Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 The Last: Naruto the Movie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Last: Naruto the Movie   The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Noi 2014, 10:33

Nu stiu, nu am auzit ceva de Sasuke sa fie un personaj rau...insa am citit ceva ca el ii este prieten lui Naruto si totodata rival..in film.
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Last: Naruto the Movie   The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Noi 2014, 19:25

Sincer, mie nu.mi se pare ca e un personaj rau Sasuke. Din contra. A spus ca trebuie sa protejeze totul din moment ce "el" nu e acolo. "El" adica Naruto. Cat despre Sakura, ea nu aparuse in celalalt trailer, mai scurt. Dar acum am vazut ca da. Totusi, se parea sa nu aiba vreo legatura directa cu Sasuke. Imi vine sa plang. :( Dar speranta moare ultima. :)) Totusi, chiar ma bucur pentru Naruto si Hinata.
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Last: Naruto the Movie   The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 I_icon19Joi 27 Noi 2014, 00:20

Oh, God, cat de asteptat e filmul asta, eh, ma consoleza ca apare in decembrie, de l-as gasi si in japoneza, dar sa vad ce se intampla, nu ca ar fi prima oara cand ma uit la Naruto si sa nu inteleg nimic. 
Totusi, nu m-ar mira sa fie ca in RTN, adica toti abia asteapta si dupa tot ei spun c-a fost o dezamagire.
Pentru mine fie ce o fi numai sa fie, atata timp cat are SasuSaku si NaruHina, nu ma mai intereseaza. 
Pe deasupra sunt tot felul de spoilere pe internet ca n-or sa fie numai faze NH, ci ca Naruto pleaca s-o salveze pe Hinata cand o rapeste ela, de nu i-am retinut numele, iar Sasuke si Sakura raman prima oara sa protejeze satul, dupa pleaca si ei sa il ajute pe Naruto, dar deh, numai Kishimoto stie ce-o sa fie.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Last: Naruto the Movie   The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Dec 2014, 15:12

De ce sunt doar momente naruhina si nu apare nici macar un moment cu sasusaku? crying Vreau doar un moment ,atat. Cer prea mult?
Mai sunt 4 zile. what?lol!
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Last: Naruto the Movie   The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 I_icon19Mar 02 Dec 2014, 15:52

The Last: Naruto the Movie - trailer 5:




In acest trailer apar secvente ce nu erau in trailerul precedent. Uitati-va in special la ultima, e absolut adorabila. O.O NaruHina.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Last: Naruto the Movie   The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 I_icon19Mar 10 Mar 2015, 23:51

Off totusi mi-am dorit un mic moment SasuSaku in filmul asta, insa Sasuke  apare de doua ori doar.. mergand prin desert cand se gandeste Sakura la el ..si mai apare cand il apara pe Kakashi de un meteorit..sau ceva de genul.. Naspa!! Dar macar o sa aiba un copil! Iei!
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Last: Naruto the Movie   The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Apr 2015, 22:37

Mitte, minna ! 
Uitati ce am gasit ! https://www.youtube.com/watch?v=-4uor7Hppso
Stiu ca e doar un AMV, dar pe mine m-a facut sa nu mai am rabdare pana apare filmul in engleza ( adica l-am cautat si nu l-am gasit :( ) 
Ja ne !
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 23
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Last: Naruto the Movie   The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 I_icon19Mar 07 Apr 2015, 09:54

Păi nici nu trebuie să mai aștepți, pentru că pe unele site-uri deja a apărut (în engleză). :)))
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Last: Naruto the Movie   The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 I_icon19Sam 05 Sept 2015, 02:16

L-am vazut si eu recent. Pot zice ca mi-a placut. Inceputul parca a fost mult prea plictisitor, adica Hinata ... ce naiba? Ori ii spui, ori nu-i spui ?! :)) Dar per total a fost bun.
Sus In jos
Continut sponsorizat




The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: The Last: Naruto the Movie   The Last: Naruto the Movie - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

The Last: Naruto the Movie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Naruto :: Naruto Movies-