Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke is useless Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sasuke is useless Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sasuke is useless

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 15:09

Titlul spune totul.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
WTF, nu e în stare să menţină PS, şi Kakashi e, chiar dacă, e la prima utilizare?!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Naruto se cam grăbeşte să tragă concluzii (pentru că el crede că Kakashi a copiat Susano'o-ul lui Sasuke, dar wikia spune altceva) - e cam mult să copiezi un Perfect Susano'o, isn't it? Iar Sasuke, cu figura aia tâmpă, pare un copil căruia parcă i s-ar fi furat acadica. 

Mă întreb cu ce altceva ar mai putea Sasuke veni (o nouă tehnică, ceva), pentru că sincer, dacă nu face ceva repede, o să primească definitiv, cu aplauze, titlul de ''The most useless Uchiha I've ever seen''.

Ceea ce s-a întâmplat în capitolul ăsta e o ofensă adusă la adresa lui Itachi şi Madara (în caz că cineva nu înţelege de ce spun asta... Ei bine, Itachi, un geniu al clanului Uchiha, nu a avut Perfect Susano'o, iar Madara, fără EMS nu a putut aduce Susano'o în ultimul stadiu, ceea ce Kakashi şi, indirect, Obito au făcut, with no practice before şi doar cu MS. Poate Obito, în proporţie de aproape 100% asta i se datorează lui, a fost chiar mai puternic decât credeam, şi atunci tot respectul meu pentru el)
Cum am mai spus într-o postare, sper că Masashi Kishimoto are o explicaţie bună pentru ce s-a întâmplat.


Ultima editare efectuata de catre Nobody in Joi 07 Aug 2014, 17:55, editata de 2 ori
Sus In jos
Antoinette
Academy Student
Academy Student
Antoinette

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 27
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 15:34

Da, exact aşa este, cum zici tu. Aplauze!
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 15:42

Antoinette a scris:
Da, exact aşa este, cum zici tu. Aplauze!

Vai, ce ironie fină. Nu am spus că a fost dintotdeauna inutil, sau că nu este puternic, am spus că ESTE inutil, acum, în cele mai recente capitole. Mai vrei şi alte dovezi în afară de cele de mai sus? Am destule.


Ultima editare efectuata de catre Nobody in Joi 07 Aug 2014, 15:45, editata de 1 ori
Sus In jos
Antoinette
Academy Student
Academy Student
Antoinette

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 27
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 15:44

Da, poţi continua.
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 15:46

Okay, then.
Acordă-mi puţin timp şi o să revin cu un edit, exact cu pasajul respectiv din manga în care Sasuke ÎNSUŞI A SPUS CĂ E INUTIL.

Edit:
Capitolul 678 (nu e ca şi cum de atunci până acum ar fi făcut mare lucru)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Şi, în sfârşit, Capitolul 683:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - un alt mod de a spune ''Sunt inutil''


Capitolul 687:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - a recunoscut că nu se poate descurca singur. Şi, din câte îmi amintesc, lui Naruto i-a trebuit o secundă ca s-o ''uşureze'' pe Kaguya de un braţ, iar Sasuke, în ciuda faptului că a încercat şi a încercat, nici măcar nu a reuşit să o zgârie...



Mi-a plăcut când Orochimaru a spus că l-ar putea întrece pe Madara, atunci chiar credeam că are şanse, dar mai curând am ajuns să cred că nici măcar nu merită să fie succesorul lui Indra.

Edit: Exagerez? Scuze, dar tot cea am spus în postarea asta s-a întâmplat, e concret. Recunosc că dacă nu ar fi fost Sasuke, ei ar fi căzut în genjutsu, dar asta a fost atunci, eu vorbesc acum de capitolele recente, în care Sasuke nu a făcut nimic care să influenţeze, în mod pozitiv, fireşte, mersul lucrurilor.


