Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Un baiat misterios Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Un baiat misterios Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Un baiat misterios

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Neko
Academy Student
Academy Student
Neko

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : In lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 45
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : ciclismul,innotul,muzica:)
Stare de spirit Stare de spirit : Mdea ...nu ma enerva

Un baiat misterios Empty
MesajSubiect: Un baiat misterios   Un baiat misterios I_icon19Mar 17 Iun 2014, 23:13

Capitotul 1
 Sakura P.O.V
  Este o zi torida de vara ,soarele straluceste cu putere .Frmoasa vreme de mers la plaja :))).Ma gandeam la ce frumos ar fi sa am cu sa zic eu o iubire de-o vara ,dar nu cred ca este vreun baiat asa cum vr eu .Adika sa fie plin de mister da si de adrenalina in acelasi timp,nu cred ca exista asa ceva . Dar oare care ar fi sansele sa intalnesc un baiat asa .Hmmmmmm...
 -Sakura ,hai la masa! Ah iar m-a trezit mama din gandurile mele,cateodata ma exaspereaza.
 -Imdiat mama!Cobor jos unde mama gateste friptura la cuptor ,pe bune pe caldura asta ea face si mai multa caldura in casa (off ce mama ... mai am)
 -Nici bine nu termin de mancat ca telefonul imi suna ,era cea mai buna prietena a mea ,Temari .
 -Alo,Temari!
 -Cf .Sakura?
 -BN ,tu?
 -Bn .Vrei sa merge la plaja ?
  -Mai intrebi ,ma sufoc in casa.Si unde ne intalnim ca sa mergem?
  -In parcul central langa ciresul cel batran ,il stii tu.
   -OK nevedem acolo in 10 min
   -Ok,Sakura
Sus In jos
Hurrem
Genin
Genin
Hurrem

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : La serai
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 305
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Barfa, scrisul, cititul ficurilor, muzica.
Stare de spirit Stare de spirit : In general stare prietenoasa, uneori superioara :3

Un baiat misterios Empty
MesajSubiect: Re: Un baiat misterios   Un baiat misterios I_icon19Mar 17 Iun 2014, 23:29

Bunaa:**. In locul tau as sterge ultimul mesaj si as completa la primul capitol, inainte sa ma vada un administrator/moderator si sa-mi de ao avertizare. Nu poti primi un comm legat de fic pentru ca nu contine aproape nimic, adica ce as putea spune? Asta se poate numii un fic? O.o
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Un baiat misterios Empty
MesajSubiect: Re: Un baiat misterios   Un baiat misterios I_icon19Mar 17 Iun 2014, 23:31

Intr-adevar, este putin, adica sub limita impusa de regulament ( Un capitol nu trebuie sa aiba sub 25 de randuri), pe care ai fi stiut-o daca il citeai. Nu inteleg de ce ai dai "quote" si ai postat iarasi acelasi capitol, plus ca double post-ul este spam (postarile consecutive facute de acelasi membru).
Data viitoare fii mai atenta, am sa iti sterg cealalta postare si o las pe cea initiala. Si, te rog, tine minte: fara prescurtari precum "cf", "scz" si asa mai departe, cele pe care le gasim de obicei pe messenger. Nu are rost sa dereglam si mai mult limba romana, vocabularul dezvoltat si exprimarea  de acelasi fel sunt perfecte si spre ideea asta trebuie sa te indrepti.
O seara buna, Merry! :)
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Un baiat misterios J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Un baiat misterios Empty
MesajSubiect: Re: Un baiat misterios   Un baiat misterios I_icon19Vin 10 Oct 2014, 16:38

Fan Fic inchis din cauza inactivitatii.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Un baiat misterios Empty
MesajSubiect: Re: Un baiat misterios   Un baiat misterios I_icon19

Sus In jos
 

Un baiat misterios

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-