Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pregnant with my brother +17 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pregnant with my brother +17 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pregnant with my brother +17

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Tori)
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0

Pregnant with my brother +17 Empty
MesajSubiect: Pregnant with my brother +17   Pregnant with my brother +17 I_icon19Vin 25 Iul 2014, 23:51

Prolog

       "Domnisoara Styles, sunteti insarcinata."
       "Glumiti, nu?"
       " Nu, chiar deloc. Uitati ecografia copilului. Ce vreti sa faceti? Sa avortati? Sau sa-l pastrati?"
       " Il pastrez. Nici nu ma gandesc sa-l avort. Nu sunt in stare sa omor o musca...dar propriul copil?"
       " Atunci felicitari, veti avea un copil!"
         Mda, un copil, cu fratele meu vitreg, cu o vedeta, cu cel mai bun prieten al meu. Nici nu se putea sa fiu mai fericita de atat...

          *Acum ceva timp*

         " Harry, vreau sa dorm." spun deranjata de petrecerea pe care o tine fratele meu. Cum poate uneori sa fie asa de idio* si alteori asa de dragut? Uf! N-o sa-i inteleg niciodata pe baieti. Sunt asa de schimbatori. Singurul care face exceptie este Niall, care se comporta ca un copil. Tot timpul dupa dulciuri si alte mancaruri. Ma intreb cum de are o silueta asa de buna? Eu daca as manca cat baga el in stomac probabil m-as face o balena esuata. Si n-as vrea asta.
       " Hai, vino si tu frumoaso. Poti invarti sticla si la cine se opreste cu ala o sa-ti pierzi virgi**tatea. Deci, vrei sau nu?", ma intreaba Louis, care este pe alta planeta acum. Tot timpul se imbata. Este un alcoolic dupa parerea mea si a baietilor.
       Plec de langa el cat de repede pot si ma duc la Harry care invarte o sticla. Se opreste in dreptul meu. O, nu! Nu cu fratele meu. Oh Doamne! Imi face cu ochiul. Ce naiba se intampla cu ei? Intai Louis acum cel mai bun prieten al meu.
         " Harry, nici sa nu te gandesti. Nu o facem.", spun eu dezamagita de purtarea sa neadecvata. Cum poate judeca asa?  Sunt sora  lui, ce nai*a?
          " Hai, va fi interesant. Mai ales ca esti vir**na.  Nu va durea, promit! Nu ne va afecta relatia! Hai, te rog eu. Fa-mi si mie odata pe plac, surioara. Sti cat de mult te iubesc, nu?"
          " Da, stiu cat de exci*at esti, fratioare." spun si rad. " Dar, daca vrei sa facem s*x mergem in dormitor, nu aici." spun amuzata.
           Mi-a cuprins fata in mainile lui mari  uitandu-se  la mine fericit. Ma saruta pe obraz si-mi sopteste la ureche sa-l urmez sus. M-a luat de mana usor si m-a tras cu el la etaj, in urma noastra fiind fluieraturi si aplauze. Oh Domne, acum ce ma fac? Oare sunt pregatita? Corpul meu va fi bun pentru el? O sa doara? Daca o sa-i fie scarba de cum arat eu fara haine?
          "Hei, este bine?", ma intreaba ingrijorat.
           Dau din cap afirmativ si urmatorul lucru pe care-l stiu este ca-l imping in camera sa, in care nu aveam voie niciodata sa intru.
          " N-o sa se schimbe nimic dupa noaptea asta, ai inteles pustoaico?"
          " Da. Totul o sa ramana la fel.Promit!"
          Harry imi zambeste dragalas, ca intotdeauna.  Buzele sale s-au indreptat spre ale mele lipindu-se usor. Limba sa mi-a atins buza de jos iar eu am intredeschis buzele dandu-i voie sa inainteze. Si-a pus mainile pe spatele meu lipindu-ma de el. Limbile noastre se invarteau lacome atingandu-se si trimitandu-mi fiori in tot corpul. Eram in picioare doar pentru ca el ma sustinea. Cu fiecare atingere, cu fiecare secunda care trecea ma topeam in bratele sale puternice.
          " Nu imi vine sa cred ca fac asta." spune el printre saruturi.
          " Nici mie. Dar o facem. Tu mi-ai furat primul sarut si maine dimineata voi sti ca prietenul meu cel mai bun mi-a luat fecioara, mai pe scurt  tu vei fi primul barbat din viata mea."
             Ce se poate-ntampla? Sa raman insarcinata? Sa fim seriosi!

