Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love between an angel and vampire cop Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love between an angel and vampire cop Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love between an angel and vampire cop

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
pisicuta.lady
Academy Student
Academy Student
pisicuta.lady

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : la capatul infernului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbari
Stare de spirit Stare de spirit : smile and cool

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Mier 01 Iun 2011, 11:28

Primul capitol o sa fie sambata sau vineri postat! dance2


Ultima editare efectuata de catre pisicuta.lady in Mier 01 Iun 2011, 11:48, editata de 1 ori
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Love between an angel and vampire cop J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Mier 01 Iun 2011, 12:18

Dragutza, cred k am inteles ideea, capitolul va fi pus vineri sau sambata, ok, dar nu inteleg de ce ai postat asta acum cand puteai sa postezi direct primul capitol vineri sau sambata. Si nu era nevoie sa spui de 3 ori acelasi lucru =)) nervi!
Sus In jos
FlOaReA♥De♥CiReS♥a♥NoPtI
Academy Student
Academy Student
FlOaReA♥De♥CiReS♥a♥NoPtI

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 28
Puncte : 37
Reputatie Reputatie : 4

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Mier 01 Iun 2011, 20:25

cam exagerat avand in vedere ca ap priceput ideea de la primul ''com''
deci nu trebuia sa pui de trei ori acelasi post
si cred ca era mai usor sa pui direct capitolul ''vineri sau sambata''
deci era mai usor asa ike
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Love between an angel and vampire cop J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Mier 01 Iun 2011, 21:58

Deci serios, eu nu inteleg de ce ai postat asa ceva. Puteai foarte bine sa postezi cand puneai capitolul nu sa ne spui cand il vei pune si mai scrii asta si de 3 ori. O singura data ajungea si sper sa postezi vineri sau sambata, nu sa lasi asa. Alta data sa nu mai vad ca spui cand pui primul capitol. Ori il postezi cand poti ori nu il mai pui deloc.
Sus In jos
pisicuta.lady
Academy Student
Academy Student
pisicuta.lady

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : la capatul infernului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbari
Stare de spirit Stare de spirit : smile and cool

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Mier 01 Iun 2011, 23:15

Da am inteles shy a... si cu scrisul de 3 ori am crezut ca nu sa afisat... confuz
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Joi 02 Iun 2011, 23:54

Am prins ideea , dar capitolul 1 il pui maine yeah
sa stii ca ideea este draguta happy2
Sus In jos
pisicuta.lady
Academy Student
Academy Student
pisicuta.lady

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : la capatul infernului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbari
Stare de spirit Stare de spirit : smile and cool

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Vin 03 Iun 2011, 00:52

desigur maine lough
Sus In jos
FlOaReA♥De♥CiReS♥a♥NoPtI
Academy Student
Academy Student
FlOaReA♥De♥CiReS♥a♥NoPtI

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 28
Puncte : 37
Reputatie Reputatie : 4

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Vin 03 Iun 2011, 09:33

aoooleeeeu
nu mai pune dublu post cu acelasi mesaj ca pricepem nu suntem ....atat de prosti incat sa nu stim sa citim
o data este deajuns
biciuitor
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Vin 03 Iun 2011, 16:05

ai noroc ca ii sasusaku :)) succes la scris
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
pisicuta.lady
Academy Student
Academy Student
pisicuta.lady

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : la capatul infernului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbari
Stare de spirit Stare de spirit : smile and cool