Ultima editare efectuata de catre Nobody in Joi 07 Aug 2014, 16:28, editata de 1 ori
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 16:22

#Nobody
...exagerezi rau de tot, jesus
Sus In jos
Antoinette
Academy Student
Academy Student
Antoinette

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 27
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 16:27

În primul rând, părerile se împart, aşadar uite-o pe a mea: nu cred că este corect să zici că Sasuke e inutil.
Cu toţii ştim diferenţa dintre Naruto şi el. Sau... cel puţin, cei mai mulţi dintre noi. If you know what I mean. Până în momentul în care bătălia dintre ei şi Kaguya se termină, niciunul dintre ei nu este inutil.
La început ai spus că Naruto e prost, iar apoi că vai, lui i-a luat o singură secundă s-o uşureze pe Kaguya de un braţ. (Mi s-a părut foarte amuzantă partea asta, by the way).
Sunt curioasă de ce te deranjează atât de tare că este ''inutil'', după cum zici tu.
Dar, încă o dată, apreciez că ţi-ai dat silinţa să aduci argumente ce sunt puţin cam... invalide, după părerea mea. ^^
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 16:39

În primul rând, părerile se împart. - True.

La început ai spus că Naruto e prost, iar apoi că vai, lui i-a luat o singură secundă s-o uşureze pe Kaguya de un braţ. (Mi sa părut foarte amuzantă partea asta, by the way). - Nu cred că ai înţeles ce am vrut să spun. Per total, Naruto este destul de inteligent, dar nu prea le are cu spiritul analitic - am spus prost la partea asta, nu prost în general -, dacă el a putut fi aşa de sigur că un Perfect Susano'o e aşa de simplu de copiat. Şi, în plus, Naruto a rănit-o pe Kaguya datorită intensităţii emoţiilor cauzate de pierderea unei persoane pe care o admira, nu că ar fi întocmit un plan inteligent în momentul ăla, deci paralela făcută de tine mi se pare fără rost. Mă rog. Te rog doar să nu-mi răstălmăceşti vorbele. Poate că nu m-am exprimat corect, dar hei... toată lumea ar şi zile proaste. 
De ce mă deranjează că e inutil? Tu, dacă ai avea un personaj pe care îl admiri şi pe care l-ai plăcut dintotdeauna, vâzându-l că nu face decât să bată apa-n piuă mai nou, ce părere ai avea?
Dar, încă o dată, apreciez că ţi-ai dat silinţa să aduci argumente ce sunt puţin cam... invalide, după părerea mea. ^^ Părerile se împart, tu ai spus. Încă odată, nu vreau să spun că este slab, pentru că între slab şi inutil e o diferenţă. Mă rog, fiecare înţelege ce înţelege, însă nimeni nu poate nega că Sasuke nu a contribuit cum ne-am fi aşteptat de la succesorul lui Indra în ultimele capitole.
De aceea am spus că aştept să văd ce va face în capitolele următoare.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Sasuke is useless J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 17:11

Ok e parerea ta, insa sa deschizi un topic in care sa spui ca Sasuke e inutil si Naruto e prost nu e tocmai ok. Nu conteaza ca o zici la trecut sau la prezent, nu e ok.
Kishimoto stie ce face, stie el de ce face personajele sa se descurce mai mult sau mai putin. Poate ca ii face pe Sasuke si Naruto sa aiba nevoie unul de celalalt si sa se apropie mai mult, de unde stii tu?
Scuza-ma, dar chiar exagerezi. Pe bune.. 
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 17:23

BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ a scris:
Ok e parerea ta, insa sa deschizi un topic in care sa spui ca Sasuke e inutil si Naruto e prost nu e tocmai ok. Nu conteaza ca o zici la trecut sau la prezent, nu e ok.
Kishimoto stie ce face, stie el de ce face personajele sa se descurce mai mult sau mai putin. Poate ca ii face pe Sasuke si Naruto sa aiba nevoie unul de celalalt si sa se apropie mai mult, de unde stii tu?
Scuza-ma, dar chiar exagerezi. Pe bune.. 
Dacă cineva poate deschide topicuri în care să vină cu poveşti luate de pe wikipedia despre cum Sasuke şi Sakura vor sfârşi ca prin minune împreună, atunci de ce nu aş putea deschide şi eu un subiect în care să-mi manifest supărarea faţă de stagnarea asta îngrozitoare a lui Sasuke? Okay, am să modific primul mesaj din topic, ca să se înţeleagă mai bine, poate nu m-am exprimat eu corect. Naruto nu e prost, doar că uneori cam lasă impresia asta. Dar n-am să mă mai obosesc să explic de ce, am făcut-o deja, în contextul dat.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Sasuke is useless J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 17:27