                     *Prezent*

             "Trebuie sa completati un formular si oh, sa-mi spuneti numele tatalui." ma trezeste doctora din amintirile mele dureroase. De ce trebuia sa ma culc cu el? De ce, Doamne? N-am nici 15 ani si sunt insarcinata. La nai*a! Am incurcat-o a dracu**i de rau de data asta.
              Stai, ce?
            " Numele tatalui?", intreb crezand ca am auzit prost.
            " Da. Cine este?"
            " Cineva." spun dupa care parasesc incaperea.
            Un copil, un copil...Doamne, un copil. Un copil? Eu si un copil? Mai bine spun, eu, Harry si un copil...Nu suntem pregatiti, asta-i sigur. Parca-i vad fata lui si a mamei cand vor afla. Nu o sa ne ierte niciodata parintii cand o sa stie ce am facut noi doi! E doar vina lui! Nu a folosit prezerva**v. Harry intr-un fel m-a obligat s-o facem deci...e doar vina lui. Da, doar a lui!
             M-am urcat in autobuz si m-am dus spre casa. Mama este acolo dar...Harry? Trebuie sa-i spun ca sunt insarcinata dar..cum? N-am nicio idee! Oare va accepta acest lucru? Probabil nu. Doar este un popstar. Lucrurile se vor inrautati a nai*ii de rau.
            " Diana, unde ai fost?" ma intreaba mama cand intru in casa.
            " Prin oras. Pe unde altundeva?" ii spun schitand un zambet cat se poate de adevarat.
            " Si..esti pregatita de plecare?"
            Ah! Plec la Londra cu trupa. Abia astept! Va afla, Harry va afla acolo despre sarcina. Dar mai bine nu-i spun, nu cred ca ar fi o idee inteleapta sa-i zic tocmai eu. Cred ca o sa fie mai bine sa afle singur, fara stres pentru mine. Face rau copilului!
             La naiba, Harry. Jur ca o sa te omor cu mana mea.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pregnant with my brother +17 Asss10Pregnant with my brother +17 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pregnant with my brother +17 Empty
MesajSubiect: Re: Pregnant with my brother +17   Pregnant with my brother +17 I_icon19Sam 26 Iul 2014, 01:00

Buna, buna.
In primul rand, ficurile de acest gen nu prea au ce cauta pe forum, mai ales ca in cazul de fata este vorba de incest si nu stiu ce poate sa iasa din asta. In plus, ai grija la anumite cuvinte, caci in regulament este mentionat clar ca nu ai voie sa le folosesti.
Cuvinte precum 'idiot', 'virginitatea' nu necesita cenzura.

Citat :
3.Actele sexuale detaliate, ficuri de tip + 18 ( adică cele +17), fan ficuri yaoi ( cupluri de băieţi) sau yuri (cupluri de fete) , sunt strict interzise. Unele lucruri  descrise amănunţit ( săruturi ) sunt permise.

Asadar, ai grija pe viitor cat de mult intri in amanunte si cat vrei sa dezvalui. De asemenea, ti-as sugera sa schimbi titlul, intrucat acel +17 nu-si are rostul, iar Harry e de fapt frate vitreg, deci stepbrother.


EDIT:

Revin prin a-ti aduce la cunostinta ca plagierea altor lucrari sau reproducerea lor fara a specifica ca nu-ti apartin este complet interzisa.
https://2img.net/h/oi62.tinypic.com/11qn76s.png si https://2img.net/h/oi60.tinypic.com/21cd0sj.jpg sunt printurile. Fiindca deja au fost incalcate cateva reguli, vei primi ban, insa ficul nu va fi blocat, cel putin nu deocamdata. Daca insa situatia nu se schimba, vor aparea consecinte mai aspre.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Pregnant with my brother +17 Asss10Pregnant with my brother +17 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Pregnant with my brother +17 Empty
MesajSubiect: Re: Pregnant with my brother +17   Pregnant with my brother +17 I_icon19Sam 27 Dec 2014, 23:08

FanFic inactiv. 

Uite că a fost și blocat :))
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pregnant with my brother +17 Empty
MesajSubiect: Re: Pregnant with my brother +17   Pregnant with my brother +17 I_icon19

Sus In jos
 

Pregnant with my brother +17

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri originale :: Fan Fic-uri originale blocate-