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Vin 03 Iun 2011, 23:55

Schimbare de plan ,
o noua misiune



S-a desfacut din mugur intr-o dimineata calda a inceputului de primavara,fiica cea mai tanara si mai frumoasa,trezind la viata intreaga natura.Soarele incet-ncet creste in caldura si lumina.Norii de cenusa au disparut lundu-le locul razele firave si aurii ale soarelui.Clopoteii si mazarelele imbata oamenii cu parfumurile diverse ale primaverii.Peste tot flori,verdeata,pomi in floare,zumzet de albine,ciripit de pasarele.
In poiana inca mai vin elegante floricele care sarbatoresc venirea primaverii mergand sa se adune-n grupe,pentru a se feri de buruieni.Macul singur rosu la fata doarme dus pe acea lume din belsugul de verdeata.Pretutindeni zboara gandaceii,albinele cauta nectar ,iar furnicile harnice lucreaza toata ziua.De sub frunzele moarte se iveste falnicul vestitor al celei mai iubite fiinte,ghiocelul.
Intr-o camera de un verde stralucitor,un inger cu o culoare neobisnuita a parului de un roz bombon,cu o piele fina si alba era adancita in lumea viselor , din care nu doreai sa evadezi niciodata.Dar din cauza unui sunet asurzitor produs de ceasul enervant care anunta ora 07 :00 ,o trezeste pe zeita de numai 20 de ani.Ea era cea mai buna politista din celebra organizatie DNA fiind considerata chiar sefa acestei institutii.Aceasta se numea Sakura Haruno ,ea era o fire calma ,dar in acelasi timp rebela,avand un corp bine definit facandu-le geloase pe celelalte fete.
Dupa un somn dulce,aceasta isi deschide ochii lasand la iveala,cele mai frumoase smaralde de un verde pur.Somnoroasa Sakura se trezeste ,facandu-si apoi siesta de dimineata.Dupa care se indreapta spre dressing de unde isi lua o rochie alba cu volonase,niste sandale albastre deschise,iar ca accesori isi lua un lantisor si niste cercei cu un model in forma de cruce,primit de la raposata sa mama.Dupa ce se imbraca isi prinse parul lung si moale intr-o coada ,apoi dandu-se cu creion dermatograf negru ,tus si rimel,dupa care cobora in bucataria care era foarte spatiuasa unde isi lua micul de jun.
Observand ca intarziase aceasta fuge repede din casa,luand un taxi sperand ca nu va observa nimeni ca lipseste.Ajungand la organizatie Sakura fu intampinata de cea mai buna colega a sa,Hinata Hyuga.Ea este o fata bruneta cu ochii albastri,care o inveseleau deseori pe eroina noastra.
-Buna Sakura !Cum ai dormit ?Apropo,seful m-a rugat sa te chem pana la el !
-Buna Hinata !Sa sti ca foarte bine !Apoi daca m-a chemat seful am zbughit-o !Pa, ne revedem dupa aceea !
Ajungand in fata usii,Sakura ciocani de 2 ori ,astfel auzindu-se un simplu ,,Intra !’’.Facand ce i se spune aceasta intra in biroul care era spatios,unde predomina culoarea rosie.In fata fetei se arata un baiat cam de aceiasi varsta cu ea,cu parul blond ca spicele graului,cu ochii albastri ca marea si cu o fire superactiva.
-Domnisoara Haruno Sakura pentru meritele tale si beneficile aduse vei fi promovata astfel vei primi o misiune de gradul A (cea mai grea) !Vei lucra sub acoperire la agentia CIA.Scopul tau va fi sa........suspans
dance2 sper sa va placa lough
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Love between an angel and vampire cop J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Sam 04 Iun 2011, 01:41

Draguta, nu mai da " Reply " dupa ce termini capitolul. Scrie direct acolo. De ce scrii de atatea ori ? Si hai sa te invat ceva..nu mai posta un Fic si in loc sa pui capitolul ..tu spui " primu capitol va veni sambata sau vineri " de 3-7 ori. Apoi inca odata dublu post si inca odata.

De mai vad topicuri gen, le sterg fara a sta pe ganduri. Sa fie clar. As prefera sa treci pe la regulament
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Love between an angel and vampire cop J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Sam 04 Iun 2011, 14:14

Deci in primul rand iti mai repet si eu inca o data : NU MAI SCRIE DE NU STIU CATE ORI CAND VEI POSTA NEXT-UL SI NU MAI DA ATATAE MESAJE CARE CONTIN ACELASI COMM! CUM A ZIS SI BUBU, DACA MAI VAD AS CEVA, GEN : ,, Voi pune capitolul in nu stiu care zi '' il voi sterge!
Postezi cand ai timp ca doar nu e concurs de locuri la ficuri. Poti posta cand poti, asa ca sa nu mai vad asa ceva!


Acuma sa revin la fic. Daca tot ai pus primul capitol, de ce sa nu critic?