Nu stiu ce ai inteles tu, dar clar nu ai inteles bine. Nu vad unde am spus eu ca nu poti deschide un topic in care sa-ti expui parerea. Dar nici macar nu ai spus: asta este strict parerea mea - asa era normal, lol
Ai inceput direct sa spui ca Naruto e prost si Sasuke e inutil de parca noi ar trebui sa fim de aceeasi parere cu tine si daca nu, suntem la fel ca ei doi.
Nu mi se pare ok, si din nou zic ca e strict parerea mea.
Puteai incepe frumos si simplu spunand ca este parerea ta si atunci nu cred ca mai aveam conversatia asta. Venea fiecare si isi spunea parerea si gata, nimic mai mult. 
Insa dupa mine, sunt de parere cu Andreea, exagerezi. 


EDIT: Imi pare rau daca am interpretat gresit, insa fix asa ai lasat impresia.
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 17:47

insa sa deschizi un topic in care sa spui ca Sasuke e inutil si Naruto e prost (nu cred că Naruto e prost, îmi cer scuze dacă m-am exprimat greşit, am modificat astfel încât să se înţeleagă mai bine ce am încercat să spun) nu e tocmai ok, - asta e părerea mea, şi chiar dacă coincide cu realitatea sau nu, dacă vreau să mi-o exprim, atunci e cât se poate de OK. Până acum, nimeni nu a venit cu vreun argument care să demonteze ceea ce am spus, ci doar cu simple infirmări. 
Nu vad unde am spus eu ca nu poti deschide un topic in care sa-ti expui parerea.

Te cam contrazici pe tine însăţi, nu ţi se pare? Mi-ai spus că nu e ok să deschid un topic în care să afirm că Sasuke e inutil, dar asta e părerea mea, şi doar pentru că tu nu vrei să admiţi că ceea ce spun e cât se poate de atestat de manga, atunci înseamnă că te contrazici pe tine spunându-mi că nu-i okay un astfel de topic. Nu e doar părerea mea că Sasuke e inutil, cel puţin, pentru moment, e un fapt! Am expus acest lucru în acest topic pentru a-mi manifesta dezamăgirea, ăsta a fost scopul topicului, şi tu mi-ai spus sa deschizi un topic in care sa spui ca Sasuke e inutil si Naruto e prost nu e tocmai ok. Nu cred că Naruto e prost, poate doar la partea asta cu copierea unui dita' mai Susano'o, pentru că el asta a zis. Anyway, la partea asta toţi - sau majoritatea - suntem contrariaţi. Din nou, nu-mi mai răstălmăciţi vorbele. Şi ce e în neregulă cu a deschide un topic în care să spun că Sasuke e inutil, cel puţin, acum, dacă asta e ceea ce se desprinde din manga? Doar pentru că asta e părerea ta subiectivă, şi a mea e opusă, nu înseamnă că nu e cea corectă. Vino cu argumente, şi am să încetez.



Ai inceput direct sa spui ca Naruto e prost si Sasuke e inutil de parca noi ar trebui sa fim de aceeasi parere cu tine si daca nu, suntem la fel ca ei doi. - Asta e doar opinia ta, nu am avut această intenţie. Am deschis acest subiect luând în calcul şi posibilitatea că cineva ar putea veni cu argumente convingătoare încât să-mi demonteze opinia, dar tot ce văd sunt contradicţii nefondate. Am fost foarte explicită când am zis că l-am deschis pentru a-mi exprima dezamăgirea faţă de poziţia neutră a lui Sasuke în momentele astea. Poate exagerez dintr-o subiectivitate de care nu-mi dau seama, dar de ce aş crede că dacă cineva nu-mi împărtăşeşte opinia legată de manga, care nu e decât o succesiune de desenaşe, până la urmă, ar fi prost sau inutil? Ce legătură are utilitatea cu interpretarea unei benzi desenate pe alocuri ambiguă şi uneori plină de nonsens?


