Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Bad girls don't die |+16|

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin
Othelia Wundlang

Sex : feminin Varsta : 100
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bad girls don't die |+16|   Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 I_icon19Vin 01 Aug 2014, 16:50

Uaaaa! E așa de super. Îmi place cum scrii. Ai idei super.
Bun, s-o lăsăm cu lingura și sa trecem la subiect: idee super, descriere la fel, introducerea și cuprinsul nu mai spun, într-un cuvant, super. Nu știu ce am cu super, dar... nu exista nici o explicație :P. Și nu uita, NUTELLA! :)


Ultima editare efectuata de catre Pufarină. in Vin 08 Aug 2014, 01:27, editata de 1 ori
Sus In jos
Normally
Academy Student
Academy Student
Normally

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Da.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Stare de spirit.

Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bad girls don't die |+16|   Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 I_icon19Vin 01 Aug 2014, 17:10

Foarte  interesant capitol si de asemenea si introducerea. Imi place.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bad girls don't die |+16|   Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Aug 2014, 16:52

Deci, dupa ce m-am hotarat si eu sa ma intorc pe forum, am dat de fic-ul tau! ;;) 
Chiar imi place ideea, originalitate scrie pe el, dar m-am incurcat putin cu atatea date, nu sunt prea sigura... Dar de ce era in coma daca nu patise nimic cu doua luni in urma?! think 
In orice caz, sunt sigura ca ne lamuresti tu, si misterul asta face toti banii! lough 
Chiar nu stiu ce sa ma zic, pentru ca nimic nu e foarte sigur acum, iar Sasuke nu si-a facut aparitia, deci ma abtin pana la capitolul in care il introduci si pe el!  well? awesome right? Sincer, sunt chiar curiasa cum vei dezvolta o poveste intre ei! Mult succes in continuare si vreau si eu un PM la nex, te rog, mersi!  puppy eyes 
Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bad girls don't die |+16|   Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 I_icon19Vin 08 Aug 2014, 02:37

Wow. Totul e atat de incredibil. Începând cu comportamentul total nejustificat al familiei, pana la actul in sine: s a reîntors din morți, nevătămată ( ma rog se trezise din coma -apropo nu am inteles de ce a fost in coma-), doar cu o ura probabil mai mare daca e posibil pentru familia ei atat de "grijulie". Imi place mult ideea, felul in care scrii si imi place si indiferența naturala a Sakurei. Insa deabea astept sa vad latura Sakurei bad pe care titlul o dezvaluie mai mult sau mai puțin. Acum, ramane sa veden ce va face Sakura mai departe, cum isi va gasi un job si cum va face pe detectiva, investigand cazul propriei morți. Anunta ma si pe mine te rog cand pui următorul capitol, bafta la scris, te pup :* :* ♡
Sus In jos
MayJin
Genin
Genin
MayJin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Daegu
acebook acebook : Mădălina-Georgiana Grosu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 290
Puncte : 323
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, babe
Stare de spirit Stare de spirit : jungshook

Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bad girls don't die |+16|   Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 I_icon19Joi 11 Sept 2014, 12:24

Ok, persoana mea isi face simtita prezenta si aici. Vreau sa-ti spun, prima data, ca eu nu prea dau pe la fic-urile in desfasurare, pentru ca urasc sa astept sa apara urmatorul capitol, insa as fi recunoscatoare daca ai incepe sa ma anunti si pe mine.
 Apoi, vreau sa-ti spun ca-mi place extrem de mult fic-ul tau, si ca nu as putea muri fara sa termini tu fic-ul. Sakura pare destul de convinsa ca se poate descurca, ceea ce imi aminteste de mine, acele ultime replici ale sale: "Mi-e dor, am nevoie", si dupa ce pleca ei, sau dupa ce i se da cu flit: "Duceti-va, n-am nevoie de voi!". Pot spune ca m-a amuzat putin.
 Povestea acestuia, ideea, de fapt, mi se pare extrem de originala. Nu prea mi-am dat seama de anumite chesti, insa nu-i problema: sunt sigura ca totul se va lega in mintea mea atunci cand voi citi si urmatoarele capitole.
 Acum te las, nu-ti urez decat sport la scris si la idei cat mai reusite si originale, in continuare. Sa nu te lasi, pentru ca ai talent!
Sus In jos
Ili-chan
Genin
Genin
Ili-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 57
Hobby-uri Hobby-uri : I am too lazy for this world...
Stare de spirit Stare de spirit : I am not OK, but it's OK

Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bad girls don't die |+16|   Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 I_icon19Joi 11 Sept 2014, 20:49

Sunt uimita de talentul tau la scris, cand ti-am citit ficul am avut senzatia ca, citesc o carte scrisa de o scriitoare cu experienta. Pur si simplu nu ma mai satur si acest fic este clar printre cele mai bune citite de mine vreodata. Anyway ficul tau este atat de bun incat mi-ar trebui o noapte intreaga si un dictionar de complimente si tot nu as reusi sa iti multumesc pentru tot ce m-ai facut sa simt prin acest capitol. Te rog sa ma aunuti cand pui continuarea. Te-am pupat!
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bad girls don't die |+16|   Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 I_icon19Lun 22 Sept 2014, 20:19

Buna, scumpa mea Kathy ! 
Mii de scuze ca nu am mai putut comenta la ultimele capitole ale fic-ului "Povestea mea", dar sa stii ca am urmarit fiecare capitol.
Acum, despre noul fic, pai, am ezitat sa il citesc pentru ca ma gandeam ca iarasi o sa tremure scaunul sub mine la momente tensionate, dar vad ca deocamdata nu are nimic care sa ma sperie. 
Imi place mult titlul, mi-a atras imediat privirea. Nu mai spun de continut, pentru ca esti ca de obicei geniala. Actiunea e un pic cam in ceata, dar sunt sigura ca in astea doua luni o sa ne lamuresti tu cu toata treaba. 
Abia astept capitolul urmator. Te rog frumos sa ma anunti cand pui next. 
Ja ne !
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bad girls don't die |+16|   Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Sept 2014, 17:08

Fan-Fic blocat la cererea autoarei. 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bad girls don't die |+16|   Bad girls don't die  |+16| - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Bad girls don't die |+16|

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-