Descrierea - deci ai inceput ca in basme sau parca ai fi avut un titlu gen ,, Primvara ''. Vreau sa spun ca ai vorbit despre natura, ce se intampla cu insectele cu florile si alte lucruri. nu e o problema insa ma asteptam la altceva. Personajul e politist, ei bine, puteai avea un alt inceput. De exemplu spuneai ca soarele straluceste si dupa aceea puteai spune ce gandeste fata, sau sa ai ceva mult mai interesant. Lasand asta la o parte ma asteptam sa descrii mai mult si sa dezvolti ideea, sa folosesti cuvinte care sa il faca pe cititor sa citeasca. Putin cam plictisitoare si seaca ca sa spun asa. Da..pai stiu cum arata Hinata, Sakura si restul pe mine nu ma prea intereseaza asta ci ma lasa rece Acum fiecare cu preferintele lui/ei. Insa intr-un fic sa sti ca daca descrii cum arata personajele, ce vestimntetaie poarta si ne spui din prima despre ele e ca si cum ne-ai spune tot ce se intampla. E ca si in viata reala, oamnii se cunosc cu timpul nu din primza zi. Dar tu parca vrei sa stim din prima mai multe despre ei, mai mult suspans, mister nu era rau daca puneai. Asta cu ,, si '' , ,, apoi '' sau cum termina unii si dupa aceea pun ,, suspans'' sau ,, veti afla in capitolul urmator ce se intampla ' nu ma prea impresioneaza daca capitolul nu are descrierea necesara si mai mult m-a plictisit.
Ai auzit de sentimente? Ei bine si astea trebuie descrise. Scrii la persoana a - III a. Pai asa poti descrie ce simte fiecare personaj, e mult mai usor insa nu faci deloc asta. Sa spui ce gandesc, ce urasc...vad ca asta nu mai descrii ci parca vrei sa termini mai reepde capitolul. Nu te grabeste nimeni sa il postezi intr-o zi, dar daca vrei sa il postezi mai repede si nu descrii ce e mai important nu prea il atrage pe cititor. Ce ai mai putea descrie. Pai pe unde merge personajul, nu e interesant sau ce? descrie imprejurimile. Cand a intrat in biroul lui Naruto puteai descrie mai mult biroul. Mda, era spatios si rosu. Mai bine nu descriai. dar ce era in el? Si asta e important sa sti.
,, ... care o inveseleau deseori pe eroina noastra.'' - serios, parca e o poveste cu eroi. Mda, nu e eroina mea pana acum. Puteai folosi alt cuvant. Nu stiu, dar primul capitol mi se pare cam o poveste cu eroi sau cu un titlu gen ,, A venit primavara '' sau mai stiu eu ce. eu una asa consider. Ai putea inlocui unele cuvinte, sa devina mai interesant sa dezvolti mai mult ideea si sa adaugi mai multa descriere.
Descrie ce simt personajele, trairile lor si descrie imprejurimile.

Mda, hai ca am scris putin cam mult despre ea. Trec mai departe...

Dialogul - hmm nici foarte sec insa nici foarte bine. Adica nu stiu, eu ma astept si de la el care nu e prea important, macar cateva fraze sa fie ma iinteresante,. dialogul nu inseamna doar ,, - Buna ''
,, - Pa ''
Sa sti ca si in dialog, depinde cum e scris si ce cuvinte folosesti sa afle cititorul de fapt cum se simt personajul. Are si el rolul lui, nu doar o conversatie scurta intre personaje. Oricum ma bucur ca nu l-ai folosit forte mult.

Actiunea - sa sti ca ar trebui sa mergi ceva mai lent cu lucrurile. La mine daca un fic nu are suficienta descriere, actiunea normal ca e grabita si cam asa e. Fara descriere, actiunea e ceva mai grabita si asta nu e bine. Incearca sa te axezi pe ceea ce e mai important si sa nu o mai fugaresti. Nu uita, descrie mai mult si va fi mai bine.

Estetica - nu ai scapat nici aici. Vreau sa spun, ca nu ai lasat spatiu intre semnele de punctuatie. Nu ai aliniate!
Ex : ,, ... a inceputului de primavara,fiica cea mai tanara si mai frumoasa,trezind la viata intreaga natura.Soarele incet-ncet creste ...''

Aici trebuia sa lasi spatiu insa nu ai facut-o si arata urt.

,, ... a inceputului de primavara, (spatiu ) fiica cea mai tanara si mai frumoasa, (spatiu) trezind la viata intreaga natura. (spatiu) Soarele incet-ncet creste ...''

Asa trebuia sa scrii. Supa semnel de punctuatie se lasa spatiu pentru a arata mai bine si a se citi mai usor.
Incearca sa inlocuiesti unele cuvinte, sa sune mai bine si sa fie mai interesant.

Ce nu mi-a mai placut...
,, ... misiune de gradul A (cea mai grea) ! ''
Imi spui si mie ce cauta acea paranteza acolo? Pe mine asta ma enerveaza, ca unii prefera sa puna in paranteze decat sa descrie si chia rnu imi place. Putei scrie ce fel de misiune e, in ce consta, sa adaugi mai multa descriere. Sa nu mai pui paranteze ca nici nu arata bine dar nici nu isi au rostul.

,, .Scopul tau va fi sa........suspans... '' Incearca sa nu mai scrii in continuare dupa ce ai terminat capitolul. Scrie pe urmatorul rand daca mai ai ceva de zis, exemplu ,, suspans '' sau mai stiu eu ce.

Am vazut si cateva greselute :

,, lundu-le '' - luandu-le
,, accesori '' - accesorii...ca doar e la plural
,, spatiuasa '' - spatioasa
,, de jun '' - dejun
,, aceiasi '' - aceeasi
,, beneficile '' - beneficiile

Pai cam atat, nu uita ce ti-am spus.

Spor la scris si la idei!