Ultima editare efectuata de catre Nobody in Joi 07 Aug 2014, 18:31, editata de 3 ori
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Sasuke is useless J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 17:57

Vad ca nu are rost sa mai spun ceva. Insa nu ma contrazic, am zis ca nu e tocmai ok pentru ca nu e. Aici sunt fani peste fani si, lol, tu chiar n-ai zis ca e parerea ta etc.
Las-o balta, eu iti respect parerea oricum. 
Insa mi-o pastrez pe a mea.
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 18:15

BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ a scris:
Vad ca nu are rost sa mai spun ceva. Insa nu ma contrazic, am zis ca nu e tocmai ok pentru ca nu e. Aici sunt fani peste fani si, lol, tu chiar n-ai zis ca e parerea ta etc.
Las-o balta, eu iti respect parerea oricum. 
Insa mi-o pastrez pe a mea.
Am intrat în nişte polemici obositoare şi fără noimă. Am spus ce am avut de spus. Sunt doar supărată că cel ce se presupune că e rivalul lui Naruto nu face nimic care să ateste acest lucru şi că, mai nou, e în regulă ca Kakashi să aibă Perfect Susano'o, dar Sasuke să nu poată nici măcar să-şi folosească acel Rinnegan la potenţial maxim. Poate o va face de acum în colo, cine ştie? Rămân cu speranţa.
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 18:20

Nobody a scris:
Poate exagerez dintr-o subiectivitate de care nu-mi dau seama, dar de ce aş crede că dacă cineva nu-mi împărtăşeşte opinia legată de manga, care nu e decât o succesiune de desenaşe, până la urmă, ar fi prost sau inutil? Ce legătură are utilitate cu interpretarea unei benzi desenate pe alocuri ambiguă şi uneori plină de nonsens?

Wow, nu mai citi si gata.
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 18:36

Verwandlung a scris:
Nobody a scris:
Poate exagerez dintr-o subiectivitate de care nu-mi dau seama, dar de ce aş crede că dacă cineva nu-mi împărtăşeşte opinia legată de manga, care nu e decât o succesiune de desenaşe, până la urmă, ar fi prost sau inutil? Ce legătură are utilitate cu interpretarea unei benzi desenate pe alocuri ambiguă şi uneori plină de nonsens?

Wow, nu mai citi si gata.
Mă crezi că nu pot să mă opresc? Kishimoto face o treabă foarte bună la a menţine curiozitatea publicului, chiar dacă o dă în bară uneori cu capitolele.
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 19:06

I feel u
Sus In jos
Antoinette
Academy Student
Academy Student
Antoinette

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 27
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Drawing

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 19:33

Haideţi să aşteptăm până se termină manga, iar apoi putem zice cine este şi cine nu este inutil, okay?
Atunci cred că putem zice într-adevăr că x sau y este useless. Until then, let's hope no one dies. ^^'
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Joi 07 Aug 2014, 20:08

Okay. I agree with you. Anyway, I hope I won't get disappointed 'cause I didn't lost all the hope for Kishi yet, despite his crappy stuff.
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Sam 30 Aug 2014, 01:02

Sasuke nu este nefolositor, inutil etc.etc, oh God, no way. Ce-i drept mi se cam pare tras de par faza cu Kakashi, dar a stiut autorul de ce a procedat asa, pana la urma el es seful aici el decide  lough lough
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Sam 30 Aug 2014, 01:14

Toate ca toate dar neurmarind Manga, eu urasc oamenii care imi tot ofer spoilere. :|

P.S. sa nu faceti o cearta prea mare ca va pleznesc. :DDD
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Sasuke is useless J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Sam 30 Aug 2014, 08:24

Mihai, ia hai să-ți zic ce s-a întâmplat în ultimile capitole din manga...
hey sexy !
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Sasuke is useless J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Sam 30 Aug 2014, 11:56

MIHAI sa vezi ce te pleznesc cu un spoiler din ultimul capitol aparut in manga :)). In legatura cu acest topic, parerea mea este ca Sasuke nu este inutil, nefolositor sau "useless", are un rol foarte important in anime si il va avea mereu. Don`t hate me for that, I just love Sasuke-kun.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage
Arcade

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3409
Puncte : 5193
Reputatie Reputatie : 565
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, festivale, concerte, cititul in tren
Stare de spirit Stare de spirit : ¯\_ (ツ)_/¯

Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19Sam 30 Aug 2014, 12:34

Yin Satansdóttir a scris:
Mihai, ia hai să-ți zic ce s-a întâmplat în ultimile capitole din manga...
hey sexy !

Si asta, dragii mei, a fost povestea fostei moderatoare Ema, zisa si Yin Satansdóttir . biciuitor
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sasuke is useless Empty
MesajSubiect: Re: Sasuke is useless   Sasuke is useless I_icon19

Sus In jos
 

Sasuke is useless

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-