The crazy is here! :D

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
CrazyCherryPie
Academy Student
Academy Student
CrazyCherryPie

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Web
Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 42
Reputatie Reputatie : 4

The crazy is here! :D Empty
MesajSubiect: The crazy is here! :D   The crazy is here! :D I_icon19Vin 13 Iun 2014, 16:15

Buna tuturor! Numele meu este Elena, am 14 ani si am gasit acest forum acum cateva zile. M-am inregistrat  fiindca este un forum activ si are o gramada de topicuri dar in special am facut-o fiindca sunt mare fana Naruto. Imi place muzica (cant la vioara, pian si chitara :D), dansul, filmele ( horror), jocurile video ( si mai mult horror D:) si tot ce tine de anime. Majoritatea timpului liber mi-l petrec desenand, ascultand muzica sau faca drumetii cu bicicleta (sau pe jos) prin natura sau prin locuri rurale, ascultand muzica, urmarind Doza de Has sau pe gamerii mei preferati pe youtube (Markiplier, Yamimash, Pewdiepie, ChaoticMonkey and TobyGames) ori jucandu-ma cu fratii si sora mea (doi frati gemeni si o sora, toti trei mai mici decat mine si un frate mai mare).
Ascult cam orice gen de muzica cat timp are versuri placute si o voce frumoasa. Imi place rock-ul foarte mult dar prefer si pop, dubstep, instrumentala sau house. Ba chiar si Jazz. De obicei fac un echilibru intre ele. Culorile mele preferate sunt cele care fac referire la natura: albastru marin, verde, portocaliu, rosu,galben. Dar imi plac si violetul, movul sau albastrul inchis. Un anotimp preferat nu am, toate imi plac la fel de mult dar primavara este putin mai special fiindca m-am nascut in martie. Ador fructele si legumele, mancarea gatita si sunt destul de pretentioasa cand vine vorba de carne fiindca iubesc animalele. 
Anime-uri preferate:
- Naruto, Naruto Shippuden
- Vampire Knight 
- Kuroshitsuji
- Fairy Tail
- Conflict Brothers
- Hellsing

In rest nu mai stiu ce sa spun despre mine. :D Astept intrebari si sper sa ne intelegem!
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class
Ale-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

The crazy is here! :D Empty
MesajSubiect: Re: The crazy is here! :D   The crazy is here! :D I_icon19Vin 13 Iun 2014, 20:36

Bună,Elena!
Mă bucur să mai văd un membru nou pe aici.Descrierea ta despre tine e atât de multă încât nu mai am nici o întrebare interesantă de pus.Eu sunt Ale-chan, dar aș vrea să-mi spui pe nick-ul meu actual. Și încântată! :) Sper să ai o ședere „faină” pe aici sau măcar plăcută. Nu vreau mai mult de la tine decât să fii „nebună” în continuare și să te distrezi.Văd că ai 14.Ai terminat clasa a VIII-a? Mult noroc în tot ce-ți propui și ja nee!
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
The crazy is here! :D Asss10The crazy is here! :D J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

The crazy is here! :D Empty
MesajSubiect: Re: The crazy is here! :D   The crazy is here! :D I_icon19Vin 13 Iun 2014, 21:49

Bine ai venit pe forum!


Sa citesti si sa respecti regulamentul.
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

The crazy is here! :D Empty
MesajSubiect: Re: The crazy is here! :D   The crazy is here! :D I_icon19Sam 14 Iun 2014, 09:53

Salutare, Elena! Ma bucur sa vad pe cineva atat de pasionat de arta! Canti la trei instrumente, iti place sa desenezi si cred ca o si faci si mai si dansezi! Din toata descrierea ta, mi-a placut cel mai mult partea in care spuneai aceste lucruri! Insa, sincer, partea care nu m-a incantat a fost aceea ca-ti plac filmele horror, care pt mine sunt niste filme ciudate si nu ca m-as speria de ele, dar mereu ma fac sa ma gandesc la lucruri rele si sa vreau raul cuiva! Nu stiu, poate doar eu sunt nebuna careia i se intampla asta. Totusi, ce iti place asa mult la filmele de groaza? Fiindca la 14 ani nu pot sa inteleg ce ar putea sa ti se para interesant si atractiv!
In afara de asta (vine o parte buna :-D), mi-a placut ca asculti rock! Am innebunit pe toata lumea din jurul meu cu acest gen de muzica, pentru faptul ca este diversificat! Exista death metal, hard rock, punk-rock, rock n' roll, alternativ rock, rock-pop, etc. Mie asta imi place cel mai mult la rock!
In incheiere, as vrea sa-ti zic sa citesti regulamentul cu mare atentie, nu ca mine =))), si sa-l respecti! Ma bucur sa avem un nou membru pe forum si m-ai ales o fata :-) (nu ca n-am avea destule)!
P.S: Iti ador numele! <3
Sus In jos
CrazyCherryPie
Academy Student
Academy Student
CrazyCherryPie

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Web
Nr. mesaje Nr. mesaje : 34
Puncte : 42
Reputatie Reputatie : 4

The crazy is here! :D Empty
MesajSubiect: Re: The crazy is here! :D   The crazy is here! :D I_icon19Sam 14 Iun 2014, 14:24

Ce îmi place la filmele horror? Îmi place să fiu speriată, fiindcă atunci când sunt concentrată pe o scenă și ținută in suspans uit de toate problemele de zi cu zi. Sunt atrasă de orice ține de CreepyPasta, horror (în special jocuri) și thriller. Sau este o moștenire de familie fiindcă mama este exact ca mine. :D
Da, îmi place foarte mult arta și prefer să am o viață activă fiindcă nu am timp să mă gândesc la partea mai puțin bună a vieții. 
În plus, mă bucur că mai văd un fan al trupei Insomnium. Merci fiindcă ai trecut pe la topicul meu ( ție, lui 5adistic si lui Epilogium Aphyllum) !
P.S: Încă o dată, merci (De data asta pentru aprecierea în privința numelui :D)!
Sus In jos
Continut sponsorizat




The crazy is here! :D Empty
MesajSubiect: Re: The crazy is here! :D   The crazy is here! :D I_icon19

Sus In jos
 

The crazy is here! :D

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-