Sus In jos
pisicuta.lady
Academy Student
Academy Student
pisicuta.lady

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : la capatul infernului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbari
Stare de spirit Stare de spirit : smile and cool

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Vin 17 Iun 2011, 00:52

salut am revenit cu un nou capitol dap !
sper sa va placa si apropo mersi Kirara pentru critica thank you
o sa incerc sa urmaresc tot ce miai spus thank you
Un individ misterios...

- Domnisoara Haruno Sakura pentru meritele tale si beneficile aduse vei fi promovata astfel vei primi o misiune de gradul A! Vei lucra sub acoperire la agentia CIA care face parte din vechiul nostru departament. Scopul tau va fi sa aduni cat mai multe informati despre un fost angajat foarte renumit la fel ca tine, pe nume Sasuke Uchiha. Acesta a fost fiul celor mai respectati afaceristi, care din pacate au fost omorati in urma cu 2 ani, fiind prinsi in mijlocul unei lupte dintre politistii CIA si niste infractori. Noi credem ca ar fi dornic de razbunare. Asa ca tu, domnisoara Haruno vei fi mutata in vechiul departament pentru a afla intentile acestui baiat! Ai inteles? intreaba Naruto multumit de expresia de pe fata rozaliei, care exprima foarte multa concentrare si interes.
- Da!
Si fara a mai spune ceva aceasta paraseste biroul sefului ei.

SAKURA :
Se pare ca am primit o misiune pe placul meu, pana la urma am ajuns la acest nivel. Deabi astept sa-i spun Hinatei, cred ca va fi la fel de fericita ca mine. Dar oare de ce ma simt asa de... nerabdatoare? Insa neatenta era sa cad peste prietena mea care mergea citind niste dosare. Vazandu-ma, pe fata ei aparura doua lacrimi cristaline brazdandui chipul sau agelic. Aceasta incerca sa-mi spuie ceva, dar din cauza suspinelor ei deabi am inteles cateva cuvinte.
- Sakura...te vei muta... in Marea Britanie... si nu o sa... te mai vad...
- Hinata, nu e adevarat o sa te vizitez de cate ori o sa pot! Nu mai plange! spun eu, incercand sa o calmez, reusind pana la urma.
Pentru ca mai era o zi pana cand ma mutam, am putut sa ajung mai repede acasa, intampinandu-ma cel mai bun prieten din copilarie. Un cires cu flori care infloreau si se deschideau incet lasand cate o petala in vant sa desfete cu al lor miros calatorii si locuitorii orasului New York.
AUTOAREA :
Admirand copacul, fata fu atrasa din nou in cea mai dureroasa clipa a vietii sale.Aceasta isi vedea parintii sai adoptivi, necunoscandusi niciodata parintii adevarati, stand pe podeaua rece, plini de sange. Cauza fiind un hot, asa cum credea ea, astfel aceasta devenind un politist care dorea sa aduca dreptate. Dar rozalia fu trezita din visare de pisica vecinei ei pe nume Kity, care avea o blana foarte moale de culoare portocalie, determinand-o pe Sakura sa o ia in brate,fredonand o melodie trista. Dar si de data asta fu intrerupta,insa de o fiinta care nu se putea deosebi de intunericul care acaparase toata lumina zilei, doar ochii care erau de un rosu sangeriu se puteau observa. Foarte curioasa, Sakura se indrepta spre acel individ misterios, care disparu imediat ce rozalia era la 2 pasi distanta de el.
‘’Oare cine era ? Oare ce dorea ?’’acestea erau intrebarile Sakurei ce incepeau sa o framante.
da apropo cum as putea sa adaug niste poze la fic cu personajele?
think astept multe critici si comentari dap !
Sus In jos
pisicuta.lady
Academy Student
Academy Student
pisicuta.lady

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : la capatul infernului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 39
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : plimbari
Stare de spirit Stare de spirit : smile and cool

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Lun 20 Iun 2011, 17:24

nici un comentariu ?? hmm...?! ma supar sad pentru ca vruiam sa pun NEXT biciuitor lough
Sus In jos
Christine
Genin
Genin
Christine

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 393
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 58

Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19Lun 20 Iun 2011, 17:41

N-ar trebui sa pui capitole pentru comentarii, dar in fine.
Despre capitol, iti cam lipseste descrierea sentimentala si ai cam mult dialog. Scurteaza-l si adauga descriere sau macar inlocuieste-l cu naratiune. Greseli n-am vazut.
Sper ca o sa pui nextul curand. Te pup! kiss in love
Sus In jos
http://time-slave.blogspot.ro/
Continut sponsorizat




Love between an angel and vampire cop Empty
MesajSubiect: Re: Love between an angel and vampire cop   Love between an angel and vampire cop I_icon19

Sus In jos
 

Love between an angel and vampire cop

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-