Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Heeeeei :3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Heeeeei :3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Heeeeei :3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Heeeeei :3 Empty
MesajSubiect: Heeeeei :3   Heeeeei :3 I_icon19Lun 16 Iun 2014, 00:19

Heiiii :3 
Nu sunt noua pe forum, dar am absentat o perioada foarte luuunga si da... Acum nu mai stiu pe nimeni si nici nu cred ca pe mine ma mai stie cineva :'(  Plus ca n-am postat -din cate imi amintesc- niciodata un subiect in acest topic :3
Nu sunt lucruri interesante de zis despre mine, dar o sa zic cateva.
Numele meu e Nicoleta, am un singur nume, parintii mei imi urasc numele, de asta imi zic Niki, am 14 ani, ascult rock ( nu-mi pasa daca unii dintre voi nu considera trupele BVB, BMTH, MIW, Escape the fate, Falling in reverse etc. trupe de rock "adevarat") , am terminat 90 de anime-uri si mai am inca 10 la care ma uit momentan, sunt obsedata de ciocolata, incerc sa slabesc, dar nu pot renunta la ciocolata -problema oricarei fete care iubeste ciocolata- si... ce sa mai zic? Sper sa ma imprietenesc cu voi, astia pe care nu ii stiu :3
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Heeeeei :3 Empty
MesajSubiect: Re: Heeeeei :3   Heeeeei :3 I_icon19Lun 16 Iun 2014, 09:52

Okey, deci eu cu tine nu ma cunosc, dar n-are nimic! Ma bucur ca vrei sa socializezi cu lumea. 
Tocmai am vazut ca ai scris un comentariu la un fic, deci nu esti tocmai inactiva :)

Mie imi place semnatura ta <3 Eu sincer nu iubesc ciocolata si mai mult Lay's. De-asemenea, nu m-am uitat la 90 de anime-uri, ci dor la 10. Sincer, fiind o rockerita, n-am nimic impotriva acelor trupe pe care le-ai enumerat. Si Black Veil Brides si Bring me to Horizon si Motionless in White sunt trupe de screamo rock, deci tot rock este. Probabil ca te-ai referit ca oamenii nu vor considera trupele enumerate mai sus, trupe de rock "adevarat" pt. ca nu este clasic sau de pe vremuri. Pe mine Miw mi se pare o trupa cam violenta, ca sa zic asa. Doar refrenele la ei sunt mai normale. Totusi celelalte doua trupe mi se par perfecte.
Pe mine cred ca stii cum ma cheama :)
Si wow, de pe facebook-u tau, observ ca iti place sa porti negru si tricouri cu trupe rock :) Nu stiu daca sa-ti zic ca esti emo sau rocker fiindca nu sunt experta si in niciun caz nu te cunosc ca sa te evaluez. Totusi imi vei spune tu:
1. Esti emo sau rocker? =))))) (cum te consideri tu ca esti)

Sper sa mai vorbim fiindca te-am vazut mai mereu activa peste tot :) Sper ca ai aflat ceva despre mine, insa daca nu, poti sa ma intrebi :) (intr-un pm ca dupa vom face spam)
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Heeeeei :3 Empty
MesajSubiect: Re: Heeeeei :3   Heeeeei :3 I_icon19Lun 16 Iun 2014, 15:11

Bine ai revenit!
Întrebări, fiindcă altceva nu ştiu ce să spun:
Ce alte trupe de rock mai asculţi? (consider că şi cele enumerate de tine sunt trupe rock bune ^^)
Ce genuri de anime preferi?
Care este marea ta pasiune?
Ce anime ai recomanda?
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Heeeeei :3 Empty
MesajSubiect: Re: Heeeeei :3   Heeeeei :3 I_icon19Lun 16 Iun 2014, 16:38

@Alexandra - Nu sunt emo, dar nu sunt nici rockerita...Consider ca tre' sa faci ceva mai mult in afara de a asculta rock si a avea cateva tricouri negre pentru a fi rockerita.  Mi-ar place sa fiu una, dar momentan sunt la stadiu in care imi permit doar sa ma imbrac putin mai "diferit" si sa ma vopsesc-ocazional-, in rest tre' sa fiu fata cuminte si sa iau note mari la capacitate altfel adio laptop , plus ca simt ca as ofensa rockeritele si rockerii adevarati daca m-as pune in aceiasi oala cu ei :')


@WeAreDevils - In afara de trupele enumerate, mai ascult Greenday, The pretty reckless, Icon for hire, Marilyn Manson, Fit for rivals, Fall out boy, Sleeping with sirens, Pierce the veil, We are fallen, Black Sabbath, Avril Lavigne, Bullet for my valenine, My chemical romance, Evanescence, The script, 30 second to mars si altele care nu imi vin acum in minte :3
In general ma uit la un anime daca e romance si are baieti draguti, daca mai e si yaoi, e preferatul meu :o3 [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pariune..pasiune...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Recomant: Kuroshitsuji <3 
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Heeeeei :3 Asss10Heeeeei :3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Heeeeei :3 Empty
MesajSubiect: Re: Heeeeei :3   Heeeeei :3 I_icon19Mier 09 Iul 2014, 18:03

Bine ai revenit kiss Eu sunt Briosica daca nu ma mai sti cu numele actual. (DarkBunny sau Amphetamine)
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Heeeeei :3 Asss10Heeeeei :3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Heeeeei :3 Empty
MesajSubiect: Re: Heeeeei :3   Heeeeei :3 I_icon19Mier 09 Iul 2014, 18:41

Uite, mă, cum zice ea că n-o mai cunoaşte nimeni. Uite, mă, cum uită ea că aici are familion mare care-şi aduce aminte de ea, măăă. 
Bine ai revenit, maimuţă mică ce eşti!  a hug  Pe mine mă mai ţii minte? :))
Ne mai vedem prin topice şi chat.
:3
Sus In jos
Continut sponsorizat




Heeeeei :3 Empty
MesajSubiect: Re: Heeeeei :3   Heeeeei :3 I_icon19

Sus In jos
 

Heeeeei :3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-